FORTUNA:LIGA - Základní část - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jablonec : Ostrava - 27. dubna 2019   17:00

Ukončeno
Jablonec
16' Považanec (Trávník) • 36' Doležal (Jovović) • 63' Doležal (Jovović) • 90+1' Doležal (Sobol)
4:0
(2:0)

Sestavy
V. Hrubý – Holeš, Hovorka, Břečka, Sobol – Hübschman (C) – Jovović (69. Kratochvíl), Považanec, Trávník (84. Fábry), Vatajelu (76. R. Acosta) – Doležal.
Náhradníci
Hanuš – R. Acosta, Fábry, Kratochvíl, Chramosta, D. Ikaunieks, T. Pilík.
Rozhodčí
Zelinka – Vlasjuk, Podaný
Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou
2 831 diváků
Sestavy
Laštůvka – Pazdera, Procházka, Stronati, Granečný – Jirásek, Jánoš (76. Mešaninov), R. Hrubý (C) (42. O. Šašinka), Holzer – Diop, Kuzmanović (81. Bolf).
Náhradníci
Budinský – Bolf, Lehnert, Mešaninov, Mooc, Russmann, O. Šašinka.
15
Doležal
gól gól gól
11
Vatajelu
střídání
10
Trávník
asistence střídání
7
Považanec
gól
25
Jovović
asistence asistence střídání
3
Hübschman
21
Sobol
asistence
23
Břečka
2
Hovorka
žlutá karta
26
Holeš
30
Hrubý
8
Diop
11
Kuzmanović
střídání
17
Jirásek
5
Jánoš
10
Hrubý
žlutá karta střídání
21
Holzer
9
Pazdera
24
Procházka
15
Stronati
6
Granečný
16
Laštůvka
žlutá karta

Video se připravuje ...

SESTŘIH: Jablonec - Baník Ostrava 4:0. Přímý souboj o čtvrté místo zaslouženě ovládli Severočeši

Přenos se aktualizuje automaticky

Děkuji za pozornost a přeji hezký večer.
Přímý souboj o čtvrté místo měl jasného vítěze, Jablonec rozdrtil Baník i díky hattricku Doležala 4:0!

