To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání skončilo spravedlivou remízou 0:0. Oba týmy hrály naprosto bez nápadu, bez chuti a přítomní diváci se rozhodně fotbalem bavit nemohli. Výsledek rozhodl o tom, že základní skupinu vyhrál turecký Trabzonspor, Lazio skončilo druhé a oba týmy tak uvidíme v jarních bojích Evropské ligy.
Zákroky brankáře Onura Kuvraka (TRA) – 5.
Zákroky brankáře Etrita Berishi (LAZ) – 1.
90+4
Poslední vteřiny dnešního utkání, domácí mají míč na svých kopačkách.
90+3
Jenže hosté již nikam nespěchají, stačí jim držet míč na polovině soupeře.
90+3
Hosté v pohodě odvrací a domácí se musí rychle vracet, hrozí rychlý brejk Trabzonu.
90+3
Ještě budou mít domácí výhodu rohového kopu. Z levé strany rozehrává Keita Baldé.
90+2
Rozhodčí Turpin se rozhodl nastavit čtyři minuty.
90+1
V první nastavené minutě fauluje Candreva na vlastní polovině a dostává za to žlutou kartu.
90
A je tu již devadesátá minuta dnešního utkání, kterým se všichni přítomní doslova protrápili, hostům tento výsledek stačí k vítězství ve skupině, domácím pak k druhému místu.
88
Domácí zkouší zaútočit, je z toho nákop na levou stranu, kde je však v ofsajdu Keita Baldé.
87
Olcan Adin rozehrál volný kop, ale obrana Lazia situaci zvládla.
86
Střídání v týmu Trabzonspor AŞ: ze hřiště odchází Paulo Henrique, přichází Emre Güral.
86
Radu fauluje Olcana Adina, jinak to ani nešlo, Adin by šel sám na branku Lazia a je to jasná žlutá!
85
Baldé posílá míč do vápna, ale hosté odvrací.
84
Rohový kop pro Lazio, domácí rozehrají z levé strany.
83
Ten však nakonec končí s míčem v autu, hosté vhazují.
83
Nakonec hosté nakopávají, ale míč získává Cavanca, který vysouvá na pravém křídle Hernanese.
82
Překopávaná ve středu hřiště, bez jakéhokoliv efektu.
80
Je před námi posledních deset minut, vypadá to, že se oba týmy již smířily s bodem, což jim k postupu do jarních bojů stačí.
78
Klose ostře přistoupil k Demirovi, rozhodčí pískají faul, hosté rozehrají na polovině soupeře.
77
Odkop od branky Trabzonu, míč směřuje až na půli soupeře.
76
Ledesma přihrává z pravé strany do vápna, tam si nabíhá Candreva, který ale byl ubráněn.
75
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Ederson, přichází Miroslav Klose.
74
Ale Aykut Akgün fauluje na polovině Lazia.
73
Domácí v pohodě odvrací, u míče však zůstávají hosté.
72
Rohový kop mají k dispozici hosté, rozehrají z pravé strany.
70
Je před námi závěrečná dvacetiminutovka a dle dosavadního vývoje nelze očekávat, že by se úroveň hry příliš zvedla.
68
Domácí rozehráli volný kop, ale ani tentokrát se prosadit nedokázali, odkop od branky.
67
Yusuf Erdoğan ostře "zajel" do domácího Cavandy a dostává za tento faul žlutou kartu.
65
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Ogenyi Onazi, přichází Hernanes.
65
Střídání v týmu Trabzonspor AŞ: ze hřiště odchází Alanzinho, přichází Yusuf Erdoğan.
65
Floccari v ofsajdu, tím útočné snažení Lazia končí.
63
V defenzivě to hostům ještě jde, ale přechodová a útočná fáze, to je dnes hodně velká bída!
62
Ederson fauluje Maloudu, hosté získávají míč na polovině Lazia.
61
Lazio se nedokázalo prosadit po volném kopu na polovině soupeře, míč letí až k Berishovi, který ho vrací zpět na půlící čáru.
60
Je za námi hodina hry, stav stále bezbrankový, fotbal více, než průměrný.
60
Ouuu, to byl hodně tvrdý faul Aykuta Demira který hokejovým bodyčekem doslova "zboural" Candrevu, oprávněná žlutá!
59
Nyní již může Baldé rozehrát, centr z pravé strany obrana Trabzonu v pohodě odvrací.
59
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Felipe Anderson, přichází Antonio Candreva.
58
Rohový kop pro Lazio, domácí budou rozehrávat z pravé strany. Ještě předtím ale první střídání.
57
Obě lavičky připravují střídání, uvidíme, koho týmy pošlou na hrací plochu.
55
Radu zkouší pozornost Kivraka střelou z velké dálky, to nemohlo mít naději na úspěch.
53
Mustafa Yumlu rozehrává, ale míč končí pouze vedle branky Lazia.
52
Důrazný Biava znovu fauluje, tentokrát si "podal" Maloudu a hosté tak budou rozehrávat volný kop na polovině Lazia.
52
Ke slovu se dostávají domácí, střelu Edersona zpoza hranice vápna musí likvidovat Onur Kivrak.
51
Olcan Adin rozehrává, míč však odvrací první bránící hráč v modrém.
51
Rohový kop pro Trabzonspor, hosté rozehrají z pravé strany.
49
Obrana Trabzonu získává míč a hosté mohou zaútočit. Jenže to by nesměl Malouda ztratit míč po přechodu půlící čáry.
48
Ani v úvodu druhé půle to nevypadá na změnu herního pojetí z obou stran.
47
