Viděli jsme vyrovnané utkání, které skončilo dělbou bodů po výsledku 1:1. Mírně aktivnější byli v prvním poločase domácí, ve druhém zase hosté.
90+1
Hřiště opustil Štěpán Vachoušek a místo něj si zahraje Laco Takács.
90
Druhý poločas bude o tři minuty delší.
88
Hřiště opustil Lukáš Masopust, místo něj si zahraje Vladimír Kukoľ.
86
Teplicím se nevyvedl ani jeden ze dvou rohů, ten druhý nakonec skončil útočným faulem.
86
Rohový kop pro Teplice.
85
Druhý roh Vysočiny skončil útočným faulem Josla.
84
Další roh vybojoval Josl.
83
Harba vybojoval rohový kop.
81
Teplice jsou i nadále aktivnější, Vysočina není schopná delší dobu podržet balón.
79
Standardní situaci rozehrál Krob, ale Hanuš na zemi chytá.
78
Krejčí pár metrů před vápnem fauloval Vachouška a Teplice budou mít dobrou příležitost.
77
Marek Jungr pro dnešek dohrál, míso něj si zahraje Muris Mešanović.
76
Nivaldo z pravé strany přihrál do vápna Salamimu, který těsně míjí tyč branky.
72
Teplice právě vstřelily branku!
Teplice využívají svou převahu ve druhém poločase. K hlavičce se po odraženém balónu dostal ALVES FREITAS SANTOS NIVALDO a vyrovnává na 1:1.
71
Za protesty vidí žlutou kartu Nivaldo.
Dnešní utkání sleduje 3298 diváků.
70
Sám Harba rozehrál standardní situaci, ale zamířil nad branku.
69
Harba byl faulován pár metrůpřed velkým vápnem, velká možnost pro Vysočinu.
68
Hanuš nenechal dojít balón až za čáru a zamezil tak roh pro Teplice.
65
Pro dnešek dohrál Franci Litsingi, místo něj si zahraje Eugene Salami.
65
Centr Kučery z levé strany do vápna si našel Masopusta, jehož pokus se nevešel mezi tři tyče.
62
Centr Josla z pravé strany si dobře zpracoval Kučera, ale pak již vystřelit nedokázal.
60
Tomáš Josl vidí žlutou kartu.
60
Roh rozehrál z levé strany Vaculík, akci zakončil střelou mimo tři tyče Masopust.
59
Vysočina bude zahrávat rohový kop.
57
Centr Josla do vápna končí ofsajdem Vysočiny.
56
Egon Vůch vidí žlutou kartu za faul.
56
Marek Jungr vidí žlutou kartu za zakopnutí balónu.
56
Z rohového kopu Teplice neudeřily.
54
Ze standardní situace udeřily Teplice, Jablonského hlavičku vyškrábnul Hanuš na roh.
54
Tomáš Kučera vidí žlutou kartu.
52
Rohový kop se Teplicím povedl tak z poloviny. Hanuš musel zasahovat, ale z následné dorážky již Teplice branku neohrozily.
52
Roh pro Teplice.
51
Vůch se draldo vápna, ale Josl se nenechal přetlačit.
50
Masopust se chystal ke střele, tak dlouho si to rovnal až vystřelil mimo tři tyče.
49
Ljevakovič je již po krátkém ošetření zpět ve hře.
48
Za čarou musí být ošetřen Ljevakovič.
47
Teplice začaly aktivněji a tlačí se před bránu Jihlavy.
46
Do druhého poločasu se již nepodívá Luis Ramos a místo něj si zahraje Egon Vůch.
46
Máme zasebou první poločas utkání mezi Vysočinou a Teplicemi. Po něm má více důvodů k radosti Jihlava, která vede zásluhou Karlíka 1:0.
45
45
Zranění Jaromíra Blažka je vážnější a na hrací plochu tak musí Jan Hanuš.
45
První poločas bude o dvě minuty delší.
45
Roh se Teplicím příliš nepovedl.
44
Centr Nivalda do vápna směroval na branku Blažka, který jej vyrazil na roh, při zákroku se však zranil a musí být ošetřen.
43
Z pravé strany jej rozehrál Josl, ve vápně se k hlavičce dostal Šourek, ale nezamířil přesně.
42
Jihlava bude zahrávat rohový kop.
40
Po delší době se ozvala Jihlava, Josl dostal přihrávku z pravé strany od Jánoše, ale místo střely zvolil centr do území, kde nikdo nebyl.
38
Hra v posledním miutách postrádá spád a je plná nepřesností.
36
Střelu Karlíka Grigar bez problémů chytá.
35
Nivaldo se občerstvil a už se zase vrací do hry.
34
Na zemi se ocitl Nivaldo, za postraní čarou je krátce ošetřen.
32
Ramosovi se centr z hlouby pole vůbec nepovedl, ani rychlý Nivaldo neměl šanci.
30
Centr Teplic z pravé strany obrana Jihlavy přestála.
28
Kučera odcentroval z pravé strany do vápna, kde si na balón vyskočil Harba, ale nezamířil mezi tři tyče.
27
Jungr přihrál a hranici vápna Kučerovi, jehož skákavá střela nadělala Grigarovi problémy.
24
Akce Teplic končí ofsajdem.
24
Ze standardní situace poblíž velkého vápna ale domácí nevytěžili nic.
23
Žlutou kartu za faul na Vaculíka vidí David Jablonský.
19
Teplicím se nepovedl ani druhý rohový kop v řadě.
19
17
Franci Litsingi se dral do vápna, ale branku hájenou Blažkem přestřelil.
15
Se standardní situací si ale Jihlava neporadila dobře.
14
Jan Hošek před velkým vápnem fauloval Harbu a vidí žlutou kartu.
13
Jihlava právě vstřelila branku!
Jihlava předvedla pěknou akci, balón potáhl Harba, přenechal Jungrovi, který ve vápně našel KAROLA KARLÍKA a ten neměl problém vstřelit gól do prázdné branky.
11
Roh rozehrál Vaculík, ve vápně se ale Jihlava provinila faulem a veškerá akce tak končí.
10
Domácí budou zahrávat rohový kop.
10
Rychlá akce Jihlavy, Jungrovi se ale centr do vápna vůbec nepovedl.
9
Dalekonosný pokus Karlíka šel vysoko nad.
7
Nivaldo zacentroval z levé strany, míč si doběhl na druhé straně Litsingi a s jeho střelou měl Blažek plné ruce práce.
5
Vaculík zahrával standardní situaci z nějakých 20 metrů, ale obrana Teplic byla pozorná.
3
Harba mohl pelášit sám na gólmana, ale chyběla mu rychlost.
2
Hra je prozatím plná nepřesností.
1
Utkání rozehrála dvojice Jungr a Harba.
1
Za doprovodu rozhodčích nastupujují obě základní jedenáctky na hrací plochu.
Máme 10 minut do začátku zápasu a týmy jsou v kabině, ale za chvíli se nám zase vrátí a utkání bude moci začít.
25 minut před začátkem zápasu se oba týmy rozcvičují na hrací ploše.
Nejvíce diskutovaný hráč ze sestavy Teplic nakonec zůstal pouze na lavičce.

