Frankfurt - Apollon Limassol | ONLINE | 25.10.2018 21:00 | Evropská liga 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

Evropská liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frankfurt : Apollon Limassol - 25. října 2018   21:00

Ukončeno
Frankfurt
Frankfurt
13' Kostić  • 32' Haller (N'Dicka)
2:0
(2:0)
Apollon Limassol
Apollon Limassol
Frankfurt
Sestavy:
Rönnow – D. da Costa (56. Willems), D. Abraham (C) (68. Russ), N'Dicka, Kostić – Hasebe, G. Fernandes – Gaćinović, de Guzmán, Rebić (81. Jović) – Haller.
Náhradníci:
Zimmermann – Jović, N. Müller, Russ, Stendera, Tawatha, Willems.
Rozhodčí
Sergej Ivanov – Igor Demeško, Aleksej Lunev (všichni Rusko)
Commerzbank-Arena, Frankfurt
Apollon Limassol
Sestavy:
Vale – João Pedro, L. Kyriakou, Roberge, Vasiliou (C) – Marković, Sachetti – Pereyra (46. Zelaya), Papoulis, Carayol (46. Schembri) – Maglica (67. Stylianou).
Náhradníci:
Kissas – Sardinero, D. Ouédraogo, Schembri, Soumah, Stylianou, Zelaya.
Přenos se aktualizuje automaticky

