Bundesliga - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Mönchengladbach : Freiburg - 4. března 2023   15:30

Mönchengladbach
Sippel – Scally, Itakura, Elvedi, Binsibajní – Kramer, Koné – J. Hofmann, Stindl (C) (71. Neuhaus), Pléa (90. Netz) – Thuram.
Dimmer – O. Fraulo I, Friedrich, Lainer, Herrmann, Ngoumou, H. Wolf.
Brand B.
Borussia-Park, Mönchengladbach
Freiburg
Flekken – Kübler (85. Gulde), Günter (C), Lienhart – Sildillia, Höfler, Ginter, Eggestein (78. Röhl) – Grifo (85. Keitel), Sallai (78. Doan), Höler.
Uphoff – Džong Woo-jong, Petersen, J. Schmid, Weisshaupt.

A je tu konec zápasu. Zápas si užili hlavně fanoušci defenzivního fotbalu, jelikož zápas skončil 0:0. Ve druhém poločase jsme však viděli velké šance na obou stranách. Největší šanci na straně Freiburgu měl hned po změně stran Sallai, ale parádním zákrokem ho vymazal Sippel. Na druhé straně měl snad i největší šanci zápasu Pléa, ale přestřelil prázdnou bránu.
90+5'
90+4'
Uvidíme ještě jeden rohový kop ve prospěch domácího týmu.
90+3'
Mönchengladbach bude mít k dispozici standardní situaci.
90+2'
Žlutá karta pro tým SC Freiburg (Nicolas Höfler).
Faulován byl Koné.
90+1'
Vypadá to, že se poslední minuty tohoto zápasu odehrají na polovině domácí Borussie.
90'
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach:
ze hřiště odchází Alassane Pléa, přichází Luca Netz.
89'
Obrovská šance Freiburgu! Hosté mohli okamžitě využít početní převahu, ale jeden z hráčů Mönchengladbachu předvedl parádní obranný zákrok, kdy před soupeřem odvrátil míč na rohový kop.
87'
Druhá žlutá a následně červená karta pro tým Borussia Mönchengladbach (Rámí Binsibajní).
Alžírský obránci z frustrace zakopnul míč, jelikož se mu nelíbilo jak rozhodčí rozhodl o jeho souboji a jde tak předčasně do sprch.
87'
Žlutá karta pro tým Borussia Mönchengladbach (Rámí Binsibajní).
Vidí ji za podražení jednoho z hráčů Freiburgu.
86'
Faulován byl jeden z hráčů Freiburgu.
85'
Střídání v týmu SC Freiburg:
ze hřiště odchází Lukas Kübler, přichází Manuel Gulde.
84'
Žlutá karta pro tým Borussia Mönchengladbach (Marcus Thuram).
Francouzský útočník vidí kartu za odhození míče po hvizdu rozhodčího.
83'
Posledních pár minut je ve velmi nudné tempu, vypadá to, jakoby se oba týmy s bezbrankovou remízou už smířili.
81'
Borussia drží míč a kombinuje na své polovině. Aktuální držení míče je 52/48% ve prospěch Mönchelgladbachu.
80'
Neuhaus šikovně dostal míč k Hoffmannovi, ten se však ve vápně soupeře nedokázal otočit.
79'
Kramerův centr odvrátil ve vzduchu dominantní Günter.
78'
ze hřiště odchází Roland Sallai, přichází Ricu Doan,
ze hřiště odchází Maximilian Eggestein, přichází Merlin Röhl.
77'
Neuhaus se snažil prostrčit míč na Thurama, ale míč odpálil do bezpečí Günter.
75'
Thuram unikal do otevřené obrany, ale zastavit ho dokázal kapitán Günter.
74'
Obrovská šance Mönchengladbachu, Plea po krásné přihrávce Thurama přestřelil prázdnou bránu.
73'
Hoffmann centr vybídnul své spoluhráče, ale hosté bez problému odvrací.
72'
Binsibajní si vykoledoval faul a Borussia tak bude rozehrávat z poloviny hřiště.
71'
ze hřiště odchází Lars Stindl, přichází Florian Neuhaus.
71'
Hoffmann na zadní tyči našel Pleu, ten se však s míčem dostal za postranní čáru, a proto bude následovat odkop od brány.
70'
Domácí hráči reklamují faul na Binsibajního, rozhodčí si však trvá na svém a nedovolený zákrok nepíská.
68'
Mönchengladbach začal v posledních minutách hrát trochu aktivněji a je to vidět na obrazu hry, hraje se už spíše na polovině Freiburgu.
67'
Rozhodčí celou akci odvolává, penalta se kopat nebude, video odhalilo, že Hofler nefauloval.
67'
Žlutá karta pro tým SC Freiburg (Philipp Lienhart).
66'
Rozhodčí jde celou akci překontrolovat k videu.
65'
Byla nařízena penalta. Faulovaný byl Marcus Thuram, který si parádně ve vápně obhodil Hoflera a ten mu nešikovně podkopnul nohu.
64'
Plea si navedl míč na pravou nohu a střílel na přední tyč, jeho střela minula branku o dobrých 50 centimetrů.
64'
Nakonec jsme viděli střelu, jejímž exekutorem byl Grifo, jeho střela však končí vysoko nad břevnem.
63'
Freiburg bude mít velkou šanci. K dispozici budou mít hostující hráči zajímavý přímý kop po faulu Koného. Je však otázka, zda uvidíme střelu nebo centr.
62'
Žlutou kartu viděl hlavní trenér Borussie Mönchengladbach, nejspíš ji viděl za protesty vůči hlavnímu rozhodčímu.
61'
Koné, pálil zpoza vápna, ale jeho střela neměla dostatečnou razanci a Flekkel si s ní bez problému poradil.
60'
15 minut druhé poloviny zatím branku nepřineslo, ale Freiburg do druhé části vstoupil výrazně aktivněji a připsal si už několik větších šancí.
59'
Krásná kombinace domácího týmu, Thuram si několikrát vyměnil míč s Pleou, ale druhý jmenovaný finální přihrávku pokazil a míč tak celý tým přišel.
57'
Nepovedený dlouhý křižník míč daroval míč domácímu celku.
