Fotbalová národní liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vlašim : Pardubice - 26. srpna 2018   17:00

Vlašim
Vlašim
41' Hadaščok  • 86' Plachý
2:0
(1:0)
Pardubice
Pardubice
Vlašim
P. Le Giang – Plechatý, Piško, J. Štochl, Túlio – Janda (71. Mil. Kadlec), Mareček, Fortelný (53. Plachý), Skopec – Dao, Hadaščok (80. Fotr).
Beník – Mil. Kadlec, Mizerák, Blecha, Selemani, Plachý, Fotr.
Váňa – Melichar, Vaňkát
Stadion v Kollárově ulici, Vlašim
Pardubice
Knobloch – Šejvl (81. Kopřiva), T. Čelůstka, Jakub Klíma, Prosek – Jeřábek, A. Fousek, Kovář, Petráň – P. Černý (71. Šafařík), Mužík (61. Kašiar).
Šmíd – Kühnel, Kašiar, Tischler, Kopřiva, Šafařík, Zukal.

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek neděle!
Hlavní rozhodčí ukončil dnešní zápas, který nabídl zajímavou podívanou se šancemi na obou stranách. Domácí byli produktivnější a tak zaslouženě slaví tři body.
90+3'
90+2'
Žlutou kartu dostává David Skopec (FC Sellier & Bellot Vlašim).
90+1'
Žlutou kartu dostává Daniel Mareček (FC Sellier & Bellot Vlašim).
90'
Zápas bude nastaven o tři minuty.
89'
Po rohovém kopu se hnali domácí rychle vpřed. Plachý zkusil míč nakopnout na opuštěnou branku, ale tentokrát se obráncům podařilo míč zastavit včas.
88'
Po přímém kopu Pardubic boxuje míč do bezpečí Le Giang.
86'
Vlašim právě vstřelila branku!
Nyní už to domácím vyšlo. Krásný pas dostal do nohy PETR PLACHÝ a dokázal překonat Knoblocha. Míč se šoural do branky a vracející se obránce se snažil míč zastavit, ale marně.
86'
Další úspěšný zákrok si připisuje i domácí brankář.
84'
Dao vyslal parádním pasem do úniku Fotra, který sám před Knoblochem neproměňuje! Hostující brankář hodně podržel své spoluhráče!
83'
Když ne Le Giang, tak jeho branková konstrukce dnes uvádí hosty do stavu šílenství. Domácím nyní zvonila tyčka!
81'
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Martin Šejvl, přichází Filip Kopřiva.
80'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Vojtěch Hadaščok, přichází Oskar Fotr.
79'
Dao se hnal sám na branku, ale hosté přežívají klinickou smrt díky včasnému zásahu vracejícího se obránce ve spolupráci s brankářem Knoblochem.
78'
Knobloch nedosáhl na centr a míč chtěl do sítě dopravit Hadaščok, ale jeho snaha byla s faulem a sudí hned přerušil hru.
77'
Míč vrácený zpět do vápna zasáhl Túlio a jeho střela byla sražena na další rohový kop. Tohle Vlašimi v současné době vyhovuje.
76'
Rohový kop vybojoval Dao.
73'
Pro centrovaný míč si opět došel domácí brankář.
72'
Ofsajd domácího celku.
71'
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Pavel Černý, přichází Dan Šafařík.
71'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Ladislav Janda, přichází Milan Kadlec.
70'
Čaroděj Le Giang vytáhl fantastický zákrok proti hlavičce Petráně!
70'
Rohový kop pro hosty.
69'
Domácí brankář hned rozehrál a Dao mohl přidat druhou branku. Z velkého úhlu se tlačil do zakončení, které se mu nakonec povedlo. Míč však do sítě nedoputoval a na případně dorážejícího Hadaščoka byl daleko.
69'
Černého centr našel jen Le Giangovu náruč.
68'
Dlouhý nákop Skopce našel pouze Knoblocha. Na Hadaščoka byl tento míč příliš vzdálený.
66'
Žlutou kartu dostává Ladislav Janda (FC Sellier & Bellot Vlašim).
65'
Dnešní utkání sleduje 648 diváků.
63'
Černého centr nedokázali domácí odkopnout a hosté byli možná trochu zaskočeni svou šancí. Konečnou střelu hostujícího hráče zablokovala hradba těl před Le Giangem.
61'
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Ladislav Mužík, přichází Roman Kašiar.
61'
Dlouhý nákop na Proseka znamená ztrátu míče pro pardubický celek.
60'
Další akce Vlašimi se rozbila o obranu hostí.
58'
Hadaščokův centr odvrací obránci Pardubic.
55'
53'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Jan Fortelný, přichází Petr Plachý.
51'
Mužík dostal dostatek prostoru ke střele a vzal odpovědnost na sebe. Poté co jeho pokus minul branku mohl litovat promarnění možnosti přihrát míč na lépe postaveného spoluhráče.
49'
Rohový kop pardubického celku nepřinesl domácím výraznější potíže.
