Fotbalová národní liga - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vlašim : Slavia B - 18. září 2022   16:30

Vlašim
Vlašim
24' Smejkal  • 33' A. Svoboda  • 35' Suchan
3:1
(3:1)
Slavia B
Slavia B
39' Beran
Vlašim
Vágner – Lehoczki, Halinský, Kulhánek, Heppner (C) (63. Hošek) – Rigo (90. Langhamer), Suchan, Zinhasović, Smejkal (79. Solomon), Horský (63. Vais) – A. Svoboda (79. Toula).
Kolář – Ugwu.
Kotala – Bureš, Kotík
Stadion v Kollárově ulici, Vlašim
Slavia B
Dvořák – Švec, Nikl, Behenský (84. Kričfaluši), Labík – Kopáček (46. Planka), Trédl, Šubert (46. Pudil), Beran (84. Zachoval) – Singhateh, Šmiga (70. Kneifel).
Kolodziej – Beránek.

90+4'
90+3'
Hosté ještě rozehrají rohový kop.
90'
Nastavují se 4 minuty.
90'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim:
ze hřiště odchází Tomáš Rigo, přichází Daniel Langhamer.
90'
Trédl nyní zastavil pronikajícího Johna a vidí žlutou kartu.
89'
David Planka nyní po delší době prověřil pozornost Vágnera, který jeho pokus vyrazil.
86'
Po rohovém kopu se hlavou pokusil ohrozit branku Toula, ale mířil moc vysoko.
85'
Vais se dostal ve vápně k míči, ale jeho tvrdá rána končí jen rohovým kopem.
84'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B:
ze hřiště odchází Pavel Behenský, přichází Ondřej Kričfaluši,
ze hřiště odchází Štěpán Beran, přichází Matěj Zachoval.
82'
Další faul a je tu žlutá karta pro Denise Halinského.
80'
Časté fauly nyní kouskují hru. Nyní rozehrávají z půlky hřiště hosté.
79'
ze hřiště odchází Tomáš Smejkal, přichází John Solomon,
ze hřiště odchází Antonín Svoboda, přichází Adam Toula.
74'
Nebezpečný protiútok Slavie končí naštěstí pro domácí barvy neúspěchem bez zakončení.
72'
Žlutá karta pro tým SK Slavia Praha B (Ebrima Singhateh).
70'
ze hřiště odchází Daniel Šmiga, přichází Jonáš Kneifel.
68'
Dnešní utkání sleduje 452 diváků.
67'
Singhateh nyní z úhlu postupoval k brance, ale jeho přihrávku nakonec vystihl Lehoczki a akci ukončil.
64'
Rohový kop domácí rozehráli signálem a Rigo měl na noze gól, ale proti jeho plánům se postavil brankář Dvořák!
63'
ze hřiště odchází Petr Heppner, přichází Michal Hošek,
ze hřiště odchází Filip Horský, přichází Jonáš Vais.
62'
Rohový kop nyní bude mít k dispozici i domácí Vlašim, která připravuje i dvojité střídání.
60'
Nikl vybojoval pro hosty rohový kop, po kterém museli obránci Vlašimi rychle odvracet od ražený míč do bezpečí.
58'
Halínský zkusil napálit odražený míč na branku, ale ke smůle domácích minul.
55'
Nakonec vyrazila Vlašim do brejku, ale průniková přihrávka na Svobodu byla moc dlouhá a u míče byl dříve brankář Dvořák.
54'
Vlašim se opět musí bránit proti útočným snahám sešívaných.
52'
Kombinaci Vlašimi končí útočný faul.
50'
Přímá střela na Vágnera neměla úspěch. Domácí brankář míč spolehlivě lapil.
49'
Roh domácí ubránili, ale v defenzivě museli zůstat. Nakonec Heppner fauloval těsně před vápnem unikajícího soupeře a sudí okamžitě vytahuje žlutou kartu.
47'
Hosté vybojovali rohový kop.
46'
ze hřiště odchází Jakub Kopáček, přichází David Planka,
ze hřiště odchází Martin Šubert, přichází Adam Pudil.
46'
45+1'
45'
Nastavuje se jedna minuta.
45'
Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Filip Horský).
45'
Žlutá karta pro tým SK Slavia Praha B (Jakub Kopáček).
43'
Daniel Šmiga na druhé straně hřiště trefuje tyčku Vágnerovi branky!
41'
Smejkal zůstal ve vápně sám, dostal míč a dokázal překonat Dvořáka, ale hostujícího brankáře ještě zastoupil na brankové čáře Behenský!
39'
Tým Slavia B právě vstřelil branku! Hosté se přeji jen dočkali. ŠTĚPÁN BERAN na nic nečekal a tentokrát rovnou vystřelil a Vágner se natahoval marně.
37'
Domácí jsou při chuti, ale Suchana si nyní pohlídal v souboji Nikl.
35'
Vlašim právě vstřelila branku! A nyní toho mohou hosté litovat dvojnásobně! Za dlouhým nákopem šel JAN SUCHAN, který dokázal obejít i vyběhnuvšího brankáře a následně přesně zakončit do prázdné branky.
34'
Slavisté nyní svou snahu překombinovali a nakonec nevytěžili ze své útočné aktivity ani střelu na branku.
33'
Vlašim právě vstřelila branku! Horského centr byl odvrácen, následně domácí pohlídali rodící se brejk Slavie a nakonec udeřili, když se hlavou prosazuje ANTONÍN SVOBODA.
29'
Švec se na druhé straně dokázal rychle vrátit a Suchan se k míči nedostal.
27'
Šmiga se nyní snažil ve vápně domácích, ale proti Halinskému neuspěl.
24'
Vlašim právě vstřelila branku! Domácí udrželi klidnou hlavu při kombinaci ve vápně a přihrávku si dokázal ještě na penaltě připravit na střelu TOMÁŠ SMEJKAL a ranou k tyči nedal Dvořákovi šanci.
23'
Svoboda se dostal do zakončení, ale jeho hlavičkový pokus mířil mimo tři tyče.
22'
Na druhé straně dostal míč proti noze Rigo, ale jeho ránu ještě tečoval jeden z obránců na roh.
20'
Hosté nakonec udrželi míč na útočné polovině, ale opět se nedokázali dostat k ohrožení domácí svatyně.
19'
Sešívaní vyrazili do brejku, ale Labík nedokázal přihrát přesně na nabíhající spoluhráče a vlašimská defenziva si mohla oddychnout.
17'
Útočná snaha Vlašimi vyústila v zakončení Riga, ale to mířilo vysoko nad branku.
15'
Hosté vyráželi do rychlého brejku, ale ten na polovině hřiště zastavil útočný faul.
14'
Vlašimští se dostali do vápna a dva zablokované pokusy nyní nepřidělali práci Dvořákovi.
10'
Rychlé rozehrání nebylo nejpřesnější a vykopávat nakonec bude Dvořák.
10'
Suchan byl při pokusu o únik zastaven nedovoleně a domácí mají výhodu přímého kopu.
9'
Rigo dostal míč za vápnem a neváhal jej vyslat směrem na Dvořáka, který musel ke své tyči, aby míči zabránil v cestě do branky.
8'
Domácí dokázali vybojovat rohový kop.
7'
Nakonec hosté rozehrávali ještě přímý kop, který však nebyl proveden efektivně a domácí míč získali do své moci.
5'
Vlašim rohový kop ubránila, ale nedokázala míč dostat do bezpečí a hraje se tak stále v blízkosti Vágnerovi branky.
4'
První rohový kop budou rozehrávat hosté.
2'
První střelu na bránu si připsali domácí. Na hranici vápna dostal skákavý míč Heppner, ale jeho pokus z poměrně těžké pozice našel pouze rukavice připraveného Dvořáka.
1'
Hráči obou týmů nastupují na hrací plochu.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Vágner – Heppner, Lehoczki, Halinský, Kulhánek – Rigo, Suchan, Zinhasović, Smejkal, Horský – A. Svoboda.
Náhradníci: Kolář – Hošek, Solomon, Toula, Ugwu, Langhamer, Vais.
Trenér: Hyský

