Evropská liga -  ONLINE PŘENOS -  Villarreal : Salcburk - 25. února 2021   18:55

Villarreal
Villarreal
40' G. Moreno (Alcácer) • 90' G. Moreno
2:1
(1:1)
Salcburk
Salcburk
18' M. Beriša  (Daka)
Villarreal
Rulli – J. Costa (84. Foyth), Albiol, P. Torres, Pedraza (66. Moisés Gómez) – Trigueros, Capoue, Parejo (90+1. Baena), Estupiñán – G. Moreno (90+1. Niño), Alcácer (66. Chukwueze).
Asenjo – Bacca, Baena, Foyth, Moisés Gómez, Chukwueze, Niño, Pino, Raba, Ratiu.
Salcburk
Stankovic – Kristensen (90+3. Solet), Ramalho, Vallci (46. Wöber), Ulmer – Mwepu, Junuzović, Bernede (61. Adeyemi), Aaronson (61. Sučić) – M. Beriša, Daka (90+3. Svoboda).
Mantl, Walke – Adeyemi, Farkas, Sučić, Solet, Svoboda, Wöber.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 1:5. Rohy: 1:2. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 7:16.
Je konec! Villarreal poráží Salzburg 2:1 a postupuje do osmifinále Evropské ligy! Hostující Salzburg vlétl do zápasu o něco aktivněji. Do vedení poslal hostující celek po obrovské chybě v domácí rozehrávce Beriša. O smazání náskoku z prvního duelu se mohl postarat Patson Daka, ale těsně minul branku. Pět minut před přestávkou pak z jediné šance Villarrealu vyrovnal Gerard Moreno. Po změně stran se španělský celek koncentroval hlavně na defenzivu. Salzburg se nedostával do šancí. V závěru navíc ve vápně fauloval brankář Stankovic a Gerard Moreno z penalty rozhodl o triumfu domácích.
90+4'
90+3'
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Rasmus Nissen Kristensen, přichází Oumar Solet.
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Patson Daka, přichází Antonín Svoboda.
90+2'
Domácí celek už si je jistý postupem do další fáze Evropské ligy a užívá si závěrečné minuty dnešního souboje. Villarreal pokračuje v ofenzivním pojetí hry.
90+1'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Dani Parejo, přichází Álex Baena.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Gerard Moreno, přichází Fernando Niño.
90'
Villarreal právě vstřelil branku!
Domácí celek se v samotném závěru dostává do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil sám faulovaný GERARD MORENO, který střelou k tyči dovršil obrat v dnešním souboji!
89'
Pokutový kop pro Villarreal! Stankovic fauloval domácího Morena a nabídl domácím obrovskou šanci!
89'
Manu Trigueros natáhl k tvrdé střele z úctyhodné vzdálenosti, ale Cican Stankovic si jeho projektil bez problémů pohlídal. Villarreal hraje přesně to, co potřebuje.
88'
Hosté získali další standardní situaci na polovině soupeře. Exekuce přímého kopu se ujal Mërgim Beriša, ale pro centr si došel Gerónimo Rulli.
87'
Přímý kop se rakouskému celku vůbec nepovedl. Centrovaný míč propadl k zadní tyči, jenže tam nebyl nikdo v šedém dresu Salzburgu.
86'
Hra je přerušena! Hostující André Ramalho byl faulován na polovině Villarrealu a získal pro Salzburg rozehrávku přímého kopu.
85'
Střídající Juan Foyth získal odražený míč na hranici velkého vápna a bez váhání jej odkopl daleko do bezpečí. Villarreal už je opravdu blízko k postupu.
84'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Jaume Costa, přichází Juan Foyth.
83'
Gerard Moreno dostal přihrávku do pokutového území, jenže se nechal vytlačit mimo dobrý střelecký úhel a už nedokázal zakončit.
82'
Samuel Chukwueze dostal přihrávku na pravou stranu hrací plochy, jenže si míč předkopl daleko před sebe a už jej nedohnal na hrací ploše.
81'
Žlutou kartu dostává Karim Adeyemi (FC Red Bull Salzburg).
80'
Pau Francisco Torres nakopl míč na polovinu soupeře, jenže na jeho nákop nedosáhl nikdo ve žlutém dresu Villarrealu.
