Přenos se aktualizuje automaticky

Konec zápasu.
90+2
Větší potlesk než Jan Jícha za svůj gól si vysloužil za své kliky u střídačky Vlastimil Petržela.
90+1
Vlašim právě vstřelila branku!
Ve vápně se dostal míč na kopačky JANA JÍCHY ten přidává třetí gól Vlašimi.
90
Nastavují se dvě minuty.
90
Vlašim využívá otevřené obrany domácích. Nyní číhal na Jandův centr Jícha, ale před ním míč zastavil brankář Porcal.
88
Hosté se nadále snaží a nyní Cana na zadní tyči zpracovával míč, ale v poslední chvíli k němu přistoupil obránce a odvrátil míč na rohový kop, který domácí ubránili.
86
Poslední střídání Vlašimi: Kryštůfka nahrazuje Hauer.
85
Po vlašimském brejku střílel Janda, ale jeho střela neměla patřičnou razanci a Porcal v klidu míč chytil.
84
Domácí Putz za faul na polovině hřiště vidí žlutou kartu.
84
Domácí střídají: Petra Hronka nahrazuje Tomáš Tenkl.
83
Domácí vedou o dvě branky, ale hosté nic nevzdávají a natlačili se před domácí bránu. Nyní vybojovali rohový kop.
80
Vlašim právě vstřelila branku!
To ale byly nervy. Nejprve si Vlašim nadělala problémy ve svém vápně, ale z brejku udeřila. Putz si narazil před vápnem míč s Jandou a prvně jmenovaný se ocitl sám před brankářem, kterého s trochou štěstí přehodil. Míč se odrazil k nohám MARTINA SUSE, který překonal ležícího brankáře a dobíhajícího obránce.
77
Za faul na útočné polovině vidí žlutou kartu Jícha.
76
Hosté však svou výhodu nevyužili, když jeden z hráčů fauloval domácího obránce Simerského.
74
Po zákroku Jiřího Petrů přímý kop pro hosty z celkem nebezpečné pozice.
72
Domácím se nedaří hra směrem dopředu, což nyní dokázala série nepřesností. Za první poločas domácí zasloužili pochvalu, ale nyní se jim kombinace moc nedaří.
69
Zieris na útočném výletě dostal míč před vápnem a zkusil své štěstí. Chudý byl však připraven.
68
Hosté naposledy střídají: Volf nahradí na zbytek zápasu Jurču.
64
Pořádně horko je před domácí brankou. Domácí si koledují o gól. Nulu však zatím drží Chudý, který předvedl dobrá zákrok a následně před dorážejícím hráčem Varnsdorfu míč uklidil jeden z obránců.
63
A je tu avizované střídání: Faouziho nahrazuje Putz.
62
Domácím zatrnulo. Míč stíhal Cana, který také z rohu vápna vystřelil a rozvlnil síť, ale naštěstí pro domácí jen tu boční!
61
Žlutou kartu obdržel za faul na Jurču Vebr.
60
Domácí trenér Petržela není spokojen ve druhém poločase s výkonem svého týmu a naznačuje, že přišel čas na změnu v sestavě. Je pravda, že Vlašim je proti prvnímu poločasu za očekáváním a více nebezpeční začínají být hosté.
59
Suse na polovině hřiště sestřelil Jurča a vidí žlutou kartu.
58
Centr se dostal k Martanovi, který stál na hranici vápna a svou ranou z první donutil Chudého k zákroku, který domácí fanoušci odměnili potleskem. Potlesk zasloužila celá akce včetně střely hostujícího hráče.
57
Ještě před jeho rozehrávkou hosté vystřídají: Jan Filip nahrazuje Pavla Rudnytskyyho.
57
Hosté budou rozehrávat rohový kop.
56
Druhý poločas zatím nenabízí zrovna atraktivní podívanou. Vidíme spoustu faulů a hra je neurovnaná. Na gólové šance se zatím ve druhém poločase čeká.
54
Dnešní utkání sleduje 524 diváků.
53
Na druhé straně se u lajny dostal k míči Petrů, vyslal centr a Jícha hlavou bohužel netrefuje ideálně míč končí daleko od brány.
52
Cana se na hranici vápna dostal ke střele, ale míč mu nesedl a Chudý mohl zůstat v klidu.
49
V úvodu druhého poločasu vidíme poměrně dost faulů a nyní se rozhodčí rozhodl i trestat. Žlutou kartu obdržel domácí Simerský.
47
Přímý kop rozehráli hosté centrem do vápna, kde sudí viděl pro změnu útočný faul a rozehrává Chudý.
47
Jiří Petrů se postavil do cesty Kouřilovi a domácímu hráči je pískán nedovolený zákrok.
46
Začal druhý poločas.
45
První poločas skončil.
45
No a mohlo být vyrovnáno. Míč poskakoval ve vápně, nakonec se odrazil ke kopačkám Jurči, který z hranice vápna jen těsně minul branku Vlašimi. Brankář Chudý míč jen kontroloval.
44
Po ztrátě míče na polovině Varnsdorfu museli domácí spěchat zpět. Vše nakonec vyřešil dobrým skluzem Vebr. Hosté budou vhazovat.
42
Hronek se ocitl před vápnem, kde si přebral míč a rozhodl se jít dál, ale to bylo asi špatné rozhodnutí, protože se jednak ocitl ve velkém úhlu a také přišel o míč.
40
Hodně bídně naložili s nabídnutou výhodou hosté. Přímou střelu blokuje hráč ve zdi a následně hosté přicházejí o míč, vhazují domácí.
38
Třicet metrů před vlastní bránou fauloval Vebr a je tu výhodná situace pro hosty.
37
Nyní na hřišti není k vidění žádná povedenější kombinace a hra je poměrně kouskována.
