FORTUNA:LIGA - Základní část - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hr. Králové : Slovácko - 13. dubna 2024   18:00

Ukončeno
Hr. Králové
77' Harazim (Krejčí st.)
1:0
(0:0)

Sestavy
Zadražil – Ja. Klíma, Kodeš (C), K. Spáčil – Harazim, Kučera, Dancák, Krejčí st. (90+4. Horák) – Čmelík (70. Šašinka), Pilař (82. P. Juliš) – Vašulín.
Náhradníci
Vízek, Knobloch – Pudhorocký, Hais, Hlaváč, Čech, Koubek.
Rozhodčí
Szikszay – Volf, Ratajová
Malšovická aréna, Hradec Králové
6 012 diváků
Sestavy
Fryšták – Reinberk (46. Siňavskij), Hofmann, Břečka, Blahút (82. Petržela) – Daníček (C), Havlík – Kim (58. P. Juroška), Trávník (82. Kvasina), Holzer (78. Kalabiška) – Vecheta.
Náhradníci
Vychodil, Urban – Kohút, Mihálik.
15
Vašulín
6
Pilař
střídání
9
Čmelík
střídání
7
Krejčí
asistence žlutá karta střídání
11
Dancák
28
Kučera
21
Harazim
gól
13
Spáčil
22
Kodeš
14
Klíma
12
Zadražil
žlutá karta
9
Vecheta
18
Kim
střídání
10
Trávník
7
Holzer
střídání
28
Daníček
20
Havlík
23
Reinberk
střídání
6
Hofmann
5
Břečka
15
Blahút
střídání
30
Fryšták

Video se připravuje ...

SESTŘIH: Hradec Králové - Slovácko 1:0. Harazim prodloužil mizérii týmu z Uherského Hradiště

Přenos se aktualizuje automaticky

Dnešní utkání sledovalo 6 012 diváků.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 6:4. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:8.
Z mé strany je to tímto vše. Mějte krásný zbytek víkendu a někdy příště se na vás budu z Hradce Králové opět těšit. Carpe diem!
Výhra má navíc pro Votroky extrémně důležitý vliv na umístění v tabulce. Shodou ostatních výsledků se dvě kola před koncem dostali na osmé místo s pětibodovým náskokem na jedenáctou Bohemku, čímž tak mají pravděpodobně zajištěnou účast v prostřední skupině. Ba co více, na šesté místo ztrácí hratelné tři body. Slovácko naopak nevyhrálo ani na pátý pokus za sebou a o účast v mistrovské skupině ještě musí tvrdě bojovat.
Ještě se hrálo pár sekund nad limit, následný odkop Dancáka mířící až na střechu byl ten poslední a Hradec tak slaví třetí výhru v řadě! To nelibě nesl trenér Slovácka Martin Svědík, který šel vyplísnit rozhodčího Szikszaye, následně se dostal ještě do drobné výměny názorů s domácím trenérem Horejšem.

