V domácí kabině bude po dnešním utkání hodně dusno. Ústí nad Labem nezvládlo dohrávku 5. kola Fotbalové národní ligy ČR s Vlašimí, ve které hostům podlehlo 2:5. Hattrick ve střetnutí zaznamenal Ladislav Janda, díky kterému berou svěřenci Martina Haška tři body.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml.
Statistiky utkání:

Branky:
3. Mysliveček, 66. Kateřiňák – 7., 12. a 50. Janda, 77. Nečas, 90. Tarczal.
ŽK: 43. Vaněk, 52. Peterka, 59. Kateřiňák – 67. Tarczal, 71. Vondra, 78. Nečas.
90+3
Frizoni si vyměňuje míč s Reiterem na útočné polovině.
90+2
Frizoni zahlédl Haška, který vybojoval roh.
90+1
Rohový kop pro domácí.
90+1
Nastavovat se budou tři minuty.
90
Vlašim právě vstřelila branku!
Bernardo Frizoni Da Cruz Diás nahrál z levé strany na střed DANIELU TARCZALOVI, který se přízemní střelou do levého rohu brány nemýlil.
90
Druhý ofsajd Vlašimi.
89
Poslední střídání Martina Haška. Utkání končí pro Pavla Vyhnala, příležitost dostává Rudolf Reiter.
88
Zápas se spíše dohrává.
86
Zeman se snažil adresovat přihrávku Leiblovi, mrštnější byl ale Janda.
84
Pouček hlavičkoval nad.
84
K rohovému praporku si kulatý nesmysl staví Moulis.
83
Podruhé střídají hosté. Jakub Nečas přenechává místo na hrací ploše Filipu Haškovi.
83
Frizoni zahrál rukou, hra přerušena.
81
Vlašim drží míč na svých kopačkách a kontroluje hru.
78
Jakub Nečas (VLA) při oslavách gólu shodil rohový praporek a inkasoval žlutou kartu.
77
JAKUB NEČAS za hranicí velkého vápna neváhal ani sekundu, co udělat s míčem, a vystřelil. Pravý útočník hostů přelstil vyběhnutého domácího gólmana.
77
Vondru obral o balón Moulis a zakládá ofenzivní akci.
76
Protiútok Vlašimi zastavil Vaněk.
74
Frizoni centroval zleva na Jandu, Tvrdoň nebezpečnou střelu vyrazil.
73
Po faulu Martykána bude zahrávat hájce hostující svatyně.
71
Moulis přihrál Leiblovi, který trefil míč do Nguyena.
71
Domácí budou zahrávat standardní situaci ze slibné pozice.
71
Jan Vondra (VLA) fauloval Jana Peterku před velkým vápnem.
69
Svěřenci Jiřího Skály vycítili šanci.
67
Daniel Tarczal (VLA) vyfasoval za faul zezadu žlutou kartu.
66
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Domácí bojují! JIŘÍ KATEŘIŇÁK z přímého volného kopu snižuje na rozdíl jediného gólu.
65
Druhá změna v sestavě Army. Hrací plochu opouští Jiří Miskovič, za potlestku nastupuje Jan Martykán.
64
Rohový kop domácích zahraje Moulis.
62
Trávník opouští Luboš Tusjak, na jehož místo přichází Bernardo Frizoni Da Cruz Diás.
Dnešní utkání sleduje 916 diváků.
61
Leiblova střela nemířila mezi tři tyče.
59
Jiří Kateřiňák (UNL) zastavil nedovoleně Petra Bredu, za svůj zákrok uviděl žlutou kartu.
57
Tusjak zůstal ležet na hrací ploše, na pomoc přispěchal lékař.
57
První střídání připravil Jiří Skála. Františka Myslivečka nahrazuje Petr Výborný.
55
Kapitán Jan Peterka se snaží hlasitými pokřiky vyburcovat svůj tým.
54
Ofsajd Vlašimi.
54
Na výkop Nguyena čekal za půlicí čárou Janda, balónu se ale dříve ujali domácí.
52
Jan Peterka (UNL) obdržel za nedovolený zákrok na Pavla Vyhnala žlutou kartu.
50
Pavel Vyhnal předal míč Jakubu Nečasovi, který zahlédl na pravé straně volného LADISLAVA JANDU. Pravý záložník Vlašimi dovršil hattrick nekompromisní dělovkou, na kterou si Marián Tvrdoň stihl sáhnout.
49
Šnirc z dálky vystřelil vedle brány.
49
První rohový kop ve druhém dějství bude zahrávat Kateřiňák.
48
Mysliveček nedokázal projít přes Bredu.
46
Druhou půli zahájil Pavel Vyhnal.
46
Střetnutí začalo lépe pro domácí, když skóre otevřel ve třetí minutě František Mysliveček. Vlašim inkasovaná branka neodrovnala, naopak za čtyři minuty vyrovnal stav Ladislav Janda. Časomíra se přehoupla do dvanácté minuty a posledně jmenovaný se trefil do černého podruhé a poslal hosty do vedení. Smůlu měli fotbalisté Army v minutě třicáté šesté, kdy Michal Zeman nastřelil břevno.

Fauly: 9:7.