Kdo čekal ve druhé půli nápor hostů, pletl se. Dlouho se hrálo jen mezi vápny, nicméně poté se do úniku dostal Martin Doležal a zvýšil na rozdíl tří branek. Stejný hráč se navíc prosadil také v nastaveném čase a dovršil tak svůj první hattrick v profesionální kariéře. Ostravané k posunu na čtvrtou příčku potřebovali zvítězit, ale měli k tomu pořádně daleko. Základní část je u konce!
90'
Hattrick! Doležal prostřelil Laštůvku, 4:0
90+3'
Konec zápasu.
90+3'
Martin Doležal mohl své střelecké konto ještě rozšířit! Bez přípravy se opřel do nabídky od Tomáše Holeše a balon prosvištěl nedaleko bližšího horního rohu ostravské klece.
90+2'
Andrej Fábry nezpracoval skákavou přihrávku Acosty. Jablonec si závěr zápasu užívá, hosté by se raději už viděli v pohodlí autobusu na cestě domů.
90+1'
Žlutou kartu dostává Jan Laštůvka (FC Baník Ostrava).
90+1'
Jablonec právě vstřelil branku!
První hattrick MARTINA DOLEŽALA v kariéře je na světě! Severočeši v samotném závěru utkání převedli ještě jednu pěknou akci. Po roztažení hry na levou stranu poslal Eduard Sobol míč po zemi na malé vápno, kam se přiřítil právě Doležal a zblízka zakončil za bezmocného Jana Laštůvku! To už je debakl.
90'
Miloš Kratochvíl se v souboji dvou šestek nedokázal obtočit okolo Granečného. Ten ho vyhnal pryč z pokutového území.
90'
David Hovorka (JAB) si na konto připisuje zbytečnou žlutou kartu, když stáhl k zemi Arťoma Mešaninova, který pronikal do výrazné přesily zelenobílých.
88'
Tomáš Holeš si naběhl na pěkný míč od Považance. Snažil se ho sklepnout do pokutového území, však netrefil ho čistě a nikdo se k zakončení nedostal.
87'
Milan Jirásek si došel pro faul Acosty. Baník tak rozehrával standardní situaci z pravé strany, míč si zval právě Jirásek, avšak poslal ho přímo do Hrubého rukavic.
85'
Arťom Mešaninov si u půlicí čáry vyšlápl na Jakuba Považance. Verdikt sudího, který odpískal nedovolený zákrok, se mu příliš nelíbí, nic to však nezmění.
84'
Přetažený Kratochvílův centr nemohl Andrej Fábry pořádně trefit. Jablonečtí zůstávají na míči a operují na území ofenzivní poloviny hřiště.
84'
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Michal Trávník, přichází Andrej Fábry.
82'
Milan Jirásek za pokutovým územím naznačil ránu, místo toho však vytáhl zidanovku a načechral balon do vápna. O nůžky se po zpracování na prsa pokusil Dame Diop. Nejenže se mu příliš nepovedly, ale ještě se jednalo o postavení mimo hru.
81'
Tomáš Holeš zkusil štěstí z velké vzdálenosti. Zamířil však pouze na tribunu za Laštůvkovou pokladnicí, hostující brankář se chystá k výkopu.
81'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Nemanja Kuzmanović, přichází Jakub Bolf.
80'
Do konce zápasu, respektive jeho řádného hracího času, zbývá už pouze deset minut. Jablonečtí fotbalisté se již nemají důvod někam hnát a v klidu kombinují.
78'
Jakub Považanec se snažil vysunout nově příchozího Rafaela Acostu. Jan Laštůvka si ale dobře vyběhl až na kraj pokutového území a schoval balon v rukavicích.
77'
Sobol poslal přesný centr do vápna, Doležal mířil vedle
77'
Eduard Sobol parádním centrem posadil míč na hlavu Martina Doležala, jenž zůstal trestuhodně volný v oblasti penaltové značky! Doležalova hlavička skončila těsně vedle tyče.
76'
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Bogdan Vatajelu, přichází Rafael Acosta.
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Adam Jánoš, přichází Arťom Mešaninov.
76'
Dame Diop vystřelil z rohu šestnáctky levačkou, pokus mu však nesedl a Vlastimil Hrubý si v klidu počkal, až mu kulatý nesmysl doskáče až do rukavic.
75'
Centr Bogdana Vatajelua postrádal přesnost. Miloš Kratochvíl dobře nabíhal do pokutového území, jenže neměl šanci na balon dosáhnout.
73'
Nyní chtěl Kratochvíl nasadit housle Holzerovi. Ten se nedal a ještě o jabloneckého záložníka chytře odrazil balon do zámezí, Jan Laštůvka ak bude vykopávat od své brány.
72'
Miloš Kratochvíl táhl středem svoji první akci zápasu. Posunul balon doprava na Tomáše Holeše, který trošku bojoval se zpracováním a Slezané se zformovali.
71'
Milan Jirásek rozehrál standardku Baníku centrem do vápna. Tam kraloval Vlastimil Hrubý, který si vzal míč do rukavic a poslal jej na spoluhráče.
70'