Tímto se s vámi loučím a přeji vám příjemnou dobrou noc.
Sledovali jsme utkání, které moc krásy nepobralo, ovšem skončilo dle papírových předpokladů. Frankfurt si do tabulky připisuje tři body, čímž stále vede tabulku skupiny H. Německý tým má na druhé Lazio náskok tří bodů. Naopak Apollon je s jedním bodem stále poslední. Limassol hrál v Německu zaďoura a vypracoval si pouze jednu šanci, v níž trefil tyč i břevno.
90+4'
Konec zápasu.
90+1'
Frankfurt táhl útok podél levé postranní čáry, odkud přišla přihrávka na hranici velkého vápna. Odtud se do míče opřel Luka Jović, ale jeho pokus mířil opět jen nad branku.
90'
K postranní čáře přistupuje čtvrtý rozhodčí, jenž na tabuli ukazuje, že se budou hrát tři minuty nad rámec normální hrací doby.
88'
Také Frederik Rönnow si připsal do statistik jeden zákrok, když lapil pokus z levé strany. Zakončení mířilo k zadní tyči, ale brankář německého celku byl pozorný.
88'
Hostujícím trenér svým svěřencům tleská, vždyť odvézt si dvoubrankový příděl z Německa není špatný počin. Zpoza vápna vystřelil Luka Jović, jehož pokus končí v rukavicích gólmana.
86'
Hostující brankář už byl daleko z branky, a tak sám musel napadat po kličce soupeře. Hráč Frankfurtu byl z ostrého úhlu, a tak se k zakončení neodhodlal. Jeho následná přihrávka mířila jen na nohu bránícího hráče.
84'
Frankfurt zcela přestal hrát, čehož se snaží využít kyperský tým. Jenže centr z pravé strany neprošel přes prvního bránícího hráče.
83'
Po centru od rohového praporku se k hlavičce procpal Evan N'Dicka, jehož hlavička putovala jen nad břevno.
81'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Ante Rebić, přichází Luka Jović.
80'
Tyčka, břevno a nastřelený hráč na brankové čáře! Oblouček z pravé strany se odrazil od zadní tyče do malého vápna, kde bojoval André Schembri. Jeho pokus přes hlavu zase zamířil do břevna a pokus po odraženém míči zastavil někdo z domácích až na brankové čáře.
79'
Eintracht rozehrával rohový kop zprava, ale ani tentokrát německý celek nezahrozil. K odraženému míči se dostal Jetro Willems, jehož pokus zamířil do zad soupeře.
78'
V pokutovém území upadl přes nohu Ante Rebić. Hlavní rozhodčí ukazuje, že se má hrát dál, i když si ani on ani jeho pomocník za brankovou čárou nebyli úplně jistí. Dle opakovaného záběru bych řekl, že pokutový kop se měl pískat.
77'
Apollon se v předchozích zápasech prezentoval trochu jinými výkony, a tak ten dnešní je zklamáním. Myslel jsem si, že víc soupeře potrápí.
76'
Úroveň utkání není nikterak zábavná. Spíše sledujeme hodně kombinační hru ze strany Frankfurtu. Naopak Limassol se soustředí pouze na obranu a do útoku přechází minimálně.
74'
Na pravé straně se sice uvolnil přes krajního obránce střídající Jetro Willems. Ovšem jeho centr byl hodně nepřesný a skončil pouze nad brankou.
72'
Kyperský klub nyní přehrál soupeře na pravé straně, ale hostujícím hráčům chyběla rychlost. Krajní obránce soupeře přesprintoval a ještě ho donutil faulovat.
70'
Domácí hráči šli ve čtyřech na dva bránící hráče. Ante Rebić roztáhl hru do strany, kde byl Jetro Willems. Střídající hráč se dostal do šestnáctky, kde při druhé kličce míč ztratil. Apollon balon odkopl, ale rychle se vrátil zpátky, a tak brankář musel zasahovat.
68'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází David Abraham, přichází Marco Russ.
67'
Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází Anton Maglica, přichází Marios Stylianou.
66'
