Copa America -  ONLINE PŘENOS -  Bolívie : Venezuela - 22. června 2019   21:00

Bolívie
Bolívie
82' Justiniano (D. Bejarano)
1:3
(0:1)
Venezuela
Venezuela
2' Machís  (Savarino) • 55' Machís  (Rincón) • 87' Josef Martínez  (Soteldo)
Bolívie
Lampe – D. Bejarano, Haquin, Jusino, M. Bejarano (72. R. Fernández) – Justiniano, Saucedo – Vaca (34. Castro), Ramallo, Arano – Martins (78. Álvarez).
E. Ostojich – Taran, Trinidad
Mineirão, Belo Horizonte
Venezuela
Faríñez – Rosales, R. Hernández, Chancellor, Mago – J. Moreno – Savarino, Añor (59. Soteldo), Rincón, Machís (73. Josef Martínez) – Rondón (86. Murillo).

Je konec! Venezuela naprosto zaslouženě poráží Bolívii 3:1, díky čemuž postupuje do play off z druhého místa skupiny A. Venezuelané zatím hrají skvělý turnaj. Po dvou bezbrankových remízách s Peru a Brazílií přichází i první výhra a celkově tři góly. Venezuela rozhodně má na to, aby nevypadla hned ve čtvrtfinále. Naopak Bolívie je prvním týmem, který na Copa América končí. Bolívijci prohráli všechny zápasy, inkasovali celkem devět branek, zatímco dali jen dvě. Konec na tomto turnaji je tak naprosto opravněný.