Tak či tak, tři body jsou pro Hradec zaslouženým artiklem. Byl lepší, aktivnější, dlouho se ale nemohl dočkat vedoucí trefy. Tu vsítil až v 77. minutě, kdy se z přímáku zahraným Krejčím hlavou trefil Štěpán Harazim. Slovácko se v závěru nedostalo ani do očekávaného náporu a Východočeši zkušeně dotáhli duel ke třem bodům!
90+5'
Konec zápasu.
90+5'
Vypadá to pro Votroky nadějně. Získali vhazování u rohového praporku na útočné polovině a zkušeně tam drží hru.
90+4'
Adam Zadražil (HKR) tak dlouho natahoval rozehrávku, až mu na dálku ukázal rozhodčí Szikszay žlutou kartu za zdržování hry.
90+4'
Střídání v týmu FC Hradec Králové:
ze hřiště odchází Ladislav Krejčí st., přichází Daniel Horák.
90+3'
Do prvního centr vletěl Zadražil a dostal jej rukou ven ze šestnáctky. Rychlý návrat Slovácka přes levou stranu, zároveň se ale sami hosté dostali s hracím předmětem za čáru.
90+2'
Přímý kop Slovácka se bude opakovat, jenom o pár metrů blíže. Petr Juliš (HKR) totiž tělem tvrdě sestřelil jednoho z hráčů hostí a i on to má za žlutou.
90+1'
Ondřej Šašinka (HKR) po odpískaném faulu odkopl míč z místa přestupku, za což tak vidí v první nastavené minutě žlutou kartu.
90'
Milan Petržela (SLO) dostal od spoluhráče nepřesnou nahrávku, kterou získal Spáčil a vyvážel balon dopředu. Petržela při návratu mladého obránce Hradce fauloval a dostává žlutou.
89'
Dancák sice odcentroval nepřesně, míč ale šel za čáru dlouho a jsou z toho tak další získané sekundy.
88'
Slovácko z něj ale nic nezískalo, naopak ztratilo. Zadražil se tak vrhl na odkop od vlastní branky, se kterým ale rozhodně nespěchal.
87'
Zajímavě to rozehráli i hosté. Juroška nabral nalevo velkou rychlost a hledal na malém vápně Daníčka, toho ale předstoupil Kodeš a srazil na rohový kop.
86'
Došlo ale zároveň k teči a Hradec tak zahrával roh, jenže z něj se nic zajímavého neurodilo. Zajímavější to bylo až následně, kdy si to Votroci vykombinovali před vápnem na pár metrech a Kučera vyslal přízemní pokus mířící těsně vedle branky.
84'
Ke slovu se tak mohl na druhé straně dostat Vašulín, který si udělal dva roky do středu a vypálil na bližší tyč. Fryšták jenom jistil, aby mu balon nepropadl do kasy, nakonec šla střela vedle.
83'
Kalabiška převzal míč ve vápně na ofsajdové hraně, hra pokračovala a prostor dostal Havlík, jemuž na zádech visel Dancák. Čistou prací tělem mu znemožnil se otočit a vystřelit.
82'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko:
ze hřiště odchází Patrik Blahút, přichází Milan Petržela,
ze hřiště odchází Michal Trávník, přichází Marko Kvasina.
82'
Střídání v týmu FC Hradec Králové:
ze hřiště odchází Václav Pilař, přichází Petr Juliš.
78'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko:
ze hřiště odchází Daniel Holzer, přichází Jan Kalabiška.
77'
Harazim proměnil Krejčího standardku, 1:0
77'
Hradec Králové právě vstřelil branku!
Teď už to Votrokům vyšlo a dostávají se do důležitého vedení! Krejčí nerozehrál nijak složitě a poslal centr do chumlu hráčů. Celou situaci navíc úplně dobře nevyhodnotil Fryšták, který chtěl jít nejprve vyboxovat míč, posléze však začal couvat zpátky. Proto tak nemohl stoprocentně reagovat na hlavičku ŠTĚPÁNA HARAZIMA, jenž už to navíc v pozici, jaké byl, neměl úplně složité – 1:0! Asistence: Ladislav Krejčí.
76'
Skvěle fandící hostující fanoušci si přisvítili ve svém sektoru pyrotechnikou a budou sledovat další přímý kop Hradce. K němu se staví opět Ladislav Krejčí.
75'
Kučerova jedovka prověřila Fryštáka, slibná šance
75'
Nebezpečnější už pak byla akce Kučery, který si křikl o míč a zpoza šestnáctky přes clonu pálil. Fryšták musel na zem a vytáhnout balon směřující k tyči!
74'
To však neprovedlo úplně šťastně a Hradec chvíli šel do otevřené obrany. Jenže na pravé straně se mu postup zpomalil, až došlo k pokrytí celé situace vracející se obranou Slovácka.
73'
Siňavského centr lízl Spáčil, čímž jej navíc dostal i mimo šestnáctku. Slovácko však bude vhazovat.
