Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  FC Ararat-Armenia : Lincoln - 23. července 2019   17:00

FC Ararat-Armenia
33' Kobjalko  • 45+2' Alphonse
2:0
(2:0)
Lincoln
Lincoln
Cupić – Pašov, Meneses, Guzj (C), Achenteh – Alphonse, Ambartsumjan (84. Malakjan) – Narsingh, Avetisjan, Lopes (62. Sanogo) – Kobjalko
Abakumov – Antonov, Danieljan, Junior, Malakjan, Sanogo, Louis
Farrugia Cann
Stadion: FFA Academy Stadium (Jerevan)
Lincoln
Ortuno – Pérez, Chipolina (C), Oliver (46. Cataruozzolo), Chipolina – Gil, Lopes, Molina (53. Toscano) – Hernández, Gómez, Coombes (61. Falu)
Goldwin – Aranda, Britto, Cataruozzolo, Pons, Gato, Toscano

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 10:2. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 15:19.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím arménského celku, který svého soupeře porazil poměrem 2:0. Ve druhém dějství jsme žádnou branku neviděli, avšak v jeho úvodu přišla červená karta pro hostujícího Péreze, jenž ostrým zákrokem poslal k zemi Duarteho. Ararat byl posléze aktivnějším celkem, přičemž se dostal do dalších šancí, avšak ke třetí brance už nedošlo.
90+4'
90+3'
Do konce zápasu nezbývá zrovna moc času. Ararat stále vede o dvě branky, navíc se nachází daleko od své branky.
90+2'
Chipolina narychlo rozehrál volný kop, přičemž si vybral vedle stojícího Lopese, jenž okamžitě nakopl míč k útočné řadě.
90'
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, Ararat stále vede o dvě branky. Ještě můžeme počítat s nastaveným časem.
88'
Ještě jeden rohový kop pro domácí celek. Opět se k němu postavil Avetisjan, který v pokutovém území našel pouze hlavu soupeře.
85'
Roztažení hry na levou stranu našlo volného Narsingha, který ještě zkoušel centrovat do pokutového území, což se nesetkalo s úspěchem.
84'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Ararat stále vede o dvě branky, navíc je i nadále výrazně aktivnějším mužstvem.
84'
Střídání v týmu FC Ararat-Armenia: ze hřiště odchází Armen Ambartsumjan, přichází Gor Malakjan.
83'
Po něm si nedovoleným zákrokem pomohl napadající Guzj, jenž povalil k zemi Gómeze, z čehož vznikla celkem zbytečná standardka.
82'
Na opačné straně si své postavení nepohlídal ani Hernández, který se rovněž ocitl v jednoznačném ofsajdu, následovat bude volný kop.
81'
Tentýž hráč byl navíc přistižen v ofsajdovém postavení, což pochopitelně odhalil také pomezní sudí, který byl i tentokráte velice přesný.
80'
Avetisjan se dostal za pokutové území, tam si navedl míč na pravou nohu, avšak jeho končetina přinesla zakončení vedle branky.
79'
Chipolina se postaral o rozehrávku volného kopu, který směřoval do malého vápna, kde se nacházel pouze domácí Meneses.
74'
Hlavní sudí nyní přerušil hru, na zemi skončil jeden z hostujících hráčů. Lincoln střídat nebude, už totiž využil všechny své možnosti.
73'
Akce domácího celku byla hodně pohledná, nicméně střídající Sanogo se do zakončení nedostal, neboť se jako první dostal k míči Soler.
72'
Žlutou kartu dostává Armen Ambartsumjan (FC Ararat-Armenia).
72'
Lincoln sotva došel za polovinu hřiště, kde byl faulován. Sledovali jsme tak dalekonosný nákop až do pokutového území, kde zasahoval Achenteh.
71'
Aranda se při napadání rozehrávky dotkl nohy soupeře, což neuniklo ani hlavnímu sudímu. O rozehrávku se zřejmě postará brankář Cupić.
70'
Střídání v týmu FC Ararat-Armenia: ze hřiště odchází Anton Kobjalko, přichází Ogana Ugochukwu Louis.
69'
Málem to bylo o tři branky! I při další akci svého celku si vzal hlavní slovo Avetisjan, který v tomto případě ale minul branku soupeře.
68'
Vše vyústilo v další nedovolený zákrok. Tentokráte se činil Meneses, který nedovoleným prostředkem poslal na trávník Arandu.
67'
Dnes hodně aktivně hrající Avetisjan se opět chtěl dostat za obranu soupeře, jenomže jeden z jeho spoluhráčů přihrával příliš pozdě.
65'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, Ararat stále vede o dvě branky. V tuto chvíli se brankář Cupić chystá k odkopu od branky.
