Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Lincoln : FC Ararat-Armenia - 30. července 2019   17:45

Lincoln
Lincoln
74' Hernández
1:2
(0:1)
FC Ararat-Armenia
45+1' Ogana   • 58' Ogana
Lincoln
Ortuno – Serrano, R. Chipolina (C) (67. Britto), Lopes, J. Chipolina – Gato, Gil, Cataruozzolo (46. Molina) – Bernal (27. Coombes), Aranda, Casciaro
Goldwin – Britto, Coombes, Molina, Oliver, Pons, Rubio
Boucaut – Conotte, Becquet (všichni Belgie)
Victoria Stadium (Gibraltar)
Čupić – Pašov (59. Danieljan), Meneses, Guzj (C), Achenteh – Alphonse (77. Malakjan), Antonov – Avetisjan – Narsingh, Louis, Sanogo (63. Junior)
Abakumov – Ambartsumjan, Danieljan, Junior, Kobjalko, Lima, Malakjan

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:13.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Araratu, který svého soupeře porazil poměrem 2:1, což plně stačilo k postupu do třetího předkola. Arménský celek se ve druhém dějství dokázal podruhé prosadit, načež se střelecky prosadil také domácí celek, avšak na vyrovnání to už nestačilo. Hosté si navíc koncovku tohoto zápasu dokázali hravě pohlídat.
90+5'
90+4'
Do konce utkání nezbývá zrovna moc času, navíc to skutečně vypadá na vítězství arménského celku, který už může oslavovat postup.
90+3'
V nastaveném čase se neděje nic moc zajímavého, naopak hráči Aaratu se velice zkušeně nacházejí daleko od své branky.
90+2'
V koncovce tohoto utkání přichází na řadu ještě jedna standardní situace, obstará jí hostující celek.
90'
Druhý poločas bude nastaven o pět minut.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Dost možná budeme moci očekávat nastavený čas.
88'
V krátkém časovém sledu jsme sledovali hned dva nedovolené zákroky, o který se postaral domácí Gil, jenž nakonec žlutou kartu neobdržel.
87'
Do zajímavé šance se dokázal natlačit Molina, který si navedl míč do palebné pozice, avšak jeho projektil proletěl daleko vedle branky.
83'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut. Ararat i nadále vede o jednu branku, navíc je takřka jistě ve třetím předkole.
82'
Lincoln se sice snaží napadat rozehrávku, avšak zatím bez většího úspěchu. Hostující hráči se snaží toto utkání dohrát zodpovědným způsobem.
81'
V tuto chvíli se opět pokračuje ve hře. Guzj rozehrával z vlastní poloviny, přičemž to zkoušel rozehrávkou k levé autové čáře, kde se nacházel Meneses.
80'
V tuto chvíli se opět nehrálo, neboť se na zemi ocitl další z hráčů Araratu, přičemž hlavní sudí odpískal ve prospěch hostujícího celku.
79'
Svůj náběh za obranu si nedokázal pohlídat domácí Rincón, který byl u pokutového území příliš brzo, jednalo se o jednoznačný ofsajd.
78'
Žlutou kartu dostává Joseph Chipolina (Lincoln Red Imps FC).
77'
Střídání v týmu FC Ararat-Armenia: ze hřiště odchází Alphonse Kodjo, přichází Gor Malakjan.
76'
Momentálně se nehraje, neboť na zemi zůstal ležet jeden z hostujících hráčů, na scénu se vydal také lékařský personál Araratu.
75'
I tak to bude mít Lincoln hodně složité, v tuto chvíli potřebuje vsítit ještě další čtyři branky.
74'
Lincoln právě vstřelil branku!
Tak přeci jenom se domácí dočkali! Lincoln se dostal k pokutovému území soupeře, tam měl na zadní tyči hodně času na zakončení ANTHONY HERNÁNDEZ, jehož přesná rána zapadla až do hostující svatyně.
74'
Aratat se už celkem dlouhou dobu nachází na své polovině, což mu maximálně vyhovuje. Navíc soupeř nikterak aktivně nezkouší napadat.
73'
Následně hostující brankář výhozem oslovil naprosto osamoceného Achenteha, který si všiml ještě lépe postaveného Avetisjana.
72'
Nakonec domácí dostali k dispozici rohový kop, avšak ani ten nebyl vůbec nebezpečný, naopak si pro padající předmět vyběhl Čupić.
71'
Nakonec to na sebe vzal záložník Gil, který to zkoušel hodně sympatickým projektilem, avšak Čupić nakonec nemusel vůbec zasahovat.
70'
Antonov tak dlouho váhal s rozehrávkou, až ho nakonec čistým způsobem obral jeden z protihráčů, Lincoln tak podniká hodně rychlý protiútok.
69'
Lincoln se zmocnil míče u středového kruhu, načež ho Gil chtěl přenést na levou stranu, avšak s tímto záměrem počítal také Meneses.
68'