79'
Zlatko Junuzović dostal přihrávku na hranici velkého vápna, jenže prudkou pobídkou zahnal svého spoluhráče až mimo hrací plochu.
78'
Jaume Costa nabídl pozici pro odcentrování soupeři. Lučič poté z levé strany poslal střílený centr na malé vápno, ale dobíhající Patson Daka minul branku!
77'
Mërgim Beriša je v posledních minutách ústřední postavou na trávníku. Hráč Salzburgu se prosmýkl na polovinu soupeře, jenže tam o míč přišel.
76'
Právě Beriša nyní táhl akci hostujícího celku po levém křídle, jenže si míč předkopl daleko před sebe a už jej nedohnal na trávníku.
75'
Mërgim Beriša nakopl míč za obranu domácího Villarrealu, jenže jeho pobídku nepochopil nikdo v šedém dresu. Španělský celek se brání skvěle.
74'
Gerard Moreno si naběhl na přihrávku na polovinu soupeře, jenže si nedal pozor na své postavení a nechal se lapit v ofsajdové pasti.
73'
Andreas Ulmer se po levém křídle vydal do pokutového území, jenže si míč předkopl daleko před sebe a už jej nedohnal na trávníku.
72'
Cican Stankovic vyrazil na hranici velkého vápna, odkud rozehrál na levou stranu, jenže tam byl Junuzović pod tlakem a už nerozehrál.
71'
Costa by si měl dávat větší pozor. Domácí fotbalista před chvílí dostal žlutou kartu a nyní přišlápl jednomu ze soupeřů kopačku.
70'
Žlutou kartu dostává Jaume Costa (Villarreal CF).
69'
Gerard Moreno napadal rozehrávku Salzburgu na jeho polovině. Domácí útočník dostal soupeře pod tlak, ale hráči v šedém si dali pozor.
68'
Dani Parejo poslal přihrávku na levou stranu, nicméně jeho pobídka mířila do míst, kde stál pozorný obránce v šedém dresu Salzburgu.
67'
Patson Daka spěchal za dalším nákopem za obranu soupeře, jenže si nedal pozor na své postavení a nechal se lapit v ofsajdové pasti.
66'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Alfonso Pedraza, přichází Moisés Gómez.
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Paco Alcácer, přichází Samuel Chukwueze.
65'
Luka Sučič se hnal za přihrávkou za obranu soupeře, jenže střídající fotbalista skákavou pobídku nedohnal. Domácí brankář měl k míči o kus blíže.
64'
Manu Trigueros dostal přihrávku na pravou stranu hrací plochy, jenže jeho nákop skončil u prvního obránce v šedém dresu Salzburgu.
63'
Mërgim Beriša si došel pro přihrávku na vlastní polovinu, ale ihned se kolem něj objevili hned dva hráči ve žlutém, kteří jej odstavili od míče.
62'
Salzburg nadále pokračuje v aktivitě směrem dopředu. Patson Daka si pohybem řekl o přihrávku mezi obránce, jenže pobídka mířila do rukavic brankáře.
61'
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Brenden Aaronson, přichází Luka Sučić.
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Antoine Bernede, přichází Karim Adeyemi.
60'
Už to vypadalo, že Salzburg bude po ruce jednoho z domácích obránců zahrávat pokutový kop, ale sudí nakonec ukázal, že penalta se pískat nebude.
59'
Villarreal zahrával přímý kop na polovině Salzburgu. Do pokutového území přiletěl nadýchaný centr, jenže nikdo ve žlutém na pobídku nedosáhl.
58'
Také hostující kouč nyní dostal žlutou kartu za poznámky na adresu hlavního rozhodčího.
57'
Patson Daka to přehnal s agresivitou v souboji a vidí žlutou kartu.
56'
Manu Trigueros vhazoval na levé straně hrací plochy. Jeho pobídka směřovala na hranici velkého vápna, ale tam se Moreno nechal odstavit od míče.
55'
Na hřišti se nyní pořádně přiostřuje. Dani Parejo byl jako první v souboji o míč na polovině hřiště a schytal ostrý zásah na achilovku. Domácí fotbalista však bude pokračovat.