Eduard Sobol vhazoval zpoza levé postranní čáry. Hosté se snažil o rychlý protiútok, jejich úsilí ale překazil ve středu pole David Hovorka. Útočí tak znovu Severočeši.
69'
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Vladimir Jovović, přichází Miloš Kratochvíl.
67'
Velká šance! Laštůvka předvedl dva skvělé zákroky
67'
Neskutečné! Jan Laštůvka odstranil nulu v kolonce zásahů tím nejlepším možným způsobem. Ostravané propadli a Martin Doležal táhl přečíslení tří na jednoho. Nesobecky přihrál pod sebe na Vladimira Jovoviće, jehož střelu vyškrábl hostující brankář. K dorážce se nicméně ještě dostal Tomáš Hübschman a Laštůvka senzačně zastavil také jeho pokus!
66'
Pro prudký centr Sobola si na malé vápno nabíhal znovu Martin Doležal, v akrobatické pozici ale nedokázal balon zasáhnout a tečovat ho na branku.
65'
Jakub Považanec trošku zpomalil potenciální možnost vyrazit do brejku. Jablonečtí místo toho kombinují na vlastní obranné polovině a nechávají Ostravany běhat bez míče.
63'
Jovovič posunul míč na Doležala, ten znovu překonal Laštůvku, 3:0
63'
Jablonec právě vstřelil branku!
První kloudná akce domácích fotbalistů ve druhé půli znamená hned zvýšení na 3:0! Skvělou přihrávku za obrannou linii Baníku obdržel od Vladimira Jovoviće MARTIN DOLEŽAL, který svůj únik vyřešil s naprostým klidem a povedeným obstřelem vylepšuje svoji rekordní sezónu. Jan Laštůvka stále čeká na první zákrok!
63'
Jablonec je ve druhé půli zatím směrem do útoku trošku bezzubý. Nic na tom nezměnil ani centr Vladimira Jovoviće, který vycestoval mimo hřiště.
62'
Baník poměrně dlouho okupoval jablonecké pokutové území. O hlavičku se snažil Václav Procházka, nicméně Sobol jej odstavil a ještě odkopl balon pryč.
Dnešní utkání sleduje 2 831 diváků.
60'
Adam Jánoš si pokryl balon před skluzujícím Trávníkem. O chvíli později střílel z dálky Milan Jirásek a Vlastimil Hrubý opět vyráží do zámezí.
59'
Míč se odrazil za pokutové území přímo proti noze Adama Jánoše, jehož přízemní projektil bez přípravy vyškrábl Vlastimil Hrubý od tyčky na rohový kop! Skvělý zákrok!
58'
Jakub Považanec příkladně zabojoval u postranní čáry. Nejprve zablokoval cestu Dame Diopovi, aby následně zastavil také prudký nákop Václava Procházky.
57'
Patrizio Stronati dlouho otálel s rozehrávkou. Nakonec se dostal až moc blízko k Michalu Trávníkovi, jenž jeho přihrávku srazil do zámezí. Aut pro Baník.
56'
Tentokrát Daniel Holzer zkusil střelecké štěstí, z hranice pokutového území ale Hrubého branku netrefil, míč ji minul o několik metrů.
55'
Daniel Holzer pronikl po levé straně a poslal míč do pokutového území, kde svým neobratným zákrokem trošku vystrašil domácí příznivce Eduard Sobol. Balon přeletěl branku a následoval roh, ze kterého Ostravané nic nezískali.
53'
Michal Trávník dlouho táhl míč středem, posléze se pokoušel roztáhnout hru doprava na Vladimira Jovoviće, ale přihrávka se mu vůbec nepovedla a balon je odevzdán na stranu Baníku.
52'
Nemanja Kuzmanović je zatím naprosto neviditelný. Teď centroval z pravé strany k penaltovému puntíku, nicméně našel přímo Davida Hovorku.
51'
Michal Trávník se snažil přes hlavu uvolnit Martina Doležala. Před ním dobře zasáhl Patrizio Stronati, jemuž se kromě zažehnání nebezpečí podařilo i konstruktivně rozehrát.
49'
Denis Granečný se z levého křídla pěkně prokličkoval do pokutového území. Zpětná přihrávka už mu ke smůle Ostravy nevyšla a u míče jsou znovu domácí.
48'
Michal Trávník se snažil zidanovkou zbavit Procházky. Ten ho podrazil a Jablonec tak může v klidu rozehrávat z oblasti půlicí čáry.
47'
Trávník přenechal rozehrávku Vatajeluovi, jehož centr nasměroval David Hovorka ze souboje hlavou daleko mimo prostor brány, od které bude Vlastimil Hrubý vykopávat.
46'
Do druhé půle vstoupily oba týmy beze změn. Jablonečtí si hned vybojovali volný kop z nadějné pozice, když k zemi padl Michal Trávník.
46'
Začal druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně v 18:02.
V úvodní pětačtyřicetiminutovce byl Jablonec výrazně lepší a zaslouženě vede 2:0! Skóre otevřel po dobře zahrané standardce hlavičkující Jakub Považanec. Ostrava poté mohla srovnat krok, leč Granečný nechal zblízka vyniknout Hrubého. Domácí fotbalisté tak místo toho ještě navýšili svůj náskok, když po ukopnutí Jovoviće poslal balon do sítě Martin Doležal.

