ČFL - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zápy : Ústí n/O - 29. září 2019   16:00

Zápy
Zápy
33' Pávek  • 45' Duben  • 54' Matějka (Hašek)  • 85' Eliáš
4:2
(2:2)
Ústí n/O
Ústí n/O
15' Grepl (Mayer)   • 23' Špatenka
Zápy
Soukup – Hašek, Duben, Pávek, Skuhravý, Hron (79. Matoušek), Eliáš (89. Palmeria), M. Jelínek (C), Putz (85. Nzembi), Janko (30. Koutenský), Matějka (83. Kubů).
I. Doležal – Koutenský, Kubů, Matoušek, Koumba, Palmeira, Nzembi.
Šimeček – Nedvěd, Kyncl
Teletník Aréna, Zápy
185 diváků
Ústí n/O
Jeřábek – Falta, J. Chleboun, Langer, Souček, Špatenka, Nágl, Grepl (68. Abrahams), Vaňous (C) (68. Habrman), Mayer (79. Pazdera), O. Skalický.
Javorski – Pazdera, Habrman, Abrahams, J. Krátký, Mansfield.

Zápští se v příštím kole představí ve Velvarech, Ústí nad Orlicí přivítá v domácím prostředí béčko Pardubic.
Zápy otočily vyhecované střetnutí s Jiskrou Ústí nad Orlicí a berou z tohoto duelu tři body. Vítěznou trefu vsítil Matějka do prázdné branky po úniku obránce Haška. Hostům zkomplikovalo cestu za případným srovnáním vyloučení Nágla, který viděl dvě žluté karty během sedmi minut druhého poločasu.
90+3'
90+3'
Soukup vyrazil míč nad sebe a nohu Nzembiho.
90+3'
Roh zleva pro Jiskru.
90+2'
Domácí ještě chtěli penaltu po zákroku zezadu na zadní tyči.
90+1'
Langer podrazil Matouška u pravé lajny a standardní situaci rozehraje Hašek.
90+1'
Nastavují se dvě minuty.
90'
Zápy mají závěr zápasu pod kontrolou a vypadá to, že získají tři body na své konto.
89'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Eliáš, přichází Palmeria.
88'
Domácí přerušili první fázi útoku protivníka po levé straně.
87'
Hašek přihrál po pravé straně a balón se dotkl ruky Langera.
87'
Hosté disponují autem z levé strany na polovině soupeře.
85'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Putz, přichází Nzembi.
85'
Zápy právě vstřelily branku!
Matoušek obešel beka na pravé straně a po závaru ve vápně trefil JOSEF ELIÁŠ u tyče poloprázdnou branku.
83'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Matějka, přichází Kubů.
82'
Hostující Souček hodil míčem o zem po odpískání faulu a sudí mu ukázal žlutou kartu.
81'
Falta si poradil s napadajícím Matějkou, ale hosté poté neuspěli po levé straně.
80'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Hron, přichází Matoušek.
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Mayer, přichází Pazdera.
79'
Hosté se ubránili skákavému centru Haška z pravé strany ke vzdálenější tyči a míč má v rukavicích Jeřábek.
78'
Zápy se dožadovaly odpískání ruky hostujícího Špatenky.
77'
Centr Langera z levé strany odhlavičkovali domácí pryč ze svého vápna.
76'
Langer nahrál pod sebe a Jeřábek vykopl míč na levou stranu do autu.
75'
Jeřábek vyrazil centr zleva pouze na nohu Haška a ten poté přestřelil hostující bránu.
74'
Zajímavá debata Langera s rozhodčím Šimečkem. Hrát se bude proti brance Soukupa poté, co rozehraje Falta z poloviny hřiště.
73'
Jeřábek vyboxoval centr z levé strany u přední tyče a hosté míří na domácí polovinu.
72'
Domácí chybovali na levé straně a hosté tak mají možnost autového vhazování.
70'
Domácí Skuhravý poté viděl kartu za faul u středového kruhu.
70'
Hron to schytal z levé strany v době, kdy byl zdvojený a rozhodčí si vyslechl kritiku od diváků za to, že nepískal.
70'
Jenže výrazně minuli pravou tyč a rozehraje tak Soukup se svými obránci.
69'
Rozhodčí Šimeček přerušil výhodu a po faulu nohou kopou hosté přímý kop z pravé strany.
67'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Vaňous, přichází Habrman.
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Grepl, přichází Abrahams.
67'
Langerův centr z levé strany byl přetažený a hosté posléze trefili jen boční síť.