Jenomže jeho odklizení vzdušné nabídky směřovalo zpět za brankovou čáru, což znamená, že Avetisjan bude zahrávat další rohový kop.
67'
Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Roy Chipolina, přichází Ethan Britto.
66'
Navíc si hosté připravili rozehrávku dalšího rohového kopu, ke kterému se postavil Avetisjan, jenž našel pouze jednoho z protihráčů.
63'
Střídání v týmu FC Ararat-Armenia: ze hřiště odchází Zakaria Sanogo, přichází Alex Junior.
61'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, v současné době hosté vedou o dvě branky, což by mohlo stačit.
60'
Ararat zatím hraje velice zodpovědně, navíc svého soupeře nepouští k ničemu vážnějšímu. Arménský celek nyní zahrává volný kop z vlastní poloviny.
59'
Střídání v týmu FC Ararat-Armenia: ze hřiště odchází Georgij Pašov, přichází Artur Danieljan.
58'
Ararat-Armenia právě vstřelil branku!
A navíc se hosté dostávají do dvoubrankového vedení! I v tomto případě se do slibné střelecké pozice dokázal natlačit hostující forvard LOUIS OGANA, který opětovně prostřelil brankáře Solera.
58'
Aby toho nebylo málo, tak tentýž hráč si i o minutu později pomohl taktickým zákrokem, nicméně ani tentokráte druhá žlutá karta nepřichází.
57'
Pašov byl opětovně pozdě v souboji, což neuniklo ani hlavnímu sudímu. Hostující zadák hodně riskuje, jednu žlutou kartu už na své kontě má.
56'
I v úvodu druhého poločasu sledujeme celou řadu nedovolených zákroků, v tento okamžik bude následovat standardka pro Lincoln.
55'
Navíc se střídající Molina postaral o provedení volného kopu, avšak jeho důrazné zakončení skončilo pouze na zdi složené z protihráčů.
54'
Coombes byl natolik aktivní, až nakonec fauloval jednoho z protihráčů. Vypadá to na Pašova, Ararat určitě nebude nikam pospíchat.
53'
Nedůraznou přihrávku navíc dokázal vystihnout pozorný Avetisjan, který to zkoušel vzít sám na sebe, avšak na přesilu protihráčů nevyzrál.
52'
Žlutou kartu dostává Georgij Pašov (FC Ararat-Armenia).
51'
Lincolnu se podařilo udržet míč na útočné polovině, což vedlo k velkému náporu. Mezitím se soupeř raději stáhl ke svému pokutovému území.
50'
Posléze se do šance dostal domácí Lopes, který to zkoušel hodně pohotovým způsobem, avšak na hostujícího brankáře Čupiće si nepřišel.
49'
Posléze si obrannou povinnost splnil také pozorný Gil, který hlavičkou přihrál přesně na kopačku Gata, jenž nyní vyváží balón.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu to přenesením hry zkoušel hostující Antonov, kterému se u pokutového území podařilo najít pouze Lopese.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní slovo si pro změnu vzali hostující hráči, kteří budou držet jednobrankové vedení.
46'
Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Federico Cataruozzolo, přichází Sergio Molina.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec přinesl jedinou branku, o kterou se postarali hosté. Sledovali jsme ale celkem vyrovnanou podívanou, ve které byl střelecky aktivnější domácí celek, jehož největší šance skončila na brankové konstrukci. Ararat se v úvodu utkání pouze bránil, nicméně postupem času také několikrát zahrozit, načež se dostal do vedení.
45+6'
45+5'
Do konce prvního poločasu nezbývá zrovna moc času, Ararat má stále míč na svých kopačkách.
45+4'
Následně se na své polovině dostal k míči Antonov, který se snažil roztáhnout hru na levou stranu, kde se nacházel Achenteh.
45+3'
Lincoln to bude mít nyní hodně složité, potřebuje totiž vstřelit minimálně čtyři branky, na což má už jen něco málo přes poločas.
45+1'
A hned v první minutě nastaveného času tady máme úvodní branku tohoto zápasu! Ararat se celkem pohodlným způsobem dostal na druhou stranu, kde se do dobré pozice dostal LOUIS OGANA, který propálil brankáře.
45'
První poločas bude nastaven o šest minut.
43'
Antonov se pokusil roztáhnout hru na levou stranu, avšak v tomto záměru mu zabránil Gil, který opět fauloval na vlastní polovině.
42'
Ararat si vybojoval nedovolený zákrok ještě na své polovině, logicky jsem tak sledovali přízemní rozehrávku, jenž nabídla celkem brzkou ztrátu.
40'