Střely po 1. poločase:
Jablonec 8:2 Ostrava.
45+1'
První poločas skončil.
45'
Patrizio Stronati nekompromisně odkopl míč před Doležalem. Severočeši měli k dispozici roh z levé strany, na přetažený centr Trávníka si naskočil David Hovorka, jemuž se hlavička nepovedla podle představ.
44'
Daniel Holzer nezvládl zpracování jednoduché Stronatiho přihrávky a balon mu projel pod podrážkou až do autu. Jablonec tak může setrvat vpředu.
43'
Vladimir Jovović nabral rychlost a proběhl kolem Holzera. Poté centroval do vápna, Patrizio Stronati však lízl míč hlavou mimo dosah kohokoliv v zeleném.
42'
Eduardu Sobolovi nesedl centr z levé strany. Vladimir Jovović dobíhal do pokutového území marně, míč totiž skončil v autu. Jan Laštůvka se chystá k výkopu.
42'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Robert Hrubý, přichází Ondřej Šašinka.
41'
Bogdan Vatajelu sportovně vrátil balon na kopačky Ostravy. Bohužel se zdá, že Robert Hrubý nebude schopen ve hře pokračovat.
40'
Ve středovém kruhu zůstal ležet Robert Hrubý. Hra ještě relativně dlouho pokračovala, až teď je přerušeno a Hrubého se ujímají zdravotníci.
39'
Jan Laštůvka vyběhl daleko ze své klece a nastartoval akci Baníku. Milan Jirásek před vápnem posunul míč doleva na Denise Granečnému, ten chtěl ještě přihrávat zpátky svému kolegovi, výborně ale zasáhl Tomáš Hübschman.
38'
Centr Milana Jiráska od levé autové čáry našel pouze Vlastimila Hrubého, kterému ve snadném zákroku nikdo nebránil.
36'
Krásnou kombinaci domácích zakončil Doležal, 2:0
36'
Jablonec právě vstřelil branku!
Severočeši zdvojnásobují svůj náskok! Vladimir Jovović obdržel skvělou přihrávku z levé strany a byl už prakticky sám před Laštůvkou. Střela mu ve vyložené pozici vůbec nesedla, jenže Černohorec trefil přímo MARTINA DOLEŽALA, který míč na dva doteky nasměroval do sítě! Teď měl Jablonec trošku štěstí.
35'
Tomáš Břečka odklidil balon před dobíhajícím Diopem a ještě se nechal faulovat. K pobavení hlavní tribuny pokračuje slovní přestřelka mezi oběma trenéry.
34'
Michal Trávník si na pravé straně pohrál s Patriziem Stronatim a naběhl si až k Laštůvkovi. Z velice ostrého úhlu nastřeloval míč před bránu a Martin Doležal jej k obrovskému štěstí Ostravy nedokázal uklidit do otevřené klece!
33'
Tomáš Hübschman si v tlačenici uvnitř šestnáctky pomohl útočným faulem. To zajímavější se však děje u střídaček, kde si Petr Rada hlasitě vysvětluje spory se štábem Baníku.
32'
Tomáš Hübschman odvrátil dalekonosnou střelu Granečného přímo do obličeje Michala Trávníka. O chvíli později získali domácí rohový kop.
31'
Bogdan Vatajelu po odehrání míče atakoval Roberta Hrubého. Ten chvíli zůstal ležet na zemi. Rozhodčí Zelinka si vzal Vatajelua stranou a vysvětluje mu, že příště už vytasí kartu.
29'
Jakub Považanec vekmi pěknou přihrávkou od vlastního pokutového území nastartoval Vladimira Jovoviće, jemuž byl ke smůle Jablonce odmáván těsný ofsajd.
28'
Bogdan Vatajelu si u levé postranní čáry pohrál hned se dvěma ostravskými pronásledovateli. Akce se přes Tomáše Hübschmana otočila na druhou stranu a Severočeši budou vhazovat v blízkosti rohového praporku.
27'
Michal Trávník obehrál protihráče a velmi dobře nacentroval z pravé strany do vápna, Martinu Doležalovi se podařilo dostat nad stopera Baníku, leč hlavička mu nesedla a skončila daleko mimo bránu.
26'
Daniel Holzer odklidil nakopnutý míč hlavou do autu. Tomáš Holeš jej vhodil zpátky do hry a našel znovu jen Holzera, jenž míče přitahuje jako hromosvod.
25'
Vatajelu protáhl Laštůvku, ten zasahovat nemusel
25'
Bogdan Vatajelu vystřelil přibližně ze dvaceti metrů a Jan Laštůvka letěl vzduchem marně! Měl štěstí, že dělovka z Rumunovy levačky prolétla těsně nad horní tyčí.
24'
Oba týmy v těchto chvílích kupí velké množství nepřesností. Míč putuje z jedné poloviny na druhou, aniž by se dělo něco zajímavějšího.
22'
Po centru Roberta Hrubého se Baníkovci dožadovali penalty, podle názoru sudího Zelinky ovšem Jablonečtí ve vlastním vápně rukou nezahráli.
21'
Granečný mohl vyrovnat, Hrubý skvěle zasáhl
21'