56'
Sallai si naběhl na odražený míč a zpoza vápna vypálil, jeho střela skončila těsně vedle pravé tyče.
55'
DLouhé altové vhazování vybojovalo Freiburgu rohový kop. Nápor hostů tak znovu pokračuje.
54'
Mönchengladbach si teď po dlouhém náporu soupeře užívá alespoň trošku míče na svých kopačkách.
53'
Hosté budou mít k dispozici další rohový kop.
52'
Freiburg vstoupil do druhé poloviny výrazně aktivněji a zatím po změně stran přehrává svého soupeře.
51'
Höler si našel odražený míč po dlouhém pasu a vypálil, míč však netrefil čistě a bude z toho pouze odkop od brány.
49'
Obrovská šance Freiburgu! Sallai si zpracoval míč a tvrdou ránou vypálil, jeho střela mířila do levé šibenice, ale Sippel parádním zákrokem míč vytáhnul. Nádherná střela a ještě lepší zákrok.
48'
Freiburg bude zahrávat rohový kop.
47'
Hra je přerušena, na zemi zůstal po vzdušném souboji ležet Binsibajní, ale vypadá, že bude v pořádku a nebude muset střídat.
46'
Oba týmy už jsou připraveny na druhý poločas.
První poločas nám branku nenabídnul. Mönchengladbach byl zatím nebezpečnějším týmem. Velké šance měli Thuram a Plea, ale obě je dokázal skvělým zákrokem zlikvidovat brankář Flekken. Ve 36.minutě, kdy byl na míč krátký Flekken pomohl jeden z obránců a dokázal vyhlavičkovat míč z brankové čáry. Do druhého poločasu se tak jde za stavu 0:0 a uvidíme co nám zápas nabídne dále.
45'
44'
Vypadá to, že už chtějí domácí hráči dohrát první poločas v klidu s míčem na svých kopačkách.
43'
Borussia nedokázala ohrozit bránu ze standardní situace.
42'
Mönchengladbach bude mít k dispozice zajímavou standardní situaci po tvrdém zákroku a domácího záložníka.
40'
Hoffman se snažil najít svým centrem někoho před bránou Freibrugu, ale míč končí pouze v rukavicích Flekkena.
38'
Scally našel centrem ve vápně Thurama, ten ale nedokázal nasměrovat hlavičku mezi tři tyče a Flekken bude vykopávat od brány.
37'
Sice má Freiburg často pasáže, ve kterých drží míč, ale je to Mönchengladbach kdo se přibližuje více a více vstřelení úvodní branky.
36'
Další velká šance Mönchengladbachu! Nico Elvedi vyskočil nejvýše na rohový kop a málem vstřelil branku, to by však jeden z hráčů Freiburgu nesměl stát na brankové čáře a nevyhlavičkovat míč.
35'
Po rychlém poritútoku domácí Borussie uvidíme pouze rohový kop.
34'
Freiburg pokračuje v aktivním držení míče, pořád se zatím ale nevypracoval žádnou větší šanci.
32'
Höler napřáhl z velké dálky, ale jeho střela mířila doprostřed branky Mönchengladbachu, a tak míč bez menších problému lapil brankář Sippel.
31'
Míč do hry pošle od výkopem od brány Flekken.
30'
Centr na zadní tyči si našel krajní obránce hostů, ale nedokázal ho kvalitně vrátit zpět, a tak míč končí pouze v rukavicích Sippela.
29'
27'
Freiburg bude mít k dispozici standardní situaci 10 metrů před polovinou hřiště, nespíš se dočkáme centru od Grifa.
26'
Koné se průnikovou přihrávkou snažil najít Thurama, ten však stál za hráčem a přihrávka se tak k němu nedostala.
24'
Další centr Eggesteina, tentokrát o něco povedenější, bohužel pro něj a celý Freiburg neskončila tato akce zakončením.
23'
Eggesteinův centr odvrací do bezpečí obránce Itakura.
22'
Freiburg pokračuje v kombinaci na své polovině, oba týmy zatím působí velmi kompaktní obranou a bude velmi těžké se přes obě obrany dostat do útoku.
21'
Jeden z domácích útočníků si navedl míč na pravou nohu ve vápně Freiburgu, ale jeho střela byla zblokována domácí mohutnou obranou.
19'
Thuram se hnal za dlouhým a vysokým míčem za obranu, ale i díky parádní práci jednoho ze stoperů končí míč v rukavicích freiburgského brankáře.
18'
Obrovská šance domácího týmu! Plea se díky parádní přihrávce Thurama ocitl sám před brankářem Flekkenem. Úspěšnější však byl německý brankář, který vyrazil míč do bezpečí.
17'
Nepovedený centr z pravé strany Freibrugu zablokoval Binsibajni.
16'
Freiburg zamkl soupeře na jeho vlastní polovině a hledá skulinky v obraně.
15'
Žlutá karta pro tým Borussia Mönchengladbach (Lars Stindl).
Faulován byl Hofler.
13'
Borussia snadno přišla o míč kvůli uspěchané přihrávce Larse Stindla.
12'
Dlouhý nákop za obranu domácích nedostihl Höler a na míči tak budou opět domácí hráči.
10'
Mönchngladbach pokračuje v dobrém vstupu do utkání a je aktivní na míči.
8'
První velká šance zápasu! Marcus Thuram si zpracoval odražený míč, navedl si ho na levou nohu a vypálil na zadní tyč. Pozorný brankář Flekken dokázal míč vyrazit do bezpečí.
7'
Domácí tým si rozehrávku od rohového praporku zopakuje.
6'
Domácí tým bude zahrávat rohový kop.
5'
Elvedi získal míč a otočil ho na druhou stranu hřiště.
4'
Záložník Freiburgu vypálil z velké dálky, jeho střela neměla dostatečný směr a končí ve prostřed brány.
3'
Jeden z hráčů Freiburgu si pomohl a faulem a sudí píská faul.
1'
Oba týmy už jsou nastoupeny na hrací poli a čeká se jen na úvodní hvizd.