64'
Lincoln se dokonce dostal až do pokutového území, přičemž Hernández připravil střeleckou pozici pro Gila, jenž mířil vedle.
62'
Střídání v týmu FC Ararat-Armenia: ze hřiště odchází Mailson Lima Duarte Lopes, přichází Zakaria Sanogo.
61'
Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází James Coombes, přichází Aranda Falu.
59'
Hrací předmět prolétl za autovou čáru, což znamenalo autové vhazování. Chipolina zkoušel najít Gómeze, který si počínal čistým způsobem.
58'
Ambartsumjan roztáhl hru na levou stranu, kde Achenteh okamžitě vracel na vlastní polovinu, což jeho celku celkem i vyhovuje.
57'
Kousek od středového kruhu skončil na zemi Coombes, naopak nedovolený zákrok vytasil obránce Pašov. Lincolnu se rychlá rozehrávka nepovedla.
56'
Gil kolem sebe neměl vhodnou podporu spoluhráčů, nakonec se mu nabídl Hernández, po jehož sklepnutí jsme sledovali nepovedený pas.
55'
Do zakončení se dokázal protlačit Avetisjan, jenž to zkoušel hodně kostrbatým zakončením, které směřovalo do rukavic hostujícího brankáře.
54'
Ararat se opět nastěhoval na polovinu soupeře, kde obránce Pašov přenášel hru na levou stranu, kde si o přihrávku řekl Achenteh.
53'
Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Sergio Molina, přichází Jesus Toscano.
52'
Chipolina pouze odkopával k opačnému pokutovému území, kde se nacházel Guzj, jenž hlavičkou sklepl na vedle stojícího Alphonseho.
51'
Nakonec to na sebe vzal Avetisjan, jenž to zkoušel technickým obstřelem před zeď, avšak míč nakonec vystoupal vysoko nad branku.
50'
Navíc budeme sledovat standardní situaci z velice dobré pozice. U míče se sešla dvojice domácích hráčů, dočkáme se další branky?
49'
Tak pozor! Domácí Duarte mohl uhánět sám na branku, avšak hodně důrazným způsobem ho sestřelil Pérez, který vyfasoval červenou kartu.
49'
Lincoln se s míčem dostal do bezpečnějšího prostoru, avšak špatná přihrávka našla pouze kopačku Narsingha, jenž přihrál dozadu.
48'
Hned v samotném úvodu druhého poločasu přišel na řadu rohový kop. Ujal se ho Avetisjan, jenž nenašel nikoho ze spoluhráčů.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si pro změnu vzali na starost hosté, jenž budou hrát zleva doprava.
46'
Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Alvaro Oliver, přichází Federico Cataruozzolo.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nabídl dvě branky, přičemž se o obě postaral domácí celek, jenž logicky vede o dvě trefy. Ararat byl v prvním dějství o něco aktivnějším celkem, přičemž se dostal k šesti střeleckým pokusům, zatímco soupeř vyprodukoval pouze jeden. Rovněž jsme sledovali celou řadu nedovolených zákroků, sudí vytasil dvě žluté karty.
45+2'
45+2'
Ararat-Armenia právě vstřelil branku!
Před koncem poločasu přichází druhá branka domácích! Arménský celek se opět snadným způsobem dostal až k pokutovému území, odkud jsme sledovali centr k zadní tyči. Tam se k němu dostal Narsingh, jenž ještě přihrával od sebe na ALPHONSEHO, jenž pravačkou poslal míč do sítě.
45+1'
Žlutou kartu dostává Gil Albarracin (Lincoln Red Imps FC).
45+1'
Také Pérez nedokázal trefit hrací předmět, místo toho zasáhl nohu soupeře, z čehož pochopitelně vznikne standardní situace.
45'
První poločas bude nastaven o dvě minuty.
43'
Domácí se celkem dlouhou dobu nachází s míčem na vlastní polovině. Nyní navíc přišel na řadu další faul, Coombes fauloval Menesese.
42'
Ararat měl k dispozici další standardní situaci, avšak hodně daleko od branky soupeře, logicky tak přišla na řadu rozehrávka po zemi nakrátko.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
39'
Ofsajdové postavení si pro změnu nedokázal pohlídat hostující Gómez, který se v době přihrávky nacházel za obranou soupeře.
38'
Navíc v krátkém časovém sledu přišel další nedovolený zákrok, po kterém se hráči Lincolnu daleko nedostali. Sledujeme řadu nepřesností.
37'
