Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Engordany : Din. Tbilisi - 18. července 2019   19:30

Engordany
Engordany
0:1
(0:0)
Din. Tbilisi
81' Medioub
Engordany
Rubio – Aguéro, Brito, Ruiz, Soares – Ferré, Spano – Serra, Bouharma, Gómez (87. Peppe) – Lafont (72. Gil)
Coca – Peppe, Guida, Gil, Ruivo, Maneiro, Varela
Berke – Kobor, Vígh-Tarsonyi
Estadi Comunal d'Andorra la Vella
Najera – Rukhaia, Medioub, Kobouri, Kaplienko – Shyshka (59. Ninua), Kardava – Zaria (73. Kukhianidze) – Shulaia (57. Kavtaradze), Kutalia, Daffe
Litovchenko – Kukhianidze, Papava, Iashvili, Abuashvili, Ninua, Kavtaradze

Tbilisi nakonec dokázalo potvrdit roli favorita a vyhrálo díky brance z 81. 1:0. Domácí celek ale nepodal vůbec špatný výkon a při troše štěstí mohl známějšího soupeře porazit.
90+4'
90+1'
Nad rámec základní hrací doby budou nastaveny tři minuty.
89'
Hosté dohrávají duel na útočné polovině a míří za vítězstvím i v odvetném zápase.
88'
Střídání v týmu La Adelita UE Engordany: ze hřiště odchází Bouharma, přichází Serra.
87'
Střídání v týmu La Adelita UE Engordany: ze hřiště odchází Gómez, přichází Peppe.
86'
Tentokrát už Kutalia mířil lépe a své umění ukázal Rubio, který chytil téměř jistý gól. Skvělý zákrok!
84'
Kutalia střílel z vápna a nevystřelil vůbec špatně. Míč však minul pravou tyčku.
83'
Tbilisi má po vstřelené brance velký tlak a tlačí se před branku Rubia.
81'
Dinamo právě vstřelilo branku! Hosté se dostávají do vedení. Před brankou se k míči dostal ABDEL MEDIOUB a pohotově jej dopravil do branky.
78'
Po rohovém kopu se před brankou Najera nic zajímavého nestalo.
77'
Do míče se šikovně opřel Spano a Najera musel ukázat své umění. Míč vyrazil na rohový kop.
75'
Tbilisi se pomalu dostává zpátky do tempa a získává převahu. Dočkáme se dneska nějakého gólu?
73'
Střídání v týmu FC Dinamo Tbilisi: ze hřiště odchází Zaria, přichází Kukhianidze.
72'
Střídání v týmu La Adelita UE Engordany: ze hřiště odchází Lafont, přichází Gil.
71'
Ferré hodně přitvrdil a vidí žlutou kartu. Tbilisi bude zahrávat volný kop.
69'
Žlutou kartu dostává Spano (La Adelita UE Engordany).
67'
Akce i na druhé straně! Střela Mediouba ale nezamířila do branky.
64'
A tentokrát v šanci Lafont! Engordany mají silný tlak a pokouší se dostat do vedení, to by bylo velké překvapení.
63'
Serra se dostal ke střele z hranice vápna a vypálil vedle levé tyče. Zajímavá šance.
62'
Obrana hostujícího celku je ale stále velice pozorná a snadno získává míče.
61'
Hra Tbilisi je po dvou střídáních nyní hodně nepřesná a domácí se dostávají snadno k míčům.
59'
Střídání v týmu FC Dinamo Tbilisi: ze hřiště odchází Shyshka, přichází Ninua.
59'
Šance na domácí straně. Do zajímavého zakončení se propracoval Gómez, ale ani tato střela branku netrefila.
57'
Střídání v týmu FC Dinamo Tbilisi: ze hřiště odchází Shulaia, přichází Kavtaradze.
57'
Kardava se opřel do míče ze střední vzdálenosti a vystřelil vedle branky.
56'
A nyní už jsou u míče opět fotbalisté Tbilisi a přihrávají si u pokutového území celku z Andorry.
54'
Engordany se po rychlé akci dostali až k rozehrávce rohového kopu, Gómez ale nenacentroval do vápna ideálně a hosté v pohodě odvrátili.
51'
Domácí družina ale hraje velmi zodpovědně a všechny míče od své branky raději odkopává daleko do středu hřiště.
50'
Tbilisi má aktuálně velkou herní převahu a kontroluje míč na útočné polovině.
48'
Druhý poločas pokračuje v podobném duchu, jako končil ten první. Domácí se pokouší hrát aktivněji, na zkušeného soupeře to ovšem nestačí.
46'
Tbilisi se ujalo rozehrávky a zahájilo druhý poločas.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 20:31.
Tbilisi bylo v prvním poločase lepším týmem, do vedení se ale zatím dostat nedokázalo. I z tohoto důvodu se do šaten míří za bezbrankového stavu 0:0.