34
Další nebezpečí od Vlašimi. Rychlý kontr domácích táhl Faouzi, který na hranici vápna ještě snažil přistrčit míč na Jíchu, ale s přispěním obránce míč skončil v kopaček Porcala. Škoda pro domácí, že Faouzi nevystřelil místo přihrávky.
33
Opět musel zasahovat brankář Chudý. Tentokrát vyběhl proti dotírajícímu Jurčovi.
32
Centr do vlašimského pokutového území chytá Chudý s drobnějšími problémy, protože mu stínil vlastní spoluhráč.
30
Po úvodní půlhodině zápasu musím konstatovat, že jednobrankové vedení Vlašimi je zasloužené. Varnsdorf se zatím krom nebezpečné situace (skončila ofsajdem) po nepřesnosti v domácí rozehrávce k ničemu nedostali a domácí častěji drží míč na svých kopačkách a více vytěžují hostující obranu svými výpady.
28
Rohový kop se Vlašimi již tolik nevydařil a zpětný centr do vápna končí ofsajdem.
27
No domácí hráči nyní kombinovali velmi dobře na útočné polovině a nakonec vybojovali rohový kop. Hosté měli plné nohy práce s domácí kombinací.
25
Netrvalo dlouho a opět se píská nedovolený zákrok Mikiniče, který již vidí žlutou kartu.
25
Ostrý faul Mikiniče na polovině hřiště si vyžádal důraznou domluvu od sudího Lercha.
23
Vlašim právě vstřelila branku!
Výborná kombinace domácího týmu. Už se zdálo, že celá akce vyjde do ztracena, ale nakonec je z toho gól. Nejprve Janda obešel obránce, poté však akci zbrzdil, ale Vlašim zůstala u míče a následný centr do vápna prodloužil Jan Jícha hlavou na zadní tyč, kde číhal neobsazený PETR HRONEK, který si míč zpracoval a následně jej poslal pod břevno.
21
S míčem si nyní vepředu nerozuměl ani útočník Jícha, který o něj přišel, ale domácí dokázali rodící se akci Varnsdorfu přerušit na polovině hřiště.
20
Tak to byla hrubá chyba domácí obraně, když domácí Kryštůfek daroval míč Rudnytskyymu, který se snažil míč poslat na nabíhajícího Breiteho, jenž byl v ofsajdu a veškeré vzrušení je marné.
18
Hlavní sudí pustil několik ostřejších soubojů na obou stranách ve středu hřiště, až zákrok na Faouziho posoudil jako nedovolený. Ovšem Vlašim výhody rozehrávky nevyužila, ale je stále u míče.
17
Vlašim je mírně aktivnějším týmem a hostující obrana má více práce. Nyní museli pohlídat Jíchu, který se hnal za míčem. Vše se podařilo a rozehrává Porcal.
16
Faouzi zkusil přímou střelu přes zeď, ale našel pouze náruč připraveného Porcala.
15
Vlašim kvapila po ztrátě hostí do brejku, který přibrzdili nepřesnou přihrávkou na Hronka, ale akce pokračovala a nabíhající Starý byl těsně před vápnem faulován a je tu výhodná pozice pro Vlašim.
14
No pěkně domácí vymysleli přímou střelu, která prosvištěla s pomocí teče jednoho z obránců těsně nad brankou! Roh pro Vlašim.
13
Po přechodu na útočnou polovinu opět domácí hráč faulován a tentokrát se kope blíže směrem k varnsdorfské brance.
12
Kousek za polovinou hřiště byl Rudnytskyym faulován Starý. Domácí se snažili rozehrávku urychlit a právě i díky tomu si musí pomoci s brankářem, což se nelíbí jejich trenérovi.
11
Akci hostí na druhé straně zastavuje ofsajd.
10
Změnit situaci se střelbou mohl Ladislav Janda, ale prováhal ideální čas k zakončení a jeho opožděný pokus zablokovali obránci.
8
V současné chvíli se ani jeden z týmů nedostává do zakončení. Zbrožek ztroskotal na Simerském a domácí hráči na polovině hřiště zahráli míč do autu.
7
Varnsdorf se snažil vymyslet něco po pravé straně hřiště, ale o míč hosté přišli. Na polovině hřiště byl faulovaný domácí Janda, ale sudí ponechal výhodu, protože Martin Sus stíhal míč. Dříve však u něj byl brankář a nebezpečí bylo definitivně zažehnáno po útočném faulu Hronka, který dohrál souboj.
5
Z rohového kopu domácí Vlašim branku hostujícího týmu výrazněji neohrozila.
4
Hosté se nedostali ani za polovinu hřiště, když o míč přišli a domácí hned zahrozili. Na pas za obranu nabíhal Hronek, ale míč odvrátil jeden z obránců, balon se však odrazil směrem k nabíhajícím domácím hráčům. Nakonec po zblokované střele kopu domácí roh.
3
Hosté rozehráli rohový kop nakrátko a o míč pak u rohového praporku přišli. Domácí tým založil rychlá brejk, když se Janda podél pravé čáry dostával do úniku. Poté přihrál na Faouziho, který hledal Jíchu, jehož pokus o přihrávku hosté vystihli.
2
Hosté nejprve o míč přišli, ale následně se k němu dostali zpátky a Kryštůfek nyní odvrací na rohový kop.
1
Jíchovo prodloužení hlavou sbírá obránce a s pomocí Porcala hosté rozehrávají svůj první útok.
1
Utkání právě začalo.
Hráči nastupují na hrací plochu.
Úvodní sestavy:

