Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  KÍ Klaksvík : Tre Fiori - 27. června 2019   20:00

KÍ Klaksvík
KÍ Klaksvík
9' Johannesen  • 37' Sandmael  • 56' Johannesen  • 73' Bjartalid  • 83' Bjartalid
5:1
(2:0)
Tre Fiori
Tre Fiori
90+3' Compagno
KÍ Klaksvík
Joensen – Danielsen, Brinck, Pavlović, Simonsen, Andreasen – Hadžibulić (85. Lewis), Bjartalid, Sandmael, J. Johannesen (70. Došljak) – P. Johannesen (76. Grytten)
Joensen – Dosljak, Grytten, Klettskaro, Lewic, Niclasen, Olsen
Jenkins – Bird, Roberts (všichni Wales)
Gundadalur (Tórshavn)
Tre Fiori
Simoncini – D´Addario, Pestrin (75. Tamagnini), Angelini (46. Bacchiocchi), Cuzzilla (62. Apezteguia) – Constantini, Righetti, D. Compagno – Carubini. Compagno, Lago
Sebastiani – Apezteguia, Astolfi, Bacchiocchi, Burrafato, Lusini

Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 6:0. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 15:11.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí očekávaným vítězstvím Klaksvíku, který svého soupeře porazil poměrem 5:1. I druhý poločas byl v jednoznačné režii domácích, kteří se dokonce radovali ještě třikrát. Tre Fiori se celou dobu pouze bránilo, jen málokdy se dostalo ke střeleckému zakončení, což se pochopitelně promítlo také na výsledku, který před odvetou hraje do karet Klaksvíku. Hosté se v závěru zmohli alespoň na čestný úspěch.
90+4'
90+3'
Tým Tre Fiori právě vstřelil branku!
Tak přeci jenom je z toho snížení! ANDREA COMPAGNO se v pokutovém území dostal do palebné pozice, odkud se štěstím procedil míč přes domácího brankáře Joensena.
90+3'
Jedna z posledních šancí na snížení stavu. Faulem se totiž provinil Bjartalid, soupeř bude zahrávat standardku z velké vzdálenosti.
90+2'
Tre Fiori se stále nemůže dostat na dostřel branky soupeře, proto sledujeme zdlouhavou kombinaci v oblasti středového kruhu.
90'
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi je už nějakou dobu rozhodnuto. Podaří se domácím vsítit ještě jednu branku?
88'
Do další šance se pro změnu natlačil Pavlović, jehož hlavičkový pokus se podařilo Simincinimu pokrýt rukavicí.
86'
Žlutou kartu dostává Andrea Compagno (SP Tre Fiori).
85'
Střídání v týmu KÍ Klaksvík: ze hřiště odchází Semir Hadžibulič, přichází Darius Lewis.
85'
Dalekonosný nákop na polovinu Klaksvíku nakonec ve vzduchu sebral Sandmael, který se štěstím procedil přihrávku na Brincka.
84'
Po kratší době se hrací předmět podíval ke středovému kruhu, kde v hlavičkovém souboji uspěl Righetti, jenž pouze prodlužoval za sebe.
83'
KÍ Klaksvík právě vstřelil branku!
Tak přeci jenom se diváci dočkali pátého zásahu! JOANNES BJARTALID se dostal do dalšího velice slibného zakončení, přičemž i tentokráte se mu podařilo prostřelit hostujícího brankáře Simonciniho.
82'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Tre Fiori se snaží o kontaktní branku, což ale stále nevychází.
81'
Krátce poté přišlo na řadu autové vhazování z pravé strany, přičem Costantini hledal volného kolegu Righettiho.
80'
Navíc se k míči dostal také brankář Simoncini, který raději na jistotu rozehrál na kopačku Apezteguiho.
79'
Klaksvík je i po čtvrté vstřelené brance aktivnějším celkem, nicméně nyní kombinuje na vlastní polovině.
76'
Střídání v týmu KÍ Klaksvík: ze hřiště odchází Patrik Johannesen, přichází Torbjorn Grytten.
75'
Střídání v týmu SP Tre Fiori: ze hřiště odchází Manolo Pestrin, přichází Andrea Tamagnini.
74'
Žlutou kartu dostává Ramiro Lago (SP Tre Fiori).
74'
Simoncini musel opět zasahovat, tentokráte své štěstí zkoušel Sandmael, který trefil pouze hostujícího brankáře.
73'
Čtvrtá branka na sebe nenechala dlouho čekat! Tentokráte se dokázal prosadit také JOANNES BJARTALID, který se dostal k hranici pokutového území, odkud propálil hostujícího brankáře.
73'
Klaksvík si vybojoval další rohový kop, tentokráte z pravé strany. K rozehrávce již spěchá Bjartalid.
72'
Na opačné straně to pasem za obranu zkoušel Pestrin, po jehož nabídce musel zasahovat brankář Joensen.
71'
Do kombinace svého celku se zapojil také brankář Simoncini, který pouze navázal na přihrávku svého spoluhráče Pestrina.