Odražený balon mířil za šestnáctku, kde se do něj opřel Jonathan de Guzmán. Jeho pumelice se lehce otřela o pravou tyč hostující branky.
66'
Limassol se vydal do útočného výpadu, z pravé strany odcentroval André Schembri, jehož centr mířil jen na Frederika Rönnowa.
65'
Sébastien Haller sice prodloužil míč do šestnáctky soupeře, ale hostující brankář byl u něj jako první a hru otáčí na druhou stranu hrací plochy.
64'
Žlutou kartu dostává Filip Kostić (Eintracht Frankfurt).
64'
Žlutou kartu dostává Esteban Sachetti (Apollon Limassol FC).
62'
Apollon už rozehrál ,ale opět o míč rychle přišel. Zpoza vápna vystřelil Mijat Gaćinović, jehož technickému pokusu chyběla razance, a tak Bruno Vale v poklidu zasáhl.
62'
Centr od rohového praporku vyslal do hry Jonathan de Guzmán, který na první tyči našel střídajícího hráče. Jetro Willems zakončoval, ale jeho pokus letěl vedle branky.
61'
Střídající Jetro Willems čekal až mu někdo naběhne. Do pohybu se dal Mijat Gaćinović, jehož pokus je sražený na další rohový kop.
60'
Do konce normální hrací doby schází asi půlhodina hry. Domácí celek je opět na polovině soupeře, kde bude rozehrávat rohový kop. Ovšem hlavička Antea Rebiće zamířila do země a poté opustila hrací plochu.
58'
Fanoušci se dál baví, i když fotbal za moc nestojí. Po rohovém kopu z levé strany si na centr naskočil David Abraham. Jeho hlavička zamířila jen těsně nad horní tyčku.
56'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Danny da Costa, přichází Jetro Willems.
55'
Po souboji s Jonathanem de Guzmánem upadl Fotis Papoulis, který si žádal standardní situaci. Ovšem hlavní rozhodčí rychle rozpažil a ukazuje, že se bude pokračovat ve hře.
54'
Limassol získal balon a chvíli ho přidržel. Následně přišel pas, za kterým běžel Anton Maglica. Ovšem míč dostal velkou razanci, a tak skončil v moci Frederika Rönnowa.
53'
Sébastien Haller to chtěl zabalit a jít sám na brankáře. Ovšem za to se na něj Ante Rebić, který stál těsně za hranicí velkého vápna zcela sám.
51'
Na zeleném pažitu teď toho moc není vidět, světlice a dýmovnice udělaly své. Zpoza vápna k levé tyči střílel Mijat Gaćinović, ale Bruno Vale si připisuje další zákrok.
50'
Neuvěřitelné, co Sébastien Haller neproměnil! Ante Rebić zachytil přihrávku hostující obrany, naběhl si s ním do vápna, kde ho přenechal patičkou za sebou. Ke střele se dostal autor druhé branky Frankfurtu, jenž střílel po zemi do levého spodního rohu, ale trefil jen nohu vybíhající ho brankáře.
49'
Ovšem Eintracht Frankfurt u míče dlouho nezůstal, jelikož jedna s přihrávek byla příliš dlouhá. Bruno Vale bude odkopávat od své branky, ale Apollon míč opět nepodržel.
48'
Hráči v černých dresech kombinují opět na polovině soupeře. Sébastien Haller vybojoval autové vhazování na pravé straně hrací plochy.
46'
Hlavní rozhodčí zahájil druhý poločas a společně s hvizdem, odpálil domácí kotel několik stovek světlic. Trochu to na jedné z tribun za brankou vypadá jako na Silvestra.
46'
Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází Mustapha Carayol, přichází André Schembri.
Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází Facundo Pereyra, přichází Emilio Zelaya.
46'
Začal druhý poločas.
V první pětačtyřicetiminutovce jsme viděli nadvládu německého celku, který držel většinu času balon. Eintracht i díky obrovské chybě hostujícího gólmana vede už o dvě branky. Naopak Apollon směrem dopředu nepředvedl vůbec nic, což se tak trochu očekávalo.