66'
Hašek vrátil míč do ohně a domácí ranou pod břevno překonali brankáře Jeřábka, gól však neplatí pro ofsajd.
65'
Jeřábek rozehrál na levou stranu, kde si zakřičel Hašek a odehrál míč hlavou.
64'
Jeden z hostů to nyní přehnal s důrazem na polovině hřiště, ale sudí Šimeček si tentokráte rozhodl pro domluvu a nikoliv karetní trest.
62'
Adam Nágl (UNO) dostává za zákrok na domácí polovině druhou žlutou kartu a hosté budou dohrávat o desíti. Lavička Záp vyjela na fotbalistu Jiskry.
62'
Po vzájemném souboji pověděl hostující obránce cosi od plic domácímu Koutenskému.
61'
Hostující zakončení dopadlo vedle pravé tyče a vykopávat tak bude Soukup.
60'
Domácí si počínali na pravé straně v rozporu s fotbalovými zákony a sudí ukazuje na branku Soukupa.
59'
Zápy využívají docela dost pravou stranu ve druhém poločase a opět jsou aktivnějším mužstvem.
58'
Nepřesný pas Eliáše zprava na Koutenského končí na kopačce Jeřábka.
57'
Hron postrčil míč do pravé poloviny vápna, kde podle mínění domácích byl Hašek faulovaný zezadu a měla se kopat penalta. Sudí Šimeček nezapískal a hraje se dál.
57'
Hosté přerušili souhru Hrona s Eliášem na pravé straně.
56'
Jelínek měl daleko k nahrávce na pravé straně a míč je u Jeřábka.
55'
Žlutou kartu dostává Nágl (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).
54'
Hašek vnikl do pravé poloviny vápna, měl rychlost, odcentroval z úhlu a TOMÁŠ MATĚJKA doklepl míč do prázdné brány.
53'
Skákavý pokus Martina Jelínka z pravé strany tečoval brankář vedle zadní tyče.
52'
Hašek se otáčel na pravé straně kolem Grepla, ale s míčem už byl v prostoru mimo hrací plochu.
51'
Přece jen pískl sudí Šimeček faul hostů po ztrátě míče. Domácí hned reklamovali nedovolený zákrok.
50'
Po útočném faulu se hosté vrací do obrany a rozehrávky se ujme Soukup.
50'
Rozhodčí Šimeček ještě pověděl hráčům, jak by si představoval dění v malém vápně.
49'
Roh zprava pro hostující tým.
48'
Eliáš neprošel levou stranu a Ústí zahajuje protiútok.
47'
Jiskra nezvládla přechod do útoku po levé straně a musí se bránit, Grepl na balón nedosáhl.
46'
Zakončení nad branku, rozehrává tak Jeřábek.
46'
Hron se nedostal přes beka na pravé straně, protože byl faulovaný. Standardka by měla být starostí pro Haška.
46'
Asi není úplně překvapením, že opět se jedná o utkání plné soubojů. Uvidíme, co přinese druhý poločas.
Zápy dobře vstoupily do zápasu, jenže Ústí přežilo tlak soupeře a poté dvakrát udeřilo z rychlých kontrů. Domácím dělal problémy především Mayer na pravé straně. Nicméně favorit duelu do poločasu srovnal. Pávek proměnil penaltu po faulu protihráče ve vápně a poločasovou plichtu zajistil Duben střelou pod břevno.
45+2'
45'
Zřejmě Hašek sklepl míč na hranici lajny (ale ještě na hrací ploše) pod sebe a JIŘÍ DUBEN tvrdou křižnou střelou z pravé strany vápna pod horní tyč vyrovnal.
45'
Hosté odvrátili centr z levé strany a Skuhravý poté drží míč na polovině hrací plochy.
44'
Pískáno proti hostům po standardní situaci z levé strany. Vše se obešlo bez zákroku brankáře Soukupa.
43'
Hašek byl zablokovaný na pravé straně a následovat bude rozehrávka brankáře Jeřábka.
42'
Sudí Šimeček nařizuje trestný kop z pravé strany pro domácí celek, jednalo se zřejmě o faul na Haška.
41'
Zakončení hlavou vedle pravé tyče z pohledu Soukupa moc nechybělo.
40'
Domácí kombinovali na pravé straně a po následném centru zakončil Eliáš vedle brány.
39'
Soukup vyběhl daleko z branky a odkopl balón na levou stranu. Zápy poté nabádají hosty, aby rychle vhodili míč zpět do hry.
38'
Eliáš narazil na obránce na levé straně po křižné nahrávce, ale Zápy mají aut u vápna soupeře, konkrétně Skuhravý.
