Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Hafnarfjördur : H. Haifa - 2. srpna 2018   21:15

Hafnarfjördur
0:1
(0:0)
H. Haifa
H. Haifa
68' Elbaz
Nielsen – Jónsson, P. Vidarsson, Clarke, Gomes, Valgardsson – Crawford, D. Vidarsson (C), Kristjánsson – Hendriksson, Lennon
Jóhannesson – D'Ulivo, Steindórsson, Gudnason, H.O. Björnsson, J. Thomsen, Jonsson
H. Haifa
Šetkus – Malul (C), Tamaş, Kapiloto, Dilmoni – Arael, Sjostedt, Plakuščhenko – Vermouth, Papazoglou, Gînsari
Kadoch – Šukrani, Zamir, Elbaz, Hadida, Mitrevski, Qashoa

Úvodní mač přinesl remízu 1:1, a tak byl klíčový tento duel. V něm dokázal Hapoel Haifa vyhrát 1:0, když se v osmašedesáté minutě prosadil Elbaz. Hosté vyhrávají tento zápas a postupují dál. Pomohl jim k tomu střelec gólu a také brankář Šetkus, který zastavil šest domácích střel.
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 1:4. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 5:8.
90+4'
90+3'
Žlutou kartu dostává Hendriksson (FH Hafnarfjördur).
Žlutou kartu dostává Jónsson (FH Hafnarfjördur).
90+1'
Střídání v týmu Hapoel Haifa FC: ze hřiště odchází Papazoglou, přichází Mitrevski.
90+1'
Hned tři minuty se nastaví, to je čas domácích na vyrovnání.
90'
Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
88'
Lennon měl velkou šanci domácích, ale trefil jen brankáře soupeře. Šetkus drží svůj tým.
87'
Hosté se dostávali do další zajímavé pozice, Papazoglou byl nachytaný v postavení mimo hru.
86'
Rohový kop pro domácí fotbalisty, ti tak mají jednu z posledních šancí. Gólman vyboxoval míč.
84'
Mnoho velkých šancí v závěru zápasu k vidění není, domácí se pokouší vyrovnat, zatím marně.
82'
Papazoglou byl nachytaný v postavení mimo hru.
81'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky, rohový kop pro hosty. Obrana si poradila jen za cenu dalšího. I s tímto si obrana FH dokázala poradit.
80'
Střídání v týmu FH Hafnarfjördur: ze hřiště odchází Crawford, přichází Thomsen.
79'
Střídání v týmu FH Hafnarfjördur: ze hřiště odchází Vidarsson, přichází Gudnason.
77'
Domácí hráči se pokouší vyrovnat, ale nemohou si vypracovat výraznější příležitost.
76'
V souboji jeden na jednoho si pomohl nedovoleně Hendriksson. Fauloval soupeře, a tak hrají hosté.
75'
Hostující celek se dopustil faulu, a tak budou na polovině hrací plochy rozehrávat domácí, kteří potřebují alespoň vyrovnat.
73'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, vypálil domácí hráč, který ale minul branku. Rozehrávat bude Šetkus.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce, hostující celek v tomto zápase vede o jednu branku a má nyní blíže k postupu.
68'
Žlutou kartu dostává Lennon (FH Hafnarfjördur).
68'
Hapoel Haifa právě vstřelil branku!
Hostující celek se dostává dvacet minut hry před koncem do vedení. Tamaş má výrazný podíl na této brance, akci připravil a následně našel dobrým pasem zcela volného ELI ELBAZE, který snadno zakončoval.
67'
Hendriksson výborně vypálil, jeho ránu vytáhl hostující brankář jen na rohový kop. Stejný hráč rozehrával od praporku, ale centr končí v náruči Šetkuse.
66'
Aktivní hru hostů dokomentuje další akce, Malul vypálil a jeho rána končí mimo.
64'
Střídání v týmu Hapoel Haifa FC: ze hřiště odchází Plakuščhenko, přichází Elbaz.
64'
Hapoel Haifa FC hraje aktivně, hostující celek drží svého soupeře pod tlakem, ale zatím se mu nedaří vypracovat si gólovou šanci.
62'
Vermouth výborně vypálil, Nielsen skvěle vyrazil míč zpět do hry. Domácí celek se stále drží ve hře.
60'
Hostující celek se pokoušel propracovat do zajímavé střelecké pozice, obrana si ale dokázala poradit.
58'
Střídání v týmu FH Hafnarfjördur: ze hřiště odchází Arael, přichází Hadida.
55'
Plakuščhenko rozehrával volný kop domácího celku. Následně pálil Tamaş nepřesně.
54'
Osobních soubojů začíná přibývat. Nyní fauloval domácí Gomez.
53'
Vermouth hledal spoluhráče přihrávkou, která postrádala přesnost. Hraje se spíše na polovině hrací plochy.
51'
Úvod poločasu se nese ve znamení klidné hry jako závěr toho prvního. Ani jeden celek se nikam nežene.