Hlavní sudí byl i v tomto případě velice pozorný, Ambartsumjan si ve středu hrací plochy počínal nedovoleně, na zemi se tak ocitl Albarracin.
36'
I tak to hostující celek bude mít v tuto chvíli hodně složité, prohrává totiž o jednu branku. Do konce zápasu zbývá celkem dostatek času.
33'
Domácí se díky dobrému náporu dostávají do kýženého vedení! Narsingh se rychlostním způsobem dostal až do pokutového území, kde ve vyložené šanci ještě přihrával pod sebe na ANTONA KOBJALKA, jenž v poklidu zamířil do opuštěné branky.
31'
K pokutovému území si seběhl hostující Gómez, který se ještě snažil přiťuknout na pravou stranu, avšak přihrávku za sebe nepustil Guzj.
30'
Máme za sebou úvodní třicetiminutovku, která nám žádnou branku nepřinesla. O něco aktivnější jsou domácí, avšak nic světoborného to není.
29'
Odpovědnost na sebe vzal Avetisjan, jehož zakončení skončilo pouze na dobře postavené zdi. Domácí tak budou ještě vhazovat.
28'
Ararat bude mít k dispozici standardní situaci z velice dobré vzdálenosti od branky. V každém případě to bude na přímý střelecký pokus.
27'
Žlutou kartu dostává Joseph Chipolina (Lincoln Red Imps FC).
26'
Ani tento rohový kop nepřinesl nic nebezpečného, naopak na přední tyči si obrannou povinnost splnil Chipolina, jenž odvracel za cenu autu.
25'
Tlak arménského celku začíná pořádně sílit, přičemž bude následovat další rohový kop, který si i tentokráte vezme na starost Duarte.
24'
Prvně jmenovaný hráč napřáhl z hranice pokutového území, avšak ani tentokráte jeho rána neproletěla k hostující svatyni.
23'
Po kratší době přišel další nedovolený zákrok, tentokráte se o něj postaral napadající Avetisjan, jenž místo míče trefil pouze Lopese.
22'
Aby toho nebylo málo, tak se hrací předmět opětovně dostal do moci hostujícího brankáře Solera, který si připravil další dalekonosný odkop.
21'
Na pořadu dne byl další rohový kop pro Ararat, přičemž i v tomto případě ho rozehrál Duarte, který ani tentokráte nikoho nenašel.
16'
Po kratší době se hráči Lincolnu opět dostali na útočnou polovinu, tam u postranní čáry dobře zasáhl Pašov, jenž vybojoval další aut.
15'
Tentýž hráč si nedokázal pohlídat své postavení, čehož si pochopitelně všiml také pomezní sudí, jenž velic správně signalizoval ofsajd.
14'
I tak jsme se dočkali úvodního zakončení tohoto zápasu. O ránu se postaral domácí Kobjalko, jehož ránu ale srazil jeden z protihráčů.
13'
Na opačné straně si celek z Arménie zajistil zisk rohového kopu. Duarte se pokoušel zakroutit míče před brankáře, k zakončení ale nedošlo.
12'
Molina se ujal dalšího volného kopu, přičemž vzdušná nabídka směřovala do pokutového území, kde se nejvýše do vzduchu dostal Achenteh.
11'
Hlavní sudí uviděl další nedovolený zákrok, po kterém se Imps pokoušeli rozehrát nakrátko, což nepřineslo kýžený úspěch.
10'
Lincoln se pro změnu ujal autového vhazování z levé strany hrací plochy, jenomže obránce Meneses si dokázal pohlídat Hernándeze.
9'
Jako poslední se míče dotkl domácí zadák Achenteh, od jehož nohy se hrací předmět odrazil do zámezí. Následovat bude autové vhazování.
8'
K míči se dostal také hostující brankář Soler, který si přichystal dalekonosný odkop, kterým na druhé straně hledal Gómeze.
7'
Ararat-Armenia se celkem pohodlným způsobem dostal na polovinu soupeře, tam alespoň prozatím číhá mohutný blok protihráčů.
6'
Hra se celkem rychle přemístila na druhou stranu, kde se do kombinace svého celku dostal Alphonse, jenž nenašel své spoluhráče.
5'
Před malým momentem si nedovoleným zákrokem pomohl hostující Gil, který kousek od středového kruhu poslal k zemi Avetisjana.
4'
Posléze se k rozehrávce od své branky dostal domácí brankář Cupić, který konstruktivně rozehrál do strany, kde se nacházel Pašov.
3'
Poprvé se k míči dostal také hostující celek, konkrétněji se jednalo o Lopese, jehož dalekonosný nákop ale nebyl přesný.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali domácí, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