Tímto se s Vámi loučím, děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:8. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 11:10.
90+5'
90+4'
Bolívijci ještě rozehráli poslední roh, ale centr od rohového praporku odvrátil Martínez.
90+3'
Bolívie se ještě dostala do útoku, ale s míčem už se do soupeřícího vápna nepodívala.
90+2'
Hosté si na útočné polovině dělají co chtějí, Bolívijci už se vzdali.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty.
90'
Venezuelané ještě rozehrají jednu standartku, ale ta už nic nebezpečného nepřinesla.
89'
Venezuela udžuje hru poblíž půlící čáry. Do útoku už se totiž hnát nemusí.
88'
Nepřesná bolívijská střela končí vysoko nad venezuelskou branku. Od brány opět bude odkopávat Luis Mago.
87'
Venezuela právě vstřelila branku!
Střídající hráči ničí bolívijské naděje, Venezuela opět vede o dva góly! Soteldo našel přesným centrem JOSEFA MARTÍNEZE, který od levé tyče překvapil Lampeho tvrdou hlavičkou. Asistence: Yeferson Soteldo.
86'
Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází José Salomón Rondón, přichází Jhon Murillo.
85'
Venezuela začíná být nervózní, kvůli čemuž Bolívie ještě vycítila šanci na vyrovnání.
82'
Bolívie právě vstřelila branku!
Bolívijci si nakonec alespoň připíší čestnou branku! LEONEL JUSTINIANO svou střelou zpoza šestnáctky dost překvapil Wuilkera Faríñeze, který na střelu k pravé tyči nedosáhl. Asistence: Diego Bejarano.
82'
K dalšímu nebezpečnému centru se dostal Ronald Hernández. Míč nakonec směřoval mezi tři tyče, a tak Carlos Lampe musel opět zasahovat.
81'
Ani další roh Venezuely není úspěšný. Bolívie míč odkopla co nejdál od své brány.
80'
Venezuelané jsou stále při chuti, aktivní je hlavně Yeferson Soteldo.
79'
Centr Paula Arana proletěl vápnem bez jediného doteku, odkop pro Wuilkera Faríñeze.
78'
Střídání v týmu Bolívie: ze hřiště odchází Marcelo Martins, přichází Gilbert Álvarez.
77'
Ani jeden tým už moc nespěchá. Venezuela nechce nic riskovat a Bolívie už je s prohrou smířená.
76'
Centr z rohového kopu úspěšně vyhlavičkoval do bezpečí Marcelo Martins , který je hodně frustrovaný.
75'
Jeden z venezuelských hráčů si chvíli poležel na trávníku, hostům se totiž hodí každá sekunda.
74'
Venezuela byla blízko třetí brance, ale Carlos Lampe stále drží malý plamínek naděje.
73'
Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází Darwin Machís, přichází Josef Martínez.
72'
Střídání v týmu Bolívie: ze hřiště odchází Marvin Bejarano, přichází Roberto Fernández.
71'
Po delší době byl míč ve venezuelském vápnu, ale nedůrazný centr nemohl brankáře Venezuely ohrozit.
70'
Až teď se domácí dostali k míči, ale Castro neměl komu nahrát.
69'
Bolívie sice aktivně napadá, ale hosté jsou při kombinaci neomylní a naprosto v klidu ho drží pod kontrolou.
68'
Venezuela je nyní jednoznačně lepším týmem. Opět předvedla pěkný přechod do útoku, ale centr ztroskotal na bolívijské obraně.
67'
V další střelecké pozici byl Darwin Machís, který se snažil o hattrick, ale i mistr tesař se někdy utne. Míč totiž skončil mimo tři tyče.
66'
José Salomón Rondón dostal pěknou přihrávku na volej, ale pod tlakem dokázal zakončit jen vedla pravé tyčky.
65'
Bolívijci stále vidí naději, brankář Venezuely musel potvrdit pozornost dalším zásahem.
64'
Bolívie byla blízko snížení! Míč totiž skákal po střele na brankové čáře, Wuilker Faríñez ho však nakonec s velkou dávkou štěstí chytil.
63'
Žlutou kartu dostává Raúl Castro (Bolívie).
62'
Hosté už pomalu hrají na čas, na své polovině už celkem dlouhou dobu kombinují.
61'
Carlos Lampe výborným zákrokem udžel bolívijské naděje. Následně rychle rozehrává, přece jen čas pomalu dochází.
60'
Bolívie se stále nevzdává a proto aktivně napadá, ale proti klidným venezuelským hráčům nemá skoro žádnou šanci.
59'
Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází Juanpi Añor, přichází Yeferson Soteldo.
58'
Dost netradiční metodu využívá Venezuela. Od branky totiž místo Faríñeze odkopával Luis Mago.
55'
Venezuela je hodně blízko přímému postupu do play off! Hlavní zásluhu má na tom DARWIN MACHÍS, který je zatím jediným venezuelským střelcem na turnaji. Machís si na hranici šestnáctky navedl míč na pravačku a zamířil přesně k pravé tyči. Asistence: Tomás Rincón.
54'
Po venezuelském faulu domácí rychle rozehrávají. Ihned potom aktivně hledají cestu k zakončení.
53'
Roh už žádné nebezpeční nepřinesl a tak od brány bude odkopávat Carlos Lampe.
52'
Nepřesnou bolívijskou rozehru hosté málem okamžitě potrestali, na poslední chvíli však centr srazil na roh Diego Bejarano.
51'
José Salomón Rondón fauloval Luise Haquina, který asi bude muset být ošetřován.
50'
Úvod druhé půle je také velmi opatrný, Venezuelané se pomalu začíná soustředit hlavně na obranu.
49'
Paradoxně ve druhém poločase vystřelili poprvé Bolívijci, ale Wuilkera Faríñeze střela z velké dálky nepřekvapila.
48'
Darwin Machís si nedokázal zpracovat náročný nákop, míč srazil jen mimo hrací plochu.
47'
Carlos Lampe nerozehrál moc přesně, ale jeho spoluhráči nakonec míč vybojovali a mohou zaútočit.
46'
Venezuela je na úvod druhého poločasu aktivnější, už dokázala vybojovat rohový kop.
46'