70'
U postranní čáry se povedlo zakročit Lagovi, který za sebe nepustil protihráče. Na řadu přijde další autové vhazování.
70'
Střídání v týmu KÍ Klaksvík: ze hřiště odchází Jonn Johannesen, přichází Boris Došljak.
69'
Žlutou kartu dostává Jesper Brinck (KÍ Klaksvík).
68'
Následovalo autové vhazování z opačné strany, které si vzal na starost Danielsen, jenž u středového kruhu našel Sandmaela.
67'
Nakonec se k provedení volného kopu postavil zadák Andreasen, jenž to v tomto případě zkoušel přízemní rozehrávkou.
66'
Až před malým momentem Compagno zcela evidentně nestíhal jednoho z protihráčů, který sáhl k nedovolenému zákroku.
65'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, v posledních minutách jsme neregistrovali nic moc zajímavého.
62'
Střídání v týmu SP Tre Fiori: ze hřiště odchází Claudio Cuzzilla, přichází Joel Apezteguia.
59'
Navíc mohl Johannesen zkompletovat svůj střelecký účet, jenomže v tomto případě nevyzrál na brankáře Simonciniho.
58'
S Tre Fiori to nevypadá zrovna optimisticky, tříbrankové manko není do odvetného zápasu zrovna dobrá výchozí pozice.
57'
Andreasen ihned vhazoval míč zpět na hrací plochu, jenomže před pokutovým územím se nacházela smečka protihráčů.
56'
Jenomže i přesto se domácí hráči dostávají ke třetí brance! PATRIK JOHANNESEN se natlačil až před brankáře, kterého i v tomto případě dokázal překonat. Další ukázková akce domácích hráčů!
55'
Klaksvík zakládal akci po pravém křídle, kde nakonec čistým způsobem dokázal zasáhnout Cuzzilla.
54'
Simoncini se tak opět dostal k míči, avšak hrací předmět poslal pouze ven z hrací plochy.
53'
Na zemi se ocitl také krajní obránce Hadžibulić, kterému ale výrazně pomohl jeden z protihráčů.
52'
Další šance domácích! Johannesen dokázal v pokutovém území najít Sandmaela, jehož rána orazítkovala brankovou konstrukci.
51'
Aby toho nebylo málo, tak právě Compagno skončil na zemi, nedovoleným zákrokem si totiž vypomohl Johannesen.
50'
Domácí hráči se daleko s míčem nedostali, konkrétněji chybovala levá strana, která našla pouze kopačku Compagna.
49'
Posléze se míč dostal do moci hostujícího brankáře Simonciniho, který to zkoušel dalekonosným odkopem na druhou stranu.
48'
Johannesen si pokoušel naběhnout za obranu soupeře, avšak pomezní sudí nakonec signalizoval ofsajd.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzalo Tre Fiori, které bude pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Střídání v týmu SP Tre Fiori: ze hřiště odchází Luca Angelini, přichází Nicolo Bacchiocchi.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám dle předpokladů nabídl ofenzivní snahu domácího celku, jenž se dokonce dvakrát radoval. Klaksvík byl směrem dopředu aktivnějším mužstvem, nicméně také soupeř se dostal do slibných pozic pro zakončení. Navíc jsme sledovali celou řadu nedovolených zákroků.
45+2'
45+2'
Další žlutá karta, tentokráte jí vyfasoval domácí Johannesen.
45'
První poločas bude nastaven o dvě minuty.
43'
Klaksvík velice zkušeně držel míč na vlastní polovině, nicméně přihrávku dokázal vystihnout napadající Righetti.
42'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem tří minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
41'
Ta nakonec byla rozehrána nakrátko, přičemž se domácí celek rovněž dopustil nedovoleného hraní.
40'
Compagno zcela evidentně nestíhal, navíc místo hracího předmětu trefil nohu soupeře. Následovat bude standardka.
38'
Nyní to hostující celek bude mít hodně složité, prohrává totiž o dvě branky, avšak i vstřelená branka by byla dobrým východiskem do odvety.
37'
V tuto chvíli je to už o dvě branky! Tentokráte se do zajímavé pozice pro zakončení dostal záložník SIMEN SANDMAEL, který nekompromisním způsobem propálil hostujícího brankáře Simonciniho.
34'
Lago našel u pokutového území Compagna, který ještě zkoušel kombinovat, což přineslo zakončení metr vedle branky.
33'
Tre Fiori to zkoušelo po pravém křídle, kde ale číhala početná smečka protihráčů, která odrazila pokus o atak středem.
32'
Po dalším nedovoleném zákroku přišla na řadu další žlutá karta, tentokráte pro Hadžibuliće.
31'
Aby toho nebylo málo, tak domácí zahrávali další rohový kop, po kterém Johannesen minul branku soupeře.
30'
Žlutou kartu dostává Leandro Carubini (SP Tre Fiori).
29'
Málem to bylo o dvě branky! Aktivní Johannesen se opět dostal do slibné pozice, avšak nyní svůj celek zachránil Simoncini.
28'
Klaksvík se snažil vyvézt míč na druhou stranu, jenomže u středového kruhu si nedovoleně počínal Constantini.
