Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Astra Giurgiu : Zirä FK - 13. července 2017   19:30

Astra Giurgiu
32' Ionita  • 55' Dandea  • 75' Tallec
3:1
(1:1)
Zirä FK
Zirä FK
34' Sadiqov
Bosneag – Belaure, Le Tallec, Moise, Pitian, Polczak, Valceanu
Sergei Tsinkevich – Vitali Malyutin, Evgeni Romanov (vš. BLR)
Stadionul Marin Anastasovici, Giurgiu
Zirä FK
Bayramov – Gadze, Guliyev, Gurbanov, Igbekoyi, Khalilzade, Nagiev

Máme tady konec zápasu. Ve druhé půli jsme viděli 2 góly domácích, kteří tedy zaslouženě vyhráli 3:1. Zápas měl plno nepřesností a velké množství nepovedených nákopů a centrů. Odveta je na programu příští týden v Baku, kde hraje svoje domácí zápasy Zirä FK. To je dnes ode mě vše, dobrou noc.
90+3'
90+3'
Nepřesný centr domácích. Odkop od brány hostů.
90+2'
Velká chyba Krnety, který chtěl nahrávat dozadu, tam ale byl hráč Astry, který přenesl míč do vápna, ale následná střela byla nepřesná.
90+2'
Rohový kop nic nepřinesl.
90+1'
Khalilzade na levé straně vybojoval míč a následně vystřelil, ale IIiev Ivanovv byl pozorný a bude z toho rohový kop.
90+1'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
90'
Další aut pro domácí po obraném zákroku jednoho z hostů.
90'
Aut pro domácí.
89'
Astra kontroluje konec zápasu a nedává hostům žádnou příležitost snížit výsledek.
88'
Ofsajd hostů, který ovšem podle videozáznamu nebyl.
87'
Teď trenérovi hostů zabrnkal na nervy jeden z jeho hráčů, když jako poslední začal kličkovat.
86'
Valceanu vystřelil, ale pouze doprostřed brány, kde Nazirov chytil míč bez problémů.
85'
Teď skvěle zabojovala obrana hostů, ale následná přihrávka byla nepřesná a u míče je brankář domácích Iliev Ivanov.
84'
Nyní se v ofsajdu ocitl hráč hostů.
83'
NIc z toho ovšem nebylo, ale hosté budou mít alespoň aut.
82'
Teď bude možnost ohrozit bránu z přímého kopu, protože Balaure fauloval.
81'
Igbekoyi fauloval a u míče budou domácí.
80'
Ovšem následná střela z přímého kopu byla hodně nepřesná.
79'
Faul hostů na Valceanu.
78'
A poslední střídání v zápase je tady. Nicoara odchází, přichází Balaure.
77'
Střelec jediného gólu hostů Sadiqov dnes dohrál. Nahradí ho Igbekoyi.
76'
Belfort fauloval ve vápně domácích a tak šance končí.
75'
Astra Giurgiu právě vstřelila branku!
Po rohovém kopu prodloužil míč hráč domácích a u tyče stál připravený ANTHONY LE TALLEC, který míč dorazil do sítě!
74'
Z levé strany se přiřítil Valceanu, ale obrana odkopla na roh.
73'
Hosté ztrácejí míč, bude to aut pro domácí.
72'
Další zbytečný faul hostů. Tentokrát to byl Khalilzade, který sestřelil Cariocu u lajny.
71'
Zirä se snaží vyvíjet tlak. A po centru Djuriče se do hlavičky dostal Belfort, ale zakončil nepřesně.
70'
Nepovedený centr hostů a bude to odkop od brány domácích, kterého se ujme bulharský brankář Iliev Ivanov.
69'
Nákop domácích odvrátila obrana hostů.
69'
Gadze teď fauloval Ionitu.
68'
Nyní na svojí polovině drží míč Astra.
67'
Belu-Iordache připravil míč pro hráče domácích, ale jeho střelu zblokovala obrana hostů.
66'
Od vstřelení posledního gólu se hra přelívá z jedné strany na druhou.
65'
Aliev odchází, místo něj se na hřiště podívá Gadze.
64'
Střelec druhého gólu domácích Dandea je vystřídán, na hřiště se podívá Valceanu.
63'
Boum překazil únik domácích a dostává žlutou kartu.
62'
Manga se dostal ke střele kterou brankář neviděl, ale nakonec ji zlikvidoval. Následovat bude rohový kop.
61'
Nicoara se vytáhl s míčem 25 metrů před bránu a vystřelil, ale střele scházela razance a přesnost.
60'
Opět zkoušeli nákop, ale opět byl nepřesný.
60'
Míč v držení domácí Astry.
59'
Následný přímý kop hostů nic nepřinesl.
58'
Faul domácích.
57'
Při předchozím faulu Shemonayeve se sám zranil a musí být vystřídán. Nahradí ho Khalilzade.
55'
AlLEXANDRU DANDEA po přímém kopu dostal hlavičkou míč do brány! Asistence: Ionita.
54'
Shemonayev teď zbytečně dojel Ionitu a zaslouží si žlutou kartu.
52'
Le Tallec se dostal po centru do obrovské šance! Po jeho hlavičce se musel Nazirov dost protáhnout, aby konečkama prstů dostal míč mimo bránu.