Druhý poločas začne přibližně v 19:04 hod.
45
45
Tvrdoň zahrává od vlastní brány.
44
Tarczal si vyměnil míč s Nečasem, střelecký pokus ztečoval na roh Kateřiňák.
43
Lukáš Vaněk (UNL) inkasoval za podražení Pavla Vyhnala žlutou kartu.
42
Ránu Moulise zblokoval Kavka na roh.
41
Pouček faulován Nečasem na půlicí čáře.
39
Kateřiňák přihrával zprava Leiblovi, který trefil rukavice brankáře Vlašimi.
38
Zeman se zmohl pouze na odkop za postranní čáru.
36
Po přihrávce Myslivečka orazítkoval Zeman břevno!
35
Nečas si počínal v souboji s Miskovičem za hranicí pravidel.
34
Trenér Vlašimi opustil vyhrazený prostor a je slovně napomenut asistentem rozhodčího a následně i hlavním sudím.
34
Standardní situaci Kateřiňáka si Nguyen pohlídal.
33
Vaněk si došel pro faul na útočné polovině.
31
Od středové čáry se pokoušel o sólo Vaněk, tři obránci Vlašimi ale pronikání ústeckého stopera zastavili.
30
K rohu se postavil znovu Mysliveček, ale ani tentokrát nic zajímavého domácí nevytvořili.
29
Kateřiňákova střela tečována na roh.
26
Zeman nalezl v pokutovém území Leibla, ale jeho střela po tečovaném míči zamířila vedle.
23
Střelu Vondry z přímého volného kopu z pětadvaceti metrů Tvrdoň vyrazil, poradil si i s následnou dorážkou Nečase.
22
Mysliveček nezahrál rohový kop podle svých představ.
21
Z rohu velkého vápna zkoušel střelecké štěstí Šnirc, míč skončil v náruči Nguyena.
20
Tarczal z ostrého úhlu nemířil přesně, na jeho centr nikdo ze spoluhráčů nedosáhl.
19
Hra se po třech rychlých gólech uklidnila, ve větší pohodě hraje Vlašim.
17
Trestný kop Vondry odkopl Šnirc co nejdále od své brány.
15
Ústí nad Labem se zatím marně snaží dostat na útočnou polovinu.
14
Domácí jsou jako opaření, nedokážou se nadechnout k náporu.
12
Michal Leibl nalezl na úrovni penalty Pavla Moulise, jehož střelu zblokovali obránci Vlašimi. Z následného rychlého protiútoku zahlédl Jakub Nečas nikým nepokrytého LADISLAVA JANDU, který z deseti metrů přízemní střelou k tyči dokonává obrat skóre.
10
Propagační střela Miskoviče neslavila úspěch.
9
Před dobíhajícím Peterkou vyboxoval Nguyen balón do bezpečí pro Vlašim.
9
Druhý roh pro Severočechy, k míči se staví Mysliveček.
7
Luboš Tusjak se s míčem dostal k rohovému praporku, odkud centroval na LADISLAVA JANDU. Druhý jmenovaný, na kterého ústecká obrana pozapomněla, dokázal hlavou usměrnit balón za záda Mariána Tvrdoně.
6
Rohový kop rozehrál Mysliveček na Leibla, který vystřelil vedle.
6
Mysliveček přihrál Moulisovi, který vybojoval první roh pro domácí.
5
Z rohového kopu hosté nic nevytěžili.
5
Tusjak hledal Vyhnala, jehož pokus zblokovala defenziva domácích na roh.
3
Ivan Šnirc centroval z levé strany do velkého vápna, z pokutového území nedělalo FRANTIŠKU MYSLIVEČKOVI potíže prostřelit bezmocného brankáře soupeře.
2
Slibně se rozvíjející akci hostů zastavili hráči Army za cenu faulu.
1
Zápas zahájil výkopem ze středového kruhu Lukáš Pouček.
1
Arma nastupuje v nové bílé barvě dresů, které použila poprvé v Českých Budějovicích. Vlašim se představí v dresech zelených. Rozhodčí zvolili pro dnešní soudcování barvu modrou.
Celá jména sudích a delegátů:

Hlavní rozhodčí:
Radek Příhoda.
Asistenti: Dušan Pospíšil, Kamil Hájek.

Delegát svazu: Miroslav Tulinger.
Technický delegát: Petr Kolbaba.
Domácí volí pro dnešní utkání rozestavení 4-2-3-1, hosté nastoupí ve formaci 4-4-2.

FK Ústí nad Labem: Tvrdoň – M. Zeman, J. Peterka (C), L. Vaněk, Šnirc – Kateřiňák, Miskovič – Moulis, Mysliveček, Leibl – Pouček. Trenéři: Jiří Skála, Petr Fousek.
Náhradníci: Zacharda – Martykán, Zukič, D. Procházka, P. Výborný, Jindráček, Pícha.

FC Sellier delegáti: Tulinger, Kolbaba.
Sázkové kanceláře pro dnešní střetnutí favorizují mužstvo FK Ústí nad Labem.
Letošní bilance obou týmů v soutěži:

FK Ústí nad Labem:

5 zápasů: 1 výhra, 1 remíza, 3 porážky; skóre 6:8, 4 body, 13. místo.

FC Sellier skóre 5:10, 2 body, 15. místo.
Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Zdeněk Kamínek ml. Utkání začíná v 18:00 hod.

Stadion: Městský stadion, Masarykova 228, Ústí nad Labem-Bukov;
souřadnice: 50° 40′ 30,13" s. š., 14° 0′ 58,47" v. d.;
kapacita: 4 000 diváků;
rozměry: 105 x 68 m.