Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Škendija : Rosenborg BK - 30. srpna 2018   20:15

Škendija
Škendija
0:2
(0:0)
Rosenborg BK
67' Hovland   • 84' Reginiussen
Škendija
Zahov – Murati, Bejtulai, Musliu, Mici (86. Šefiti) – Alimi (C), Totre (76. Bojku) – Nafiu (64. Selmani), Emini, Sténio Junior – Ibraimi
Redjepi – Adili, Bojku, Česhmedjiev, Selmani, Šefiti, Taipi
Kulbakov – Zhuk, Masljanko (vš. BĚL)
Gradski Stadion, Tetovo
Hansen – Hedenstad, Hovland, Reginiussen (87. Serbečič), Meling – Jensen (C), Lundemo, Konradsen – Levi (62. Denič), Bendtner (74. Söderlund), Jebali
Ostbo – Denič, Gersbach, Reitan, Serbečič, Söderlund, Trondsen

Já pro dnešek děkuji za pozornost a přeji dobrou noc.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 9:5. Střely mimo: 6:6. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:20.
Pro Škendiju může být konečný výsledek dosti bolestivý, makedonské mužstvo totiž určitě netahalo za kratší konec, ba do 67. minuty tomu bylo naopak! Bohužel pro Tetovo jedenáctka složená kromě dvou hráčů výhradně z domácích fotbalistů neproměnila dvě penalty a spoustu dalších šancí. Po první brance už se Škendija na vůbec nic nezmohla.
90+2'
90+2'
Přečíslení tři na jednoho pokazil Denič zbrklým zakončením místo přihrávky na jednoho ze spoluhráčů.
90+1'
Hasen musel štiplavou střelu z hranice vápna vyrážet na rohový kop.
90'
Sudí nastavuje dvě minutky.
89'
Série centrů na obou stranách nevedla ani pro jeden celek k úspěchu.
87'
Samotného autora góla nahradí na poslední minutky Serbečič.
86'
Miciho místo na hřišti zaujme Šefiti.
84'
Rosenborg právě vstřelil branku!
TORE REGINIUSSEN hlavičkou po načechraném balónu Jebaliho definitivně utišuje jakékoliv šance Škendiji.
84'
Bejtulai obržel žluté napomenutí.
84'
Jebali rozehraje standardní situaci hostí.
83'
Z tribun již odchází někteří zklamaní fanoušci Škendiji. Bohužel se pro ně jen stěží hledá argument pro zůstání do konce mače.
82'
Miciho přetažený míč vyústil v aut pro Rosenborg.
81'
Dlouhý balón za obranu z kopačky Bejtulaie neměl Emini šanci doběhnout.
80'
Ke sraženému centru se dostal jeden z hráču makedonského klubu, ze střely však bude pouze rohový kop.
78'
Domácí se sice po delší době ujali držení míče, hráči Rosenborgu ale dobře dostupují a nepouštějí Tetovo do blízkosti pokutového území.
76'
Tempo zápasu nám po brance hostí výrazně opadlo a jakoby Škendija ani neměla zájem se stavem dvojzápasu něco dělat.
76'
Bojka vystřídá na hrací ploše Totreho.
74'
Bendtner pro dnešek vskutku skončil své nepříliš povedené vystoupení. Vymění se s ním Söderlund.
73'
Musliu dostává žlutou kartu.
72'
Chyby Alimiho v rozehrávce nevyužil Bendtner dobře, když se pokusil o krásný gól ze velké vzdálenosti. Nejen že vůbec netrefil bránu, ještě si pravděpodobně natáhl harmstring.
70'
Norský celek v posledních minutách naprosto otupil ofenzívu Škendiji a gól jim nádherně hraje do karet.
67'
Po několika odrazech na hranici vápna se ke krásné střele šajtlí z hranice vápna dostal EVEN HOVLAND, jenž otevírá dnešní skóre a pravděpodobně definitivně potápí Škendiju.
66'
Selmani přerušil vznikající akci hostů taktickým faulem a může být rád, že neobdržel žlutou kartu.
64'
Také Nafiu pro dnešek dohrál. Nahradí jej Selmani.
63'
Denič se ihned zapojil do akce, byl však zahnán do autu.
62'
Kouč hostů vyztuží obranu vystřídáním Leviho Deničem.
60'
Po šťastném odrazu se do příležitosti málem dostal Bendtner, míč mu ale včas odebral jeden z obránců.
59'
Leviho střílený pas do pokutového území byl odvrácen.
58'
Sténio Junior si za své protesty vůči rozhodčímu vykoledoval první žlutou kartu utkání.
57'
Arbitr přerušil sílící tlak domácích odpískáním přísného faulu na polovině Rosenborgu.
57'
Domácí si rohový kop zopakují.
54'
Ibraimi je dnes vskutku při chuti, jeho pokus z dálky ale Hansenovu klec neohrozil.
53'
Přečíslení hostů zakončil Konradsen nerazantní střelou přímo do Zahovova náručí.
51'
Na druhé straně se znovu ukázal Hansena, který dokázal Ibraimiho dalekonosnou střelu vytlačit.
