Evropská liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chelsea : BATE Borisov - 25. října 2018   21:00

Chelsea
Chelsea
2' Loftus-Cheek (Zappacosta) • 8' Loftus-Cheek (Willian) • 54' Loftus-Cheek
3:1
(2:0)
BATE Borisov
79' Rios  (Stasevič)
Chelsea
Arrizabalaga – Zappacosta, Christensen, Cahill (C), Emerson – Loftus-Cheek, Fàbregas, Kovačić (77. Kanté) – Willian (57. Moses), Giroud, Pedro (61. Hudson-Odoi).
Caballero – Rüdiger, Kanté, Barkley, Moses, Hudson-Odoi, Morata.
Mazzoleni – Liberatore, Tegoni
Stamford Bridge, Londýn
Sčerbicki – Rios, Filipović, Filipenko, M. Volodko – Baga (76. Jablonskij), Drahun, Hleb (59. Ivanić) – Skavyš, Signěvič (71. Tuominen), Stasevič (C).
Čičkan – Jablonskij, Berezkin, Ivanić, Volkov, Tuominen, Moukam.

Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc.
Chelsea naprosto s přehledem dokráčela k dalšímu vítězství a v Evropské lize nadále zůstává stoprocentní. BATE Borisov porazila po třech gólech Loftus-Cheeka 3:1.