Střely na branku: 4:0.
45+2'
První poločas skončil.
45+1'
Zleva vnikl do vápna Ante Rebić, který přihrál na autora druhého gólu. Sébastien Haller byl k zády brance, a tak zvolil přihrávku na nabíhajícího Jonathana de Guzmána. Ten na nic nečekal a okamžitě vypálil, jeho pokus minul pravou tyč asi o půl metru.
45'
Vypadá to, že první poločas se jen dohrává. S tím to tvrzením nesouhlasil kyperský celek, který se hnal do útoku, ale ten byl zastaven.
43'
Hru se rychlým centrem snažil přenést do vápna David Abraham. U pravé tyče byl Ante Rebić, jemuž pár centrů chybělo k zásahu míče a tady také ohrožení branky.
42'
Úvodní pětačtyřicetiminutovka se blíží ke svému konci. Domácí hráči už nikam nespěchají a přichází přihrávka až k brankáři. Frederik Rönnow musí být hodně zmrzlý, jelikož se do hry vůbec nedostal.
40'
O přerušení hry požádal hlavního rozhodčího Danny da Costa, s nímž to nevypadá dobře. Domácí trenér hned reaguje tím, že poslal někoho z náhradníků rozcvičit se.
39'
Apollon Limassol na chvíli uklidňuje hru kombinací mezi obránci. Německý celek soupeře ani nenapadá a nechává ho chvíli hrát.
36'
Na centr z levé strany si v pokutovém území naskočil Sébastien Haller, jehož hlavička ze záklonu skončila pochopitelně nad břevnem. Domácí útočník byl sám na malém vápně, a tak se dá říct, že selhal.
35'
Ante Rebić vnikl do pokutového území zleva a poté předvedl krásnou koloběžku. Jenže přes dvojici bránících hráčů nepřešel a hosté míč odkopávají.
34'
Na pravé straně šestnáctky byl osamocený autor druhého gólu, který by se ocitl sám před brankářem. Ovšem nesmělo by ho zklamat zpracování, po kterém míč skončil u brankáře.
32'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Z ničeho nic je náskok německého celku dvoubrankový! Evan N'Dicka vyslal centr do šestnáctky, kde si za obranu naběhl SÉBASTIEN HALLER. Domácí útočník hlavou poslal balon do levého spodního rohu, kam se Bruno Vale nemohl dostat.
31'
Další rohový kop zprava rozehrál Frankfurt, konkrétně Jonathan de Guzmán. Jeho centr letěl na zadní tyč, ale hostující obrana si celou situaci pohlídala.
29'
Na levé straně se rozeběhl Mijat Gaćinović, kterého zakřižoval soupeř. Pro balon si šel hostující brankář, ale před ním balon odkopl jeho spoluhráč. Oba se po sobě jen vyčítavě podívali.
28'
Osmadvacet minut je minulostí a kromě chyby hostujícího brankáře jsme neviděli žádnou situaci, která by jednu z branek ohrožovala. Zatím sledujeme podprůměrnou podívanou.
26'
Hostující tým snad poprvé kombinoval delší dobu na polovině soupeře. Ovšem přišla nepřesná přihrávka, která skončila mimo hrací plochu.
25'
K rozehrání se postavil Jonathan de Guzmán, jehož centr nebo možná střela skončila nad brankou. Apollon bude odkopávat od brány.
24'
Ante Rebić poslal míč do šestnáctky z levé strany, ale míč vápno jen přeletěl. Na pravé straně byl faulován Filip Kostić, bude z toho další standardní situace.
22'
Filip Kostić se chtěl vrátit k balonu, ale přehnal to s napadáním. Hra se pro faul opět přerušuje.
21'
Hostující brankář dostal přihrávku pod tlakem, a tak raději poslal míč za postranní čáru. Německý klub bude vhazovat a dá se očekávat další kombinační hra.
19'
Mustapha Carayol prý fauloval soupeře, ale dle opakovaného záběru bylo vidět, že se hostující hráč soupeře ani nedotkl. David Abraham je na zeleném pažitu a nevypadá to s ním vůbec dobře.
18'
Do šestnáctky se snažil prodrat Sébastien Haller, který si počínal nedovoleně. Apollon tuto situaci zvládl a hostující obrana si bude moci na chvíli odpočinout.
17'
Domácí celek je nastěhován na polovině soupeře, kde také kombinuje. Ovšem až na chybu brankáře funguje defenziva hostů zatím na jedničku.
15'
Eintracht je při chuti a snaží se přidat další branku. Vypadá to, že domácí celek bude v následujících minutách nejspíše střídat.
13'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Tak to jsem dlouho neviděl! Zakončení FILIPA KOSTIĆE mířilo doprostřed branky a vypadalo to, že brankář si připíše lehký zákrok. Ovšem Bruno Vale si nepohlídal mezeru mezi nohama a právě tudy se balon dokutálel za brankovou čáru.
12'
K rozehrání standardní situace se postavil Filip Kostić, který jen vyprášil rukavice brankáři.
12'
Za šestnáctkou byl faulován David Abraham, který vybojoval přímý kop z nadějné pozice. Uvidíme, jak s ní německý celek naloží.
11'
Dobrým pohybem si o míč řekl Ante Rebić, ovšem soupeř byl u něj dříve. Frankfurt rozehrával rohový kop, který ani tentokrát úspěch neslavil.
9'
Filip Kostić rozehrál rohový kop z levé strany, ale míč z jeho kopačky byl příliš krátký Hostující obrana si poradila a alespoň na chvíli se opět osvobodila.
8'
K rozehrání standardní situace se postavil Jonathan de Guzmán, jehož centr zamířil na hranici malého vápna, kde ve vzduchu před soupeřem odhlavičkoval míč bránící hráč.
7'
Anton Maglica byl držel, ale soupeři se vysmekl, poté si míč píchl kolem dalšího soupeře, ale sprinterský souboj prohrál. Frankfurt se poté vydal do útoku a vybojoval faul u pravé postranní čáry.
6'
Fanoušci Frankfurtu si od úvodních minut utkání užívají a prozpěvují jeden chorál za druhým. Navíc jejich tým zlikvidoval další útok soupeře a v tuto chvíli kombinuje.
5'
Hraje se zatím nejvíce kolem půlící čáry, ale o maličko aktivnější je domácí celek. Přenesení hry na levou stranu bylo příliš dlouhé, a tak vhazují hosté.
4'
Hostující Limassol se dostal s balonem za polovinu, ale tam o něj přišel. Německý celek se hnal do šestnáctky, kde chtěl zakončit Ante Rebić. Ale jeho pokus letěl jen podél branky.
2'
Eintracht rozehrál rohový kop z pravé strany. Na malém vápně si na centr naskočil Sébastien Haller, jehož hlavička ze záklonu zamířila jen nad branku.
1'
Hlavní rozhodčí dal pokyn k zahájení zápasu, jako první se míče dotkli domácí hráči.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Eintracht Frankfurt: Rönnow – D. da Costa, D. Abraham (C), N'Dicka, Kostić – Hasebe, G. Fernandes – Gaćinović, de Guzmán, Rebić – Haller.
Náhradníci: Zimmermann – Jović, N. Müller, Russ, Stendera, Tawatha, Willems.

