Bundesliga - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bayern : Frankfurt - 27. dubna 2024   15:30

Bayern
10' Kane (Laimer) • 62' Kane
2:1
(1:1)
Frankfurt
23' Ekitiké
Bayern
Neuer – Kimmich (69. Tel), de Ligt (46. Kim Min-čä), Dier, Mazráwí (69. Davies) – Laimer (28. Pavlović), Goretzka – Th. Müller, Choupo-Moting, Guerreiro (81. Zvonarek) – Kane.
Ulreich – Zaragoza.
Schlager – Waschitzki, Blos
Allianz Arena, Mnichov
Frankfurt
Trapp – Tuta, Koch, Pacho – Buta (77. van de Beek), Schirí (87. Chandler), Götze (77. Larsson), Dina Ebimbe (70. Nkounkou) – Marmúš, Knauff, Ekitiké (69. Bahoya).
Grahl – Smolčić, Max, Hasebe.

Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 9:7. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:7.
90+5'
90+3'
A právě Neuer nyní rozehrál rychlý kontr domácích na jehož konci byl Müller, nicméně zkušený Němec branku přestřelil.
90+2'
Neuer stále čeká na první zákrok v tomto poločase. Bayern hraje takticky na výbornou.
89'
Do konce základní hrací doby zbývá minuta. Uvidíme, kolik sudí nastaví nad rámec.
87'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt:
ze hřiště odchází Iljás Schirí, přichází Timothy Chandler.
86'
Hosté chystají poslední střídání.
84'
Donny van de Beek centroval z pravé strany, ale dle pomezního se při přebírání míče nacházel v ofsajdu.
83'
Hosté se sice nyní drží na míči, ale je to pouze v místech, odkud se zakončit nedá.
81'
Střídání v týmu Bayern Mnichov:
ze hřiště odchází Raphaël Guerreiro, přichází Lovro Zvonarek.
79'
Frankfurt stále ve druhé půlce nevystřelil na branku. Bayern drží míč na kopačkách a čas běží.
77'
ze hřiště odchází Aurélio Buta, přichází Donny van de Beek.
77'
ze hřiště odchází Mario Götze, přichází Hugo Larsson.
74'
Hra se opět hlavně kolem středové čáry. Čas plyne pro Frankfurt poměrně rychle.
72'
Necelých dvacet minut do konce, Bayern je nyní jasně aktivnějším týmem na hřišti. Frankfurt se v druhém poločase stále nemůže chytit.
70'
ze hřiště odchází Éric Dina Ebimbe, přichází Niels Nkounkou.
69'
ze hřiště odchází Hugo Ekitiké, přichází Jean-Matteo Bahoya.
69'
ze hřiště odchází Nusajr Mazráwí, přichází Alphonso Davies.
69'
ze hřiště odchází Joshua Kimmich, přichází Mathys Tel.
67'
Kane se zdá být v pořádku.
66'
Nepříjemné chvíle nyní zažívají fanoušci Bayernu, neboť je Harry Kane v péči lékařů.
64'
Müller si výborně narazil ve vápně s jedním ze spoluhráčů, vypálil, ale jeho rána byla zblokovaná.
62'
Žlutá karta pro tým Eintracht Frankfurt (Mario Götze, Iljás Schirí).
62'
Bayern právě vstřelil branku!
Trapp sice vystihl směr, ale HARRY KANE penaltu umístil tak dobře, že to nebylo brankáři soupeře nijak platné.
61'
Penalta pro Bayern a Koch vidí žlutou kartu! Zmiňovaný hráč Frankfurtu zasáhl hráče domácích loktem a je z toho pokutový kop.
60'
Tak pozor! Sudí se vrací k zákroku na Müllera v pokutovém území.
59'
Střela z hranice šestnáctky byla zblokovaná, následný centr nepřesný. Trapp bude odkopávat.
58'
Centrovaný míč z pravé strany neprošel až k Müllerovi, domácí ale pokračují s míčem kolem vápna.
56'
Centrovaný míč odvrátila pozorná obrana hostů, nicméně Bayern si míč ihned vybojoval zpět na své kopačky.
55'
Bayern bude kopat další rohový kop.
53'
Hugo Ekitiké střílel z pravé strany, ale jeho rána skončila vysoko nad brankou.
52'
Ani domácí se po rohu nedostali do vedení, u míče už jsou hráči v černém, tedy Frankfurt.
51'
Rohový kop pro Bayern.
50'
Jeden z hostů se dostal do střelecké pozice, ale jeho rána neskončila za zády Neuera.
49'
