Třinec - Vlašim | ONLINE | 19.6.2020 17:00 | Fotbalová národní liga 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Fotbalová národní liga - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Třinec : Vlašim - 19. června 2020   17:00

ODLOŽENO
Třinec
Třinec
0:0
(-:-)
Vlašim
Vlašim

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
Jak se sází u Tipsportu
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
Přenos se aktualizuje automaticky

Duel mezi Třincem a Vlašimí se neuskuteční ani v pátek 19. června. Nový náhradní termín byl stanoven na 4. července s výkopem v 17 hodin.
Utkání mezi Třincem a Vlašimí se dnes neuskuteční. Důvodem je probíhající hygienické šetření v domácím klubu.

Jeden z hráčů byl v kontaktu s pozitivně testovanou osobou. Dnes odpoledne hygienická stanice provedla kontrolní testy u vybraných hráčů i členů klubu, kteří s ním přišli do kontaktu.

V případě, že výsledky všech testů budou negativní, bude utkání sehráno zítra od 17 hodin.
Napište nám odkud sledujete dnešní duel druhé nejvyšší soutěže. Na Twitteru nebo Instagramu vložte do příspěvku, klidně i s fotkou, hashtag #TRIvsVLA.
Zápas povede jako hlavní rozhodčí Jiří Musil. Ten se na listinu profesionálních sudích dostal teprve na jaře. Na svém kontě má 3 zápasy, ve kterých ukázal 14 žlutých karet.

Roli asistentů bude plnit dvojice Zdeněk Koval, Miloš Vitner. Ti jsou na druholigové scéně zkušenější. Koval kroutí svou osmou sezónu a stihl odmávat 198 zápasů (94 F:L, 104 F:NL). Vitner je mezi profesionály od roku 2019 a na svém kontě má zhruba o sto zápasů méně – 95 (24 F:L, 71 F:NL)
Podzimní duel ve Vlašimi dopadl lépe pro tým Svatopluka Habance. Třinečtí využili dva pokutové kopy a zvítězili 2:0. Ani jeden úspěšný exekutor dnes pravděpodobně nenastoupí. Imrich Bedecs opustil minulé domácí utkání sanitním vozem, Filip Kubala aktuálně obléká dres nedaleké prvoligové Karviné.
První vyhrání z kapsy vyhání. Třinecká ocel ztrácí na pevnosti. Velmi dobře se o tom přesvědčili fotbalisté Brna, Vyšehradu a Žižkova. V posledních třech zápasech propustila třinecká obrana do brány deset míčů.

Trenér Svatopluk Habanec neřeší jen problémy vzadu, ale i v ofenzívě. Nebýt zápasu na žižkovské Viktorce, Třinečtí v pěti zápasech po koronavirové přestávce nasměrovali míč na branku soupeře pouze jedenáctkrát! Na Žižkově tento počet navýšili téměř o polovinu na číslo 16, přesto se mezi střelce zapsal pouze Puchel.

Pojďme najít i pár pozitiv. V pondělním utkání dostal příležitost mládežnický reprezentant, velmi dobrý talent třinecké kopané, sedmnáctiletý Matteo Burgo. Do sestavy by se měl vrátit i Lukáš Cienciala, jenž na Žižkově chyběl pro karetní trest.

Slezané i přes sérii pěti zápasů bez vítězství sice padají tabulkou dolů, ale stále mají dvouciferný náskok na sestupové pozice.
V roli favorita zápasu bude na třineckém pažitu hostující celek. Vlašim v posledních třech zápasech získala devět bodů. Rytíři úspěšně bojovali s pražskými vojáky, rytířem Vítkem a v neděli nenechali soupeře z Chrudimi ukořistit body na vlastním bojišti.

Tým trenéra Šmejkala se v posledních týdnech nakopl k velkým výkonům a ve třech zápasech nastříleli soupeřům dohromady šest gólů. Všechny byly rozděleny rovnoměrně.

Vlašimští vynikající především v brejkových situacích. Chyby soupeře dokážou rychlým přechodem proměnit v gólové šance. Navíc obranu řídí zkušený třicátník Štochl se čtyřiadvacetiletým Broukalem. Poslední záchranou je mládežnický reprezentační gólman Bačkovský.
Haló, haló! Druhá liga v Třinci znovu dává signál, že je čas zbystřit. Čtvrteční odpoledne bude patřit střetu ocelových hochů proti blanickým rytířům. Kdo se bude radovat z vítězství? To se dozvíme zhruba kolem devatenácté hodiny. Zápas mezi jedenácti bojovníky na každé straně o to, kdo více krát přepraví míč do brány soupeře vám z hutnického města přiblíží Igor Mainka. Dobrý den!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.


Články odjinud