Apollon Limassol FC: Vale – João Pedro, L. Kyriakou, Roberge, Vasiliou (C) – Marković, Sachetti – Pereyra, Papoulis, Carayol – Maglica.
Náhradníci: Kissas – Sardinero, D. Ouédraogo, Schembri, Soumah, Stylianou, Zelaya.

Rozhodčí: Sergej Ivanov – Igor Demeško, Aleksej Lunev (všichni Rusko).
Pro oba celky to bude první vzájemné utkání a je jasné, že nás čeká ofenzivní smršť. Do duelu půjde v pozici favorita Frankfurt, ale Apollon už letos dokázal, že se velkých soupeřů nezalekne.
Eintracht Frankfurt

Také u Frankfurtu začneme nejdříve na domácí scéně. V Bundeslize mu zatím patří sedmá příčka, když v osmi duelech získal třináct bodů. V posledních třech zápasech Eintracht nepoznal hořkost porážky a připsal si v nich plný počet bodů. Nejlepším střelcem německé nejvyšší soutěže je se sedmi brankami Luka Jović. Dvacetiletý talent se v posledním soutěžním duelu prosadil pětkrát, čímž stanovil nový klubový rekord,

Frankfurt válí také ve skupině H, kterou ovládá. Eintracht ještě neztratil ani bod a pomaloučku polehoučku kráčí k postupu. Německý celek v těžkých soubojích přehrál italského protivníka a také toho francouzského. Domácí celek nasázel soupeřům už šest branek. O korunku nejlepších střelců týmu se na evropské scéně dělí Luka Jović a Danny da Costa. Oba se trefili dvakrát.

Frankfurt – Lazio 4:1
Marseille – Frankfurt 1:2
Apollon Limassol FC

O kyperském celku moc informací moc nemáme, přesto se na něj pojďme podívat trochu blíže. V domácí soutěži se účastník Evropské ligy nachází na druhém místě, když získal patnáct bodů. O jediný bod více má městský rival AEL. V posledních pěti duelech ale Limassol nepoznal hořkost porážky. Nejlepším střelcem týmu je jednatřicetiletý Argentinec Facundo Pereyra, který se prosadil šestkrát.

Zatímco na domácí scéně patří Apollon mezi favority na vítězství, tak v pohárové Evropě je řazen mezi outsidery. Kyperský klub ve dvou duelech uhrál bod, když doma ustál tlak proti francouzské Marseille. V dalším utkání zajížděl Limassol na Lazio, kde těsně prohrál. Jestli je něco překvapením, bude to určitě hra do útoku. Hostující tým už totiž vsítil tři góly. Nejlepším střelcem na evropské scéně další Argentinec Emilio Zelaya, jenž se radoval dvakrát.

Apollon – Marseille 2:2
Lazio – Apollon 2:1
Vítám vás u třetího zápasu Evropské ligy ve skupině H. V duelu se představí domácí favorit Eintracht Frankfurt, jenž vyzve Apollon Limassol FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.
Aktuální zápasy
Články odjinud