49'
Žlutou kartu dostává Crawford (FH Hafnarfjördur).
47'
Plakuščhenko bude rozehrávat volný kop, v souboji jej fauloval spoluhráč.
46'
Zdá se, že ani jeden celek do druhého poločasu nezměnil sestavu.
46'
Po prvním poločase platí bezbrankový stav. Lepším týmem je domácí celek, který si vypracoval několik dobrých střeleckých pozic, ale nedokázal prostřelit brankáře Šetkuse.
45+1'
45+1'
Kristjánsson minul branku.
45+1'
Jedna minuta se bude nastavovat. Mnoho fotbalové krásy momentálně k vidění není.
45'
Probíhá poslední minuta prvního poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
42'
Hapoel Haifa zlepšil svou hru, nyní vybojoval rohový kop. Plakuščhenko centroval před branku a Kapiloto nepřesně zakončoval.
40'
Domácí rozehrávají volný kop, ale do zakončení se nedostali.
39'
Hostující Vermouth byl nachytaný v postavení mimo hru.
39'
FH má převahu, snaží se hrát aktivně, ale hostující celek se zatím může spolehnout jednak na defenzivu, ale také na brankáře Šetkuse.
37'
Sjostedt hledal zajímavou přihrávkou spoluhráče, míč ale končí u domácího hráče. Směr hry se tedy otáčí.
35'
Hapoel se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale jeden z hráčů byl nachytaný v postavení mimo hru. Vykopávat bude brankář Nielsen.
34'
Ani jeden celek se nyní nikam nežene, hraje se spíše na polovině hrací plochy.
32'
Dilmoni byl nachytaný v postavení mimo hru, akce Haify končí.
32'
Hosté vybojovali rohový kop. Vermouth centroval před branku, ale tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
31'
Nielsen bude rozehrávat od své branky, míč u něj skončil po nepřesné akci soupeře.
30'
Půlhodiny hry je pryč, více ze hry mají domácí fotbalisté, kteří hrají aktivněji, ale nemohou překonat brankáře soupeře.
29'
Papazoglou si v souboji se soupeřem počínal nedovoleně, rozehrávat tak bude domácí mužstvo.
27'
Hraje se na polovině hrací plochy, míč mají pod kontrolou domácí, kteří se dnes už několik dobrých šancí vypracovali, na úvodní branku ale čekáme.
27'
Sledujeme hodně vyhrocený zápas, úvodní duel skončil remízou, nyní je všechno otevřené.
25'
Papazoglou hledal zajímavým centrem před brankou spoluhráče, ti ale byli obsazení.
23'
Výborně si poradil domácí Vidarsson v souboji s hostujícím hráčem, který se tak ke střele nedostal.
20'
Dobře to nyní sehrál domácí celek, nejprve vypálil Jónsson, a pak P. Vidarsson. Ani jeden z nich nedokázal prostřelit brankář Šetkuse.
18'
Hendriksson centroval před branku, nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal přesněji hlavičkovat.
17'
Domácí pokračují v aktivní hře, vypálil Kristjánsson a jeho rána byla zblokovaná na rohový kop.
15'
Domácí obránce se pokoušel propracovat do výborné střelecké pozice, ale další zákrok má na svém kontě gólman Haify.
14'
Výborně z první nyní vypálil Hendriksson. Jeho rána mířila do středu branky, kde byl připravený Šetkus.
13'
Hosté rozehrávají od své branky, nikam se ženou a čekají na nějakou možnost.
11'
Rohový kop pro hostující celek, Plakuščhenko centroval před branku, ale jeho centr postrádal přesnost.
10'
Úvodních deset minut hry mnoho velkých šancí nepřineslo. Jednu jedinou střelu a to ještě výrazně mimo.
9'
Registrujeme první střelecký pokus v tomto zápase, vypálil Papazoglou. Jeho rána však postrádala přesnost.
6'
Hostující celek se nyní dostal na útočnou polovinu, ale nedokázal přesněji poslat míč před branku.
4'
Hra je nyní přerušena, domácí mají vhazovat, ale na hrací plochu přilétly dýmovnice, a tak se nehraje.
3'
Jeden z hostujících hráčů se pokoušel něco vymyslet, Dilmoni byl však nachytaný v postavení mimo hru.
1'
Zdravím všechny fanynky a fanoušky evropské ligy. V tomto zápase předkola proti sobě nastoupí FH Hafnarfjördur a Hapoel Haifa FC.
Jedná se o odvetný duel, před týdnem se hrálo v Haifě. Úvodní poločas prvního klání gól nepřinesl. Domácí Hapoel byl jasně aktivnější, ale do vedení se dostali hosté. Po rohovém kopu hlavičkoval přesně Eddi Gómez. Za nepříznivého stavu domácí celek ještě zlepšil hru a odměnou mu bylo vyrovnání. Prosadil se Papazoglou, který v průběhu zápasu přišel. Výhru pro Hapoel mohl zařídit Hadida, jehož rána v nastaveném čase skončila na břevně.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:15.