Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Sumqayıt : Škendija - 27. srpna 2020   18:00

Sumqayıt
Sumqayıt
0:2
(0:0)
Škendija
Škendija
57' Ibraimi   • 90' Dorijev
Sumqayıt
Dženetov – Achmadov (63. Hemati), Badalov, Husejnov, Chodžanizajov, Mutalimov – Nadžafov (65. R. Abdullazade), Mustafajev, Sadikov – Ghorbani, Mammadov (76. S Abdullazade)
R. Abdullazade, S. Abdullazade, Bajramov, Hemati, Chačajev, Sultanov, Turabov
Škendija
Zahov – Murati (90+4. Neziri), Krivák, Bejtulai, Pavič – Totre, Ahmedi, Dita – Imeri (79. Zejnulai), Ibraimi, Dorijev (90+2. Es Sahnal)
Es Sahnal, Merxhani, Neziri, Ramadani, Redjepi, Sadriu, Zejnulai

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 0:5. Střely mimo: 2:7. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 23:8.
Je konec! Škendija Tetovo dokázala potvrdit roli favorita a po vítězství 2:0 postupuje do druhého předkola Evropské ligy. Škendija o svém triumfu rozhodla po přestávce díky pokutovým kopům, které proměnili Ibraimi a Dorijev. Naopak domácí byli směrem dopředu zcela bezzubí.
90+6'
90+4'
Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Murati, přichází Neziri.
90+2'
Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Dorijev, přichází Es Sahnal.
90'
Shkëndija právě vstřelila branku! Je rozhodnuto! K exekuci pokutového kopu se postavil LJUPCHE DORIJEV a střelou pod břevno nedal gólmanovi šanci!
90'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Mutalimov (FK Sumqayıt).
90'
Další penalta pro hosty! Mutallimov fauloval ve vápně a sudí neváhal.
88'
Domácí se v závěru utkání tlačí do pokutového území, jenže nikdo z hráčů domácího mužstva se ne a ne dostat do zakončení.
86'
Žlutou kartu dostává S. Abdullazade (FK Sumqayıt).
85'
Také domácí celek si ještě vyzkoušel rozehrávku rohového kopu. Centrovaný míč přiletěl k přední tyči, kde kralovala obrana hostů.
83'
Hemati fauloval při napadání rozehrávky soupeře a může být rád, že neviděl žlutou kartu.
81'
Dorijev rovněž fauloval na vlastní polovině. Hostujícím fotbalistům podle všeho začínají pomalu docházet síly.
79'
Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Imeri, přichází Zejnulai.
78'
Dita fauloval v hlavičkovém souboji na polovině hřiště a nabídl domácím rozehrávku přímého kopu. Domácímu mužstvu už moc času nezbývá.
76'
Střídání v týmu FK Sumqayıt: ze hřiště odchází Mammadov, přichází S Abdullazade.
75'
Škendija zahrávala další rohový kop, nicméně příliš vysoký centr se tentokrát snesl až do rukavic připraveného brankáře.
73'
Ahmedi zahrával další rohový kop hostujícího celku. Jeho nadýchaný centr přiletěl na malé vápno, kde nebyl nikdo z hráčů hostujícího mužstva.
71'
Mammadov se vydal do ojedinělého útoku domácího celku, jenže byl lapen v ofsajdu. Škendija bude rozehrávat.
69'
Imeri mohl přidat druhou branku hostujícího celku, když se krásně prosmýkl do velkého vápna, ale levačkou těsně minul zadní tyč!
67'
Ghorbani fauloval na vlastní polovině a nabídl soupeři další rozehrávku přímého kopu.
65'
Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Nadžafov, přichází R. Abdullazade.
63'
Střídání v týmu FK Sumqayıt: ze hřiště odchází Achmadov, přichází Hemati.
61'
Škendija se znovu usadila na polovině soupeře, jenže domácí celek brání v devíti lidech na hranici velkého vápna.
59'
Ghorbani fauloval v souboji na polovině hřiště a nabídl hostům další rozehrávku. Domácí se nemohou dostat do hry.
57'
Shkëndija právě vstřelila branku! Hostující celek se ujímá vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil BESART IBRAIMI a s přehledem rozvlnil síť!
56'
Žlutou kartu dostává Husejnov (FK Sumqayıt).
56'
Penalta pro hostující celek!
55'
Ibraimi si naběhl na přihrávku mezi obránce, jenže si nepohlídal své postavení a nechal se chytit v ofsajdu.
53'
Husejnov fauloval v hlavičkovém souboji Ahmediho a daroval hostům rozehrávku přímého kopu z dobré pozice.
51'
Domácí celek je v úvodu druhého poločasu o něco aktivnější a hraje s míčem na kopačkách. Fotbalisté Škendije se nemohou dostat k míči.
49'
Sadikov fauloval rozběhnutého soupeře na pravé straně hrací plochy a nabídl Tetovu přímý kop.
47'
Domácí celek obstaral výkop do druhého poločasu. Uvidíme, zda se v něm dokáže bránit stejně kvalitně jako v první půli.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté domácího celku, kteří drží s favoritem krok. Škendija byla sice aktivnější, měla nějaké standardní situace, jenže nikdo z hostů nezamířil mezi tři tyče. Do kabin se proto odchází bez branek.
45+3'
45+2'
Škendija přispěchala vpřed s dalším útokem po pravé straně, jenže vysoký centr skončil na hlavě pozorného obránce.
45+1'
Nastavují se tři minuty!
44'
Domácí fotbalisté hrají s míčem na kopačkách a snaží se dohráv první poločas bez obdržené branky.
43'
Domácí brankář si připsal důležitý zákrok! Gólman domácího celku zlikvidoval Pavičovu technickou ránu zpoza velkého vápna!
42'
Škendija zahrávala přímý kop z dobré pozice. Jeho rozehrávky se ujal Ahmedi, jehož technický pokus prolétl nad břevnem.
41'
Hosté se usadili na polovině domácího mužstva a postupnou kombinací si hledají cestičku do zakončení. Domácí celek brání v pevném bloku.
40'
Hra je znovu přerušena! Tentokrát zůstává na trávníku ležet jeden z hostů.
39'
Dita táhl útočnou akci hostujícího celku, jenže jeho přihrávka do pokutového území nenašla adresáta.
38'
Hostující celek zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na hranici velkého vápna, kde nebyl nikdo z hostů připravených pro zakončení.
36'
Škendija se usadila na polovině soupeře, jenže kombinace hostujícího celku skončila přihrávkou do zámezí.
35'
Až nyní se znovu pokračuje ve hře. Domácí celek ihned rozjel kombinaci a tlačí se do útoku.
33'
Žlutou kartu dostává Mutalimov (FK Sumqayıt).
32'
Mutalimov napřáhl z úctyhodné vzdálenosti, nicméně jeho projektil prosvištěl vysoko nad břevnem.
31'
Domácí celek rozjel další akci po pravé straně, nicméně nikdo z domácích hráčů přihrávku do pokutového území nepochopil.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme velmi bojovný duel. Škendija je sice aktivnější, ale na první šanci stále čeká.
28'
Mutalimov si dal pozor na oblouček za obranu domácího celku a hlavou odehrál míč do bezpečí před dobíhajícím Ibraimim.
26'
Hostující obránci znovu uklidňují hru postupnou rozehrávkou na vlastní polovině. Nikdo z domácích hráčů jejich akci neatakuje.
25'
Držení míče: 40% – 60%
24'
Také domácí celek zahrával svůj úvodní rohový kop dnešního souboje, ale míč přiletěl do rukavic připraveného brankáře.
22'
Pavič si řekl o přihrávku do běhu na pravou stranu, jenže si nepotykal se zpracováním a míč mu utekl do autu.
21'
Škendija zahrávala další přímý kop na polovině soupeře. Centrovaný míč přiletěl na hranici velkého vápna, kde kralovali domácí zadáci.
20'
Dženetov dlouho otálel s odkopem od branky. Rozhodčí se k němu vydal a už po dvaceti minutách mu dal jasně najevo, že příště bude zdržování za kartu.
18'
Hostující celek se dostal na polovinu soupeře, jenže nikdo z hráčů Tetova si nedokázal najít střeleckou pozici.
16'
Škendija zahrávala přímý kop v blízkosti pokutového území. Jeho rozehrávky se ujal Imeri, jehož ránu zastavila zeď.
15'
Škendija rozjela další útok po pravém křídle, jenže rychlonohý Dita zapomněl míč za sebou a už se pro něj nestačil vrátit.
13'
Žlutou kartu dostává Mammadov (FK Sumqayıt).
11'
Zadáci Škendiji si vyměňují krátké přihrávky na polovině hřiště a vyčkávají s přechodem do útoku. Domácí jejich kombinaci neatakují.
10'
Domácí brankář si dal pro změnu pozor na centr z pravé strany a bez problémů schoval míč do rukavic.
8'
Škendija se dostala k první zajímavé akci. Po centru z levé strany střílel Dita, ale domácí brankář Dženetov si připsal dobrý zákrok.
7'
Domácí celek uklidňuje hru postupnou kombinací v zadních řadách. Naopak fotbalisté hostujícího mužstva napadají hodně vysoko.
5'
Imeri si individuálním průnikem z levého křídla navedl míč do pokutového území, ale jeho technický pokus minul zadní tyč.
4'
Škendija se znovu usadila na polovině soupeře, jenže přihrávka za obranu domácího mužstva prosvištěla až do zámezí.
3'
Hostující Škendija se také zapojila do své první útočné akce v dnešním souboji. Domácí obrana si s akcí po pravé straně poradila.
2'
Domácí celek se hned po úvodním hvizdu usadil na polovině soupeře a postupnou kombinací si hledá cestičku do pokutového území.
1'
1'

