Bundesliga - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Wolfsburg : Frankfurt - 5. března 2023   17:30

Wolfsburg
11' Marmúš (Gerhardt) • 43' Gerhardt (Wimmer)
2:2
(2:2)
Frankfurt
22' Kolo Muani  (Buta) • 26' Ndicka
Wolfsburg
Pervan – Baku, Lacroix (74. Bornauw), van de Ven, Otávio – Svanberg (86. F. Nmecha), Arnold (C), Gerhardt – J. Kamiński, Marmúš (86. L. Nmecha), Wimmer (68. Paredes).
Klinger – Cozza, Guilavogui, Waldschmidt, Wind.
Schlager – Waschitzki-Günther, Blos
Volkswagen Arena, Wolfsburg
Frankfurt
Trapp (C) – Tuta, Hasebe, Ndicka – Buta (86. Knauff), Kamada, Rode (74. Jakić), Max (74. Lenz) – Lindström (86. Borré), M. Götze – Kolo Muani.
Ramaj – Aaronson, Alidou, Chandler, Smolčić.

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 5:8. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:16.
Je konec. Wolfsburg remizoval s Frankfurtem 2:2.
V 11. minutě se domácí dostali do vedení po brance Marmúše. Následně ale přišel skvělý obrat Eintrachtu. Nejprve Ve 22. minutě srovnal Kolo Muani a o čtyři minuty později otočil zápas Ndicka. Před poločasem ale hlavou srovnal Gerhardt. Druhá část zápasu nabídla několik příležitostí, ale ani jedna gólem neskončila.
90+6'
90+6'
Rafael Borré se dostal ke hlavičce po centru do vápna, ale jeho zakončení skončilo vedle brány.
90+5'
Ke konci nastavení ještě přišel faul domácích a následuje volný kop Frankfurtu.
90+4'
Znovu se k míči dostal Jakub Kamiński, ale jeho pokus z levé strany vápna skončil v moci gólmana.
90+3'
Jakub Kamiński se po centru z pravé strany dostal na zadní tyči ke hlavičce, ale míč chytil do rukou Kevin Trapp.
90+2'
Nyní už se pokračuje v zápase, ale přichází je nfaul Christophera Lenza.
90'
Po centru do vápna se brankář Pavao Pervan srazil se svým spoluhráčem, čehož chtěl využít Evan Ndicka, ale jeho pokus trefil pravou tyč!
89'
Rafael Borré sklepával míč na přední tyč, ale tam byl připraven gólman Pavao Pervan.
88'
Tuta dnes hraje velmi dobrý zápas, neboť další skvělým obranným zákrokem odzbrojil soupeře.
86'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg:
ze hřiště odchází Omar Marmúš, přichází Lucas Nmecha,
ze hřiště odchází Mattias Svanberg, přichází Felix Nmecha.

Střídání v týmu Eintracht Frankfurt:
ze hřiště odchází Jesper Lindström, přichází Rafael Borré,
ze hřiště odchází Aurélio Buta, přichází Ansgar Knauff.
84'
Nyní došlo ke strkanici na hrací ploše a sudí ukázal žlutou kartu Arnoldovi, Jakičovi a Otáviovi.
82'
Randal Kolo Muani se z vlastní poloviny dostal na hranici vápna, kde dával balón pod sebe spoluhráči, ovšem jeho centr byl nepřesný.
81'
Kevin Paredes nyní zůstal ležet na hrací ploše po souboji s Evanem Ndickou.
79'
Yannick Gerhardt se málem dostal ke střele uvnitř vápna, ale Tuta jej parádně odzbrojil.
78'
Nyní je na míči pro změnu Wolfsburg, který obléhá polovinu Eintrachtu.
76'
Maximilian Arnold dokázal zblokovat centr z levé strany a Frankfurt tak bude pokračovat autovým vhazováním.
74'
ze hřiště odchází Maxence Lacroix, přichází Sebastiaan Bornauw.