54'
Právě Mwepu si v dalším osobním souboji výborně pokryl míč tělem a byl faulován. Hostující fotbalista zůstává po souboji ležet na trávníku.
53'
Hostující Mwepu trefil jednoho ze soupeřů šlapákem a dostává žlutou kartu.
52'
Brenden Aaronson prošel po pravé straně do blízkosti velkého vápna, jenže přízemním centrem neoslovil nikoho ze spoluhráčů. Domácí se brání bez problémů.
51'
Jaume Costa dostal přihrávku na pravou stranu hrací plochy, jenže centr do pokutového území se mu vůbec nepovedl. Obrana Salzburgu byla připravena.
50'
Maximilian Wöber dohrál soupeře na polovině hrací plochy a může být rád, že za svůj zákrok nedostal žlutou kartu. Rozehrávat bude španělský celek.
49'
Pau Francisco Torres vhazoval na levé straně hrací plochy. Dlouhým autem se snažil oslovit Paco Alcácera, jenže domácí útočník byl dobře střežen.
48'
Střídající Maximilian Wöber táhl akci hostujícího celku po pravém křídle, jenže svým centrem nenašel nikoho ze spoluhráčů v dresu Salzburgu.
47'
Salzburg se hned v úvodu druhého poločasu vydal do útoku, jenže nikdo v šedém dresu se neprobil až do pokutového území.
46'
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Albert Vallci, přichází Maximilian Wöber.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně zajímavé utkání. Hostující Salzburg vlétl do zápasu o něco aktivněji. Do vedení poslal hostující celek po obrovské chybě v domácí rozehrávce Beriša. O smazání náskoku z prvního duelu se mohl postarat Patson Daka, ale těsně minul branku. Pět minut před přestávkou pak z jediné šance Villarrealu vyrovnal Gerard Moreno. Do kabin se proto odchází za stavu 1:1.
45+3'
45+2'
Moreno si už v nastaveném čase nabíhal na přihrávku mezi obránce, jenže si nedal pozor na své postavení a nechal se lapit v ofsajdu.
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
V závěru prvního poločasu se domácí Villarreal usadil na polovině rakouského mužstva, jenže nikdo ve žlutém se zatím nedostal do zakončení.
44'
Mërgim Beriša nyní hecuje své spoluhráče, aby opět zvýšili tempo při napadání rozehrávky soupeře. Zadáci Villarrealu nyní kombinují na své polovině.
43'
Do dalšího zakončení se z hranice velkého vápna dostal opět Gerard Moreno. Hostující brankář měl s jeho projektilem problémy, ale nakonec míč vyrazil.
42'
Salzburg je po brance domácího celku poněkud zaskočený a nyní se prakticky nedostává na polovinu soupeře. Villarreal naopak zvyšuje tempo.
40'
Je vyrovnáno! V tuto chvíli je jasné, že dnes neuvidíme prodloužení! Na přihrávku do pokutového území si naběhl GERARD MORENO, který si míč ještě zasekl kolem vyběhnutého brankáře a trefil branku. Jeho zásahu nezabránil ani obránce na brankové čáře!
40'
Alfonso Pedraza se na levém křídle tlačil k odcentrování do pokutového území, jenže jeho pobídku zablokoval pozorný Kristensen.
39'
Alfonso Pedraza podpořil ofenzivu Villarrealu dlouhým sprintem po levém křídle, jenže Gerard Moreno jeho směrem vyslal příliš loudavou přihrávku.
38'
Domácím se nepodařilo ohrozit hostující svatyni ani po rohovém kopu. Z hranice velkého vápna se do odraženého míče opřel Manu Trigueros, ale jeho pokus skončil vysoko nad břevnem.
37'
Právě Kristensen se nyní výborně stáhl na vlastní polovinu a čistým skluzem srazil míč mimo hrací plochu. Villarreal bude zahrávat rohový kop.
36'
Rasmus Nissen Kristensen odcentroval z pravé strany do pokutového území, jenže za jeho pobídkou se nerozběhl nikdo z hráčů Salzburgu.
35'
Gerónimo Rulli si dal pozor na dotírajícího Patsona Daku a schoval před ním míč do rukavic. Domácí brankář teď s rozehrávkou rozhodně nespěchá.
