Fotbalová národní liga - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Varnsdorf : Chrudim - 14. dubna 2019   16:30

Varnsdorf
Varnsdorf
12' M. Richter  • 66' Ondráček
2:2
(1:0)
Chrudim
Chrudim
47' Kesner   • 53' Kesner
Varnsdorf
Porcal – M. Richter, Zbrožek, M. Kubista, Heppner – Kocourek (79. Votava), Bláha, Rudnytskyy (C) (72. Barac), Ondráček – Dordić, Schön.
Samoel – Zezula, L. Novák, Kim, Rudzan, Barac, Votava.
Houdek – Kožár, Šimáček
Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf
302 diváků
Chrudim
Zíma – Řezníček, Rendla, Vencl, Hlavsa – Langr (76. Sulík) – Kesner (C), Sixta (75. Vašulín), Dostálek – Ujec, Rybička (88. Krčál).
Mrázek – Drahoš, Krčál, Mastík, Čáp, Sulík, Vašulín.

90+2'
90+1'
Varnsdorf se drží na polovině hostů. Ti ale hrají organizovaně.
90'
Nastavovat se budou ještě dvě minuty.
88'
Standardní situaci Ondráčka likviduje brankář Mrázek bez větších komplikací.
88'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Petr Rybička, přichází Jakub Krčál.
87'
Další centr Tomáše Dostálka proletěl před Porcalem jako nůž máslem.
85'
Centr Barace ukončuje hvizd rozhodčí, pískán je ofsajd.
83'
Po skvělé kombinaci mohl skórovat na stranu hostí strhnout Tomáš Dostálek, brankář Porcal ale opět drží své mužstvo!
82'
Obě mužstva se bojí otevřít hru. Do konce utkání zbývá pár minut, sledujeme proto přelévání hry ze strany na stranu.
81'
Dordič pronikal středem hřiště, byl nedovoleně zastaven Martinem Sulíkem, který dostává žlutou kartu.
79'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Ondřej Kocourek, přichází Matěj Votava.
78'
Obrovská šance hostí na vedoucí branku! Střídající Daniel Vašulín se z ničeho nic zjevil sám před brankář, Porcal ale skvělým zákrok udržel stav nerozhodný!
76'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Sebastien Langr, přichází Martin Sulík.
75'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází David Sixta, přichází Daniel Vašulín.
74'
Varnsdorf posílá do vápna jeden centr za druhým. Žádný ale šancí nekončí.
72'
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Pavlo Rudnytskyy, přichází Jakub Barac.
70'
Kocourek pálil jen do obránce, je z toho roh pro domácí.
68'
Další šance Varnsdorfu. Kocourek šikovně prodloužil na Dordiče, kterému míč z lopaty na poslední chvíli sebral gólman.
66'
Varnsdorf právě vstřelil branku!
Domácí se radují z vyrovnání. Po přihrávce na nohu se do míče opřel ADAM ONDRÁČEK, který prostřelil brankáře Zímu – 2:2!
64'
Tentokrát se Varnsdorf dokázal osvobodit.
63'
Domácí jsou nervózní, což vyústilo v další standardku pro Chrudim.
62'
Sledujeme sérii nepřesných přihrávek, následovat bude rohový kop pro Chrudim.
60'
Dnešní utkání sleduje 302 diváků.
59'
Varnsdorf teď tlačí a chce vyrovnat. Rudnytskyy svým pokusem orazítkoval tyč!
58'
Dordič po delším čase provětral rukavice brankáře Zímy, Ondráček si při dobíhání balonu počínal nedovoleně.
57'
Rychlý protiútok Chrudimi končí střelou Davida Sixty vysoko nad.
53'
Chrudim právě vstřelila branku!
Hosté jdou do vedení, záchranou jsou jí standardní situace! Stejně jako v prvním případě trefil ONDŘEJ KESNER jako přes kopírák a hosté otáčí na hřišti čtvrtého týmu tabulky skóre ve svůj prospěch – 1:2!
52'
Další standardní situace pro Chrudim, ze stejného místa jako při vyrovnávací brance.
48'
Hostující Sixta se provinil faulem na hranici vápna domácích. Ti jsou nyní jak opaření
47'
Hosté vyrovnávají z volného přímého kopu! Kapitán Chrudimi ONDŘEJ KESNER vyslal zpoza vápna skvělou ránu, která se o břevno odrazil do sítě brankáře Porcala – 1:1!
47'
Faul domácích pouhý metr před vápnem. Slibná situace pro hosty.
46'
První faul v druhé půli si připisuje na středu hřiště Kocourek.
46'
V prvním poločase začali domácí silným tlakem, který přinesl vedoucí branku ve dvanácté minutě. Poté však začala hrát Chrudim, která měla po zbytek první půle více ze hry.
45'
45'
Domácí Varnsdorf drží v závěru poločasu míč na svých kopačkách.
44'
Rychlý protiútok Varnsdorfu zastavil faulem Sebastien Langr, který za svůj zákrok dostal žlutou kartu.
41'
Varnsdorf se po dlouhé době dostal na polovinu soupeře. Dobrý presink ale donutil Kocourka zahrát až na Porcala.
39'
Aktivita Chrudimi roste, centr Řezníčka musel Porcal boxovat mimo pokutové území.
36'
Petr Rybička dostal ve vápně Varnsdorfu žlutou kartu za simulování.
35'
Chrudim drží Varnsdorf na jeho polovině a snaží se umazat těsné manko.
34'
Řezníček hledal centrem Dostálka, Zbrožek odvrátil na rohový kop.
32'
Rudnytskyy si narazil s Ondráčkem a zamířil do vápna. Jeho střelecký pokud ale zablokovala hostující obrana.
30'
Další útok hostujícího týmu nejprve zastavil Heppner, následně praporek asistenta rozhodčího kvůli ofsajdu.
28'
Chrudim se dostala do hry. Stále ale doplácí na nepřesné přihrávky.
25'
Dordic zatáhl míč na střed hřiště, kde si ho převzal Kocourek. Jeho pokus ale končí vysoko nad.
24'
Standardní situaci zhruba z pětatřiceti metrů hosté nevyužili, Varnsdorf odvrací balon do bezpečí.
22'
Chrudimští získali balon na polovině hřiště, nepřesný balon ale skončil u Porcala.
20'
Domácí si při náběhu na rohový kop počínali nedovoleně, Simon Zíma bude moci rozehrávat z klidu.
18'
Sixtova nepřesnost přinesla míč do uličky pro Dordiče, dříve u balonu byl brankář Zíma.
17'
Chrudimský Rybička se snažil v souboji přejít přes Heppnera, ale neuspěl. Hosté budou alespoň vhazovat.
15'
Varnsdorf je nadále při chuti a obléhá chrudimskou branku. Tentokrát se však hosté dokázali osvobodit.
12'
Domácí zahrávali druhý rohový kop, po kterém se již radují! K hlavičce se dostal MAREK RICHTER, který pomocí tyče dostává domácí tým do vedení – 1:0!
10'
David Sixta hledal centrem ve vápně kapitána Kesnera, balon však končí u brankáře Porcala.
9'
Přenesení hry končí od nohy Zbrožka v zámezí, hosté budou vhazovat kousek od vlastního rohového praporku.
8'
Domácí se postupně přibližují brance Chrudimi, nyní budou zahrávat aut kousek od šestnáctky soupeře.
6'
Dordic se po skvělé kombinaci dostal do zakončení. Trefuje však boční síť chrudimské branky!
6'
První rohový kop zahrávali fotbalisté z Varnsdorfu, obrana hostujícího týmu ale dokázala míč v poklidu odvrátit.
3'
Kombinaci domácího týmu narušil nedovolený zákrok na půlce, Chrudim se bude muset nadále bránit.
2'
Domácí se v úvodních minutách drží na balonu a kombinují na vlastní polovině.
1'
Oba celky již nastupují na hrací plochu, zápas začne za malou chvilku.

