Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Irtyš Pavlodar : Dunav Ruse - 29. června 2017   16:00

Irtyš Pavlodar
5' Bugajev
1:0
(1:0)
Dunav Ruse
Dunav Ruse
Loria (C) – Kislicyn, Dautov, Maslać, Živković – Fonseca, Darabajev (90+3. Žumaškalijev), Rodrigo Antônio, Dja Djédjé (64. Kalinin) – Bugajev, Fofana (64. Geterijev)
Kalmykov – Vorotnikov, Alijev, Žumaškalijev, Kalinin, Jessimov, Geterijev
Hunter – Storey, Nethery (vš. Sev, Irsko)
Ortalıq Stadion, Pavlodar, Kazachstán
Dunav Ruse
Antonov – Petkov, Patev, Milčev, Hubčev – Dimov, Ayas (67. Stanojev) – Kostadinov, Šopov (89. Georgijev), Karagaren (74. Něnov) – Budinov
Konov – Marem, Vasev, Georgijev, Petrov, Stanojev, Něnov

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí vítězstvím Irtyše, který doma neinkasoval, což může být pro odvetu rozhodující. O celém osudu zápasu tak rozhodla jediná branka z páté minuty utkání a byť v závěru ještě nastavil šest dlouhých minuty, hostům se již vyrovnat nepodařilo.
90+6'
90+4'
Ještě střele Něnova, která však míří vedle branky Irtyše.
90+3'
Střídání v týmu FC Irtyš Pavlodar: ze hřiště odchází Darabajev, přichází Žumaškalijev.
90+1'
Po volném kopu Něnova získává míč Loria, který bude moci rozehrát, střela mířila pouze vedle branky Irtyše.
90'
Poslední minuta řádné hrací doby, domácí nyní usilovně brání těsný náskok.
89'
Střídání v týmu FC Dunav Ruse: ze hřiště odchází Šopov, přichází Georgijev.
88'
Kalinin fauluje Hubčeva, hosté budou rozehrávat na útočné polovině, ale daleko od branky Lorii.
86'
Akce Dunavu končí odpískaným ofsajdem, v němž se ocitá Kostadinov, míč tak získávají domácí.
83'
Hosté ani po rohovém kopu Stanojeva branku Irtyše neohrozili.
82'
Rohový kop Dunavu, který bude rozehrávat Stanojev.
81'
Střela Živkoviće z dálky nemířila mezi tři tyče, hosté rozehrávají.
80'
Poslední desetiminutovka před námi, domácí Bugajev padá na útočné polovině, sudí píská faul a domácí budou rozehrávat.
78'
Tam padají domácí Bugajev a hostující Patev, kteří se spolu srazili, rozhodčí přerušuje hru a píská útočný faul domácímu hráči.
77'
Nakonec žádné nebezpečí pro branku soupeře, míč se vrátil až k půlící čáře.
76'
Hosté se dostávají na útočnou polovinu, k dispozici mají autové vhazování z levé strany.
75'
Odkop od branky Dunavu, míč získávají u půlící čáry hosté.
74'
Střídání v týmu FC Dunav Ruse: ze hřiště odchází Karagaren, přichází Něnov.
69'
Platí to i pro tento okamžik, kdy Dimov dokázal obrat o míč domácího Fonsecu.
68'
Hraje se ve středu hřiště, domácím se nyní nedaří kombinace.
67'
Střídání v týmu FC Dunav Ruse: ze hřiště odchází Ayas, přichází Stanojev.
66'
Hosté se mohli radovat z vyrovnání, kdyby ale střela Budinova neskončila na brankové konstrukci domácí branky!
64'
Střídání v týmu FC Irtyš Pavlodar: ze hřiště odchází Dja Djédjé, přichází Kalinin.
64'
Střídání v týmu FC Irtyš Pavlodar: ze hřiště odchází Fofana, přichází Geterijev.
62'
Bulharskému týmu se nabízí velmi zajímavá standardka, kdy bude zahrávat přímý kop z těsné blízkosti vápna!
61'
Žlutou kartu dostává Darabajev (FC Irtyš Pavlodar).
60'
Je za námi hodina hry a stále platí stav z 5. minuty, kdy se domácí dostali do vedení.
57'
Dlouhý nákop domácích dopředu, znovu nepřesný, míče se chopili hosté.
56'
Míč letí před branku, kde hlavičkuje Karagaren, ale pouze vedle branky.
55'
Hosté vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
53'
Míč získávají znovu domácí, kteří se zkouší dlouhým nákopem co nejrychleji dostat před branku Dunavu, to se ale nedaří.
51'
Odkop od branky Irtyše, míče se ale zmocňují hosté, kteří u něho zůstanou ještě nějakou chvíli, byl totiž odpískán faul na útočícího Dimova.
50'
Aktivita domácích neuvadá, rychlou akci po pravé straně nyní zastavil obranným zákrokem až obránce Petkov.
48'
Stefan Živković to zkusil přímo na bránu, ale tu netrefil.
47'
Hned v úvodu druhého poločasu se domácím nabízí výhoda volného kopu a je to v blízkosti pokutového území Dunavu!
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:01.