34'
Jaume Costa dostal přihrávku na pravou stranu hrací plochy, jenže si optimálně nepotykal se zpracováním a míč mu uskočil až k zadákům soupeře.
33'
Další ofenzivní výpad domácího Villarrealu zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Na své postavení si totiž nedal pozor útočník Moreno.
32'
Hosté nyní pořádně zariskovali při rozehrávce na vlastní polovině. Stankovic musel spěchat za malou domů, která mířila do branky. Hostující brankář vše s přehledem stihl.
31'
Hlavní rozhodčí se nyní vydal něco řešit se čtvrtým sudím a trenéry obou celků. Podle všeho ale nejde o nic zásadního a opět se může pokračovat ve hře.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme velmi zajímavé utkání. Hostující Salzburg hraje od začátku velmi aktivně a snaží se smazat dvoubrankové manko z první půle.
29'
Stopeři rakouského celku nyní kombinují s míčem na vlastní polovině a nikam se neženou. Fotbalisté Salzburgu v první půli zatím ukazují, že se přijeli porvat o postup.
28'
Patson Daka bojoval o míč u rohového praporku, jenže se nedokázal otočit kolem jednoho z domácích obránců a byl o míč připraven.
27'
Antoine Bernede chtěl roztáhnout hru na pravou stranu, kam si nabíhal Rasmus Nissen Kristensen, jenže před ním pobídku zastavil Dani Parejo.
26'
Rakouský celek zahrával další standardní situaci. Rozehrávky přímého kopu se chopil Brenden Aaronson, ale technickou střelou minul branku.
25'
Patson Daka je dnes hodně při chuti! Hostující kanonýr tentokrát napřáhl ke střele zpoza velkého vápna, ale domácí brankář jeho pokus vyrazil.
24'
Salzburg mohl odskočit na rozdíl dvou branek a smazat manko z úvodního souboje! Patson Daka dostal přihrávku do velkého vápna a bez váhání zakončil, jenže jeho rána těsně minula bližší tyč!
23'
Domácí celek zahrával přímý kop na polovině soupeře. Centrovaný míč směřoval ke vzdálenější tyči, jenže nikdo z hlavičkářů ve žlutém na centr nedosáhl.
22'
Moreno se tlačil za přihrávkou na polovinu soupeře, ale opět jej nedovoleným zákrokem zastavil Vallci. Tentokrát se to obejde bez žluté karty.
21'
Albert Vallci dohrál v souboji jednoho z domácích hráčů a za tvrdý zákrok vidí žlutou kartu.
20'
Patson Daka je svým předchozím blyštivým momentem pořádna nabuzený a znovu táhne akci Salzburgu. Domácí zadáci se ale stačili srovnat na hranici velkého vápna.
18'
Salzburg právě vstřelil branku!
Rakouský celek se dostává do vedení a ještě živí šanci na postup do osmifinále Evropské ligy! Po obrovské chybě v rozehrávce Villarrealu zachytil míč Daka, který ještě poslal přihrávku na malé vápno a MARGIM BERIŠA otevřel skóre!
17'
Alfonso Pedraza vlétl důrazně do souboje u postranní čáry, jenže Mwepuho poslal k zemi nedovoleným způsobem. Rozehrávat bude Salzburg.
16'
Patson Daka si naběhl na přihrávku na polovinu hřiště, jenže se nepotkal s podporou spoluhráčů, musel akci zbrzdit a pomohl si zpětnou přihrávkou.
15'
Alfonso Pedraza dostal vysokou přihrávku na levou stranu, kde si míč dobře zpracoval hrudníkem, jenže už neoslovil nikoho ze spoluhráčů.
14'
André Ramalho uspěl v hlavičkovém souboji s Morenem a odehrál míč na levou stranu. Zadáci Salzburgu zatím brání pozorně, ale hosté potřebují hrát na opačné straně.
13'
Albert Vallci si dal pozor na nákop na polovinu rakouského celku a před napadajícím Alcácerem odkopl míč na polovinu soupeře. Zatím se bojuje o každý metr.
12'
Gerard Moreno dohnal nákop na pravou stranu a na pomezní čáře ještě stopl míč. Domácí útočník poté ale neuspěl v souboji s Kristensenem.