FC Ararat-Armenia: Cupić – Pašov, Meneses, Guzj (C), Achenteh – Aplhonse, Ambartsumjan – Narsingh, Avetisjan, Lopes – Kobjalko
Náhradníci: Abakumov – Antonov, Danieljan, Junior, Malakjan, Sanogo, Louis

Lincoln Red Imps FC: Ortuno – Pérez, Chipolina (C), Oliver, Chipolina – Gil, Lopes, Molina – Hernández, Gómez, Coombes
Náhradníci: Goldwin – Aranda, Britto, Cataruozzolo, Pons, Gato, Toscano

Rozhodčí: Farrugia Cann.
Lincoln Red Imps FC

Na opačné straně stojí gibraltarský Lincoln, který rovněž uspěl ve své domácí soutěži, kde se mu také podařilo získat mistrovský titul. I v tamní lize byla k vidění zajímavá bitva až do posledních kol, Lincolnu ale nevadila ani porážka z posledního ligového zápasu, ve kterém podlehl šestému Monsu. Gibraltarský Lincoln se již před měsícem dostal do předkola o kvalifikaci o Ligu mistrů, ve které ale nedokázal uspět. Duel s kosovským Feronikelim nakonec přinesl pouze jednu branku, která navíc padla už po třech minutách hry, což pro Lincoln znamenalo konec v soutěži.

Arménský Ararat se v loňské pozici dostal na první pozici své domácí soutěže, z čehož pochopitelně pramenil zisk mistrovského titulu, přičemž náskok na druhý Pjunik byl pouze jednobodový. Ararat za celou sezónu prohrál pouze v sedmi zápasech, navíc se mohl těšit z kvalifikace o Ligu mistrů. Tam se tento celek utkal se švédským AIK, přičemž první zápas dokázal na vlastní půdě vyhrát poměrem 2:1. Dobrá pozice do odvety moc dlouho nevydržela, soupeř totiž dokázal vyhrát výsledkem 3:1, díky čemuž se dostal do druhého předkola Ligy mistrů.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Evropská liga má na programu úvodní zápasy druhého předkola, my budeme společně sledovat souboj mezi FC Ararat-Armenia a Lincoln Red Imps FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.