45+1'
44'
Po další akci střela na branku ze strany domácích nepřišla, je odmáván ofsajd.
43'
Domácí v závěru prvního poločasu hrají odvážně a přichází i šance. Ani tentokrát ale střela Gómeze v síti neskončila.
42'
Spano nerozehrál rohový kop ideálně a hosté se v poklidu ubránili.
41'
Slibná šance domácích! Na hranici vápna se ke střele dostal Gómez a Najera musel zasahovat. Míč vyrazil na rohový kop.
38'
Střela ale přišla na druhé straně. Tam se do míče opřel Zaria a vypálil vedle branky.
37'
Engordany zahrávali i volný kop, střela na branku Tbilisi z toho ani tentokrát nebyla.
36'
Domácí se po dlouhé době znovu podívali na útočnou polovinu, Najera v brance ale mohl zůstat naprosto v klidu.
34'
Kutalia se po pravé straně dostával do slibné pozice, Ruiz ho takticky fauloval a hosté budou zahrávat volný kop. Vše se překvapivě obešlo bez žluté karty.
31'
Pohlídat si ofsajdové postavení? Pro hostující hráče v tomto zápase velký problém, další z jejich útoků byl přerušen rozhodčím.
29'
Domácí se však následně u míče dlouho neudrželi a už se zase musí bránit.
28'
Engordany si mohou na chvilku odpočinout od bránění, jeden z domácích hráčů vybojoval faul na středu hřiště.
26'
Skóre se málem měnilo. Tvrdá střela Shyshky zpoza vápna skončila na brankové konstrukci.
24'
Ale i další rychlou akci zastavil ofsajd, na hostující straně chybí ve finální fázi přesnost.
23'
Obraz hry se na Estadi Comunal d'Andorra la Vella nemění, hosté hrají na útočné polovině a pokouší se vyzrát na obranu domácích.
21'
Další nadějný útok Tbilisi byl zastaven praporkem pomezního rozhodčího, který viděl ofsajd.
19'
Celek z Andorry se v posledních momentech zápasu nedokáže udržet u míče a ze všech sil se brání aktivnímu soupeři.
17'
Hosté výrazně přidali směrem do útoku a začíná to být zajímavé. Nyní se ke střele dostal po krátké kombinaci Kutalia, Rubio ale míč dokázal lapit.
15'
O zakončení se ze střední vzdálenosti pokusil Kardava, jeho rána ale byla hodně nepřesná a skončila vysoko nad brankou.
14'
Tentokrát už musel Rubio zasahovat proti střele Shyshky, který střílel ze zajímavé pozice.
13'
Ale ani po této situaci se stav dnešního utkání nemění, byla z toho hlavička mimo tři tyče.
12'
Tbilisi se kombinační hrou dostalo k brance soupeře a získalo další rohový kop.
10'
Taktika domácího týmu je jasná. Je to sázka na rychlé protiútoky, kterým však zatím chybí potřebná kvalita, aby měla obrana Tbilisi problémy.
9'
Tbilisi ukazuje, že nehodlá tento zápas podcenit a od samého začátku se tlačí do útočení.
8'
Domácí obrana dokázala rohový kop soupeře ubránit a zatím drží čisté konto.
7'
Tbilisi mělo k dispozici rozehrávku volného kopu a dostalo se do předbrankového prostoru, do vedení se ale nedostalo. Bude z toho ale rohový kop.
4'
Domácí se dostali k míči a pokusili se o rychlý protiútok, k zakončení se ale dostat nedokázali.
3'
Hostující celek začal i dneska velice aktivně a kombinuje s míčem kolem půlící čáry.
1'

La Adelita UE Engordany: Rubio – Aguéro, Brito, Ruiz, Soares – Ferré, Spano – Serra, Bouharma, Gómez – Lafont
Náhradníci: Coca – Peppe, Guida, Gil, Ruivo, Maneiro, Varela

FC Dinamo Tbilisi: Najera – Rukhaia, Medioub, Kobouri, Kaplienko – Shyshka, Kardava – Zaria – Shulaia, Kutalia, Daffe
Náhradníci: Litovchenko – Kukhianidze, Papava, Iashvili, Abuashvili, Ninua, Kavtaradze

Rozhodčí: Berke – Kobor, Vígh-Tarsonyi.
Přeji krásný večer a vítám Vás u sledování našeho textového přenosu z prvního předkola Evropské ligy.

V odvetném duelu se proti sobě postaví La Adelita UE Engordany a FC Dinamo Tbilisi a nedá se očekávat, že bychom se dočkali nějakého dramatického zápasu. Tbilisi totiž v domácím prostředí vyhrálo vysoko 6:0 a postup má doslova kapse.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.