FK Varnsdorf: Porcal – M. Richter, Zbrožek, M. Kubista, Heppner – Kocourek, Bláha, Rudnytskyy (C), Ondráček – Dordić, Schön.
Náhradníci: Samoel – Zezula, L. Novák, Kim, Rudzan, Barac, Votava.

MFK Chrudim: Zíma – Řezníček, Rendla, Vencl, Hlavsa – Langr – Kesner (C), Sixta, Dostálek – Ujec, Rybička.
Náhradníci: Mrázek – Drahoš, Krčál, Mastík, Čáp, Sulík, Vašulín.

Rozhodčí: Houdek – Kožár, Šimáček.
MFK Chrudim

Chrudim zahájila jarní honbu za body, aby se co nejvíce oddálila od spodku tabulky. A zatím se jí to daří výborně. Za čtyři odehrané zápasy získala sedm bodů poté, co prohrála se Znojmem a Brnem. Remízu si připsala proti Pardubicím a dvě vítězství proti Sokolovu a Táborsku.

Chrudimští fotbalisté se aktuálně nachází na 13. místě tabulky s jednadvaceti body. Stejně bodů má také Prostějov, který je čtrnáctý.

Postavení v tabulce
13. místo – 21 bodů

Nejlepší střelec týmu
Daniel Vašulín – 6 gólů
FK Varnsdorf

Fotbalisté Varnsdorfu vstoupili do jarní části ligy více než dobře a navázali tak na skvělý podzim. Z pěti jarních duelů dokázali vytěžit osm bodů poté, co prohráli pouze jediný zápas s Jihlavou. Aktuálně se tým ze Šluknovského výběžku nachází stále čtvrtém místě tabulky FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s sedmatřiceti body, pouhý bod za Votroky.

Do Varnsdorfu přijíždí třináctá Chrudim, která si v posledních třech kolech vede více než dobře. O tom svědčí také zisk sedmi bodů. Diváky tak ještě jistě atraktivní utkání.

4. místo – 37 bodů

Pavlo Rudnytskyy – 3 góly
Ondřej Kocourek – 3 góly
Hezké nedělní odpoledne z Varnsdorfu, kde je dnes na programu utkání 22. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi domácím celkem a Chrudimí. Úvodní výkop je naplánován na 16.30 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.