48'
Čelůstkův centr prosvištěl vápnem a míče se chopili domácí. Rychlý brejk končí centrem Fortelného, který si ze vzduchu před Hadaščokem stáhl Knobloch.
47'
Faul Plechatého dává hostům šanci....
46'
Dao se ocitl v ofsajdu a snažit se mohou hosté....
46'
První poločas je minulostí. Diváci na stadionu viděli celkem vyrovnaný zápas, který nabídl dvě gólové šance na obou stranách a jedna z nich byla využita Hadaščokem. Vlašim tak vede 1:0. Uvidíme, co přinese druhý poločas.
45+1'
45'
Hosté se ubránili. A v jednominutovém nastavení ještě mají šanci pokusit se o vyrovnání.
45'
Po Hadaščokově další střele uvidíme rohový kop domácích.
41'
Nedáš – dostaneš. Staré dobré pořekadlo nyní udělalo radost domácím fanouškům. Domácí vybojovali na půlce míč a Ladislav Janda z levé strany poslal míč přímo na kopačku VOJTĚCHA HADAŠČOKA, který si míč zpracoval a následně poslal do sítě – 1:0.
39'
Výborný zákrok Patrika Le Gianaga proti hlavičce Michala Petráně, který již pomalu začínal slavit gól. Vlašim může jedině velebit svého brankáře!
38'
Štochl odvrátil míč, ale hosté rychlým návratem zamezili brejku domácích a drží míč na polovině Vlašimi.
37'
Rohový kop uvidíme tentokrát v podání hostujícího týmu FK Pardubice.
34'
Petráň na druhé straně opět hlavičkuje. A zase vidíme v akci Le Gianga, který míč chytá.
33'
Už to vypadalo, že Hadaščok se dostane sám před brankáře, ale domácí útočník neustál souboj s obráncem a o míč přišel.
32'
Po přímém kopu hlavičkoval Petráň, ale Le Giang byl připraven.
30'
Žlutou kartu dostává Jan Prosek (FK Pardubice).
30'
Žlutou kartu dostává Marco Túlio (FC Sellier & Bellot Vlašim).
28'
Přímý kop domácího končí útočným faulem Štochla, který se pověsil na Čelůstku jako vánoční ozdoba.
27'
Dao tísněn obráncem zakončuje mimo branku. Domácím se podařilo dostat se do zápasu a nyní právě Vlašim vypadá o něco nebezpečněji.
25'
Túlio krásně našel Hadaščoka. Ten měl možnost přehodit vyběhnuvšího Knoblocha, ale míč zamířil mimo. Hadaščok míč dokázal získat ještě pro domácí a akce pokračovala po stejné ose. Túlio centroval a Hadaščok se snažil zakončit, ale marně sudí postřehl ofsajdové postavení.
23'
Další snažení domácího celku končí výkopem Knoblocha.
22'
Přetažený míč našel Túlia, který jej vrátil zpět do vápna. Hadaščok sklepl míč na |Skopce, který zpoza vápna prověřil pozornost Knoblocha. Ten byl pozorný.
21'
Rohový kop pro Vlašim.
18'
Míč se přes celé vápno nyní dostal ke Kovářovi, který udělal s míčem krok a následně z otočky vystřelil. Branku ovšem také minul. Hosté jsou v posledních minutách aktivnějším a lepším týmem.
16'
Fousek si položil ve vápně Túlia a poté se snažil směřovat míč na zadní tyč, ale k jeho smůle poslal míč mimo branku. Rozehrává Le Giang.
15'
Nepřesná rozehrávka Fortelného znamená pro domácí konec nadějného brejku.
13'
Janda se snažil vysunout Daa směrem kupředu, ale Knobloch byl u míče dřív a stačil jej schovat do rukavic.
12'
Piško na přední tyči odvrací míč, ale hosté zůstávají stále na polovině soupeře.
11'
Rohový kop pro tým z města perníku....
10'
Tak teď Vlašim přežila hodně horkou chvilku. Centr do vápna zasáhl Kovář a jeho nenápadná rána se snesla na břevno. Míč putoval k Petráňovi, který jej chtěl dorazit do prázdné branky, ale obětavost obránců Vlašimi zabránila jistému gólu!
8'
Přímý kop Pardubic v podání Čelůstky přinesl pouze autové vhazování po zásahu jednoho z obránců.
6'
Černého pokus zablokoval svým tělem Piško a chvíli musel tento zásah rozdýchávat.
5'
Túlio odebral dobře míč na polovině hřiště, ale o pár vteřin později i domácí tým o míč přišel.
3'
Hostům rozehrávka nevyšla a domácí mířili kupředu. Hadaščok to zkusil z většího úhlu k tyči, ale jeho slabá rána Knoblocha výrazněji neohrozila.
2'
Piško oplácel v souboji s Petráněm a je pískán faul domácího hráče.
1'
Hráči obou celků nastupují na hrací plochu.
Krásné odpoledne z Vlašimi, kde sledujeme intenzivní rozcvičení obou celků. Oproti minulým dnům panuje ve Vlašimi chladné počasí, které by mohlo fotbalistům více vyhovovat.

