Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  B36 Tórshavn : Kalju - 6. července 2017   20:00

B36 Tórshavn
52' Heinesen
1:2
(0:1)
Kalju
Kalju
18' Liliu   • 88' Valikajev
E. Eskås – Ø. Ytterland, M. Jensen
Gundadalur, Torshavn
Kalju
Londak – Pürg, Mašitšev, Sinyavskij, Klein, Elhi, Neemelo.

To je z dnešního on-line přenosu vše, děkuji Vám za pozornost a na shledanou.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 3:6. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 16:12.
Stejně jako v minulém zápase dokázalo Kalju zvítězit nad svým soupeřem 2:1. Kalju se v další fázi kvalifikace střetne s maďarským Videotonem.
90+5'
90+4'
Střídání v týmu JK Nõmme Kalju: ze hřiště odchází Kirss, přichází Mašitšev.
90+3'
Elhi střílí mimo tři tyče.
90+2'
Střídání v týmu JK Nõmme Kalju: ze hřiště odchází Subbotin, přichází Elhi.
90+1'
Hlavní rozhodčí ještě nastavuje plné čtyři minuty nad rámec.
90'
Již běží poslední minuta základní hrací doby.
88'
Kalju právě vstřelilo branku!
O vítězi dnešního střetnutí a o postupujícím je nejspíše rozhodnuto. ARTUR VALIKAJEV se svou trefou zasloužil o to, že jeho tým bude pokračovat v kvalifikaci EL.
88'
Je tu další rohový kop pro domácí celek.
87'
Tórshavn bude zahrávat rohový kop...
87'
Střídání v týmu B36 Tórshavn: ze hřiště odchází Magnusson, přichází Petersen.
86'
Čas se blíží ke konci, Mouritsen se ještě dopouští faulu na Kirsse.
82'
Cieślewicz rozehrál rohový kop, ale to nepřináší změnu ve skóre. Jeho centr tak zůstane nevyužitý.
82'
Rohový kop pro domácí tým.
81'
Neemelo vystřelil, ale jeho rána míjí branku Thomsena.
80'
Subbotinova střela byla blokována pozornou obranou Tórshavnu.
Po vystřídání mohli domácí zahrávat rohový kop, po něm vystřelil Johannesen a míč netrefuje do branky.
77'
Střídání v týmu B36 Tórshavn: ze hřiště odchází Agnarsson, přichází Mouritsen.
76'
Rohový kop pro domácí celek, Mellemgaard jej bude rozehrávat na své spoluhráče, kteří jsou již nastoupeni v šestnáctce soupeře. .
74'
Uggè si vzal míč a rozehrával volný kop po faulu na Sidorenkova.
71'
Střídání v týmu JK Nõmme Kalju: ze hřiště odchází Liliu, přichází Neemelo.
69'
Prozatím nikoliv, je tu faul Nielsena na Uggèho.
68'
Vzápětí vybojovali domácí rohový kop, otočí vývoj utkání a snad ještě i postup do dalších kol kvalifikace EL?
67'
Sindorenkov je napomínán po faulu na Agnarssona.
65'
Střídání v týmu B36 Tórshavn: ze hřiště odchází Bogason Dam, přichází Mellemgaard.
65'
Jakobsen zahrával volný kop, avšak změna ve skóre není žádná a pokračujeme za nerozhodného stavu.
64'
Žlutou kartu dostává Mbu Alidor (JK Nõmme Kalju).
64'
Nielsen se dopustil prohřešku, když fauloval Kirsse.
61'
Rohový kop pro domácí celek...Valikajev po centru Jakobsena střílí mimo tři tyče.
57'
Dmitrijev fauluje Cieślewicze a za to vidí žluté napomenutí.
56'
V další příležitosti Johannesen míjí svatyni Teleše.
55'
Johannesen se dostal ke střele na branku, Teleš jeho pokus chytá bezpečně do svých rukavic.
52'
Tórshavn právě vstřelil branku!
Domácí se ihned z kraje druhého poločasu prosazují a srovnávají zásluhou BENJAMINA HEINESENA na 1:1!
51'
