Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Apollon Limassol : Zaria Balti - 13. července 2017   19:00

Apollon Limassol
10' Schembri  • 21' Da Silva  • 28' João Pedro
3:0
(3:0)
Zaria Balti
Zaria Balti
Vale (C) - João Pedro, Yuste, Roberge, Santana – Sachetti, Kyriakou – Alex da Silva (86. Stylianou) – Maglica, Zelaya (60. Silva Perez), Schembri (77. Pittas)
Kissas – Silva Perez, Reynolds, Stylianou, Hadjivasili, Pittas, Vasiliou
Farkas – Alberrt, Szert
AEK Arena - George Karapatakis, Larnaka, Kypr
Zaria Balti
Paşcenco (C) – Trifonov, Golovatenco, Slinkin (54. Ţîgîrlaş), Focşa – Mihailov, Gómez (82. Gulceac) – Ovseannicov, Raţă, Suvorov – Zagynajlov (64. Boghiu)
Livşiţ – Grigorișin, Ţîgîrlaş, Boghiu, Gulceac, Apostol

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Moldavský tým dnes po celou dobu tahal za kratší konec, domácí Apollon byl jasně lepší a jen díky horší koncovce, menší aktivity a výborného výkonu gólmana Paşcenca mohou litovat, že náskok nebyl větší.
90+5'
90+5'
Ofsajdem končí akce hostů, v němž se ocitá Boghiu.
90+4'
A mohlo to být 4:0, nebýt dalšího skvělého zákroku Paşcenca, který vyrazil míč na brankové čáře!
90+4'
Zatím nikoliv, po zákroku Paşcenca je z toho další roh pro Apollon.
90+3'
Ještě roh pro domácí tým, dočkáme se ještě změny skóre?
90+1'
Střela Jandera míří vedle branky Balti, Paşcenco vykopává.
90'
Poslední minuta řádné hrací doby, utkání se již pouze dohrává.
89'
Sachetti přizvedl míč, který mířil před vápno Balti, zachytil ho ale obránce Golovatenco.
87'
Domácí s míčem u půlící čáry, hostům by se hodil alespoň jeden gól, k němuž ale mají stále poměrně daleko.
86'
Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází Alex da Silva, přichází Stylianou.
84'
Brazilex Alex da Silva nyní přihrál pád na polovině soupeře, sudí nakonec odpískal faul právě jemu.
82'
Střídání v týmu FC Zaria Balti: ze hřiště odchází Gómez, přichází Gulceac.
82'
João Pedro se ocitá na trávníku, po ostrém faulu bránícího Ţîgîrlaşe.
81'
Domácí rozehráli z pravé strany, ale branku Balti neohrozili.
80'
Alex da Silva donutil svou střelou z pravé strany brankáře soupeře k zákroku, roh pro Apollon.
79'
Hosté rozehráli, ale domácí se v pohodě ubránili a sami jdou do útoku.
78'
Rohový kop pro Zariu Balti, hosté rozehrají z levé strany.
77'
Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází Schembri, přichází Pittas.
76'
Vale musel zasahovat, po ojedinělé akci hostů.
75'
Do závěrečného hvizdu zbývá čtvrt hodina, čas na krátkou pauzu pro oba týmy.
74'
Útočným faulem končí akce domácích.
73'
Statistika držení míče – 68% : 32%.
71'
Poslední dvacetiminutovka před námi, Paşcenco chytá pas z levé strany a rozehrává od branky Balti, které zatím ve druhé půli drží bezbrankové skóre.
70'
Ofsajdem končí akce Balti, míč tak zadarmo získávají domácí.
69'
Volný kop rozehrál Kyriakou, ale míč zamířil vysoko nad branku Balti.
68'
Apollon získává volný kop ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů od branky Balti.
67'
Roberge se nyní gestem omlouvá svým spoluhráčům za ukvapenou střelu z levé strany, která mířila vedle branky.
66'
Hosté se nedostávají za půlící čáru, domácí jasně dominují zápasu.
64'
Střídání v týmu FC Zaria Balti: ze hřiště odchází Zagynajlov, přichází Boghiu.
63'
Útočným faulem končí akce Apollonu, což diváci nelibě nesou.
60'
Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází Zelaya, přichází Silva Perez.
60'
Hodina hry za námi, hosté jsou stále velmi pasivní, domácí ale již jako by šetřili síly.
58'
Domácí připravují střídání, musí si ale chvíli počkat na přerušení.
57'
Gómez nyní zablokoval střelu Alexe, následně pálí vedle branky Roberge.
56'
Da Silva přestřeluje z levé strany branku soupeře.
55'
Ani ve druhé půli to zatím nevypadá na to, že by hosté měli dostatek sil a schopností s výsledkem něco udělat.
54'
Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází Slinkin, přichází Ţîgîrlaş.
54'
Brazilec da Silva si to namířil středem do vápna Balti, ale proti přesile bránících hráčů neměl šanci.
53'
Domácí se nyní právem domáhají rohového kopu, ale místo toho je tu odkop od branky Balti.
52'
Paşcenco vykopává míč, mířící z pravé strany před branku Balti.
50'
Zagynajlov se sám probíjí dopředu, ale marně, míč mu odskakuje.
49'
João Pedro rozehrál, míč ale odvrací první bránící hráč u bližší tyče, diváci pískají.
48'
Maglica, trochu se štěstím, vybojoval rohový kop z pravé strany.
47'
Paşcenco lapil odražený míč vysoko ve vzduchu, dobrý zákrok gólmana Balti.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:05.