71'
Přesný centr křížem na levou stranu si zpracoval z první Krejčí, míč si vykopl do vzduchu a efektně zakončoval. Střela však letěla vysoko nad, a i kdyby bylo dosaženo gólu, prvotní Krejčího postavení bylo ofsajdové.
70'
Střídání v týmu FC Hradec Králové:
ze hřiště odchází Lukáš Čmelík, přichází Ondřej Šašinka.
69'
Po zhruba dvou minutách už se Kodeš stáhl za lajnu, kde probíhají poslední úpravy předtím, než se bude moci vrátit na hřiště.
67'
Tým pod vedením kapitána Daníčka poté zahrozil díky Trávníkovi, který využil rozestoupené obrany, šlápl do toho a dostal se až na hranici vápna. Střelecký pokus mu ale nesedl, naopak při následném pádu ještě způsobil krvavé zranění kapitánovi Kodešovi, jenž už je zručně obvazován zdravotníky.
67'
Poté ale přišel faul a hosté rozehrávali přímý kop. Jenže ten hrál hlavou jako první Vašulín a obrana Východočechů dostala balon odkopem na soupeřovu polovinu.
65'
Hradecká obrana lehce zaváhala a už se na ni řítil další brejk. Sehrávku z levé strany na sbíhajícího Havlíka ale výborně zastavil Spáčil a poslal míč do zámezí.
63'
Dancák možná trochu podcenil situaci, kdy vypustil poslední metry s Blahútem v domnění, že míč půjde za lajnu. Přesto ale ještě Blahút stihl z ostrého úhlu zakončit. Nebyl to však nijak nebezpečný pokus.
61'
Čmelík poslal do placu příliš krátkou nahrávku a vybíhající Juroška tak překazil rodící se kontr Votroků. Jenže Slovácko se nikam nehnalo. Po sérii nahrávek na vlastní polovině přišel dlouhý pas dopředu, který ale sebral Zadražil.
60'
Spáčil hasil ztrátu spoluhráčů tím, že rozbíhajícího Blahúta zezadu obejmul a složil k zemi. Tady se teoreticky dalo bavit i o žluté kartě, rozhodčí ale neuděluje.
59'
Spáčil pokryl nepříjemnou nahrávku na Blahúta a vzduchem přehrál vedle sebe na Krejčího. Ten hru ještě více uklidnil a Hradec může pokračovat v kombinaci na míči.
58'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko:
ze hřiště odchází Sung-pin Kim, přichází Pavel Juroška.
57'
Nákop do vápna sice domácím nesedl, ale nakonec zahrozit dokázali. Po zemi přišla nahrávka na volného Pilaře, který si ve vápně zasekl kličkou míč do protipohybu, trefil však pouze bloky.
56'
Ohrožení Fryštákovy kasy může přijít nyní, Blahút došlápl Vašulína mezi střídačkami a následuje tak trestný kop.
55'
Kombinace na levé straně skrze krátké přihrávky vynesla Hradci vhazování před střídačkou Slovácka. Domácí pokračují i nadále v převaze na míči, na gól ale stále čekáme.
53'
Vašulín začal nenápadně, až třemi kličkami prošel přes obránce před sebou a tlačil míč do vápna. Domácí reklamovali po bloku jednoho z obránců Slovácka ruku, ale hra pokračuje dále.
51'
Pilař v obří tutovce selhal. Zblízka tristně překopl
51'
Votroci pak získali míč poměrně rychle zpět a po sérii soubojů na pravé straně přišla možnost pro Harazima, který se dostal k odraženému míči. Po zemi ho nalil do vápna Pilařovi, jenž z první zakončoval. Míč však poslal v nadějné pozici vysoko nad!
49'
Vašulín postavil tělo před Blahúta a umožnil tak Krejčímu pokračovat v náběhu. Navíc mu pak i přihrál a Krejčí po lajně doběhl skoro k rohovému praporku. Následná přihrávka na spoluhráče ale šla do ofsajdu.
48'
Na druhé straně se přerušuje poté, co zůstal ležet na trávníku Vašulín. Zdravotníci již byli připraveni na vyběhnutí ze střídačky, domácí útočník se ale zvedl a bude moci pokračovat ve hře.
48'
K hlavičce se poté dostal ve vápně Vecheta, ještě předtím ale musel podstoupit souboj a razance nebyla nijak silná. Zadražil bez problémů lapil do rukavic.
47'
Siňavskij vystřídal do druhého poločasu a hned se k němu dostal balon. Přes Krejčího sice neprošel, aspoň však pro hostující barvy vybojoval vhazování.
46'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko:
ze hřiště odchází Petr Reinberk, přichází Vlasij Siňavskij.
46'
Začal druhý poločas.