Subbotin v akci a po jeho střele opět zasahuje Thomsen.
48'
Rohový kop zahrávali hosté, střelu Tjapkina chytá Thomsen.
47'
Žlutou kartu dostává Subbotin (JK Nõmme Kalju).
46'
Hosté dokázali jednou skórovat. Zatím je Kalju na dobré cestě k postupu do další fáze kvalifikace EL. Avšak zda tomu tak bude, to budeme s určitostí vědět až po odehrání druhého poločasu, který začne přibližně 21:03.
45+2'
43'
Vyrovnání se nekoná, místo toho přichází faul Cieślewicze na Subbotina.
42'
...kdo jiný než Jakobsen se zhostí jeho rozehrávky.
42'
Blíží se nám konec prvního poločasu. Domácí budou zahrávat rohový kop...
38'
Sidorenkov míří mimo tři tyče brány Thomsena.
37'
Žlutou kartu dostává Eriksen (B36 Tórshavn).
36'
Uggè roezhrával, po faulu na Mbu Alidora, míč. Nicméně stav zápasu je stále o jednu branku.
32'
Cieślewicz fauluje Tjapkina a hosté budou zahrávat standardku.
31'
Sidorenkov rozehrál rohový kop a ke střele se pak dostal Dmitrijev, který míří mimo.
30'
Po půl hodině hry mají hosté příležitost rohového kopu.
25'
Cieślewicz měl nyní dobrý pokus na branku, ale nesrovnává stav utkání.
24'
Nyní rohový kop na druhé straně, po centru Sidorenka střílí mimo tři tyče Kirss.
23'
Heinesen se ocitl v ofsajdové pasti a hosté budou moci v klidu rozehrát míč.
22'
Domácí mají příležitost srovnat stav zápasu z rohového kopu.
21'
Žlutou kartu dostává Valikajev (JK Nõmme Kalju).
18'
Hosté se jako první v zápase dostávají do vedení. LILIU využil přihrávky od Subbotina a dává první branku svého týmu.
14'
Oba týmy nyní měly příležitost standardních situací, ale ani jeden z nich nedokázal využít v otevření skóre.
11'
Kalju se dostávalo do útoku, Thomsen si připisuje zákrok a má míč ve své moci.
10'
Domácí zahrávali rohový kop, skóre se nemění.
9'
Domácí se snaží o vstřelení branky, tentokrát se o to snažil Heinesen, ale nepochodil.
9'
Jakobsen se staví k míči a zahrává tuto příležitost, jeho střelu chytá Teleš.
8'
Uggè fauluje Johannesena a další standardní situace pro domácí celek.
5'
Za faul Valikajeva na Nielsena budou domácí zahrávat standardní situaci.
3'
Jakobsen rozehrál rohový kop, hosté se ubránili.
2'
Svůj první rohový kop dnešního odvetného zápasu budou zahrávat domácí.
1'
Agnarsson se provinil faulem na Mbu Alidora.
1'

B36 Tórshavn: Thomsen – Bogason Dam, Faerø (C), Eriksen, Magnusson – Nielsen, Jakobsen – Heinesen, Cieślewicz, Agnarsson – Johannesen.
Náhradníci: Højgaard, Mørk Hentze – Pætursson Rasmussen, Mellemgaard, Petersen, Holm Jacobsen, Mouritsen.

JK Nõmme Kalju: Teleš – Mööl, Uggè, Tjapkin, Sidorenkov – Mbu Alidor, Dmitrijev – Subbotin, Valikajev, Kirss – Liliu.
Náhradníci: Londak – Pürg, Mašitšev, Sinyavskij, Klein, Elhi, Neemelo.

Rozhodčí: E. Eskås.
První zápas skončil vítězstvím estonského klubu Kalju 2:1. O branky se postarali Tjapkin a Dmitrijev. O jedinou branku B36 se postaral Johannesen.

Postupují tým již navíc zná svého dalšího soupeře pro čtvrtfinále a to maďarský Videoton. Jestli postoupí "překvapivě" domácí nebo hosté zužitkují nadějnou výchozí pozici z prvního zápasu, sledujte v naší on-line reportáži.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.