Skončil první poločas dnešního utkání, v němž zatím byli lepší domácí, kteří také po zásluze vedou. Hosté se dokázali více dostat do hry až v závěru poločasu, kdy si také vypracovali svou jedinou dosavadní šanci, dá-li se vůbec o střele Dimova vůbec hovořit jako o šanci. Irtyš je daleko nebezpečnější a domácí po zásluze vedou.
45+1'
45'
Nekompromisním odkopem vyřešil nyní Patev situaci ve vlastním vápně, míč dolétl do autu.
44'
Petkov fauluje a domácím se tak nabízí výhoda volného kopu na útočné polovině, rozehrávat bude Živković.
43'
Znovu se vhazuje, tentokrát v prostoru před střídačkami obou týmů.
42'
Trenér Dunavu Plamen Donev gestikuluje a udílí svým svěřencům nějaké taktické pokyny, mezitím vhazují domácí.
41'
Tentokrát již David Loria musel zasahovat, proti nepříjemné skákavé střele Dimova, skóre se nemění.
40'
Stejně, jako v předchozím případě, i nyní nenadělali Loriovi nějaké problémy.
39'
Z protiútoku vybojovali hosté znovu roh, rozehrávat budou z pravé strany.
38'
Pouze vedle branky pálí nyní domácí Darabajev, odkop od branky Dunavu.
36'
Dunav rozehrál druhý roh, tentokrát z levé strany, ale defenziva Irtyše odvrací míč do bezpečí.
35'
Bránící Stefan Živković odehrál míč raději na roh, hosté tak rozehrají roh z pravé strany.
34'
Dunav se opět drží na útočné polovině, Irtyš nyní nechává soupeři dostatek prostoru ke kombinaci.
32'
Útočné akce hostů jsou zatím hodně nesmělé a opatrné, většina střel je z dálky, Loria je zatím bez práce.
30'
Je za námi první půl hodina hry a zatím mohou být spokojenější domácí, kteří díky gólu Bugajeva vedou 1:0.
29'
Pas z levé strany míří na Budinova, který si dělá prostor ve vápně Irtyše, ale míč k němu nedolétl.
28'
Hosté se nyní drží na útočné polovině.
26'
Tentokrát se již ale nepískalo a tak Ismael Fofana mohl jít do zakončení, z levé strany ale byl u míče dříve Antonov.
25'
Slibný brejk domácích nyní zastavil odpískaný ofsajd, v němž se ocitl Bugajev.
23'
Míč mají opět domácí, kteří to nyní zkouší po levé straně, ale ani tentokrát to nevyšlo.
21'
Ismael Fofana ještě z levé strany přihrával před branku, zbytečně, kdyby vystřelil, mohla akce domácích dopadnout mnohem lépe.
19'
Žlutou kartu dostává Ismael Beko Fofana (FC Irtyš Pavlodar).
19'
Irtyš vybojoval další roh, domácí tentokrát rozehrají z pravé strany.
18'
Přibývá faulů, po tom dalším zůstávají hosté na útočné polovině.
16'
Snahu domácích přerušil hvizdem hlavní sudí Hunter, který zve lékařský tým Dunavu před branku Irtyše, kde zůstává ležet bránící hráč.
15'
Bránící Milčev odvedl dobrou práci, kdy odehrál míč před dotírajícím Fonsecou, domácí ale vybojovali roh z levé strany.
14'
Irtyšu se nabízí výhoda volného kopu na útočné polovině, domácí z této vzdálenosti mohou ohrozit branku.
12'
Aslan Darabajev se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale míč až příliš napálil a ten letí vysoko nad branku soupeře.
11'
Kapitán Irtyše David Loria neměl starosti se střelou z levé strany.
10'
Míč míří do autu, špatná přihrávka Maslaće, hosté mohou vhazovat.
9'
Hosté vhazují z levé strany, na své polovině.
8'
Kombinace se ale hostům zatím vůbec nedaří, i nyní zbytečně přichází o míč.
7'
Darabajev fauluje v hlavičkovém souboji ve středovém kruhu, míč pro Dunav.
6'
Odkop od branky Dunavu, domácím se nyní daří.
5'
Pavlodar právě vstřelil branku!
Milčev nezachytil pas, mířící na hranici vápna Dunavu, míč převzal IGOR BUGAJEV, který se pohotově zorientoval a vypálil přesně k tyči, gólman Antonov se po střele marně natahoval.
4'
Miroslav Budinov rozehrál, ale míč následně končí v autu, hosté branku Lorii neohrozili.
3'
Dunav zůstane na útočné polovině, po faulu bránícího Fofany.
2'
Domácí Dautov nyní musí vydržet důraznou domluvu od sudího Huntera, po faulu na vlastní polovině.
1'

FC Irtyš Pavlodar: Loria (C) – Kislicyn, Dautov, Maslac, Živković – Fonseca, Darabajev, Rodrigo Antônio, Dja Djédjé – Bugajev, Fofana
Náhradníci: Kalmykov – Vorotnikov, Alijev, Žumaškalijev, Kalinin, Jessimov, Geterijev

FC Dunav Ruse: Antonov – Petkov, Patev, Milčev, Hubčev – Dimov, Ayas – Kostadinov, Šopov, Karagaren – Budinov
Náhradníci: Konov – Marem, Vasev, Georgijev, Petrov, Stanojev, Něnov

Rozhodčí: Hunter – Storey, Nethery (vš. Sev, Irsko).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.