Že bychom v ní viděli nějaký extra atraktivní fotbal, to říct úplně nelze. Hradec byl častěji na balonu a opticky měl více ze hry, svoje šance však neproměňoval. Nejblíže trefě byl ve 27. minutě Vašulín, jenž se po odstavení Hofmanna vydal do krátkého úniku, který ale zakončil těsně vedle branky. Slovácko vyjma pár náznaků nepřidělalo Zadražilovi žádnou práci.
45+2'
První poločas skončil.
45+1'
Na malém vápně zůstal po přesunutí hry k postranní čáře ležet Daníček a na chvíli se tak muselo přerušit, aby se zjistil zdravotní stav. Ten nebyl nijak vážný a první půle se každou chvíli dohraje.
45'
Téměř. K Pilařovi se dostal v šestnáctce balon a zkusil to pokusem z velmi ostrého úhlu. Fryšták jeho střelu, v první fázi vypadající spíše jako centr, ale lapil.
44'
Fryštákovi se úplně nepovedl odkop od vlastní branky, když míč letěl prakticky přímo do autu. Tím tak Hradec v závěru první půle může i zahrozit.
42'
Ladislav Krejčí (HKR) se stává prvním napomínaným dnešního zápasu. Na středové lajně stáhl za ruku rozběhnutého Hofmanna a dostává tak žlutou kartu.
41'
Harazim v obležení tří hráčů ztratil míč a hned šlo Slovácko do otevřené obrany. Celou situaci už ale notně překombinovalo, navíc na pravé straně se Vecheta dostal do ofsajdové pozice a musel před míčem uskakovat, aby nedošlo k signalizaci.
39'
Kim nabral rychlost na středu, načež si počkal, až se mu nabídne do kolmice Trávník. Tak se i stalo a Trávník byl ve vápně v nadějné pozici. Skvěle se s ním však vracel Kodeš a čistým způsobem mu znemožnil zakončit.
37'
Havlík skvěle nalil Vechetovi, ten střílel do gólmana
37'
Hosté se taktéž připomněli. Vecheta zůstal neobsazený na pravé straně a míč, který se k němu snášel, vzal z první. Zadražil včas zaklekl, zavřel prostor na bližší tyči a zapsal důležitý zákrok.
36'
Krejčí protáhl Fryštáka
36'
Rychlé přenesení hry po vhazování, Harazim táhl celou akci a v pravou chvíli pustil míč nalevo pro Krejčího, kde byl otevřený prostor. Právě jeden z nejzkušenějších hráčů domácích střílel na zadní tyč a Fryšták vyrazil jenom před sebe na malé vápno. V ten moment však nebyl přítomen nikdo z Votroků na dorážku do prázdné!
34'
Jenže z něj ani protentokrát domácí nic nevytěžili. Odražený míč poslali do vápna znovu, Vašulín byl ale v obležení tří hráčů a pod tlakem zakončoval hlavou vysoko nad.
33'
Pravá strana Hradce je velmi aktivní. Znovu byl vidět Harazim, který podržel míč a ve správnou chvíli našel Vašulína, který přestože byl zády k brance, dokázal patičkou poslat za sebe. Sražený pokus ale šel opět na roh.
30'
Pilař došlápl po ztrátě Daníčka, čímž tak přichází další přerušení hry. A to jenom o pár metrů dále od předchozího zmiňovaného přestupku.
29'
Spáčil se na polovině dopustil faulu, čímž se tak Slovácko dostává znovu na balon. Rozehrávka proběhla křižným centrem do šestnáctky, kde ale nikdo z hostů nebyl.
27'
Vašulín v tutovce orazítkoval tyč
27'
Tady se už zvedaly ruce! Jednoduchý nákop dopředu na Vašulína nevypadal zprvu nijak nebezpečně, jenže hrotový útočník Votroků se dostal čistě přes Hofmanna a pálil sám na branku. Zakončení zvolil po zemi, prostor tří tyčí ale opravdu těsně minul!
26'
Vašulín si udělal tělem prostor před Břečkou, aby mohl stopnout centr mířící na něj. Ale míč mu posléze odskočil od nohy. V pokračující kombinaci navíc přišla nepřesná přihrávka na Čmelíka u lajny, proto tak bude tým z Uherského Hradiště vhazovat.
23'
Harazim se ocitl tentokrát na levé straně a byl tím, který se po určitých peripetiích dostal k zakončení. Střelu se slušnou razancí ale napálil vedle.
23'
Blahút se na Harazimovi přímo před naší pozicí dopustil nedovoleného zákroku. Proto přichází standardní situace podobné té, kterou domácí zahrávali šest minut zpět.
22'
Krejčí jej však nasměroval přímo do Fryštákových rukavic. Zatím rozhodně nesledujeme nijak atraktivní podívanou, jenž by zvedala solidně zaplněný stadion ze sedadel.
22'