Běloruský celek si během zápasu mnoho šancí nevytvořil, i tak ale dokázal vstřelit alespoń čestný gól. Hosté budou tento zápas určitě hodnotit kladně.
90+3'
90+2'
Individuální akce Hudsona-Odoie gól nepřinesla. Talentovaný fotbalista si naběhl do vápna, kličkou se zbavil obránce a vystřelil. Míč skončil vysoko nad brankou.
90+1'
Nad rámec zápasu budou nastaveny tři minuty.
89'
Kanté před vápnem sklepl míč na Mosese, který ale neustál jeden ze soubojů a o míč přišel.
87'
Zápas na Stamford Bridge se pouze dohrává, tempo je úplně minimální.
85'
Nyní se Loftus-Cheek pokusil vyslat do brejku Girouda, ten ale celou situaci pochopil jinak a nakonec ani nezakončil.
83'
Loftus-Cheek nabral rychlost a dostal se přes svého soka. Z velkého úhlu ale již míč do branky neprostrčil.
82'
Hudson-Odoi se dostal z levé strany znovu až k pokutovému území, tam ale o míč přišel.
81'
Chelsea se pokouší na inkasovaný gól zareagovat a kombinuje na útočné polovině.
79'
BATE Borisov právě vstřelil branku!
Hosté se doopravdy dočkali. Stasevič poslal z volného kopu centr na zadní tyč, kam si naběhl ALEXEJ RIOS a nikým nehlídaný poslal míč do branky.
79'
BATE se v posledních minutách osmělilo a pokouší se na Stamford Bridge vstřelit alespoň čestnou branku.
77'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Mateo Kovačić, přichází N'Golo Kanté.
76'
Střídání v týmu BATE Borisov: ze hřiště odchází Dzmitrij Baga, přichází Jevgen Jablonskij.
75'
Hudson-Odoi nabral po přihrávce Loftus-Cheeka a z levé strany doběhl až k pokutovému území, odkud vystřelil. Jeden z obránců srazil tuhle střelu na rohový kop.
73'
Ivanić se na druhém konci hřiště odhodlal ke střele zpoza vápna, branku ale trefit nedokázal.
72'
Velká šance Girouda gólem neskončila. Francouzský útočník pálil z pokutového puntíku, Sčerbicki tvrdou ránu vyrazil konečky prstů.
71'
Střídání v týmu BATE Borisov: ze hřiště odchází Mikalaj Signěvič, přichází Jasse Tuominen.
70'
Giroud dneska nemá v pokutovém území potřebné štěstí, na přihrávku Fábregase znovu těsně nedosáhl.
69'
Aktuálně se na hřišti vůbec nic neděje. Chelsea si přihrává na útočné polovině a v poklidu si připravuje další šanci.
67'
Ze střední vzdálenosti vypálil tvrdě Zappacosta a Sčerbicki musel zasahovat! Skvělý zákrok brankáře běloruského celku.
65'
Chelsea mírně ubrala ze své aktivity a BATE se častěji dostává do hry. Každopádně i tak má londýnský klub vše pod kontrolou.
63'
Ivanić se pustil do individuální akce a vybojoval první střelu BATE na branku v tomto klání. Arrizabalaga si tento pokus přes obránce pohlídal.
62'
Moses si z pravého křídla navedl míč do středu a vypálil po zemi. Sčerbicki byl proti této střele připraven.
61'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Pedro, přichází Callum Hudson-Odoi.
60'
Stasevič si hodil míč okolo Cahilla a pokusil se dostat do zakončení, míč mu ale utekl do zámezí.
59'
Střídání v týmu BATE Borisov: ze hřiště odchází Alexandr Hleb, přichází Mirko Ivanić.
58'
Skvělý Zappacosta poslal před branku další parádní centr, který těsně před hlavou Girouda vyboxoval Sčerbicki.
57'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Willian, přichází Victor Moses.
56'
Chelsea pokračuje v kombinaci na útočné polovině a pokouší se okamžitě přidat další branku.
54'
Chelsea právě vstřelila branku!
Hattrick je na světě! RUBEN LOFTUS-CHEEK se před vápnem dostal k odraženému míči, okamžitě to zkusil technickou střelou a napálil míč ke vzdálenější tyčce. Brankář si na míč sáhl, vyrazit ho ale nedokázal.
53'
Loftus-Cheek se dostal do brejkové situace, ale nakonec z toho nic nevytěžil. Filipenko ho doběhl a odstavil od míče.
52'
Kovačić se po ošetření vrácí zpátky na trávník.
52'
Rios po dohrání souboje nešťastně šlápl na koleno Kovačiće a ten leží na trávníku.
51'
Po rohovém kopu se nikdo z domácích k hlavičce nedostal, hosté mohou přejít na útočnou polovinu.
50'
Emerson přízemním centrem z levé strany hledal Girouda, těsně před ním zahrál míč do zámezí Filipović.
48'
Chelsea již dokázala uklidnit hru a kombinuje na útočné polovině.
47'
Hostující družina si vybojovala rohový kop a udělala před brankou Kepy mírný závar. Christensen ale vybojoval míč a poslal ho do bezpečí.
46'
Borisov uvedl míč do hry a druhý poločas začal.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:04.
Chelsea plní roli favorita a s přehledem vede 2:0. O oba góly domácího celku se postaral Loftus-Cheek, který je při chuti a pokouší se zkompletovat hattrick. BATE se za celý první poločas do žádné šance nedostalo a pouze se brání. Navýší Chelsea ve druhém poločase svůj náskok?
45+3'
45+2'
Zappacosta dalším skvělým centrem z pravé strany našel ve vápně Williana, který se pokusil o nůžky. Míč však nasměroval vysoko nad branku.
45+1'
V prvním poločase budou nastaveny dvě minuty.
45'
Zpoza vápna se do zakončení protlačil Willian, přízemní ránou prověřil pozornost Sčerbickiho, jenž úspěšně zasáhl.
44'
Hleb zůstal po tvrdém zákroku Kovačiće ležet na trávníku a byl ošetřován. Nyní však hra znovu pokračuje.
43'
Pedro šel s Giroudem do dvou obránců, ale prosadit se nedokázal. Při kličce do středu mu míč odskočil.
42'
Domácí hrají všechno na Loftus-Cheeka, aby dokázal zkompletovat hattrick. Tentokrát ho našel z pravé strany před brankou Willian, nicméně zakončit se mu nepodařilo podle představ.
41'
Tempo hry není příliš vysoké. Hraje se na útočné polovině Chelsea, která se nikam zbytečně nežene.
39'
Zappacosta našel z pravé strany ve vápně hlavu Loftus-Cheeka, který ale tentokrát nedokázal nasměrovat míč mezi tři tyče.
38'
Emerson dokázal z levé strany nacentrovat na malé vápno, tam ale našel pouze jednoho z obránců.
37'
Chelsea se pokouší přidat před koncem prvního poločasu další branku. BATE musí ze všech sil bránit.
36'
Willian po levém křídle dotáhl míč k pokutovému území a pokusil se prostrčit míč na Girouda. Tomu chyběl krok, aby mohl zakončit.
34'
Hleb musel faulem zastavit protiútok soupeře a vidí žlutou kartu.
34'
Borisov se dostal na útočnou polovinu a využít toho chtěl Baga, který se odhodlal k dalekonosné střele. Tu zablokoval svým tělem Christensen.
32'
A znovu Loftus-Cheek. Mladý fotbalista si hodil míč mezi dva obránce a chtěl jít sám na branku, jeden z nich ale dokázal na poslední chvíli míč tečovat do zámezí.
31'
Loftus-Cheek elegantně prohodil míč do vápna na Kovačiće, který ani tentokrát nedokázal vystřelit z první a o míč přišel.
30'
Willian z levé strany hledal ve vápně Girouda, ten si ale špatně načasoval náběh.
29'
Signěvič nadále leží na trávníku a je ošetřován. Nevypadá to však vážně.
28'
Na trávníku zůstal ležet jeden z hostujících hráčů a hra je přerušena.
26'
Londýnský celek ostřeluje branku Bate. Nejprve to zkoušel Kovačić a následně i Fábregas. Ani jeden pokus ale gólem neskončil.
25'
Fábregas poslal za obranu další oblouček, kterým se tentokrát snažil oslovit Girouda. Sčerbicki ale vyběhl ze své branky a míč zachytil.
24'
Willian dokázal ve vápně najít Kovačiće, ten si ale nezpracoval míč ideálně a ani nevystřelil. Tohle se dalo udělat lépe.
23'
Chelsea se nenechala zatlačit, získala míč a již znovu kombinuje na útočné polovině. V posledních minutách tomu ale chybí střelba.
21'
Hostující družina se zvládla ubránit a dostala se k míči. Hosté zkouší postupný útok.
20'
Kombinace Blues na útočné polovině nadále pokračuje.
19'
Chelsea hraje v tréninkovém tempu a stále má zápas pod kontrolou. Hosté se nemohou téměř dostat k míči.
17'
Zappacosta se na pravé straně dostal k dalšímu centru a i tentokrát poslal před branku zajímavý míč. Obrana BATE dokázala míč odvrátit do bezpečí.
15'
Centr od rohového praporku propadl k nohám Christensena, kterému se však nepodařilo ideálně zakončit. Sčerbicki se dostal včas k míči a zažehnal nebezpečí.
14'
Pedro je však hodně aktivní a tentokrát střílel zpoza velkého vápna. Jeho technický pokus byl sražen na rohový kop.
13'
Chelsea se znovu dostávala do velké šance, ale i tentokrát vše pokazil Pedro. Ten hrál hodně na sebe a nakonec přišel o míč.
12'
Borisov se poprvé v zápase dostal ke kombinaci na útočné polovině, domácí ale mají vše pod kontrolou.
10'
Fábregas parádním pasem za obranu uvolnil Pedra, kterému však míč při zpracování utekl. Tohle mohla být velká šance.
8'
Domácí využili rohový kop ke vstřelení druhé branky. Willian dokázal od rohového praporku najít ve vápně RUBENA LOFTUS-CHEEKA, který usměrnil míč do protipohybu brankáře. Mladý anglický fotbalista se tedy trefil již podruhé a bude útočit na hattrick!
8'
Zappacosta si ťukl míč do běhu a nakonec z pravé strany centroval. Míč byl sražen na další rohový kop.
7'
Chelsea hraje ve velké pohodě. Willian si z levé strany navedl míč do středu hřiště a vystřelil. Obrana dokázala tento pokus srazit na rohový kop.
5'
Skavyš si naběhl na dlouhý nákop a po souboji s Emersonem na hranici pokutového území upadl. Rozhodčí nechává hru pokračovat.
4'
Chelsea pokračuje v tlaku. K nebezpečnému centru z levé strany se dostal Emerson, jehož pas musel před Giroudem odvracet jeden z obránců.
2'
Londýnský celek se brzy dostává do vedení. Zappacosta centrem z pravé strany našel před malým vápnem RUBENA LOFTUS-CHEEKA a ten pohotově vystřelil k pravé tyčce. Asistence: Davide Zappacosta.
2'
Loftus-Cheek se pokusil narazit míč Emersonovi, ale příliš úspěšný nebyl. Míč se dostal do zámezí.
1'
Chelsea se ujala úvodního výkopu a okamžitě se pouští do kombinace na středu hřiště.
1'
Fotbalisté nastupují na trávník. Utkání za malou chvíli začne.