Colman pouze za cenu faulu přerušuje útočnou akci Lazia.
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 22:05 hodin.
Sudí Turpin ještě nechal vystřelit domácího Cavandu, jehož pokus Onur Kivrak pokryl a poté ukončil "utrápenou" první půli. Výkon obou mužstev je hodně rozpačitý, domácí si vytvořili jedinou gólovou šanci, ale ani z té neskórovali a tak není divu, že těch pár diváků, co na stadion přišlo, musí prožívat doslova muka na tribunách. Věřme, že se to ve druhém poločase zlepší!
45
Poslední minuta prvního poločasu, pokud rozhodčí nebude nastavovat, míč létá z jedné strany na druhou, bez gólového efektu.
44
Tentokrát to již byl povedenější roh, "nůžky vystřihl" ve vápně Felipe Anderson, míč končí těsně vedel!
43
Míč směřuje na bližší tyč, kde odehrává bránící Bosingwa na další roh.
43
Baldé rozehraje rohový kop Lazia.
42
Ederson se jen tak tak nedostal ke střele z hranice pokutového území, nyní hosty zachránilo i štěstí.
40
Je před námi poslední pětiminutovka prvního poločasu, stav stále nerozhodný, na první gól si musíme počkat a dle předváděné hry, ještě zřejmě hodně dlouho...
40
Největší šance prvního poločasu, na míč z levé strany si ve vápně nejlépe vyskakuje Floccari, jehož hlavička posílá míč jen těsně vedle branky!
40
Baldé si bere míč a rozehraje z levé strany.
39
Lazio vybojovalo rohový kop, domácí rozehrají z levé strany.
38
Nepřesný centr do vápna, který chytá Berisha.
37
Hosté se chystají rozehrát v blízkosti postranní čáry, ve střední vzdálenosti.
37
Po faulu na Adina může být ještě Radu rád, že nedostal žlutou kartu.
36
Další faul, tentokrát se provinil domácí Radu.
35
Pokračuje se ve hře, hosté zatím marně hledají cestičku k pokutovému území soupeře.
35
Malouda si počínal v souladu s pravidly na polovině Lazia, kde se jeden z domácích drží za levou nohu.
34
Když už se hosté mohou dostat do rychlého protiútoku, zabrzdí vše nepřesný pas či centr.
33
Až s mírným zpožděním se sudí Turpin rozhodl ocenit tento zákrok žlutou kartou.
32
Ostrý faul na půli hřiště, fauluje domácí Biava, který skluzem zezadu zastavuje Mustafa Yumlu.
31
Je za námi první půl hodina hry a zatím nutno dodat, že velmi nudné hry, hodně soubojů ve středu hřiště, fotbal bez šancí či dobrých akcí.
30
Jenže Olcan Adin je opět v ofsajdu, podruhé v krátké době po sobě.
29
Míč vykopává Onur Kivrak, hosté mají míč a mohou zaútočit, zkouší to po levé straně.
28
Olcan Adin v ofsajdu, ani Turci se nedostanou do zakončení.
26
Naopak, Floccari se málem dostal do zakončení na pravé straně, kdyby ho nezastavil odpískaný ofsajd.
26
Olcan Adin rozehrál volný kop, ale hosté se nedostali k ohrožení branky Lazia.
25
Biava fauluje v hlavičkovém souboji, na vlastní polovině.
23
Obrana Trabzonu v pohodě odvrací první rohový kop Lazia.
23
To byl hodně nepřesně rozehraný volný kop, ale domácí alespoň vybojovali rohový kop.
22
A je to další volný kop pro Lazio, tentokrát rozehraje Ledesma.
22
Aykut Akgün ostrým zákrokem zezadu fauluje Edersona a je to zasloužená žlutá!
21
Ederson rozehrává volný kop, míč letí přes zeď, ale přímo do míč, kde je připraven gólman Kivrak.
20
Lazio má k dispozici volný kop v dobré pozici, nějakých třicet metru od branky soupeře.
19
Až Onur Kivrak má míč a vykopává.
18
Po faulu Radu získávají hosté míč, rozehrává Paulo Henrique.
17
Ledesma zahrál na hranici pokutového území soupeře rukou, rozhodčí vše postřehl.
16
Baldé rozděluje míče uvnitř zálohy, z pravé strany odcentroval Cavanda, ale obrana Trabzonsporu odvrací.
14
Po dlouhém nákopu obrany Lazia se Ederson dostává ke střele, ale Onur Kivrak chytá.
14
Hraje se převážně ve středu hřiště, zatím sledujeme hodně nezáživný fotbal.
13
Ti však vzápětí míč ztrácejí a hrají hosté.
12
Míč již byl za postranní čárou, vhazují domácí.
11
Ederson fauluje u vápna Trabzonu Aykuta Akgüna a útočná snaha Lazia tím tak končí.
10
Hosté kombinují na vlastní polovině.
9
Ale míč směřuje do obrany, Lazio hraje velmi opatrně.
8
Míč končí na polovině Trabzonsporu v autu, domácí vhazují z pravé strany.
7
Hostující Malouda namířil střelu na branku, dobrý pokus, Berisha chytá.
7
Lazio získává mírnou převahu.
6
A nakonec celou akci přerušuje odpískaný ofsajd.
5
Až domácí zaútočili po pravé straně, ale obrana Trabzonsporu odolává.
4
Zatím sledujeme hodně opatrný fotbal.
2
Ano, to se již míč dostává k hostům.
2
Domácí zatím míč soupeři nepůjčili, jak tomu bude po nákopu obrany?
1
Diváci, kterých přišlo skutečně málo, pískají ještě před začátkem zápasu, těžko říci, co se jim nezdá.
1
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