52'
Další faul Mrzljaka.
51'
Nicoara zkoušel na levé straně něco udělat s míčem, ale přišel o něho.
51'
Ofsajd, kde se nacházel Belfort.
50'
Mrzljak fauloval Djuriče, ale sudí kartu nevytáhl.
49'
Nicoara se málem dostal ke střele, ale v tom mu zabránil poslední obránce hostů.
48'
Nepřesný nákop domácích.
47'
Astra to teď zkoušela z levé strany, ale obrana hostů zakročila včas.
46'
Trenér domácích se o poločase rozhodl ke střídání. Odešel Chipirliu a přišel Le Tallec.
46'
Začátek zápasu ztrácel kvalitu, ale následně domácí začali více běhat a měli několik šancí. Nakonec Alexander Ionita vstřelil gól po chybě brankáře, ale chvíli na to se Rashad Sadiqov předvedl a střelil krásný gól.
45'
45'
Dobrou pumelici vystřelil Manga, ale Iliev Ivanov byl připraven!
45'
Ionita zkoušel nůžky, ale míč netrefil a bude to odkop od brány hostů.
44'
Ionita přenesl míč krásným centrem z pravé strany.
43'
Domácí kombinují na půli hostů, ale nedostanou se ani k vápnu.
42'
Tak dlouho se domácí připravovali ke střele až míč vzali hosté.
41'
Následně domácí faulovali.
40'
Hosté se málem dostali ke střele, ale obrana domácích odkopla míč.
39'
Po přímém kopu, nahrál Dandea míč na Chipirliu, který zhruba z 5 metrů přestřelil bránu!
38'
Shemonayev teď ostře fauloval jednoho z domácích a ti budou mít přímý kop.
37'
Následně měli hosté přímý kop, ale brankář Ivanov si sním poradil.
36'
Ionita za nevhodné chování dostává žlutou kartu.
35'
Nyní drží míč hosté.
34'
Zirä FK právě vstřelila branku!
Hosté, ale rychle odpovídají. Po tom co Belfort sklepl míč, vystřelil RASHAD SADIQOV z 20 metrů po zemi k levé tyči!
32'
Obrovská chyba brankáře hostů, který vyrazil centr od Nicoary přímo na kopačku ALEXANDRA IONITY a ten neměl nejmenší problém ho kopnout do brány.
30'
Nyní u míče hosté, kteří zkoušejí poslat míč do vápna, ale nedaří se jím to.
30'
V posledních minutách je Zirä pod tlakem. Je to taky tím, že domácí začali více běhat a napadat.
29'
Přímý kop domácích, ale Nazirov vyrazil.
28'
Následně přímý kop domácích nebyl úspěšně zakončen a bude to pouze odkop od brány hostů.
26'
Další obrovská šance domácích, když se po krásné kombinaci dostal do šance Belu-Iordache, ale nastřelil pouze tyč!
25'
Mrzljak po rohu hlavičkoval vedle brány hostů.
24'
Po rohu domácích se do zakončení dostal Erico a Nazirov na brankové čáře míč vyrazil!
23'
Erico poslal dělovku zhruba z 30 metrů, ale Nazirov byl připraven!
22'
Poslední minuty patří domácím, kteří kombinují na půli soupeře.
21'
Nicoara poslal pas do vápna, ale byl moc přetažený.
21'
Domácí obrali o míč hosty a můžou kombinovat.
20'
Další faul domácích.
20'
Stan teď překazil únik hostů.
19'
Nepřesný pas na Ionitu.
19'
Faul hostů.
18'
Shemonayev si bere míč a bude vhazovat.
17'
Belfort po centru střílel, ale byl v ofsajdu.
17'
Nicoara následně fauloval Mateiho a budou rozehrávat hosté.
16'
Nicoara nacentroval do vápna, ale tam nikdo nebyl.
14'
Hosté mohli využít chyby domácích, ale nepřihráli si přesně.
13'
Po chybě hostů, se k míči dostal Ionita který posunul na Chipirliu, ale ten o kousek přestřelil!
13'
Nyní pískají diváci, jelikož se neodpískal faul na domácího hráče.
12'
Další autové vhazování hostů.
11'
A opět nepřesné nákopy u obou týmů.
10'
Zirä kombinuje a z pravé strany nacentrovala do vápna, ale nic z toho nebylo.
9'
Dandea hlavičkoval nad bránu hostů.
8'
Aliev fauloval jednoho z domácích hráčů a ti budou mít možnost přímého kopu.
8'
Autové vhazování pro domácí.
7'
Matei fauloval Nicoara a budou rozehrávat domácí.
7'
A další nepovedený nákop hostů.
6'
Stan fauloval Alieva a budou rozehrávat hosté.
6'
Nyní drží míč hosté a opět zkoušejí nákop, který se nepovedl.
5'
Opět neúspěšný nákop hostů.
4'
Hosté se málem dostali až do vápna, ale neprošli přes obranu domácích.
3'
Oba týmy se pokoušejí o nákopy, ale zatím nebyl ani jeden úspěšný.
2'
Mustafayev fauloval Nicoara uprostřed hřiště.
1'
Astra kombinuje na své půli.
1'
Hráči jsou již připraveni. Za pár chvil zápas začne.