ze hřiště odchází Sebastian Rode, přichází Kristijan Jakić,
ze hřiště odchází Philipp Max, přichází Christopher Lenz.
71'
Gól neplatí! Randal Kolo Muani se z levé strany dostal parádně přes obránce a následně našel před bránou volného Jespera Lindströma, který zakončil do prázdné. Kolo Muani se ale nacházel v ofsajdu.
70'
Zbývá posledních dvacet minut a vše je otevřené. Oba týmy dnes hrají velmi kvalitně a hra se přelévá ze strany na stranu.
69'
Yannick Gerhardt se dostal do zakončení po skvělém sklepnutí spoluhráče, ale jeho pokus letěl pouze doprostřed.
68'
ze hřiště odchází Patrick Wimmer, přichází Kevin Paredes.
67'
Hosté pokračují v nátlaku, ale ani další roh nepřinesl nic nebezpečného.
65'
Omar Marmúš si opět sbíhal za defenzívu soupeře, ale nakonec byl zdvojen.
64'
Hostující celek následně získal roh, ale centr Kamady odvrátila defenzíva soupeře.
63'
Jakub Kamiński dostal Yannicka Gerhardta do šance, ale jeho zakončení obloučkem dokázal vyrazit Kevin Trapp!
60'
Hodina utkání je za námi a Wolfsburg zatím hraje s Frankfurtem nerozhodně 2:2.
59'
Hra je nyní přerušená, protože Omar Marmúš zůstal ležet na hrací ploše po souboji s Kamadou.
58'
Po chvíli ale přišel nedovolený zákrok hráčů Frankfurtu a žlutou kartu uviděl Sebastian Rode.
57'
Několik soubojů na polovině domácích, ale Frankfurt nakonec udržel balón.
56'
Dajči Kamada to zkusil z dálky, ale jeho nebezpečná rána nakonec letěla jen vedle pravé tyče.
55'
Nacvičený signál se Eintrachtu nepodařil podle představ. Frankfurt ale pokračuje v momentálním tlaku.
54'
Hostující klenot následně vybojoval standardní situaci po faulu Arnolda.
53'
Centr Mattiase Svanberga z pravé strany byl přetažený a posléze se do brejku dostal Randal Kolo Muani.
51'
Wolfsburg drží balón ve středu hrací plochy a snaží se vymyslet něco nebezpečného.
49'
Centr z volného kopu letěl na hostujícího hráče, ale ten se nedostal do nějakého vážnějšího zakončení.
48'
Patrick Wimmer uviděl na začátku druhé půle kartu žluté barvy a následuje tak volný kop Eintrachtu.
47'
Hosté měli menší problémy s rozehrávkou na své polovině, ale nakonec vše vyřešili bez vážnějšího problému.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:36.
První půle je za námi a Wolfsburg hraje s Frankfurtem 2:2.
45+5'
45+5'
Omar Marmúš se znovu dostal k odraženému míči, ale na poslední chvíli jeho zakončení zblokoval Tuta!
45+4'
Několik tvrdých soubojů ve středu hrací plochy a žlutou kartu nakonec uviděl Mario Götze a to za nevhodné řeči.
45+3'
Randal Kolo Muani posouval doleva Maxovi, ale ten nestihl odcentrovat a s míčem se dostal do zámezí.
45+2'
Frankfurt se snažil nákopem za obranu dostat do nějaké příležitosti, ale u míče byl jako první Pavao Pervan.
44'
Omar Marmúš se nyní dostával dopředu středem, ale proti přesile obrany neměl šanci.
43'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
A máme opět srovnáno! Patrick Wimmer poslal z volného kopu skvělý centr na hlavu YANNICKA GERHARDTA, který zakončil hlavou k pravé tyči. Asistence: Patrick Wimmer.
42'
Wolfsburg se snažil projít po pravé straně, ale tam nakonec přišel faul na Svanberga a následuje tak standardní situace.
40'
Vlci si po rohovém kopu chtěli vymodlit pokutový kop, ale k němu se rozhodčí za žádnou cenu neměl.
39'
Yannick Gerhardt se v těžké pozici opřel do míče z voleje levou nohou a dokázal trefit prostor brány, ovšem v něm stál a byl připraven Kevin Trapp.
38'
Omar Marmúš si fantasticky sběhl za obranu a obloučkem přehodil vybíhajícího gólmana, ovšem Tuta odkopl balón, který mířil za brankovou čáru!
37'
Následně sice měli domácí rohový kop, ale ten nepřinesl nic nebezpečného a po chvíli sudí odpískal útočný faul.
36'
Jakub Kamiński našel Otávia na levé straně vápna, který dával pod sebe, ale zakončení Wimmera byla zblokováno obranou soupeře.
35'
Nyní se toho ovšem na hrací ploše moc neděje. Wolfsburg je častěji na míči, ale nemůže se protlačit blíž ke svatyni Trappa.
33'
Wolfsburg se opět snaží něco vymyslet pomalejší kombinací krátkých přihrávek okolo středu hrací plochy.
31'
Domácí se nyní snažili poklidnější rozehrávkou něco vymyslet, ale přišla chyba a Frankfurt se centrem dostával do vápna soupeře.
30'
Půl hodina utkání je za námi a Frankfurt vede na půdě Wolfsburgu 2:1.
29'
Jakub Kamiński dostával přihrávku středem dovnitř vápna, ale při zpracování podklouzl a nedostal se tak k nějaké šanci.
28'
Hosté jsou momentálně lepším týmem na hrací ploše a opět hovoří souboje uprostřed hrací plochy v jejich prospěch.
26'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Hosté otáčejí vývoj zápasu a vedou 2:1! Po několika nepřesnostech u šestnáctky domácích se ke skákajícímu míči na hranici vápna dostal EVAN NDICKA a na jeho famózní ránu do levé šibenice neměl brankář nárok.
24'
Jesper Lindström si na pravé straně obhodil soupeře, ale jeho centr byl zblokován Mickeym van de Venem. Následuje tak rohový kop Frankfurtu.
22'
Je srovnáno na 1:1! Aurélio Buta poslal z pravého křídla skvělý centr na zadní tyč, kde se prodral RANDAL KOLO MUANI a hlavou z bezprostřední blízkosti prostřelil gólmana Pervana. Asistence: Aurélio Buta.
21'
Randal Kolo Muani posunul balón Jesperu Lindströmovi, ale jeho pokus byl zblokován.
20'
Znovu byl Patrick Wimmer na levé straně velmi důrazný a opět vyhrál souboj s protihráčem. Jeho centr si ale pohlídala obrana Frankfurtu.
19'
Patrick Wimmer skvěle vybojoval balón v souboji se záložníkem soupeře a posouval jej na Marmúše, ovšem ten si míč nedokázal zpracovat podle představ.
18'
Ani tentokrát se ale Frankfurtu nepodařilo vymyslet nic nebezpečného a hosté se sami dopustili dalšího faulu.
17'
Nedovolený zákrok domácích na Sebastiana Rodeho a následovat tak bude volný kop Eintrachtu.
15'
Po chvíli přiletěl centr do šestnáctky soupeře, ale ten skončil jen v rukou gólmana.
14'
Hosté nadále drží balón na polovině soupeře, ale nemohou se nijak víc přiblížit svatyni Pervana.
13'
Yannick Gerhardt zbavil míče Aurélia Buty, ale Frankfurt bude pokračovat autovým vhazováním.
11'
Následně se do celé situace vložil videorozhodčí, který branku uznává! OMAR MARMÚŠ tak otevírá brankový účet zápasu potom co si sběhl za obranu na přihrávku, následně si obešel gólmana a zakončil do prázdné. Asistence: Yannick Gerhardt.
10'
Omar Marmúš si fantasticky sběhl na přihrávku za obranu, obešel vyběhnutého gólmana Trappa a zavěsil míč do prázdné brány. Pomezní rozhodčí ovšem zdvihl praporek a gól neplatí!
8'
Tentokrát přišla střela ze strany hostů, ale rána Dajčiho Kamady skončila vysoce nad svatyní Pervana.
6'
Yannick Gerhardt se snažil o přízemní centr z levé strany, ale defenzíva soupeře byla připravená.
5'
Domácí celek se nyní snažil něco vymyslet po pravé straně, ale po několika soubojích se k míči dostal Frankfurt.
4'
Kevin Trapp se zavěsil na bránu, která se zasunula do země tak jak má. Úsměvná momentka na začátku zápasu.
3'
Nyní je hra přerušená, neboť brána na straně poloviny Eintrachtu má nějaké problémy a pravděpodobně není dobře zasunutá do země a tudíž má vyšší parametry.
2'
Jesper Lindström už neudržel míč na hrací ploše a následovat tak bude autové vhazování Wolfsburgu.
1'