SK Slavia Praha B: Dvořák – Švec, Nikl, Behenský, Labík – Kopáček, Trédl, Šubert, Beran – Singhateh, Šmiga.
Náhradníci: Kolodziej – Kričfaluši, Zachoval, Pudil, Beránek, Kneifel.
Trenér: Jarolím

Rozhodčí: Kotala – Bureš, Kotík.
O něco lépe než Vlašim si vede Slavia B, která dokázala prozatím jako nováček soutěže nasbírat osm bodů po dvou výhrách, dvou remízách a čtyřech porážkách. V posledním utkání mladíci sešívaných utrpěli na domácí půdě debakl 0:4 od Příbrami. Svou reputaci tak budou chtít svěřenci trenéra Marka Jarolíma určitě v nedělním utkání napravit.
Vlašim do utkání vstupuje z pozice posledního týmu tabulky, který dokázal z osmi zápasů nasbírat pouhé tři body za výhru 6:1 nad Prostějovem. „Naše situace není vůbec lehká. Musíme se chytnout nejlíp už proti Slavii, udělat tři body a navázat nějakou vítěznou sérií. Prolomit to a stoupat výš tabulkou,“ uvědomuje si útočník Adam Toula.
Duel Vlašimi a Slavie B bude jistě zajímavý, protože právě středočeský celek s pražským klubem navázal v posledních letech velmi úzkou spolupráci a působí zde několik hráčů z Edenu.
Páté domácí utkání odehrají na svém stadionu fotbalisté Vlašimi o nadcházejícím víkendu. Hostem družině Martina Hyského bude tentokrát nováček soutěže – SK Slavia Praha B.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.