11'
Paco Alcácer napadal rozehrávku soupeře na jeho polovině. Domácí útočník dostal pod tlak Vallciho, ale stoper Salzburgu míč odkopl.
10'
Jaume Costa táhl akci Villarrealu po levé straně hrací plochy. Domácí fotbalista poslal přihrávku na Morena, ale ten měl proti sobě přesilu zadáků.
9'
Pau Francisco Torres poslal přihrávku na hranici velkého vápna, jenže tam neměl nikoho ze spoluhráčů. Villarreal se ale od úvodu tlačí do útoku.
8'
Cican Stankovic přečetl přihrávku mezi stopery domácího celku a bez problémů si dokráčel pro míč. Hostující brankář okamžitě rozehrál na volného Ulmera.
7'
Zlatko Junuzović byl pozdě v souboji na polovině hrací plochy a poslal k zemi Pareja. Rozhodčí nedovolený zákrok viděl a odpískal přímý kop pro domácí.
6'
Alfonso Pedraza se po levém křídle tlačil do blízkosti velkého vápna, jenže si předkopl míč daleko před sebe a důrazný zadák před ním míč zakopl.
5'
Do rozehrávky domácího celku se nyní musel zapojit také domácí brankář Rulli, který poslal přihrávku na pravou stranu, ale tam neměl spoluhráče.
4'
Stopeři Villarrealu nyní kombinují s míčem na vlastní polovině a nikam se neženou. Nikdo v šedých dresech rakouského mužstva rozehrávku domácích neatakuje.
3'
Mërgim Beriša v souboji na polovině hrací plochy uspěl v hlavičkovém souboji, jenže prodloužil míč jen do prostoru, kde byli zadáci domácího mužstva.
2'
Enock Mwepu potáhl míč vpřed po pravé straně hrací plochy, jenže jeho pobídka na hranici velkého vápna byla čitelná a domácí zadáci míč získali pro španělský celek.
1'
Hosté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Salzburg se ihned vydal do útoku, ale nákop za domácí obranu byl příliš dlouhý.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Villarreal bude hrát ve žlutém, zatímco Salzburg oblékne modrou sadu.

Villarreal CF: Rulli – J. Costa, Albiol, P. Torres, Pedraza – Trigueros, Capoue, Parejo, Estupiñán – G. Moreno, Alcácer.
Náhradníci: Asenjo – Bacca, Baena, Foyth, Moisés Gómez, Chukwueze, Niño, Pino, Raba, Ratiu.

FC Red Bull Salzburg: Stankovic – Kristensen, Ramalho, Vallci, Ulmer – Mwepu, Junuzović, Bernede, Aaronson – M. Beriša, Daka.
Náhradníci: Mantl, Walke – Adeyemi, Farkas, Sučić, Solet, Svoboda, Wöber..
Úvodní zápas

Po prvním duelu má mnohem lepší výchozí pozici domácí Villarreal. Před týdnem se totiž na hřišti Salcburku prosadili Alcácer a Nino, kteří svému týmu zajistili vítězství 2:0.
Villarreal CF

Domácí Villarreal letos také zažívá solidní sezónu. Ve dvaceti čtyřech kolech získal ve španělské nejvyšší soutěži už třicet sedm bodů a patří mu šestá pozice. O víkendu ukopal remízu 1:1 v Baskicku na půdě Athleticu Bilbao. V Evropské lize navíc na podzim ve skupině získal hned šestnáct bodů. Jedinou ztrátu si připsal za remízu na půdě Maccabi Tel Aviv.
FC Red Bull Salzburg

Hostující Salzburg je jedním z nejlepších rakouských týmů, který se pyšní hlavně vynikajícím prací s mládeží. Rakouskou Bundesligu vede Salcburk po osmnácti kolech o šest bodů před druhým Rapidem Vídeň. V posledních letech už má za sebou i účast v semifinále Evropské ligy. O víkendu navíc doma přehrál v souboji o titul právě Rapid Vídeň 4:2. Skvělou formu má Patson Daka, který soupeřům sází jednu branku za druhou.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Evropské ligy mezi Villarrealem a Salzburgem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.