Borussia Mönchengladbach: Sippel – Scally, Itakura, Elvedi, Binsibajní – Kramer, Koné – J. Hofmann, Stindl (C), Pléa – Thuram.
Náhradníci: Dimmer – O. Fraulo I, Friedrich, Lainer, Herrmann, Netz, Neuhaus, Ngoumou, H. Wolf.
Trenér: Farke D.

SC Freiburg: Flekken – Kübler, Günter (C), Lienhart – Sildillia, Höfler, Ginter, Eggestein – Grifo, Sallai, Höler.
Náhradníci: Uphoff – Doan, Gulde, Džong Woo-jong, Keitel, Petersen, Röhl, J. Schmid, Weisshaupt.
Trenér: Streich C.

Rozhodčí: Brand B.
V sobotu v 15:30 se můžeme těšit na zápas 23.kola německé Bundesligy. Utká se Borussia Mönchengladbach s Freiburgem. Hosté z Freiburgu se nacházejí na 5.místě se ziskem 41 bodů. Jejich nejlepší střelec je italský záložník Grifo se 12 brankami na svém kontě. Domácí Borussia se nachází na 10.místě se ziskem pouhých 29 bodů. Nejlepší střelec tohoto celku je Marcus Thuram, který vstřelil 11 branek. Poslední vzájemný zápas skončil 0:0.
Pokud Vás zajímá, jak dopadne tento zápas, tak nás sledujte v sobotu od 15:30 a nic Vám neunikne!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.