V prvním poločase padl jediný gól, vstřelil ho venezuelský hráč Machís. Další branka už nepadla, i když oba týmy si vytvořily nějaké šance. Celkově je zápas hodně vyrovnaný, ani jeden tým zatím nemá jistou výhru a ani prohru.
Druhý poločas začne přibližně v 22:02.
45+2'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta.
45'
José Salomón Rondón byl po delší době u míče a ihned vyslal do šance Jeffersona Savarina, který se zkoušel prosadit střelou ke vzdálenější tyči, na Carlose Lampeho si však nepřišel.
44'
Po dlouhé době útočí Venezuelané, ale ti si nakonec vrátí míč až na svou polovinu.
43'
Wuilker Faríñez odkopává míč co nejdál od branky, rozhodně totiž nechce dostat gól do šatny.
42'
Bolívijci se pomalu přibližují k soupeřící brance. Po nepřesném centru Diega Bejarana však ofenziva definitivně končí.
41'
Bolívie je na závěr první půle aktivnější. Hosté už by si rádi šli odpočinout.
40'
Zničehonic je tu další velká šance Bolívie! Střídající Raúl Castro nastřelil levou tyč venezuelské branky!
39'
Luis Haquin hraničním zákrokem poslal soupeřícího hráče k zemi, ale dle rozhodčích to bylo bez faulu.
38'
Oba týmy už začínají vyhlížet přestávku, na hřišti se toho totiž moc neděje.
37'
Bolívijci nakonec míč nakopli, což se zase nevyplatilo. Venezuela se stále při bránění moc nezapotila.
36'
Bolívie stále může útočit na postup, ale jejich hra podle toho moc nevypadá. Domácí totiž už zase kombinují jen na své půlce.
35'
Dlouhý bolívijský nákop v klidu zachytil Wuilker Faríñez, který rychle vhodil míč zpět do hry.
34'
Střídání v týmu Bolívie: ze hřiště odchází Leonardo Vaca, přichází Raúl Castro.
33'
Darwin Machís si naváděl míč do nadějného zakončení, ale nakonec se rozhodl ještě pro jednu přihrávku.
32'
Hosté stále drží míč na svých kopačkách. Dopředu se moc neženou, přece jen drží těsný jednobrankový zákrok.
31'
Bolívie si s míčem moc dlouho nezahrála. Nyní se už zase musí bránit.
30'
Venezuela mohla vézt 2:0! Savarino velkou šanci sice neproměnil, ale více by ho spíše mělo mrzet to, že byl v ofsajdu.
29'
Domácí po delší době kombinují na útočné polovině, ale tam se nemůžou dostat ani k vápnu.
28'
Další centr Juanpiho Añora končí jen v rukavicích Carlose Lampeho.
27'
Bolívie si při obraně opět musela pomoci faulem. Pro Venezuelu to znamená další přímý kop.
26'
Bolívijci sice získali autové vhazování, ale ihned potom o něj opět přišli a zase se musí soustředit na obranu.
25'
Po faulu Bolívie se Venezuelané přece jen tlačí do útoku, ale přes napadajícího soupeře jsou hodně opatrní.
24'
Dlouhý bolívijský nákop končí až u Faríñeze, který v klidu rozehrává.
23'
Tomásovi Rincónovi utekl míč těsně za pomezní čárou, takže autové vhazování získává Bolívie.
22'
Po delší době kombinuje také Venezuela. Ta zase na nic nečeká a co nejrychleji se dostává k bolívijskému vápnu, kde však přišel jen další nepřesný centr.
21'
Bolívie už zase kombinuje na své polovině a vyčkává na chybu ve venezuelské defenzivě.
20'
Savarino našel milimetrovým pasem nabíhajícího Hernándeze, ale ten míč nedokázal zpracovat, kvůli čemuž ani nezakončil.
19'
Po delší době má míč ve své moci Venezuela. Ta na nic nečeká a okamžitě nakopává na útočnou polovinu.
18'
Vaca vzápětí svůj nepřesný centr napravil přesným, ale Marcelo Martins se nakonec ke hlavičce nedostal.
17'
Nepřesný centr Leonarda Vacy na chvíli přerušuje bolívijskou snahu o útok.
16'
Po odkopu Wuilkera Faríñeze Venezuelané ztrácí míč a Bolívijci už zase kombinují u svého gólmana.
15'
Bolívie má sice větší držení míče, ale kromě nastřelené tyčky se domácí k žádné větší šanci nedostali.
14'
Z přímého kopu přišla rovnou střela, která však neměla dostatečnou razanci. Carlos Lampe tak naprosto v klidu zasáhl.
13'
Další standartka pro hosty, a to po faulu Fernanda Saucedy.
12'
Venezuelané se nakonec do útoku dostali, míč vedl konkrétně Jefferson Savarino. Ten ale nedokázal odcentrovat úspěšně.
11'
Fernando Saucedo byl při napadání moc důrazný a fauloval. Venezuela tak může založit další ofenzivu.
10'
Leonel Justiniano necentroval včas, přihrávat zkoušel až za pomezní čárou. Od branky tak bude odkopávat Carlos Lampe.
9'
Hra se po velké šanci uklidňuje, Bolívijci kombinují na své polovině.
8'
Obrovská šance Bolívie! Paul Arano si skvěle zpracoval míč a střílel z hranice šestnáctky, ale brankář Wuilker Faríñez vyrazil míč do brankové konstrukce!
7'
Po žluté kartě přišla nebezpečná standartka. Z té přišel centr do vápna, ale tan úspěšně pokryla bolívijská obrana.
6'
Žlutou kartu dostává Leonel Justiniano (Bolívie).
5'
Venezuelané velmi aktivně napadají a dostávají tak soupeře pod tlak. Bolívijci se však i tak pomalu přesouvají do útoku.
4'
Také následující útok Venezuely není moc úspěšný, domácí budou vhazovat na levé straně hřiště.
3'
Bolívijci se ihned pokoušeli o odpověď, ale nákop skončil jen u Wuilkera Faríñeze.
2'
Venezuelané velmi rychle zlomili prokletí a dávají první gól na turnaji! Savarino poslal míč přesně na hlavu DARWINA MACHÍSE, který ze středu pokutového území hlavičkoval do bolívijské sítě. Asistence: Jefferson Savarino.
1'
Úvodní výkop obstarala Bolívie, která se jistě dnes pokusí o překvapení.
1'