FC Sellier & Bellot Vlašim: P. Le Giang – Plechatý, Piško, J. Štochl, Túlio – Janda, Mareček, Fortelný, Skopec – Dao, Hadaščok.
Náhradníci: Beník – Mil. Kadlec, Mizerák, Blecha, Selemani, Plachý, Fotr.

FK Pardubice: Knobloch – Šejvl, T. Čelůstka, Jakub Klíma, Prosek – Jeřábek, A. Fousek, Kovář, Petráň – P. Černý, Mužík.
Náhradníci: Šmíd – Kühnel, Kašiar, Tischler, Kopřiva, Šafařík, Zukal.

Rozhodčí: Váňa – Melichar, Vaňkát.
Pardubice jdou do souboje s Vlašimí posíleni o výhru v regionálním derby s Chrudimí, kterou výběr trenéra Krejčího porazil hladce 4:0. Ovšem ve Vlašimi to bude jiný zápas. „Je to trochu nečitelný soupeř, kádr se ve Vlašimi často mění, přichází tam hodně hráčů ze Sparty, se kterou klub spolupracuje. Ale v týmu zůstává jeho osa,“ připomíná trenér Krejčí na klubovém webu. „Ať je to Janda, Piško, stoper Štochl, nebo v útoku Hadaščok. Je pravda, že se nám tam hraje těžko.“ dodává.
V minulém utkání Vlašim měla nakročeno na půdě jihočeského Táborska pro tři body. Ovšem bohužel jihočeský celek dokázal na obě branky Vojtěcha Hadaščoka zareagovat a vlašimský tým tak odvážel výsledek 2:2.

Domácí by tedy byli nesmírně rádi za první letošní výhru. A proti Pardubicím Vlašim umí. Východočeský celek na stadionu ve Vlašimi vyhrál naposledy v roce 2012 a od té doby vyhrávala na domácí půdě výhradně Vlašim – celkem pětkrát. Šance je tedy ze statistického pohledu velká.
Pět zápasů – z toho tři remízy a dvě porážky. Taková je bilance fotbalistů FC Sellier & Bellot Vlašim po dosavadních pěti odehraných zápasech FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Právě po ne moc povedeném začátku sezóny se s týmem rozloučil trenér Petr Havlíček, který skončil po vzájemné dohodě s vedením klubu. Náhradu se zatím nepodařilo najít a tak tým vede dosavadní asistent trenéra Miloslav Brožek.
Na první výhru v letošním ročníku i nadále čekají fotbalisté Vlašimi. Další pokus budou mít hráči od hory Blaník tuto neděli na domácím stadionu proti týmu FK Pardubice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.