Chelsea FC: Arrizabalaga – Zappacosta, Christensen, Cahill (C), Emerson – Loftus-Cheek, Fàbregas, Kovačić – Willian, Giroud, Pedro.
Náhradníci: Caballero – Rüdiger, Kanté, Barkley, Moses, Hudson-Odoi, Morata.

BATE Borisov: Sčerbicki – Rios, Filipović, Filipenko, M. Volodko – Baga, Drahun, Hleb – Skavyš, Signěvič, Stasevič (C).
Náhradníci: Čičkan – Jablonskij, Berezkin, Ivanić, Volkov, Tuominen, Moukam.

Rozhodčí: Mazzoleni – Liberatore, Tegoni.

Běloruský celek má na svém kontě zatím jednu výhru a jednu porážku a jakýkoliv bodový zisk proti Chelsea by Borisovu výrazně pomohl k postupu do pozdější fáze Evropské ligy.

BATE nemá dneska absolutně co ztratit a bude zajímavé sledovat, jak k zápasu přistoupí. Dokáže tento klub překvapit?
Chelsea FC

Chelsea je po dvou odehraných zápasech v Evropské lize stoprocentní a ukazuje, že tuhle soutěž bere vážně. Jediná kaňka na výkonech londýnského velkoklubu je, že proměňuje málo šancí. I z toho důvodu oba své zápasy vyhrála Chelsea pouze 1:0.

Podle slov Maurizia Sarriho se dá čekat, že Chelsea dnes nastoupí k zápasu s náhradníky. Mimo sestavu bude určitě i Eden Hazard, kterého trápí zranění zad.
Přeji krásný večer! Ke svému třetímu zápasu v základní skupině Evropské ligy nastoupí fotbalisté Chelsea a Bate Borisov. Jednoznačným favoritem je londýnský celek, který by měl v tomto zápase bez sebemenšího problému vyhrát.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.