Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Tre Fiori : Rudar Velenje - 19. července 2018   20:45

Tre Fiori
Tre Fiori
0:3
(0:1)
Rudar Velenje
43' Bolha   • 47' Šimunac   • 71' Kamara
Tre Fiori
Simoncini – Pasolini, Marconi, Matteoni, Matteoni, Caforio, Marinaro
Malnar – Kašnik, Muić, Parfitt-Williams, Vodeb, Čoralič, Šimunac

V tomto zápase vyhrává NK Rudar Velenje 3:0, v celkovém součtu jednoznačně 10:0 a naprosto zaslouženě postupuje do dalšího kola předkola. SP Tre Fiori se svým soupeřem nedokázalo držet krok. Papírový favorit Rudar svou převahu jasně potvrdil.
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 3:6. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 16:16.
90+3'
90+2'
Rozehrávat rohový kop budou domácí. Succi centroval před branku, následně nepřesně zakončoval Vassallo.
90+1'
Hned tři minuty uvidíme nad rámec základní hrací doby.
90'
Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
89'
Hra je přerušena pro postavení mimo hru, v něm je Vassallo. Domácí přicházejí o míč.
86'
Succi si pomohl nedovoleně, bude se rozehrávat proti jeho týmu.
84'
Domácí Vassallo fauloval, rozehrávat bude hostující mužstvo.
82'
Střídání v týmu SP Tre Fiori: ze hřiště odchází Tamagnini, přichází Matteoni.
82'
Útočného faulu se dopustil Pušaver, rozehrávat tak bude domácí mužstvo.
81'
NK Rudar Velenje pokračuje v aktivní hře, naopak domácí celek si v tomto dvojzápase mnoho šancí vypracovat nedokázal.
80'
Žlutou kartu dostává Tamagnini (SP Tre Fiori).
80'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy.
78'
Hosté rozehrávají od své branky, mnoho šancí nyní k vidění není. Oba celky dohrávají zápas.
76'
V poklidném tempu se zápas dohrává, o tom, kdo postoupí, je jasno.
74'
Hostující celek pokračuje v aktivní hře, domácí mají velké problémy s defenzivou. Rudar si na útočné polovině počíná důsledně.
72'
Střídání v týmu SP Tre Fiori: ze hřiště odchází Della Valle, přichází Marinaro.
71'
Rudar Velenje právě vstřelil branku!
Hostující celek navyšuje své vedení, tentokrát se po pěkné přihrávce Šimunace prosazuje ABU KAMARA. Dostal se za obranu a gólmana snadno překonal.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, hosté míří jednoznačně za výhrou.
69'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, hosté se snaží přidat další branku, SP zatím dobře brání.
68'
Žlutou kartu dostává Vassallo (SP Tre Fiori). Za nesportovní chování dostává hráč žlutou kartu.
67'
Střídání v týmu NK Rudar Velenje: ze hřiště odchází Bolha, přichází Muić.
65'
Domácí celek se pokouší vstřelit alespoň čestnou branku, ale zatím se nemohou Tre Fiori propracovat do střelecké pozice.
63'
Střídání v týmu SP Tre Fiori: ze hřiště odchází Costantini, přichází Pasolini.
63'
Solomun to vzal na sebe, jeho projektil mířil do středu branky, tam byl pozorný brankář domácího celku, který míč zachytil.
60'
Hostující Tučić se propracoval do střelecké pozice, ale jeho projektil byl nepřesný.
59'
Rohový kop pro domácí celek. SP zvýšilo aktivitu. Vassallo vypálil a jeho ránu vyrazil brankář na rohový kop.
58'
Domácí celek si vypracoval jednu z mála střeleckých pozic. Rána Teodorania postrádala přesnost, míč končí nad brankou.
56'
Sledujeme hru plnou nepřesností. Z toho plynou časté fauly na obou stranách. Mnoho fotbalové krásy k vidění není.
55'
V souboji jeden na jednoho si Vassallo počínal nedovoleně, jeho tým přichází o míč.
54'
Domácí celek čeká na středu na branku, vyslal jen dva nepřesné pokusy.
53'
Velenje vede v celkovém součtu 9:0 a má jednoznačně namířeno za postupem do dalšího předkola.
50'
Žlutou kartu dostává Acquarelli (SP Tre Fiori).
49'
Autor druhé branky svého celku se nyní dostal znovu do šance, Šimunac tentokrát však pálil nepřesně. Pěkně zostra začíná druhý poločas.
47'
Hosté rychle navyšují své vedení. Pušaver přihrával před branku, první hráč nechal míč, druhý byl VLATKO ŠIMUNAC. Ten měl už snadnou úlohu a dostal míč do sítě. Rudar vede 2:0.
46'
Hra je přerušená pro postavení mimo hru a v něm Vasiljević.
46'
Zápas pokračuje druhým poločasem, do něj vstupuje hostující tým s duem nových hráčů.
46'
Střídání v týmu NK Rudar Velenje: ze hřiště odchází Trifkovič, přichází Parfitt-Williams.
Střídání v týmu NK Rudar Velenje: ze hřiště odchází Radić, přichází Šimunac.