Mohlo být vyrovnáno! Domácí chybovali v rozehrávce a Daniel Holzer z prvního doteku poslal vpřed Denise Granečného. Ten z levé strany běžel prakticky sám na Vlastimila Hrubého, zkoušel jej propálit bodlem na bližší tyčku, ovšem jablonecký brankář zasáhl reflexivně nohou!
20'
Michal Trávník pěkně našel Jovoviće. Ten se ale vyhnal až k rohovému praporku, kde se ještě snažil vracet Trávníkovi, což dobře přečetl pozorný Denis Granečný.
19'
Milan Jirásek před pokutovým územím z prvního dotyku prodloužil míč za sebe, chopil se jej Dame Diop, jemuž rána levačkou příliš nesedla a skončila až na tribuně.
18'
Baník se snaží o odpověď a okupuje útočnou polovinu. Denis Granečný byl nakonec nucen vrátit míč dozadu, nicméně hosté nadále dobře kombinují.
16'
Centr Trávníka uklidil za Laštůvku Považanec, 1:0
16'
Jablonec právě vstřelil branku!
Zelenobílí se naprosto zaslouženě dostávají do vedení! Michal Trávník rozehrával standardní situaci z prostoru před jabloneckou střídačkou. Parádně zakroutil míč k penaltovému puntíku, kam sice vyběhl Jan Laštůvka, jenže balon se mu trefit nepovedlo a JAKUB POVAŽANEC ho hlavou uklidil do sítě!
15'
Exekuce se tentokrát ujal Michal Trávník. Do vzduchu se znovu vyšrouboval Tomáš Břečka, ani teď se mu ale nepovedlo stlačit balon mezi tyče.
14'
Severočeši se z ofenzivní poloviny hřiště sami vyhnali až ke svému brankáři. Do kombinace se zapojuje i Vlastimil Hrubý, po jehož přihrávce vpřed vybojoval pro Jablonec roh Vladimir Jovović.
13'
Dame Diop si v rychlostním souboji posadil na trávník Davida Hovorku. Škoda pro Baník, že se trošku zalekl možnosti pokračovat vpřed a dával balon za vápno, kde jej uzmul Tomáš Hübschman.
12'
Vladimir Jovović trošku krkolomně zachytil míč na úrovni autové čáry, Holeš už ale hrát nemůže, podle názoru rozhodčího se jednalo o aut.
11'
Daniel Holzer centroval z levé strany. David Hovorka srazil míč do vzduchu a poměrně daleko ze své klece jej odvážně čapl Vlastimil Hrubý.
10'
Vladimir Jovović si dobře zpracoval křižnou přihrávku od spoluhráče, jenže poté uklouzl a skončil na všech čtyřech. Černohorce tento problém potkal už podruhé, možná nezvolil ideální obuv.
9'
Míč uvedl do hry rozehrávkou standardky právě Michal Trávník. Na centr si naskočil stoper Tomáš Břečka, jehož těžká hlavička prolétla vysoko nad úrovní Laštůvkova břevna.
7'
Jablonec vyrazil do rychlého brejku. Michal Trávník byl přitažen za dres a poroučel se k zemi. Robert Hrubý (OVA) za svůj zákrok vidí žlutou kartu.
7'
Daniel Holzer si přichystal balon k centru. Trefil ale pouze navrátivšího Tomáše Holeše, jenž srazil míč do autu. První roh Ostravy zahrál Robert Hrubý, nicméně nic z toho nebylo.
6'
Jablonec velmi dobře zachytil úvodní minuty a příliš soupeři nepůjčuje míč. Martin Doležal se navíc prezentoval skvělým napadáním rozehrávky a domácí tak zůstávají na útočné polovině.
5'
Michal Trávník poslal z pravého křídla skákavou nabídku do šestnáctky. Robert Hrubý ve skluzu odehrál míč na Laštůvku, který byl připraven a v klidu zasahuje.
4'
Trávník chtěl překvapit Laštůvku skákavým centrem
4'
Eduard Sobol to udělal dobře. Na levé straně nabral rychlost a namířil si to přímo do vápna Baníku, avšak Adam Jánoš předvedl skvělý skluz, otřel balon o Sobola a Jan Laštůvka bude vykopávat od své branky.
3'
Bogdan Vatajelu rozehrával z pravé strany první rohový kop dnešního odpoledne. Nadýchaný centr lízl temenem Lukáš Pazdera a nasměroval ho mimo pokutové území.
2'
Jablonec se posunul na útočnou polovinu prostřednictvím autového vhazování. Tomáš Holeš následně zpracovával Baníkem odvrácený míč, jenž skončil znovu v zámezí.
1'
Jdeme na to! Patrizio Stronati odstartoval zápas hodně těžkou přihrávkou na Václava Procházku, který zpracoval míč na prsa. Brzy se k němu ale dostávají domácí.
1'
Utkání právě začalo.
Hlavní rozhodčí Miroslav Zelinka už na hrací plochu přivádí aktéry blížícího se utkání. Jablonec oblékl tradiční zelené dresy, ostravští fotbalisté se představí v modré barvě.
Diváci si pomalu hledají cestu na svá místa. Na podporu se může tradičně těšit také Baník, kotel hostujících fanoušků je už teď zaplněný. Oba celky právě dokončují rozcvičky.
Úvodní sestavy:

FK Jablonec: V. Hrubý – Holeš, Hovorka, Břečka, Sobol – Hübschman (C) – Jovović, Považanec, Trávník, Vatajelu – Doležal.
Náhradníci: Hanuš – R. Acosta, Fábry, Kratochvíl, Chramosta, D. Ikaunieks, T. Pilík.

FC Baník Ostrava: Laštůvka – Pazdera, Procházka, Stronati, Granečný – Jirásek, Jánoš, R. Hrubý (C), Holzer – Diop, Kuzmanović.
Náhradníci: Budinský – Bolf, Lehnert, Mešaninov, Mooc, Russmann, O. Šašinka.

Rozhodčí: Zelinka – Vlasjuk, Podaný.
FC BANÍK OSTRAVA

Ostravští fotbalisté a fanoušci zažili ve středu velkou radost, když se díky výhře nad Bohemians dostali do finále českého poháru. Teď před nimi stojí další výzva v podobě Jablonce. Ten v podzimním měření sil porazili po Hovorkově vlastním gólu 1:0, takže položili dobrý základ k získání výhody ze vzájemných střetnutí. Pokud na severu Čech vydolují tři body, uzavřou základní část na čtvrté pozici. Naváže Baník na dobrý výkon proti Opavě z minulého ligového víkendu?
FK JABLONEC

Severočechům se na jaře nedaří úplně podle vlastních představ. Vše dokumentovalo poslední utkání na hřišti Bohemians, kde nedokázali ani jednou skórovat a padli poměrem 0:1. Před tím zvládli domácí mač s Duklou, kterou, přestože hrála o deseti, porazili 2:1 až po obratu ve skóre. Nyní si mají šanci zvednout náladu v důležitém souboji s Baníkem. V případě, že by s ním prohráli, by ovšem spadli na páté místo! O zápletku tak máme postaráno.
Zdravím všechny fanoušky českého fotbalu! Základní část FORTUNA:LIGY dospěla do posledního kola. V zápase, ve kterém si to rozdají FK Jablonec a FC Baník Ostrava, se bude hrát o čtvrtou příčku tabulky. Rozhodně tedy sledujte náš přenos a užijte si aktuální informace!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.
9. kolo
Tabulka 2023/2024
Z V R P Skóre B
1. Sparta 9 7 2 0 25:6 23
2. Slavia 9 7 2 0 17:5 23
3. Plzeň 8 6 1 1 26:9 19
4. Olomouc 9 6 0 3 17:11 18
5. Slovácko 9 5 2 2 11:10 17
6. Ml. Boleslav 8 4 2 2 16:11 14
7. Ostrava 9 4 2 3 14:9 14
8. Bohemians 9 4 1 4 9:12 13
9. Teplice 9 3 3 3 10:10 12
10. Liberec 9 2 4 3 11:13 10
11. Hr. Králové 9 3 1 5 12:16 10
12. Pardubice 9 2 1 6 7:16 7
13. Č. Budějovice 9 2 0 7 12:24 6
14. Jablonec 9 0 5 4 6:14 5
15. Karviná 9 1 1 7 10:20 4
16. Zlín 9 1 1 7 7:24 4
Články odjinud