Fotbalová národní liga - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Varnsdorf : Vlašim - 2. října 2022   16:00

Varnsdorf
Varnsdorf
37' Tanko  • 52' Tanko  • 77' Kouřil
3:1
(1:1)
Vlašim
Vlašim
11' Smejkal
Varnsdorf
Vaňák – Richter, Kouřil, Kubista, Radosta – Bláha (C), Samko (67. Michal), Ludvíček, Ondráček (83. Zbrožek), Schön (83. Pajkrt) – Tanko (73. Vachoušek).
Šerák – Kříž.
Adámková – Horák, Lakomý
Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf
Vlašim
Vágner – Lehoczki, Halinský, Kulhánek, Heppner – Rigo, Suchan (C), Zinhasović (82. Langhamer), Smejkal (67. Solomon), Horský (67. Toula) – A. Svoboda (78. Ugwu).
Kolář – Onije, Hošek.

90+3'
90+2'
Hosté se ale dopustili zbytečného faulu a přenechali míč Varnsdorfu, který rozhodně nebude nikam spěchat.
90+2'
Vlašim se usídlila na polovině Varnsdorfu.
90+1'
Vachoušek zkusil také vystřelit, hostující tvrz neprostřelil.
90'
Sudí nastavuje tři minuty.
89'
Žlutá karta pro tým FK Varnsdorf (Kristian Zbrožek). Zbrožek obdržel od rozhodčí žlutý kartónek za faul na polovině hřiště.
88'
Střela Pajkrta byla zablokována.
88'
Richter lapen v ofsajdu.
86'
Centr Riga propadl až k Vaňákovi.
85'
Hosté to ještě zkouší, přihrávka přes celé hřiště ale končí mimo hrací plochu.
83'
Střídání v týmu FK Varnsdorf:
ze hřiště odchází Adam Ondráček, přichází Kristian Zbrožek,
ze hřiště odchází Patrik Schön, přichází Dennis Pajkrt.
82'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim:
ze hřiště odchází Nedžad Zinhasović, přichází Daniel Langhamer.
82'
Vachoušek, Radosta a přízemní střela vedle.
80'
Richter si připisuje faul na polovině hřiště.
79'
Vágner neudržel míč, Vlašim odkopává.
78'
Domácí dal tlačí, Michal se prokličkoval do malého vápna. Hosté míč zablokovali na roh.
78'
ze hřiště odchází Antonín Svoboda, přichází Michael Ugwu.
78'
Žlutá karta pro tým FK Varnsdorf (Matyáš Vachoušek).
77'
Varnsdorf právě vstřelil branku!
Autorem branky z pokutového kopu je MARTIN KOUŘIL. Kouřil se postavil k penaltě a nekompromisně zamířil k pravé tyči.
75'
Vlašim zahrála v pokutovém území rukou! Penalta pro domácí.
75'
Následuje roh pro Varnsdorf.
74'
Domácí rozehráli standardní situaci na hranici vápna, odkud pálil Radosta. S tečí vedle.
73'
ze hřiště odchází Abdullahi Tanko, přichází Matyáš Vachoušek.
73'
Ondráček faulován. Slibná vzdálenost.
72'
Lehoczki dostal loktem do tváře. Nic vážného to ale nebude.
71'
Rohový kop pro Varnsdorf.
70'
Halinský si pochutnal na Radostovi, ten od něj v souboji odlétl jako papír.
69'
Varnsdorf se tlačil do dalšího zakončení, Ondráček na míč ale nedosáhl.
68'
Radosta zůstává po jednom ze soubojů ležet na zemi.
67'
ze hřiště odchází Filip Horský, přichází Adam Toula,
ze hřiště odchází Tomáš Smejkal, přichází John Solomon.
67'
ze hřiště odchází Denny Samko, přichází Kristian Michal.
66'
Vlašim zkusila vystřelit, Samko pokus blokuje.
65'
Oprava, Miroslav Holeňák si dvojité střídání rozmyslel a na hřiště se podívá Michal.
65'
Míč putoval po trase Radosta, Tanko a skluz Ondráčka, po kterém rozvlnil boční síť.
64'
Varnsdorf chystá dvojité střídání.
63'
Dnešní utkání sleduje 385 diváků.
62'
Bláha zastavil protihráče na polovině hřiště, sudí viděla faul.
60'
Varnsdorf se zmocnil míče na polovině hřiště, Ondráček ihned vyslal do úniku Schöna, který přízemní střelou orazítkoval tyč!
59'
Sledujeme hru převážně na polovině hřiště.
58'
Uf, déšť ustupuje, každopádně ze mě je během pár minut vodník
57'
Radosta lapen v ofsajdu.
56'
Další zákrok Vaňáka. Varnsdorf bude začínat odzadu.
55'
Vlašim se dostala na koně. Hostě teď mají více ze hry.
54'
Žlutá karta pro tým FK Varnsdorf (David Ludvíček).
53'
Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Tomáš Smejkal).
52'
Autorem branky je ABDULLAHI TANKO. Domácí využívají rohový kop! Ondráček našel Richtera, který prodloužil hlavou na Tanka, jenž zvyšuje na 2:1!
51'
Domácí jsou aktivní, teď získali rohový kop.
50'
Tanko si nedokázal pokrýt míč. Hosté rozehrávájí útočnou akci.
48'
Vlašim se dostala na polovinu soupeře. Bude zahrávat standardní situaci.
47'
Kupodivu ani jeden z týmů neudělal o poločasu změnu v sestavě.
46'
Varnsdorf hned začal aktivně. Kouřil ale nemířil přesně.
46'
45+1'
45+1'
V ní už se ale nic nestane. Do kabin se tak jde za nerozhodného stavu.
45'
Sudí nastavuje jednu minutu.
44'
Oblehání hostujícího vápna pokračuje, Ondráček míří těsně vedle.
43'
Další akce domácích! Radosta vysunul Ondráčka, který vyslal přízemní centr do vápna. Hosté odvrací.
41'
Žlutá karta pro tým FK Varnsdorf (Adam Ondráček).

Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Ondřej Lehoczki).
40'
Na hřišti se přiostřilo, až jsem chvilku myslel, že jsem na Oktagonu. Lehoczki totiž zajel do Radosty, kterého se běžel zastat Ondráček. Svému bývalému spoluhráči nic nedaroval.
39'
Kouřil roztočil doslova kolotoč. Míč létá že strany na stranu. Hru se snažil uklidnit až Richter, jeho pokus ale končí vedle.
38'
Vlašim se snažila dostat do vápna domácích, Ludvíček si ale ve svém prostoru sjednal pořádek.
37'
Autorem branky je ABDULLAHI TANKO.
36'
Ani tentokrát to domácím nevyšlo. Radosta sice nahodil pátý rychlostní stupeň, na přihrávku od Ludvíčka ale nestačil.
35'
Kubista teď musel přerušit hru na polovině hřiště.
34'
Dámy a pánové, běžím se schovat. Začíná pršet.
33'
Kubista hlavičkuje nad. Možná za to může zvedající se vítr.
32'
Obléhání soupeřovy poloviny pokračuje, další roh.
31'
Radosta zatáhl míč až k brankové čáře, zpětnou přihrávkou hledal Ludvíčka, jehož střela letěla vysoko nad. Domácí tribuna není zatím s výkonem spokojena.
30'
Schön hledal přízemním centrem Samka, ten na míč jen o kousek nedosáhl. Hrát bude opět Vágner.
29'
Vlašim se osvobozuje za cenu odkopu na polovinu domácích.
29'
Varnsdorf rozjel další akci po pravé straně, následný centr končí po teči na rohu.
28'
Horský teď "dojel" Richtera při rozehrávce, sudí ho důrazně napomíná.
27'
Mezitím se domácí dopustili faulu. Hosté s rozehrávkou nespěchájí.
26'
Nad Kotlinou se stahují mračna, ale ta opravdová.
25'
Další faul si připisuje Vlašim. Ondráček bude centrovat.
24'
Rohový kop rozehrává Varnsdorf nakrátko. Následný centr boxuje Vágner.
23'
Varnsdorfská převaha v počtu hráčů zatím není znát.
22'
Domácí jsou opět u míče. Ale ne na dlouho, Kubista to myslel dobře, přihrávka do ulice ale nikoho v černém nenašla.
21'
Ondráček mířil nad. Rozehrávat bude Vágner.
20'
Standardní situace pro domácí těsně za hranicí velkého vápna.
19'
Varnsdorf založil přes Vaňáka rychlý protiútok. Ondráček si převzal míč na polovině hřiště, otočil se a vyslal do úniku Schöna, kterého za cenu červené karty zastavil Heppner.
19'
Červená karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Petr Heppner).
17'
Tanko si počínal nedovoleně u rohového praporku.
16'
Pro faul si šel také Suchan, ale ani jemu to nevyšlo. Hra pokračuje dál.
15'
Tanko si šel na druhé straně pro faul, sudí zůstává v klidu
14'
Další nepříjemný centr do malého vápna domácích likviduje Kubista.
13'
Schön zkusil štěstí ze střední vzdálenosti, mířil ale vedle.
12'
Varnsdorf se snaží odpovědět, chybí ale přesnost ve finální přihrávce.
11'
Vlašim právě vstřelila branku!
Autorem branky je TOMÁŠ SMEJKAL. Potvrdilo se nedáš, dostaneš. Hosté založili rychlý protiútok, po kterém dokázal v pádu Suchan přihrát na Smejkala, který z blízkosti propálil Vaňáka.
10'
A čtvrtý roh. Kouřil mířil pod břevno, Vágner míč vyškrábl na další roh.
9'
Domácí budou zahrávat další roh. Střela Radosty byla tečována.
8'
Míč propadl až na zadní tyč, kde byl připravený Schön, ten tvrdou střelou prověřil rukavice Vágnera.
7'
Ludvíček stál u zrodu další akce Varnsdorfu. Míč posunul na Radostu, ten na Tanka, jehož následný centr končí v autu. Roh.
6'
Centr na přední tyč odvrací Tanko.
5'
Hosté jsou i nadále aktivnějším týmem. Mají roh.
4'
Uf, domácí si zavařili. Vaňák měl problém s rozehrávkou, naštěstí pro něj se hosté nedostali k zakončení.
3'
Ludvíček se vytáhl až k rohovému praporku, Vlašim pouze odkopává do autu.
2'
Heppner, který dříve působil na severu Čech, vyslal centr před Vaňáka. Pozorný Kubista odvrací do bezpečí.
1'
Varnsdorf se ihned po rozehrání snažil přejít do útoku po levé straně, míč ovšem končí v zamezí.
1'
Hráči obou mužstev nastupují na hrací plochu.