46'
Hostující celek vede v tomto zápase 1:0, v celkovém součtu 8:0 a míří za postupem do další fáze předkola Evropské ligy.
45+1'
45+1'
Už probíhá nastavený čas.
45'
Aktivní hra hostů pokračuje dál, domácí se musí bránit.
43'
Za svou aktivitu je hostující celek odměněný vedoucí brankou. Tvrdou ránou umístěnou k tyčce se prosazue KLEMEN BOLHA.
42'
Rohový kop pro hosty. Pišek centroval před branku, jeho projektil byl nepřesný. Následně Rudar dvakrát vypálil, míč vždy ale trefil obránce. Velké šance hostů.
40'
Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, hosté mají nyní převahu, ale obrana SP je zatím pozorná.
39'
Trifkovič se propracoval do střelecké pozice, jeho ránu zblokovala obrana.
38'
Hostující celek se pokoušel o rychlou akci, ale Kamara byl nachytaný v postavení mimo hru.
37'
Pušaver fauloval v souboji se soupeřem. Rozehrávat tak bude domácí celek.
36'
Della Valle se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale hostující obrana mu nedala potřebný prostor, rychlá akce Tre Fiori končí.
34'
Do rozehrávky se zapojil také domácí brankář, sleduje hodně podprůměrný fotbal, ani jeden celek se nikam nežene. O postupujícím je rozhodnuto, úvodní duel vyhrál Rudar 7:0.
33'
Costantini se provinil faulem na soupeře, rozehrávat volný kop na polovině hrací plochy budou hosté.
30'
Půlhodina hry je pryč, sledujeme rychlý fotbal, který však mnoho velkých šancí nenabízí.
28'
Volný kop pro hosty. Přímá střela z velké dálky končí mimo branku, gólman zasahovat nemusel.
27'
Žlutou kartu dostává Succi (SP Tre Fiori).
25'
Trifkovič se propracoval do dobré střelecké pozice, zasahovat musel domácí brankář. Ten situaci zvládl, a tak bude následně vykopávat od své branky.
23'
Pišek rozehrával rohový kop, nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal přesněji vypálit. Na výraznější šanci čekáme dál.
23'
Vhazování pro hostující celek na útočné polovině, ani jeden tým se nyní nemůže protlačit do výraznější střelecké pozice.
20'
Dvacet minut hry je pryč, na přímou střelu na branku stále čekáme.
18'
Kamara se pokoušel dostat k zakončení, jeho rána byla zblokovaná.
17'
Sledujeme rychlý fotbal, který se přelévá ze strany na stranu. Mnoho šancí jsme zatím neviděli.
15'
Po rohovém kopu SP zakončoval nepřesně Tamagnini.
14'
Po necelé čtvrthodině hry mohli jít hosté do vedení, Kamara však z dobré pozice netrefil branku.
13'
Rohový kop pro hosty, Pišek centroval před branku, ale obrana odvrátila míč do bezpečí.
12'
Hostující Kamara si v souboji počínal hodně neobratně, a tak jeho tým o balon přišel. Hrají tak domácí.
11'
Po kolmém pasu spoluhráče se do šance dostal Tučić, jehož zakončení postrádalo přesnost.
10'
Domácí hráči hrají aktivně, ale ví, že příliš velkou šancí na postup do další fáze nemají.
8'
Nyní zahrozili hosté, Bolha vypálil však hodně nepřesně.
7'
Tre Fiori, kterým se úvodní duel vůbec nepovedl, zahájil tento zápas aktivně, Della Valle v postavení mimo hru.
6'
Mnoho šancí tento zápas zatím nenabízí, hraje se klidný fotbal.
5'
Domácí celek vstoupil do zápasu aktivně, Tamagnini byl nachytaný v postavení mimo hru. Akce SP končí.
3'
Vasiljević fauloval soupeře, volný kop pro domácí. Rozehrávat ho bude Teodorani.
2'
V poklidném tempu zápas začal.
1'

SP Tre Fiori: Pizzolato – Andreini (C), Filippi, Ghetti – Succi, Teodorani, Costantini, Tamagnini, Della Valle – Vassallo
Náhradníci: Simoncini – Pasolini, Marconi, Matteoni, Matteoni, Caforio, Marinaro

NK Rudar Velenje: Pridigar – Pušaver, Tomašević, Vasiljević, Pišek – Trifkovič (C), Bolham, Solomun – Radić, Kamara, Tučić
Náhradníci: Malnar – Kašnik, Muić, Parfitt-Williams, Vodeb, Čoralič, Šimunac.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního evropského fotbalu. V tomto zápase předkola Evropské ligy proti sobě nastoupí SP Tre Fiori a NK Rudar Velenje.

V tomto odvetném zápase pravděpodobně žádné drama neuvidíme. Úvodní duel vyhrál celek ze Slovinska. Rudar vyhrál naprosto jednoznačně 7:0. Po prvním poločase Velenje vedlo o gól, trefil Tucic. Ve druhé části hry se přihnala gólová smršť. Ve druhém poločase se trefili Radic, Parfitt, Tucic, Radic a Solomun. Vlastní branku si dal Dalla Valle.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.