Zdecimovaní hosté odchází se svěšenými hlavami do šatny, první poločas byl z jejich pohledu naprosto katastrofální. Na branku Valeho nešla ani jedna střela, mimo pak jedna... domácí vypálil hned šestkrát a z toho vytěžili tři góly. Nicméně ani za jeden gól nemůže gólman Paşcenco, jako spíš chaotická defenziva Balti.
45+3'
45+2'
Nakonec to byl nějaký nacvičený signál, zakončující Maglica ale branku přestřelil.
45+1'
Rozhodčí se rozhodl nastavit tři minuty, domácí získali výhodu volného kopu.
45'
Tak nikoliv, míč získali hosté, kteří ho vrací zpět k vlastní brance.
44'
Zelaya obešel obránce, přihrál na levou stranu, kde Roberge vybojoval roh pro svůj tým.
43'
Balti se vůbec nedaří kombinace, domácí jsou znovu na jejich polovině.
42'
Esteban Sachetti (Apollon) je již na nohou, domácí nespěchají s rozehrávkou.
41'
Golovatenco ztratil míč, posléze si ale frustrovaný obránce Balti vybil vztek na domácím Sachettim ostrým faulem zezadu a po zásluze je z toho žlutá karta.
40'
Čeká nás posledních pět minut první půle, aktivita domácích viditelně opadla, hosté si i tak nevědí rady.
39'
Míč míří do autu, hosté vhazují, jmenovitě Ukrajinec Slinkin, který vrací míč do obrany.
37'
João Pedro nyní využil prostoru ve středu hřiště k zaútočení, poté přihrál na pravou stranu, ale nepřesně, Maglica neměl šanci zachytit míč na hřišti.
36'
Míč získávají u půlící čáry domácí, hosté se budou muset znovu bránit.
35'
Po ošetření jednoho z domácích hráčů je tu odkop od branky Balti.
33'
Po obranné hlavičce Brazilce Jandera mají hosté výhodu rohového kopu z pravé strany.
32'
Alexandru Suvorov faulován Estebanem Sachettim, volný kop pro Zariu Balti, na útočné polovině.
31'
Hosté jsou nyní zralí na ručník... Paşcenco vyrazil prudkou střelu da Silvy, ale na hranici malého vápna byli hned dva hráči Apollonu, mezi jediným obráncem a nakonec mohou být hosté rádi, že hlavička Maglicy zamířila nad branku.
30'
Je za námi první půl hodina hry, domácí si jdou za svým cílem a pro soupeře začíná zápas vypadat hodně beznadějně!
29'
João Pedro se nyní gólově prosadil a na stadionu v Larnace je takové vedro, že sudí Farkas dává oběma týmům krátkou pauzu.
28'
Apollon právě vstřelil branku!
Tohle byl velký okamžik JOÃA PEDRA, který převzal míč na pravé straně, naběhl do vápna a parádní přízemní střelou nedal brankáři soupeře šanci.
28'
Domácí s míčem u půlící čáry.
27'
João Pedro zastavil svůj postup dopředu a raději vrací míč zpět.
25'
Vadim Raţă posílá míč před vápno Apollonu, odkud ale Santana odvrací míč.
23'
A mohlo být sníženo, Mihailov rozehrál volný kop, poslal míč do vápna, kde hlavičkuje do břevna Vadim Raţă!
22'
Hosté se dostávají na polovinu soupeře, mají k dispozici volný kop.
21'
ALEX DA SILVA s přehledem, střelou k tyči, proměnil pokutový kop.
21'
Byla nařízena penalta ve prospěch domácích, Suvorov zahrál nepochopitelně rukou!
Je za námi první dvacetiminutovka, která patřila domácím, ti také po zásluze vedou gólem Schembriho z 10. minuty.
18'
João Pedro to zkusil nyní z levé strany, ale zatím se mu moc nedaří, až na rohový kop, po němž padl gól.
17'
João Pedro rozehrál, míč sice zamířil před branku, kde ale nenašel vůbec nikoho.
16'
V souboji s Trifonovem padá na hranici pokutového území João Pedro, ale není to faul, vzápětí je ale pískán faul Ovseannicova, volný kop pro domácí.
15'
Tentokrát se ale domácí nedokázali prosadit, míč se dokonce vrací až k Valemu, k brance Apollonu.
14'
Sergej Paşcenco se musí mít znovu na pozoru, domácí útočí a vybojovali roh, tentokrát budou rozehrávat z levé strany.
13'
Hosté se ale znovu dostali k míči a nyní se, za pískotu diváků, snaží udržet na útočné polovině.
12'
Ovseannicov padá na útočné polovině, ale není to faul.
10'
Apollon se prosazuje po rohovém kopu, kdy João Pedro rozehrál z pravé strany, ve vápně zakončil Kyriakou, jehož střelu ještě Paşcenco, ale trochu šťastnou dorážkou se nakonec dokázal prosadit ANDRE SCHEMBRI.
10'
První rohový kop v zápase vybojoval Apollon, domácí rozehrají z pravé strany.
9'
Dlouhý pas domácích na pravou stranu, odkud odcentroval João Pedro, hosté se ale ubránili.
7'
Paşcenco si počkal na centr, mířící před jeho branku a v klidu míč lapil.
6'
Vzápětí z pravé strany nepřesně centruje João Pedro, míč má opět gólman Paşcenco.
5'
Santanův centr nenašel nikoho ve vápně Balti.
3'
Další útočný faul domácích, provinil se João Pedro, který měl nohu až příliš vysoko.
2'
Apollon od úvodních sekund zápasu aktivnější, střela Pedra míří vedle branky, následná akce domácích končí odpískaným útočným faulem.