FK Sumqayıt: Dženetov – Achmadov, Badalov, Husejnov, Chodžanizajov, Mutalimov – Nadžafov, Mustafajev, Sadikov – Ghorbani, Mammadov
Náhradníci: R. Abdullazade, S. Abdullazade, Bajramov, Hemati, Chačajev, Sultanov, Turabov

FK Škendija Tetovo: Zahov – Murati, Krivák, Bejtulai, Pavič – Totre, Ahmedi, Dita – Imeri, Ibraimi, Dorijev
Náhradníci: Es Sahnal, Merxhani, Neziri, Ramadani, Redjepi, Sadriu, Zejnulai.
FK Sumwayit

Domácí celek je týem z Ázerbájdžánu, kde v posledním ročníku obsadil čtvrtou pozici a těsně si zajistil účast v předkole Evropské ligy. Od přerušení soutěže v březnu si Sumqayit musel počkat na soutěží duel až na poslední víkend, kdy začal nový ligový ročník. V prvním ligovém kole však domácí padli výsledkem 0:1 s Keshla.
FK Škendija Tetovo

FK Škendija Tetovo je celek z Makedonie, který v posledním ročníku nedohrané soutěže obsadil třetí pozici. O účast v předkole Ligy mistrů přišla Škendija až v posledních dvou odehraných kolech. V novém ročníku ale získala sedm z devíti bodů a drží třetí pozici se stejným bodovým ziskem jako týmy před ní.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání předkola Evropské ligy mezi FK Sumqayit a FK Škendija Tetovo. Výkop je stanoven na 18 hodin.