Zajímavá standardní situace pro Frankfurt.
47'
Eintracht zahrával rohový kop, ale signál na krátkou vzdálenost nevyšel dle představ.
46'
ze hřiště odchází Matthijs de Ligt, přichází Kim Min-čä.
46'
45+3'
45+2'
Míč se chvíli odrážel kolem vápna, nakonec to ale gólem neskončilo.
45+1'
Rohový kop pro Frankfurt.
42'
Hosté se dostali do rychlého brejku, zakončení však nevyšlo dle představ a Neuer jej lehce vychytal.
40'
Dier nyní zblokoval dělovou ránu hlavou a vypadá otřesený, hra ale pokračuje.
39'
Útočný faul jednoho z domácích hráčů ve vápně Frankfurtu.
36'
Bayern hraje s míčem na útočné polovině. Nyní má výhodu po faulu na Kimmicha.
33'
Goretzka pálil ze střední vzdálenosti, ale nezamířil přesně. Trapp bude odkopávat.
31'
Dier se dostal po rohu k hlavičce, ale jeho pokus skončil v rukavicích Trappa.
30'
Eric Choupo-Moting vyslal z hranice velkého vápna přízemní ránu, kterou vyrazil Trapp na roh.
30'
Éric Dina Ebimbe dostal míč na hranici šestnáctky, vypálil, ale jeho rána nepatří k těm povedeným.
29'
Hra pokračuje.
28'
ze hřiště odchází Konrad Laimer, přichází Aleksandar Pavlović.
27'
Konrad Laimer leží na trávníku v péči lékařů.
27'
Frankfurt se hnal do rychlého kontru, ale Ekitiké si neporadil s centrovaný míčem, který byl možná příliš dlouhý.
25'
Müller dostal míč do vápna, střílel z pravé strany, ale míč jen těsně vedle prolétl vedle tyčky!
23'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Tak tohle byla nádherná individuální akce HUGA EKITIKÉ! Ten se nejprve zbavil svého strážce, načež přesnou ranou na zadní tyčku překonal Neuera.
23'
Raphaël Guerreiro centroval z levé strany, na jeho centr si naskočil Dier, nicméně druhý jmenovaný nezamířil přesně.
21'
Bayern si míč vybojoval téměř okamžitě a znovu se tlačí kupředu.
20'
Domácím nevyšla akce dle představ a je z toho znovu ztráta míče.
18'
Ztráta za ztrátou, ani jeden z týmů se nemůže dostat do větší příležitosti.
17'
Bayern je opět s míčem, zatím se však velká část zápasu odehrála pouze kolem středové čáry.
15'
Frankfurt nyní hraje s míčem kolem středové čáry. Domácí ale k hráčům rychle přistupují.
14'
Bayern soupeři nenabízí soupeři příliš mnoho prostoru, aktivním pressingem nyní zastavil útočnou akci soupeře.
12'
Nusajr Mazráwí se hnal do rychlého útoku po levém křídle, ale jeho přízemní centr nenašel adresáta.
10'
Bayern se dostává do vedení! Domácí utekli obraně soupeře dva na nikoho, Laimer předložil míč HARRY KANEOVI, jenž zakončoval s pohodlím do prázdné.
9'
Matthijs de Ligt je za postranní čarou, hra může pokračovat.
8'
Ten stále leží na trávníku a je v péči lékařů. Tohle nevypadá dobře.
7'
Hra je již delší dobu přerušena pro zranění de Ligta.
5'
Bayern se dostal do rychlé akce, Eric Choupo-Moting předložil míč Müllerovi, jehož rána skončila těsně vedle branky.
4'
Nyní se s míčem ohřívají také hostující hráči. Ani oni ale nejsou v pozici, odkud by se dalo zakončit.
2'
Bayern kombinuje s míčem v útočné třetině, zatím však pouze v místech, odkud se zakončit nedá.
1'

Bayern Mnichov: Neuer – Kimmich, de Ligt, Dier, Mazráwí – Laimer, Goretzka – Th. Müller, Choupo-Moting, Guerreiro – Kane.
Náhradníci: Ulreich – Davies, Kim Min-čä, Pavlović, Tel, Zvonarek, Zaragoza.
Trenér: Tuchel

Eintracht Frankfurt: Trapp – Tuta, Koch, Pacho – Buta, Schirí, Götze, Dina Ebimbe – Marmúš, Knauff, Ekitiké.
Náhradníci: Grahl – van de Beek, Smolčić, Nkounkou, Max, Larsson, Chandler, Hasebe, Bahoya.
Trenér: Toppmoller

Rozhodčí: Schlager – Waschitzki, Blos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.