28'
Righetti tak mohl provést volný kop, který nepřinesl žádné zakončení. Následně opět fauloval Pavlović.
27'
Hlavní sudí signalizoval nedovolený zákrok, kterým se prezentoval Brinck, jenž nakonec poslal k zemi hostujícího Compagna.
26'
Žlutou kartu dostává Deni Pavlović (KÍ Klaksvík).
25'
Po delší době se nám připomněl domácí forvard Johannesen, který se dostal do šance, avšak ani nyní netrefil zařízení.
24'
Z vlastní poloviny tak rozehrával sám brankář Simoncini, který to tentokráte zkoušel dalekonosným odkopem.
23'
Před malým momentem fauloval také napadající Sandmael, který místo míče trefil pouze Angeliniho.
22'
Danielsen se postavil k provedení autového vhazování, po kterém s nedovoleným zákrokem přispěchal napadající Cuzzilla.
21'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, která nám přinesla jedinou trefu. V tuto chvíli sledujeme celkem vyrovnanou podívanou.
16'
Hosté si dokonce vybojovali standardní situaci, nicméně Righetti svým centrem našel pouze hlavu Simonsena.
15'
Po delší době jsme sledovali atak v podání Tre Fiori, nicméně Lago neměl kolem sebe potřebnou podporu spoluhráčů.
14'
Tam se podařilo čistým způsobem zasáhnout protihráči, který vypíchl míč do zámezí. K provedení autu se již staví Andreasen.
13'
Klaksvík se nyní zdržel na vlastní polovině, kde rozjel kombinaci, po které Hadžibulić vyvezl míč na druhou polovinu.
12'
Opět se do zakončení dostal střelec první branky, nicméně forvard Johannesen tentokráte úplně minul branku soupeře.
11'
I tak to bude mít Tre Fiori hodně složité, prohrává totiž o jednu branku. I tak přijde na řadu také odvetné utkání.
10'
Téměř ihned po rozehrávce se domácí hráči dostali do další šance, avšak ta tentokráte neskončila v síti.
9'
Domácí celek se dostává do kýženého vedení! Sandmael dokázal v pokutovém území najít kolegu PATRIKA JOHANNESENA, který se dobře zorientoval a poté bez větších starostí překonal brankáře Tre Fiori.
9'
Míč se stáčel do malého vápna, kde zasahoval jeden z protihráčů. Hosté tak mohou pelášit do bezpečnějšího prostoru.
8'
Naopak si celek z Faerských ostrovů vybojoval vůbec první rohový kop, k jehož rozehrávce se už staví Bjartalid.
7'
Naopak se u vlastního pokutového území dokázal zorientovat Pavlović, který poté rozehrál na úplně osamoceného Danielsena.
6'
Tre Fiori muselo rozjíždět další akci od své poloviny, nicméně Righetti daleko s míčem nedokráčel.
5'
Naopak se k rozehrávce volného kopu postavil Pestrin, který to zkoušel pasem na druhou stranu hrací plochy.
4'
Domácí to zkoušeli středem hrací plochy, jenomže nákop k pokutovému území dokázal sebrat Angelini.
3'
Hned v úvodu utkání si nedovoleným zákrokem pomohl Compagno, po jehož fauli se k rozehrávce volného kopu postavil Andreasen.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali domácí, kteří budou hrát zleva doprava.
1'
SP Tre Fiori

Na opačné straně stojí celek ze San Marina, kterým je SP Tre Fiori. Toto mužstvo se po základní části uplynulé sezóny umístilo na druhé pozici, což mu automaticky zajistilo play-off. Tam se Tre Fiori. dokázalo dostat přes čtvrtfinále, kde výsledky 2:1 a 1:0 dokázalo vyřadit Fiorentino, díky čemuž se dostalo do následného finále, což bylo konečnou cestičkou. Tre Fiori totiž nestačilo na budoucího mistra Tre Penne, které vyhrálo 2:1 a 1:0. Tre Fiori se tak alespoň utkalo v souboji o třetí místo s Libertasem, který v jediném zápase prohrál poměrem 1:3, čímž přisoudil třetí pozici právě soupeři.
KÍ Klaksvík

Celek z Faerských ostrovů se v letošním ročníku domácí soutěže nachází na průběžné druhé pozici, což by mu v konečném součtu přineslo právě předkolo Evropské ligy. Klaksvík má ze čtrnácti odehraných zápasů na svém kontě dvaatřicet bodů, což má také první Runavik, jenž má ale lepší skóre. Klaksvík letos prohrál pouze ve dvou případech, naposledy tomu bylo v minulém kole, kdy celkem překvapivě nestačil na sedmý Tvoroyri, které dokázalo zvítězit těsně 1:0. I tak se Klaksvík může pyšnit druhou nejlepší ofenzívou celé soutěže, na druhou stranu má vůbec nejlepší obrannou vazbu.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Evropská liga má před sebou úvodní předkola, my budeme sledovat souboj mezi KÍ Klaksvík a SP Tre Fiori.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.