Přenos se aktualizuje automaticky

Konec zápasu.
89
Jícha byl sám ve vápně před brankářem, ale i při zpracování mu odskočil míč a následně již nedokázal domácí útočník přehodit vyběhnuvšího brankáře!
87
Hosté střídají: Čadu nahrazuje Šchut.
86
Ještě rohový kop pro domácí celek.
85
Domácí se v závěru zápasu snaží a jsou aktivnějším týmem, ale vstřelit branku jim dnes není souzeno.
83
Radoš z hranice vápna vyprášil Dvořákovi rukavice.
81
Matějkova hlavička ještě pořádně protáhla Dvořáka, který vytáhl míč na roh.
80
Posledních deset minut dnešního utkání se dohrává spíše z povinnosti. Domácí sice ještě bojují, ale nebude jim to nic platné, protože čtyřbrankový náskok si Sokolov určitě nenechá vzít.
79
Vlašim ještě mohla alespoň snížit, ale Sus si pohrával s míčem moc dlouho a Radoš se pak ocitl v ofsajdu.
77
Domácí střídají: Faouziho nahrazuje Radoš.
76
Hosté střídají: Machka nahrazuje Vaněček.
75
A nechybělo moc a mohlo to být 0:5! Kuzmanovič nyní jen těsně nedosáhla na pas před domácí bránou!
74
Jaroslav Starý vidí za svůj zákrok na polovině hřiště žlutou kartu.
73
Šamánek zpoza vápna vyzkoušel Chudého, který tentokrát chytá.
72
Domácí hráči jsou hodně opaření a trenér Petržela je hodně v ráži.
70
Hosté střídají: Dvořáka II nahrazuje Šamánek.
69
Sokolov právě vstřelil branku!
Tak tohle byla hodně laxní záležitost domácích. Glaser poslal nadýchaný lehký pas za rozhozené domácí obránce, kteří ještě vedli diskuzi a STANISLAV HOFMAN lehce překonává Chudého.
67
Hostující útočník Dvořák dostal křeč a zůstává ležet na trávníku sudí Adámková volá nosítka, které však nakonec nejsou potřeba.
65
Sokolov právě vstřelil branku!
Tak a z domácími nadějemi je konec. Sokolo střílí třetí branku. NEMANJA KUZMANOVIČ se dostal k míči a svou střelou zvyšuje na 3:0 pro hosty.
63
Sokolov právě vstřelil branku!
Tak to je kruté. Vlašim před chvílí mohla srovnat, ale opět platí nedáš – dostaneš. Přímý kop z dobrých pětadvaceti metrů poslal krásně přímo k tyči PETR GLASER. Chudý se za míčem pouze ohlédl. To byla parádní trefa.
63
Domácí střídají: Hauera nahrazuje Matějka.
62
Tak to byla dvojitá gólovka domácích. Míč od Faouziho na hranici vápna z první střílel na bránu Sus, ale brankář míč vyrazil. Domácí se k míči dostali a zpětný centr hlavou zasáhl Jícha. Míč mířil do šibenice, ale Dvořák vytahuje parádní zákrok a drží stále čisté konto!
60
Dnešní utkání sleduje 490 diváků.
60
Rohový kop se domácím moc nevydařil a hosté se ubránili.
59
Petrů vybojoval u lajny míč, poslal jen na Faouziho, který těsně před vápnem z otočky vypálil. Tečovanný míč minul šibenici a je z toho rohový kop.
58
Domácí rohový kop ubránili.
57
Domácím se moc nedaří. Hosté nyní mají výhodu rohového kopu.
55
Tak to byla velká bída. Ať se na mě domácí nezlobí, ale takto mizerně zahraný signál jsem dlouho neviděl. Janda poslal míč po zemi na kopačky Jiřího Petrů, který chtěl zřejmě míč vrátit Jandovi, který však zůstal stát a hosté tak lehce získali míč.
54
Faouzi dostal míč do těžké situace mezi tři protihráče a v dané situaci vytěžil maximum – faul.
53
Centr Čady se snášel nebezpečně směrem do brány, ale Chudá tentokrát v klidu míč chytá.
51
Až nyní po rozehrávce z poloviny hřiště nešel Hronek Faouziho, který si chvíli pohrál s míčem a následně vyslal centr do vápna, kde hlavičkující Jícha posílá míč těsně vedle!
49
Hosté jsou více u míče a domácí se nemohou zatím k němu pořádně dostat, natož ohrozit branku soupeře.
48
Sokolov právě vstřelil branku!
Střílený centr na přední tyč z kopačky Petra Glasera ještě tečoval ZBYNĚK VODNRÁČEK a hosté vedou. Trenér Petržela přičítá tento gól brankáři Chudému, který i podle mě situaci lehce podcenil.
47
Faul Simerského a výhoda přímého kopu pro hosty v blízkosti pokutového území Vlašimi.
46
Začal druhý poločas.
45+1
První poločas skončil.
45
Sus v důraznějším souboji odebral hostujícímu obránci míč a poslal jej do vápna, kde byl Faouzi nebo Janda. Jeden z těchto hráčů poslal míč nakonec mimo. Ovšem veškeré vzrušení je marné, protože jeden z dvojice domácích hráčů byl v ofsajdu.
43
Chudý váhal s rozehrávkou a nakonec míč nakopl na Jíchu, který nemohl v souboji proti dvěma uspět a trenér Petržela svému brankáři pořádně vyčinil.
41
Závěr prvního poločasu se nese v duchu mírnější převahy hostí, ale vedoucí branku jsme zatím neviděli.
40
Tři nabíhající hráči Sokolova centr trestuhodně netrefili a hostující trenér si jen povzdechl.
39