Žlutou kartu dostává Toscano Serrano (Lincoln Red Imps FC).
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
39'
Následná standardní situace nakonec přinesla střelecký pokus, zakončující Chipolina svým pokusem vůbec netrefil branku soupeře.
38'
Nejprve se v ofsajdovém postavení zjevil Coombes, následně si nedovoleným způsobem vypomohl Guzj, jenž fauloval Arandu.
37'
Navíc jsme se po delší době dočkali střeleckého pokusu, který to přímo na branu zkoušel Lopes, avšak jeho projektil směřoval daleko vedle.
36'
Aranda si v úvodu tohoto zápasu hodně často pomáhá nedovoleným způsobem, avšak ani v tomto případě se žlutit nebude.
31'
Naopak obránce Guzj pouze odkopával na druhou stranu hrací plochy, kde si s padajícím předmětem dokázal poradit záložník Hernández.
30'
Poté se domácí bleskurychlým způsobem nastěhovali k pokutovému území soupeře, avšak tam se Aranda nakonec do zakončení nedostal.
29'
Střídající Coombes se po prvním kontaktu s hracím předmětem ocitl na zemi, nedovoleným zákrokem ho totiž sestřelil Pašov.
28'
Tak se přeci jenom muselo poprvé v tomto utkání střídat, nehrálo se více než pět minut, navíc Gomez nemohl dále pokračovat ve hře.
27'
Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Enrique Gomez Bernal, přichází James Coombe.
26'
Už se nehraje celkem dlouhou dobu, s Gomezem to v tuto chvíli nevypadá zrovna optimisticky. Těžko říct, zda hostující brankář bude pokračovat ve hře.
25'
Nehraje se už něco málo přes minutu, Gomez je i nadále pod drobnohledem lékařského personálu, na případné střídání to ale nevypadá.
24'
Právě po předchozím střetu se nehraje, Gomez má zdravotní problémy, na hrací plochu přispěchal také lékařský personál Lincolnu.
23'
V krátkém časovém sledu si Aranda podruhé pomohl nedovoleným zákrokem, pro změnu se na zemi ocitl domácí Gomez.
22'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, jenž nám zatím nepřinesla žádnou branku. Rozhodně nebezpečnějším celkem je domácí Lincoln.
18'
Žlutou kartu dostává Dmitri Guzj (FC Ararat-Armenia).
16'
Poté přišla na řadu další standardní situace pro Lincoln. Centr směřoval do přehuštěného prostoru, kde se nejvýše do vzduchu dostal Meneses.
15'
Svůj náběh za obranu si nedokázal pohlídat hostující Avetisjan, který se tak nacházel v ofsajdu, čehož si všiml také hlavní sudí tohoto zápasu.
14'
Poté se do ještě lepší příležitosti dokázal protlačit Sanogo, jenž na domácího brankáře nedokázal vyzrát, ten navíc podržel svůj celek.
13'
Dočkali jsme se úvodního zakončení také ze strany Araratu. Z dobré pozice to totiž zkoušel Narsingh, který rovněž nemířil zrovna přesně.
12'
Achenteh si v krátkém časovém sledu vyzkoušel hned dva auty z levé strany. Ten druhý pro změnu směřoval na Guzje, který raději uklidnil hru.
11'
Hosté se konečně dostali zpět na útočnou polovinu, kde to Sanogo zkoušel přihrávkou podél autové čáry, kterou mu ale zablokoval protihráč.
10'
Napadající Meneses si kousek od pokutového území pomohl nedovoleným zákrokem, naopak Lincoln bude zahrávat zajímavou standardku.
9'
Až následné zakončení bylo natolik nebezpečné, že skončilo na brankové konstrukci. Domácí Kike byl hodně blízko k úvodní brance.
8'
Poté vhazoval také domácí obránce Chipolina, který na hranici pokutového území chtěl najít Casciara, jehož rána putovala vedle branky soupeře.
7'
Arménský celek se na malý moment dostal na útočnou polovinu, kde se autového vhazování ujal Achenteh, který si vybral kopačku Avetisjana.
6'
První rohový kop tohoto zápasu nepřinesl nic nebezpečného. Naopak se nejvýše do vzduchu dostal hostující Meneses, který zažehnal nebezpečí.
5'
Následná standardní situace přinesla střelecký pokus, přičemž se k němu dostal forvard Aranda, jenž trefil protihráče před sebou – roh.
4'
Krátce poté jsme sledovali úvodní nedovolený zákrok, o který se postaral právě Antonov, který k zemi poslal domácího Arandu.
3'
Hned v úvodu utkání se k míči dostal také hostující Antonov, který se pokoušel prorazit na druhou stranu, což se mu nakonec nepodařilo.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali domácí hráči, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