Jenže ti už jsou zase zpět. A byl to Harazim, jenž se snažil protlačit balon znovu do ohně. Břečka jej ale srazil na rohový kop.
21'
Ani tento roh však nepřinesl více vzrušení na stadion. Slovácko si jej snadno pohlídalo a vytlačilo Votroky alespoň na půlku.
19'
Zatímco nad stadionem se vznáší horkovzdušný balon, domácí hráči si vybojovali rohový kop. A kotel hradeckých příznivců se prezentuje choreem, které vzdává hold všem fanouškům klubu, jenž fandí v tzv. „sektoru Nebe“.
18'
Spáčil byl ve vzduchu přehlavičkován Vechetou, načež pak Slovácko letělo do brejkové situace. Zprvu nadějně vypadající kontr ale skončil nepřesným centrem, po němž domácí vhazují.
17'
Hofmann jej poněkud akrobaticky odvrátil na roh. Ten mají Votroci druhý v tomto duelu.
17'
Na druhé straně však již po skluzu Hofmanna pískat musel. Hradec tak má zajímavý přímý kop.
16'
Trávník se rozhodl lobem vyslat dopředu Vechetu, který se ale dostal do klinče s Kodešem a výsledkem byl pád obou na zem. Rozhodčí situaci pustil.
15'
Harazim dlouho držel míč na noze, až se rozhodl z pravé strany vystřelit přes obránce. Pokus po trávníku na bližší tyč ale Fryšták lapil.
14'
Po chybě v kombinaci mělo Slovácko rychlý brejk, který se jal zakončovat z dobrých 20 metrů Michal Trávník. Na nohu mu to ale vůbec nesedlo a střela letěla rovnou na tribunu.
13'
Pilař dlouho táhl akci po levé straně sám, až byl rázem příliš blízko brankové čáře. Ve skluzu sice ještě zachránil balon na hřišti, nikdo ze spoluhráčů však situaci nedobíhal.
12'
Holzer se moc nerozpakoval a hned poté, co dostal přihrávku, posílal balon do vápna na Kima, dost možná nejmenšího hráče na hřišti. Korejský záložník šel do hlavičkového souboje, se Spáčilem jej však vyhrát úplně nemohl.
11'
Šikovná prostrkávačka na pravé straně a Čmelík měl pro sebe otevřený prostor. Situaci nakonec řešil přenecháním za sebe na Vašulína, který vzal na sebe zakončení. Blok si v tomto případě ale zapsal Břečka.
10'
Pro Slovácko to vypadalo zajímavě na levé straně, kde operoval Holzer. Poprvé se snažil hrát pod sebe na spoluhráče, podruhé to vzal na sebe a snažil se z ostrého úhlu ve vápně projít do střelecké pozice. Ani jedno mu ale nevyšlo.
9'
Ani nákop směřující na Vašulína nenalezl správného adresáta. Proto se do hry dostal Fryšták, který chytá podruhé za sebou v tomto ročníku.
7'
Vysoká svíce přelétla téměř půl hřiště a Harazim držel míč na lajně u vlastní šestnáctky. Následně jej napálil do Blahúta a získal tím vhazování, hostující plejer však musel tuhle situaci chvíli rozdýchávat.
7'
Krejčí centr přetáhl směrem k zadní tyči, kde doběhl na hlavičku Spáčil. Chtěl jenom přistrčit Kodešovi, tam už ale byl připraven Břečka a odvrátil balon mimo nebezpečí.
6'
Klíma se na levé straně šikovnou kličkou zbavil Blahúta a vytahoval hru po křídle na Harazima. Přestože souboj s Holzerem u praporku prohrál, záložník Slovácka hrál balon jako poslední. Proto přichází na řadu hradecký roh.
5'
Na středovém kruhu mělo Slovácko převahu a obralo domácí o míč, jenže nákop směrem dopředu nikoho nenalezl. Na tahu jsou tak znovu Hradečtí.
4'
Přesto se dokázali „šohaji“ držet na útočné půlce a Holzer odražený balon napálil z jedničky na Zadražilovu kasu. Pokus však zablokoval Kodeš, následně si navíc vybojoval faul na svou osobu.
3'
Hosté krátce poté zahrávali rohový kop, kdy však nákop zhruba na místo penaltového puntíku nenaskočil ani jeden z hráčů hostí.
2'
Razantní odkop jednoho z hradeckých hráčů skončil až na střeše u vlajek. Chvíli se tak čekalo, zda hrací předmět nespadne zpátky na trávník, což se stalo. Slovácko bude vhazovat.
1'
Příznivé povětrnostní podmínky posledních dní svědčily i nově položenému trávníku, který se na první pohled zda být ve skvělé kondici.
1'
S mírnou prodlevou začalo dnešní utkání, v němž má výkop Slovácko. To je podporované zhruba stovkou fanoušků. První kombinace hostí vedla přes levou stranu, skončilo to ale ztrátou míče.
1'
Utkání právě začalo.
-1'
Úvodní sestavy:

FC Hradec Králové: Zadražil – Ja. Klíma, Kodeš (C), K. Spáčil – Harazim, Kučera, Dancák, Krejčí st. – Čmelík, Pilař – Vašulín.
Náhradníci: Vízek, Knobloch – Pudhorocký, Hais, P. Juliš, Hlaváč, Čech, Horák, Šašinka, Koubek.
Trenér: David Horejš

1.FC Slovácko: Fryšták – Reinberk, Hofmann, Břečka, Blahút – Daníček (C), Havlík – Kim, Trávník, Holzer – Vecheta.
Náhradníci: Vychodil, Urban – Petržela, Kohút, Mihálik, Kalabiška, P. Juroška, Kvasina, Siňavskij.
Trenér: Martin Svědík

Rozhodčí: Szikszay – Volf, Ratajová.
FC HRADEC KRÁLOVÉ
9. místo, 33 bodů, skóre 30:36, bilance 8-9-10

Stejný počet inkasovaných branek, o šest méně vstřelených oproti svému sobotnímu soupeři. Hradec si drží průměr skórování lehce přes gól na zápas a na jedinou trefu dokázal zvítězit v posledním duelu na teplickém hřišti. A to opravdu kuriózně, po šesti minutách hry totiž šíleně zachyboval teplický gólman Grigar a daroval míč přímo Vašulínovi, který s ním doběhl do prázdné. Přestože tak Votroci prakticky ani nevystřelili na branku, výhru 1:0 slavit mohli.