37'
Už dlouho Ústí pořádně neohrozilo Soukupa v domácí bráně.
36'
Zajímavý centr pouze proletěl vápnem a útočit budou tentokráte hosté po autovém vhazování.
35'
Zase hodně soubojů v krátkém sledu. Posléze vhazují domácí z pravé strany.
34'
Po sérii odrazů zůstal Eliáš ležet na trávníku v důsledku souboje s pravým obráncem protivníka. Eliáš bude v pořádku.
33'
MICHAL PÁVEK poslal penaltu pravačkou na levou stranu ze svého pohledu a zamířil tak do protipohybu skákajícího brankáře Jeřábka.
32'
Obrovský tlak Záp, hosty zachránilo i břevno a nakonec kvůli faulu v pravé části vápna se píská penalta.
31'
Zápy budou zahrávat standardní situaci z pravé strany a Jeřábek bude stavět zeď.
30'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Janko, přichází Koutenský.
29'
Skalický vhazoval z pravé strany, ale poté postřehli rozhodčí útočný faul Jiskry.
28'
Odražený balón umístil zřejmě Eliáš z jedničky vysoko nad branku hostů.
27'
Hašek přihrával na pravou stranu, ale tam kralovalo hostující mužstvo.
26'
Zápy už zprava překonaly brankáře soupeře, ale za toho zaskočil obránce.
25'
Jeřábek křikl na obránce a schoval sražený balón do náruče. Následně nikam nepospíchá s rozehrávkou.
24'
Zápy ztratily balón na levé straně poté, co Hron prohrál jeden na jednoho s hostujícím obráncem.
23'
Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!
Ústí využilo rychlý brejk po pravé straně a VOJTĚCH ŠPATENKA sám proti vybíhajícímu brankáři Soukupovi nezaváhal.
22'
Po autu zleva na přední tyč si útočící hráč pomohl ve vápně postrčením Martina Jelínka.
21'
Zřejmě Duben má nějaký problém a odchází nyní z hrací plochy.
20'
Zápská tutovka u delší tyče šla mimo branku Jeřábka.
20'
Odpískán faul na Matějku na středu hostující poloviny, sudí Šimeček ukazuje, že se bude rozehrávat na píšťalku.
19'
Na zemi zůstal ležet jeden z domácích fotbalistů a Zápy chtěly, aby se pískalo.
18'
Mayer opět pozlobil obranu soupeře a jeho centr srazil Skuhravý na roh.
16'
Zase Mayer zaběhl na pravou stranu za Skuhravého a následná vyložená šance skončila nad horní tyčí domácí brány.
15'
Mayer nabral rychlost na pravé straně při rychlém kontru a nahrál do levé části vápna, kde nabíhající FILIP GREPL zakončil k levé tyči poloprázdné brány.
14'
Eliáš utekl po levé straně, ale pak se pustil do dvou hráčů a přišel o míč.
13'
Nepovedená hostující střela ze střední vzdálenosti, míč končí výrazně mimo tři tyče Soukupovy branky.
12'
Domácí nezakončili a obránce poté vystoupil z levé strany proti Martinu Jelínkovi, následný aut bere Hašek.
11'
Hašek hledal Janka u zadní tyče, ale ten byl pokrytý, domácí celek ještě bude kopat roh.
10'
Hašek podržel míč na pravém obránci a při jeho nákopu došlo k faulu zezadu. Pozice to není úplně špatná.
10'
Zápy jsou v úvodu aktivnější a hraje se hlavně před Jeřábkem.
9'
Martinu Jelínkovi se připletl do cesty spoluhráč, Zápy ovšem zůstávají s míčem na svých kopačkách.
8'
Skuhravý zasáhl zleva. Následně útočil Hron, jenže odcentroval pouze na hlavu beka u první tyče.
7'
Ústí pouze odkoplo míč do soupeřova vápna k Soukupovi a bude se znovu bránit.
6'
Za ostrý zákrok z levé strany dostal Grepl (UNO) žlutou kartu. Jiskra neprotestovala.
5'
Duben prodloužil Haškův aut zprava u přední tyče, ale hosté se v šestnáctce ubránili.
4'
Soukup si zahrál nohama mimo vápno a poslal míč na pravou stranu, kde byli hostující fotbalisté.
3'
Zápy vhazují z pravé strany na polovině hostujícího celku.
2'
Jeřábek vykopl balón na levou stranu, ale situaci poté vyřešil Pávek se svým obráncem až následoval faul na osobu Martina Jelínka.
1'
Langerův centr levačkou vrátila obrana soupeře a poté přišel nedovolený zákrok na Eliáše.