S. S. Lazio: Berisha – Cavanda, Biava, Novaretti, Radu – Onazi, Ledesma (C), Ederson – Anderson, Floccari, Keita.
Náhradníci: Marchetti – Ciani, Biglia, Hernanes, Lulić, Candreva, Klose.

Trabzonspor AŞ: Kivrak (C) – Bosingwa, Yumlu, Bamba, Demir – Adin, Colman, Malouda, Akgün, Alanzinho – Henrique.
Náhradníci: Öztürk – Erdoğan, Yavru, Mierzejewski, Özdemir, Güral, Janko.

Rozhodčí: Turpin – Cano, Danos (vš. FRA).
Vítejte u dnešního onlajn přenosu 6. kola základní skupiny J fotbalové Evropské ligy mezi SS. LAZIO ŘÍM a TRABZONSPOR AS. Utkání se odehraje na Stadio Olimpico v Římě a provede jím trojice francouzských rozhodčích, hlavní Clement Turpin, asistenti Frederic Cano a Nicolas Danos.
S.S. LAZIO
Římské Lazio potřebuje v dnešním utkání svého soupeře porazit, aby se dostalo na první místo, na které zatím ztrácí dva body. V pěti doposud odehraných utkáních Italové ještě neprohráli, ale mají na svém kontě o jednu ramízu navíc, oproti Trabzonsporu, proto ta dvoubodová ztráta. I když odborná veřejnost jasně favorizuje domácí tým, nejsou dnes hosté na Stadio Olimpico v Říme rozhodně bez šance!

Trabzonspor AŞ
Že bude mít po pěti oderaných kolech turecký tým na čele tabulky skupiny J dvoubodový náskok na druhé Lazio, to čekal asi málokdo. Trabzonspor má již jistotu postupu, neboť třetí kyperský Apollon Limasson zrtácí již propastných devět bodů. Dnes to tak bude s Laziem souboj o první příčku, kdy tureckému klubu stačí i remíza k tomu, aby do další fáze postoupil z prvního místa.

19.09.2013 / Apollon Limassol – Trabzonspor 1:2
24.10.2013 / Trabzonspor – Legia Varšava 2:0
07.11.2013 / Legia Varšava – Trabzonspor 0:2
28.11.2013 / Trabzonspor – Apollon Limassol 4:2