Tím tak zapsali vůbec teprve druhé venkovní vítězství, navíc mají z posledních pěti duelů slušnou formu. Dokonce pátou nejlepší z ligy vůbec, když třikrát zvítězili, jednou remizovali a jednou prohráli! Poprvé v sezoně navíc vyhráli dvakrát za sebou a sérii mohou natáhnout dále. Pod Lízátky totiž tak často neprohrávají.
1. FC SLOVÁCKO
6. místo, 39 bodů, skóre 36:36, bilance 11-6-10

Slovácku se na jaře tolik nedaří. Z posledních deseti zápasů nasbíralo deset bodů, přičemž takový Hradec jich získal o šest více. Aktuálně se navíc tým z Uherského Hradiště souží v sérii čtyř utkání bez výhry. Zejména poslední prohra 1:4 v Liberci pálila trenéra Svědíka, který hráčům vyčítal laxní přístup a nasazení do utkání. Prakticky celé jaro se Slovácko musí obejít navíc bez Michala Kadlece, kterému se opět vrátilo zranění achillovky a dost možná to bude pro velezkušeného obránce konečná stopka jeho bohaté kariéry.

I přes nepříznivou situaci to mají ale svěřenci náročného trenéra Svědíka rozehráno poměrně solidně. Stále drží šesté místo zaručující účast v nadstavbové skupině o titul, zároveň si však v již zmíněném zápase se Slovanem pustili severočeského draka k sobě na jeden bod.
Krásný sobotní podvečer z východočeské metropole! Do konce základní části nejvyšší fotbalové ligy zbývají tři utkání, ze kterých odehraje Hradec dvě rovnou doma. Jedno už druhý dubnový víkend, kdy přivítá aktuálně šesté Slovácko, které bojuje o to, aby se vůbec udrželo v první šestce.

Votroci naopak výhrou v Teplicích vyskočili na deváté místo, stále však nemají nic jistého. Bohemians na jedenáctém místě, což je příčka zaručující nucenou účast ve skupině o záchranu, totiž mají jenom o dva body méně a závěr základní části tak slibuje napínavou podívanou, prakticky na všech frontách. Východočeši

Utkání začíná v 18:00, příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
30. kolo
Tabulka 2023/2024
Z V R P Skóre B
1. Sparta 30 24 4 2 70:26 76
2. Slavia 30 22 6 2 62:23 72
3. Plzeň 30 19 5 6 67:33 62
4. Ostrava 30 13 6 11 48:39 45
5. Ml. Boleslav 30 12 8 10 50:46 44
6. Slovácko 30 11 8 11 39:40 41
7. Liberec 30 10 10 10 46:46 40
8. Olomouc 30 10 7 13 40:45 37
9. Hr. Králové 30 9 10 11 32:38 37
10. Teplice 30 9 9 12 31:40 36
11. Bohemians 30 8 11 11 29:40 35
12. Jablonec 30 6 12 12 35:45 30
13. Pardubice 30 7 7 16 29:42 28
14. Karviná 30 6 7 17 30:52 25
15. Zlín 30 5 10 15 36:61 25
16. Č. Budějovice 30 6 6 18 34:62 24
Články odjinud