Bolívie: Lampe – D. Bejarano, Haquin, Jusino, M. Bejarano – Justiniano, Saucedo – Vaca, Ramallo, Arano – Martins.
Náhradníci: Cordano, J. Rojas – Chumacero, Carrasco, Castro, S. Torres, Galindo, M. Cuéllar, R. Fernández, Saavedra, Wayar, Álvarez.

Venezuela: Faríñez – Rosales, R. Hernández, Chancellor, Mago – J. Moreno – Savarino, Añor, Rincón, Machís – Rondón.
Náhradníci: Graterol, Romo – Y. Herrera, Seijas, Feltscher, Osorio, Josef Martínez, Soteldo, Aristeguieta, Murillo.

Rozhodčí: E. Ostojich – Taran, Trinidad.
Průbězná tabulka skupiny A
1. Brazílie – 4 body, skóre 3:0, 2 zápasy
2. Peru – 4 body, skóre 3:1, 2 zápasy
3. Venezuela – 2 body, skóre 0:0, 2 zápasy
4. Bolívie – 0 bodů, skóre 1:6, 2 zápasy
Bolívie
Bolívie zatím plní roli outsidera. Po dvou zápasech nemá ani jeden bod a vstřelilo jen jedinou branku, zatímco šestkrát inkasovalo. Šance na postup však stále žije, ale proti Venezuele to musí být vítězství za tři body. Bolívijci by pak postoupili do tabulky třetích týmů, kde to bude ještě zajímavé. Bolívie má tak stále dostatečnou motivaci a jistě se pokusí zvítězit.

Zápasy ve skupině A
Bolívie vs. Peru – 1:3
Brazílie vs. Bolívie – 3:0
Venezuela
Venezuela je rozhodně překvapením tohoto turnaje, protože remizovalo s Brazílií 0:0 a jinak si zatím na turnaji vede dobře. I první zápas ve skupině, tedy utkání s Peru dopadlo bezbrankovou remízou a dnešní hosté tak mají na kontě dva body. Šance na postup je tedy rozhodně větší než šance Bolívie, teoreticky by stačila i remíza. Venezuela se však určitě pokusí o první gól na turnaji a také o první výhru.

Brazílie vs. Venezuela – 0:0
Venezuela vs. Peru – 0:0
Zdravím všechny fanoušky jihoamerického fotbalu. Copa América pomalu směřuje do play off, dnes se odehrají poslední zápasy ve skupině A. Spolu se mnou budete moct sledovat utkání mezi Bolívií a Venezuelou. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji Vám příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.