AFC Astra Giurgiu: Iliev Ivanov – Belu-Iordache, Bejan, Erico, Stan (C) – Dandea, Mrzljak – Nicoara, Carioca, Ionita – Chipirliu
Náhradníci: Bosneag – Belaure, Le Tallec, Moise, Pitian, Polczak, Valceanu

Zirä FK: Nazirov (C) – Matei, Boum, Krneta, Shemonayev, Aliev – Manga, Mustafayev, Djurič, Sadiqov – Belfort
Náhradníci: Bayramov – Gadze, Guliyev, Gurbanov, Igbekoyi, Khalilzade, Nagiev

Rozhodčí: Sergei Tsinkevich – Vitali Malyutin, Evgeni Romanov.
Zirä FK:

Klub založený v roce 2014. Sídlí ve městě Baku. Jelikož je to klub vytvořený nedávno tak za sebou nemá úspěchy. Prozatím největší úspěch je 2. místo v lize v sezóně 2015/16. Minulou sezónu skončila na 4. místě a v ázerbajdžánském poháru skončila ve čtvrtfinále.
Do druhého předkola se dostala přes FC Differdange 03 po výsledcích 2:0 a 2:1.
AFC Astra Giurgiu:

Klub založený v roce 1921. Sídlí ve městě Giurgiu. Jedenkrát vyhrál rumunský pohár v sezóně 2013/14 a superpohár v roce 2014. Tento klub se nám dostal do podvědomí protože v sezóně 2014/15 vyřadil ve 3. předkole český klub FC Slovan Liberec po výsledcích 3:0 a 3:2. Astra minulou sezónu skončila na 6. místě ve skupině o titul a dostala se až do finále rumunského poháru, kde ovšem prohrála.
Dobrý den, ještě jednou vás vítám u prvního zápasu druhého předkola Evropské ligy. Dnes se proti sobě utkají rumunská AFC Astra Giurgiu a ázerbajdžánská Zirä FK.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.