50'
Po standardní situaci Bendtner dobře sklep hlavou míč na dobíhajícího Hovlanda, kterého ale Zahov bravůrním reflexivním zákrokem vychytal.
48'
Ani Emini Hansena slušnou ránou k tyči nepřekonal!
47'
Rozhodčí nařizuje další pokutový kop pro domácí! Nejdříve Alimi dobře přečetl rozehrávku a poté bylo po dvou tvrdých soubojích pískáno.
47'
Mužstva si držení míče často předávají a nejsou schopni přejít do lepší kombinace.
46'
Hráči a rozhodčí se už vracejí na hrací plochu.
Druhý poločas začne přibližně ve 21.17.
Na zeleném pažitu v prvním dějství panoval pouze jeden tým a to Škendija. Domácí celek si vypracoval spousty šancí, žádnou z nich ale využít nedokázal. Nejblíže ke gólu měl Ibraimi z penaltového puntíku, kterého však Hansen s pomocí brankové konstrukce vychytal.
45+2'
45+1'
Noři se zatím ke gólovým příležitostem nedostávají, ani tento Melingův balón do vápna nikoho nenašel.
45'
Hlavní arbitr Kulbakov nastavuje dvě minuty.
44'
Jensenovi rána ze střední vzdálenosti vůbec nesedla a Zahov bude vykopávat.
44'
Hru hodně pozdrželo Totreho ošetřování.
41'
Jensen míč přes hradbu bránících hráčů ani na třikrát nepropálil.
37'
Znovu to byl Ibraimi, kdo jen těsně nepropasíroval míč do vápna přes obránce Reginiussen.
35'
Sténio Junior po Muratiho centru nehlavičkoval špatně, právě naopak, bránu jen těsně minul.
35'
Zatím nejlepší hráč na hřišti Ibraimi si míč navedl na střed a vypálil slušnou pumelici, která se ale mezi tři tyče nevešla.
34'
Muratiho Jebaliho na levé straně zastavil a následně vybojoval autové vhazování.
31'
Ibraimi střela z otočky šla přímo na Hansena.
30'
Na trávníku se toho v posledních minutkách opravdu moc neděje, hosté zkrátka hrají, co potřebují.
28'
Rosenborgu se nyní podařilo otupit útočnou aktivitu soupeře. Míč drží na makedonské polovině a přestože se k šancím nedostávají, toto jim zatím bude stačit.
26'
Mici napřáhl ze střední vzdálenosti a rána to vskutku nebyla až tak špatná, jen nabrala až příliš velkou výšku.
25'
Na hrišti zatím jednoznačně panuje Škendija, norský protivník má potíže vůbec se dostat za půlící čáru.
23'
Křídelník Sténio Junior udeřil Jebaliho v souboji jeden na jednoho loktem do obličeje. Sudí přerušuje hru.
21'
Emini z gólové pozice na úrovní penaltového puntíku těsně minul bránu!
20'
Sám faulovaný ale selhal! Brankář míč dokázal vytěsnit na levou tyč!
19'
Po zákroku Hedenstada na zatím velmi aktivního Ibraimiho je odpískána penalta!
16'
Alimi z ideální pozice na šestnáctce nedokázal balón dostatečně zvednout či lépe umístit a Hansen si na jeho pokusu smlsnul.
15'
Ačkoliv Bejtulai odražený míč do sítě po přímém volném kopu procpal, je máván ofsajd už po prvotním zakončení.
14'
Reginiussen po standardní situaci hlavičkoval až z hranice pokutového území a minul bránu.
13'
Nedovolený zákrok ve prospěch Rosenborgu byl odpískán po vzdušném souboji Bendtnera a Totreho.
13'
Levi ukončil rychlou kombinaci Rosenborgu minutím míče.
11'
Domácí fandové už chtěli své hráče hnát do pěkného přečíslení, Bejtulaiův zákrok ale rozhodčí posoudil jako nedovolený.
10'
Emini ještě sklépaval na šestnáctku Ibraimu, který byl v palebné pozici, pas k němu však nedoputoval.
9'
Faul si ze souboje se Sténiem Juniorem odnesl Hovland.
8'
Brazilec Sténio Junior měl příležitost založit protiútok, nepřesný pas ale šanci zmařil.
6'
Ibraimi neměl k dobrému pasu za obranu daleko, nakonec ale skákající balón lapil gólman.
5'
Domácí celek protivníkovi hned ze začátku ukazuje, že postup zdaleka nemá v kapse.
5'
AkcI Škendiji přerušil skvělým skluzem Hovland.
4'
Sténio Junior to s napadáním přehnal a byl mu odpískán faul.
2'
Středopolař Ennur Totre se hned v úvodu neostýchal vypálit z dálky a Hansena pořádně protáhl!
2'
Ibraimi Nafiův centr jen těsně lízl a do míče se nedokázal pořádně opřít.
2'
Po rozháraném úvodu se ke klidnější rozehrávce dostává domácí mužstvo.
1'
Hráči jsou již nastoupeni na hřišti. Domácí Škendija oblékl klasické červené dresy, zatímco Rosenborg nastoupil v bílé sadě.