FK Varnsdorf: Vaňák – Richter, Kouřil, Kubista, Radosta – Bláha (C), Samko, Ludvíček, Ondráček, Schön – Tanko.
Náhradníci: Šerák – Pajkrt, Kříž, Michal, Vachoušek, Zbrožek.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Vágner – Lehoczki, Halinský, Kulhánek, Heppner – Rigo, Suchan (C), Zinhasović, Smejkal, Horský – A. Svoboda.
Náhradníci: Kolář – Solomon, Toula, Onije, Langhamer, Hošek, Ugwu.

Rozhodčí: Adámková – Horák, Lakomý.
Výkop utkání je naplánován na 16.00 hodin.
FK Varnsdorf

Varnsdorf je na tom o poznání lépe. Po devíti kolech je čtvrtém místě tabulky s šestnácti body. Daří se mu především doma, když vyhrál čtyři z pěti utkání. V posledním zápasu před reprezentační pauzou bodoval na Vysočině, když dvě branky nasázel Bojan Dordič, který má na svém kontě už šest branek a ve statistikách mu patří druhé místo se Surmajem z Příbrami.
FC Sellier & Bellot Vlašim

Vlašim, která si v minulé sezóně zahrála baráž o postup do první ligy, se v aktuálním ročníku trápí a krčí na dně tabulky se šesti body. Středočeši nevstoupili do letošního druholigového ročníku v ideální formě, když prohráli šest zápasů v řadě. Tři body si připsali až začátkem září, kdy sestřelili Prostějov vysoko 6:1. Následně ale padli na Dukle 2:0. Další tři body získali pak v posledním utkání před reprezentační pauzou nad rezervou Slavie.

Reprezentační pauzu využila Vlašim kromě pohárového utkání také k přátelskému duelu proti národnímu výběru do dvaceti let, zápas skončil remízou 2:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.