FC Vysočina Jihlava: Blažek – Jánoš, Šourek, Krejčí, Josl – Karlík, Kučera – Masopust, Jungr, Vaculík (C) – Harba.
Náhradníci: Hanuš – Tlustý, Kosak, Kukoľ, Koloušek, Přeučil, Mešanović.

FK Teplice: Grigar – Vondrášek, Hošek, Jablonský, Krob – Ljevaković, Ramos – Litsingi, Vachoušek (C) , Nivaldo – Jindráček.
Náhradníci: Slavík – Matula, Takács, Vůch, Salami, Chukwuma, Bratanovič.

Rozhodčí: Zelinka – Pelikán, Ochotnický.
„Marek s určitostí nebude k dispozici a velký otazník panuje i nad nasazením nemocného Mikuly. Stále intenzivněji se připravuje Vepřek, ale u něj je ještě třeba dohnat určité tréninkové manko. Naopak už naplno trénuje Kukoľ, který nám s ohledem na menší zranění nebyl k dispozici na Dukle,“ doplnil jihlavský asistent trenéra pro web fcvysocina.cz
„Obrovskou zbraní Teplic jsou rychlé protiútoky, které táhnou po krajích především Litsingi a Nivaldo a zapojují se do nich též útočníci Jindráček a Salami. Tito hráči jsou strašně rychlí a velmi dobře technicky vybavení,“ upozornil na webu fcvysocina.cz Zdeněk Klucký.
Na podzim se oba celky utkaly v šestém kole, Teplice doma porazily Jihlavu 4:2, když se trefili dvakrát Mahmutovič, Jablonský a Litsingi. Za hosty skórovali Kosak a Teplý. Uvidíme tedy, jak se oběma týmům vydaří odveta.
Vysočině patří v tabulce 11. pozice, jeho soupeř je na příčce 3. Hosté tedy budou favoritem zápasu. Jihlava v minulém kole šokovala výhrou 3:0 na Dukle po dvou brankách Harby a gólu Jánoše. Teplice porazily doma Slavii 1:0, když se v 86. minutě prosadil Hošek.
Netradičně ve 20:00 přivítá Vysočina celek Teplic. Důvodem posunu je kolize s hokejovým zápasem Dukly v semifinále play-off s Olomoucí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.