FK Škendija Tetovo: Zahov – Murati, Bejtulai, Musliu, Mici – Alimi (C), Totre – Nafiu, Emini, Sténio Junior – Ibraimi
Náhradníci: Redjepi – Adili, Bojku, Česhmedjiev, Selmani, Šefiti, Taipi

Rosenborg BK: Hansen – Hedenstad, Hovland, Reginiussen, Meling – Jensen (C), Lundemo, Konradsen – Levi, Bendtner, Jebali
Náhradníci: Ostbo – Denič, Gersbach, Reitan, Serbečič, Söderlund, Trondsen

Rozhodčí: Kulbakov – Zhuk, Masljanko (vš. BĚL).
První zápas dvojutkání:

Po výborném prvním poločase a třech gólech Rosenborg v druhém dějství rozhodně tahal za kratší konec, jediný gól Škendiji ale vsítil pouze Sténio Junior, který tak upravil konečné skóre na 3:1 pro norský celek. Za Rosenborg se prosadili Jebali, Bendtner a Levi.
FK Škendija Tetovo:

Makedonský celek se v posledních utkáních nepotýká s úplně ideální formou. Nejdříve sice postoupil přes Šeriff Tiraspol a wellšské TNS v předkolech Ligy mistrů, po vyřazení rukou Salzburgu se však Tetovo dostalo na horší vlnu. Nevýherní sérii šesti zápasů utnula Škendija až pondělním ligovým vítězstvím nad Belasicou.

Hráč ke sledování: Sténio Junior
Jedním z rozhodujících faktorů, který může zvrátit stav dvojzápasu, by mohlo být právě brazilské křídlo. Střelec jediného gólu Škendije v posledním vzájemném zápase oplývá excelentní finální přihrávkou, rychlostí a slušnou střelou.

Poslední zápasy:

Makedonija GB 0:0 FK Škendija Tetovo
Rosenborg 3:1 FK Škendija Tetovo
FK Škendija Tetovo 4:1 Belasica

Rosenborg BK:

Ve prospěch Rosenborgu hraje před dnešním duelem mnoho faktů. Díky způsobu rozpisu norské nejvyšší soutěže, kdy se začíná až v březnu, jsou hráči perfektně rozehraní a přestože už byli také vyřazeni z bojů o základní skupinu "milionářské soutěže" (postaral se o to Celtic) a to ještě v rannější fázi, mužstvo se nachází v dobrém rozpoložení. Neprohrálo posledních šest utkání a v domácí lize okupuje první příčku. V předchozím předkole EL přetlačil Rosenborg Cork City.

Hráč ke sledování: Alexander Söderlund
Norský reprezentant střílí góly za Rosenborg v každém druhém zápase a ačkoliv už oslavil 31. narozeniny, rozhodně nepatří do starého železa.

Kristiansund 0:2 Rosenborg BK
Rosenborg BK 3:1 FK Škendija Tetovo
Rosenborg BK 4:3 Strömgodset
Dobrý den a vítejte u tohoto přenosu posledního předkola Evropské ligy mezi FK Škendijou Tetovo a Rosenborgem BK.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.