FC Graffin Vlašim: Chudý – Sus, Kryštůfek, Simerský, Starý – Vebr, Petrů (c) – Janda, Hronek, Faouzi – Jícha.
Náhradníci: Boháč – Hauer, Putz, Klobása, Tenkl, Radoš

FK Varnsdorf: Porcal – Breite, Zieris, Cana, Kouřil, Mikinič, Jurča, Zbrožek, Tvaroha, Rudnytskyy, Halbich
Náhradníci: Fendrich – Filip, Martan, Daníček, Mach, Volg, Jakobovský

Rozhodčí: Lerch – Pospíšil, Gallo.

Současná bilance obou zítřejších soupeřů zatím vyznívá lépe pro středočeský klub, který v posledních sedmi vzájemných zápasech ve druhé lize dokázal čtyřikrát vyhrát, jednou remizovat a dvakrát prohrát.Poslední vzájemný souboj, který se odehrál na podzim na severu Čech, vyhrál Varnsdorf těsně 1:0. Ještě před podzimním ligovém souboji, se oba soupeři střetli v utkání Poháru České pošty. Na vlašimském hřišti se radovali z postupu hosté. Vlašim si tehdy zkomplikovala cestu za postupem v samotném závěru utkání, kdy hosté vyrovnali a měli i více štěstí při pokutových kopech.

Do dnešního utkání nemůže hostující tým počítat hned s dvojicí vykartovaných hráčů. Stopku má Matěj Kotiš a Jiří Schubert. To Vlašim bude naopak moci počítat se službami Jiřího Petrů, který se vrací po karetním trestu.
Zatímco Vlašim se tabulkou prokousává směrem nahoru a zatím se úspěšně vzdaluje sestupovým vodám, tak Varndorfu se moc nedaří a tabulkou se propadá. Aktuální rozdíl mezi oběma soupeři je osm bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.


Články odjinud