Blažek si narazil míč se spoluhráčem a vybojoval pro svůj tým rohový kop.
37
Kryštůfek svedl sprinterský souboj s Blažkem a jako vítěz vyšel ze souboje domácí stoper, který byl Blažkem přistrčen, ale ještě před tím stihl odehrát míč na Chudého.
36
Hrubý dostal před vápnem míč a vystřelil. Branku minul.
35
Rohový kop domácí ubránili, ale hosté jsou stále u míče.
35
Kryštůfek lehkovážně zpracoval míč přišel o něj v souboji s Glaserem, který kulatý nesmysl předal Ivaskovi a ten viděl nabíhajícího Jakuba Dvořáka II, který vystřelil a Chudý perfektně vyráží na roh!
34
Po rohovém kopu hlavičkoval Jícha vysoko nad branku.
34
Tak minelu nyní předvedl hostující brankář, který chtěl odehrát jednoduchý míč a svůj kop vyšperkoval Dvořák tak, že je z toho rohový kop. Domácí fanoušci lamentují, proč nemohl míč hostující hráč zpracovávat před brankou.
31
Simerský jako poslední v souboji přišel o míč, ale Glaserovi míč utekl a Chudý jej v pohodě sebral.
29
Sudí Adámková ponechala Vlašimi výhodu po faulu za polovinou hřiště. K míči se dostal Faouzi, který měl ve středu pole volného Jandu, ale Faouzi nakonec s míčem postupoval dále a poté se snažil odcentrovat na Jíchu, který míč netrefil ideálně a podle názoru rozhodčí fauloval.
27
Hosté od domácích dostávali celkem dost prostoru, ale k akci, která by vedla k vážnějšímu ohrožení Chudého branky se sokolovští nedostali. Podobně na tom byla o chviličku později i Vlašim. Domácí hráči nezvládli kombinaci na polovině soupeře a o míč přišli.
24
Nyní se hra trochu uklidnila a děj se odehrává převážně kolem středu hřiště.
22
No a na druhé straně Faouzi utekl do vápna, kde obešel obránce a zkusil vystřelit. Odražený míč se dostal zpět k domácímu hráči, který se ještě snažil přihrát na nabíhající spoluhráče, ale míč se do sítě nedostal!
21
Blažkův aut propadl až před Hofmana, který však špičkou kopačky nedokázal usměrnit míč za Chudého. To byla zatím největší šance hostí a domácí si pořádně oddechli, že Hofman na míč nedosáhl.
20
Až teď bylo trochu vzruchu ve vápně Vlašimi. Přímý kop z uctivé vzdálenosti dostal na kopačky sokolovských a po několika odrazech nakonec domácí odvracejí do autu.
18
Sokolov získal míč, ale Ivasko neposlal směrem na nabíhající spoluhráče přesný pas a míč berou domácí stopeři.
16
Vlašim střídá: Průchu nahrazuje Faouzi.
16
Simerský se opět dostal k hlavičce a moc nechybělo a míč skončil v síti!
15
Vlašim vybojovala rohový kop.
14
Hosté o míč přišli a po levé straně málem udeřila Vlašim. Průcha po levé straně běžel za míčem a z první posílal ostrý centr do vápna, který však nikdo z domácích nezasáhl.
13
Průcha se dopustil fauloval na polovině hřiště a sudí Adámková mu důrazně domlouvá.
12
Druhý roh již hosté ubránili.
12
Po rohovém kopu se k hlavičce dostal zřejmě Simerský a jeho pokus mířící do šibenice vytáhl Dvořák na další roh.
11
To je škody v šanci se nyní ocitl Průcha. Celá akce začala před vápnem, kde si pro míč doběhl Petrů a poslal pas na Průchu, který váhal se střelou až mu míč ukopl obránce na roh!
10
Sokolov se snažil přispěchat z odpovědí, ale Machekovi utekl míč do zámezí a vykopávat bude Chudý.
10
Po rohovém kopu se nejvýše vyšrouboval Simerský, který míč poslal vysoko nad branku.
9
Vlašim se i nadále udržela na půlce soupeře a nyní Jícha dostal míč na přední tyči a pokusil se jej dostat do sítě, ale s pomocí teče jednoho z bránících hráčů rozvlnil pouze boční síť.
8
Hosté odvrátili míč mimo pokutové území, ale Vlašim jej získala zpět a hráči v modrém se snažili rozehrát další akci, kterou zhatila nepřesná přihrávka na paty.
8
Hauer nyní nakopl míč na nabíhajícího Starého, který z první poslal míč do vápna, ale tam míč uklízí obránce Sokolova na roh.
7
Akci Vlašimi nyní brzdí ofsajd.
6
Sokolovští mají zatím v úvodu utkání více míč na svých kopačkách, ale ke střele na bránu se nedostali. To samé na straně Vlašimi, která podnikla dva výpady směrem k bráně Sokolova, ale vždy míč skončil v autu.
4
Hosté se snažili nyní vymyslet něco před vápnem Vlašimi, ale neúspěšně. Obrana Graffinu se ubránila, ale následný pokus o odpověď končí ztrátou míče. Vhazují hosté.
2
Začátek zápasu začala Vlašim nákopem směrem dopředu, ale o míč Jícha přišel a akci hostí následně brzdí na zemi ležící Kryštůfek, který dostal zřejmě do obličeje. Domácí stoper bude v pořádku a domácí vrací Sokolovu míč.
1
Utkání právě začalo.
Hráči obou týmů nastupují na hrací plochu. Domácí v modrém a hosté ve žlutém.
Úvodní sestavy:

FC Graffin Vlašim: Chudý – Sus, Kryštůfek, Simerský, Starý – Petrů (c), Hauer – Janda, Hronek, Průcha – Jícha.
Náhradníci: Boháč – Tomášek, Faouzi, Klobása, Matějka, Radoš, Tenkl.

FK Baník Sokolov: Dvořák I – Vondráček, Hofmann, Machek, Blažek, Hrubý, Glaser, Čada (c), Dvořák II, Kuzmanovič, Ivasko.
Náhradníci: Došlý, Vaněček, Kobylík, Schůt, Šamánek, Hruška, Krbeček

Rozhodčí: Adámková – Paták, Mokrusch.
Dopolední výsledky Vltavínu a Bohemians Praha nahráli Vlašimi do karet. Graffinu nyní stačí uhrát v utkání se Sokolovem jediný bod a záchrana je definitivní.
Na podzim byli úspěšnější právě hráči Sokolova, kteří po gólu Šamánka z 58. minuty mohli slavit výhru. Celková bilance vzájemných zápasů je v režii Sokolova, který dokázal zvítězit v pěti utkáních, ve třech případech se soupeři rozešli smírně a jeden duel vyhrála Vlašim.
Sokolovský Baník odjíždí do Vlašimi povzbuzen o poslední dvě výhry v řadě. Nejprve výběr trenéra Jindry vyzrál na Pardubice na jejich hřišti a v minulém kole zvládli sokolovští hráči derby s Mostem v poměru 3:1. Dvě výhry v řadě posunuly Baník na šesté místo se ziskem devětatřiceti bodů.
„V domácím utkání samozřejmě chceme vyhrát a tím si definitivně zajistit záchranu, o které jsem přesvědčen již od výhry na Žižkově, kdy si náš tým vypracoval větší náskok,“ říká před utkáním dobře naladěný trenér Vlastimil Petržela, který své hráče v úterní pustil do modelového utkání proti reprezentačnímu výběru policie. Vlašim zvítězila 6:2.
Konec sezóny se blíží a díky stoprocentní jarní bilanci na domácím stadionu a výhře na Žižkově se záchranářská mise ve Vlašimi blíží a vše vypadá na její splnění. Koneckonců již zítra mohou ve Vlašimi slavit záchranu. Pokud Vltavín a Střížkov své zápasy prohrají a Vlašim získá minimálně bod, záchrana je jistá.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.


Články odjinud