Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Gent : Omonia Nikósie - 18. srpna 2022   20:30

Gent
Gent
0:2
(0:1)
Omonia Nikósie
19' Charalampous   • 76' Barker
Gent
Roef – Hanche-Olsen (81. Samoise), Ngadeu, Torunarigha (80. Godeau), Fortuna (46. Odjidja-Ofoe) – Kums (C), Hong – Castro-Montes (81. Okumu), Hjulsager, Hauge (62. Depoitre) – Cuypers.
Irfan Peljto (BIH) – Davor Beljo (BIH), Senad Ibrisimbegović (BIH)
Ghelamco Arena, Gent
Fabiano – Matthews, Miletić, Yuste, Panagiotou – Bruno (73. Papoulis), Bachirou, Diskerud (70. Bezus), Charalampous (73. Barker), Lecjaks (C) – Kakoullis (86. Matavž).

Ode mě je to vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 10:2. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:7.
Je dobojováno a první utkání pro sebe překvapivě ukořistila hostující Omonia. Gent měl ve druhém dějství daleko větší držení míče, nicméně branku dala pouze Nikósie. Její vedení v 76. minutě navýšil střídající Barker, a do odvety tak půjde z lepší pozice kyperský celek.
90'
86'
Střídání v týmu AC Omonia Nikósie:
ze hřiště odchází Kakoullis, přichází Matavž.
84'
Žlutá karta pro tým AC Omonia Nikósie (Fabiano).
81'
Střídání v týmu KAA Gent:
ze hřiště odchází Hanche-Olsen, přichází Samoise.
81'
ze hřiště odchází Castro-Montes, přichází Okumu.
80'
ze hřiště odchází Torunarigha, přichází Godeau.
78'
Žlutá karta pro tým KAA Gent (Torunarigha).
76'
Omonia Nikósie právě vstřelila branku!
Nikósie zhruba čtvrt hodiny před koncem přidává druhý gól! O ten se postaral střídající BRANDON BARKER, jenž se trefil tři minuty po svém příchodu na hřiště.
73'
ze hřiště odchází Bruno, přichází Papoulis.
73'
ze hřiště odchází Charalampous, přichází Barker.
70'
ze hřiště odchází Diskerud, přichází Bezus.
68'
Žlutá karta pro tým AC Omonia Nikósie (Kakoullis).
62'
ze hřiště odchází Hauge, přichází Depoitre.
62'
Žlutá karta pro tým AC Omonia Nikósie (Miletić).
59'
Žlutá karta pro tým AC Omonia Nikósie (Charalampous).
46'
ze hřiště odchází Fortuna, přichází Odjidja-Ofoe.
46'
Je za námi úvodní dějství a hráči odchází do kabin za stavu 0:1 z pohledu domácích. Omonia měla o poznání lepší vstup do utkání a v devatenácté minutě se zásluhou Charalampouse dostala do vedení. Uvidíme, zda se Gentu podaří ve druhém poločase srovnat.
45'
19'
Omonia Nikósie právě vstřelila branku! Omonia se ve dvacáté minutě ujímá vedení! Defenziva Gentu dala ve vápně příliš prostoru CHARALAMPOSOVI CHARALAMPOUSOVI a ten s přispěním teče jednoho z obránců překonal brankáře Roefa.
1'

KAA Gent: Roef – Hanche-Olsen, Ngadeu, Torunarigha, Fortuna – Kums (C), Hong – Castro-Montes, Hjulsager, Hauge – Cuypers.
Náhradníci: De Schrevel, Vanden Borre – Okumu, Odjidja-Ofoe, Lemajić, Salah, Samoise, Fofana, Marreh, Depoitre, Godeau.
Trenér: Hein Vanhaezebrouck

AC Omonia Nikósie: Fabiano – Matthews, Miletić, Yuste, Panagiotou – Bruno, Bachirou, Diskerud, Charalampous, Lecjaks (C) – Kakoullis.
Náhradníci: Panayi, Uzoho – Psaltis, Matavž, Barker, Papoulis, Zachariou, Venizelou, Savva, Asimenos, Bezus.
Trenér: Neil Lennon

Rozhodčí: Irfan Peljto (BIH) – Davor Beljo (BIH), Senad Ibrisimbegović (BIH).
AC Omonia Nikósie

Také Omonia si místenku do fotbalové Evropy zajistila výhrou v domácím poháru. Ani Nikósie nemusela čelit nástrahám dřívějších předkol, a první dvojutkání ji tak čeká až nyní proti Gentu. Na rozdíl od svého soupeře však nebude příliš rozehraná, neboť kyperská liga začne až 27. října. Jediným soutěžním zápasem, který Omonia v této sezoně sehrála, je kyperský superpohár, v němž prohrála s Apollonem Limassol 0:2.
KAA Gent

Gent se do kvalifikace o Evropskou ligu dostal díky vítězství v belgickém poháru, který opanoval počtvrté v klubové historii. Souboj s kyperským celkem bude pro svěřence trenéra Vanhaezebroucka prvním střetnutím na evropském jevišti, neboť byli předsazeni až do závěrečného předkola. Naladit se na něj mohli v domácí soutěži, kde mají za sebou již čtyři kola. V nich získali osm bodů za dvě výhry a dvě remízy a momentálně jim patří čtvrtá pozice.
Hezký čtvrteční večer přeji všem fotbalovým fanynkám a fanouškům! Dnes jsou na programu první zápasy závěrečného předkola Evropské ligy a my se v tomto online přenosu zaměříme na utkání, ve kterém změří své síly Gent a Omonia Nikósie. Úvodní výkop je naplánován na 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.