VfL Wolfsburg: Pervan – Baku, Lacroix, van de Ven, Otávio – Svanberg, Arnold (C), Gerhardt – J. Kamiński, Marmúš, Wimmer.
Náhradníci: Klinger – Bornauw, Cozza, Guilavogui, F. Nmecha, L. Nmecha, Waldschmidt, Paredes, Wind.
Trenér: Niko Kovač

Eintracht Frankfurt: Trapp (C) – Tuta, Hasebe, Ndicka – Buta, Kamada, Rode, Max – Lindström, M. Götze – Kolo Muani.
Náhradníci: Ramaj – Aaronson, Alidou, Borré, Chandler, Jakić, Lenz, Knauff, Smolčić.
Trenér: Oliver Glasner

Rozhodčí: Schlager – Waschitzki-Günther, Blos.
VfL Wolfsburg se momentálně nachází na 8. místě s počtem 33 bodů a skóre 40:29. Po prohře 0:3 s Lipskem zavítalo Wolfsburg do Kolína nad Rýnem. Ve 4. minutě poslal hosty do vedení Gerhardt. V 68. minutě pojistil výhru Wolfsburgu z pokutového kopu Arnold.

Eintracht Frankfurt je aktuálně na 6. pozici s 38 body a skóre 43:31. Po domácí výhře 2:0 s Brémami se představilo v Lipsku. Tam se ovšem na začátku zápasu trefil Werner a před přestávkou Forsberg. V 61. minutě sice snížil Sow, ale Frankfurt už zápas srovnat nedokázal a prohrál 1:2.
Ve 23. kole Německé Bundesligy se proti sobě utkají týmy VfL Wolfsburg a Eintracht Frankfurt. Naposled se spolu tato mužstva utkala v září na půdě Frankfurtu. Tam se o jedinou branku postaral v 60. minutě Lacroix a VfL zvítězilo 1:0. Dnes se bude hrát ve Volkswagen Aréně. Úvodní výkop je naplánován na 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.