Lincoln Red Imps FC: Ortuno – Serrano, R. Chipolina (C), Lopes, J. Chipolina – Gato, Gil, Cataruozzolo – Bernal, Aranda, Casciaro
Náhradníci: Goldwin – Britto, Coombes, Molina, Oliver, Pons, Rubio

FC Ararat-Armenia: Cupić – Pašov, Meneses, Guzj (C), Achenteh – Alphonse, Antonov – Avetisjan – Narsingh, Louis, Sanogo
Náhradníci: Abakumov – Ambartsumjan, Danieljan, Junior, Kobjalko, Lima, Malakjan

Rozhodčí: Boucaut – Conotte, Becquet (všichni Belgie).
Lincoln Red Imps FC

Na opačné straně stojí gibraltarský Lincoln, který rovněž uspěl ve své domácí soutěži, kde se mu také podařilo získat mistrovský titul. I v tamní lize byla k vidění zajímavá bitva až do posledních kol, Lincolnu ale nevadila ani porážka z posledního ligového zápasu, ve kterém podlehl šestému Monsu. Gibraltarský Lincoln se již před měsícem dostal do předkola o kvalifikaci o Ligu mistrů, ve které ale nedokázal uspět. Duel s kosovským Feronikelim nakonec přinesl pouze jednu branku, která navíc padla už po třech minutách hry, což pro Lincoln znamenalo konec v soutěži.

Arménský Ararat se v loňské pozici dostal na první pozici své domácí soutěže, z čehož pochopitelně pramenil zisk mistrovského titulu, přičemž náskok na druhý Pjunik byl pouze jednobodový. Ararat za celou sezónu prohrál pouze v sedmi zápasech, navíc se mohl těšit z kvalifikace o Ligu mistrů. Tam se tento celek utkal se švédským AIK, přičemž první zápas dokázal na vlastní půdě vyhrát poměrem 2:1. Dobrá pozice do odvety moc dlouho nevydržela, soupeř totiž dokázal vyhrát výsledkem 3:1, díky čemuž se dostal do druhého předkola Ligy mistrů.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Evropská liga má na programu odvetné zápasy druhého předkola, my budeme společně sledovat souboj mezi Lincoln Red Imps FC a FC Ararat-Armenia.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:45.