Také druhý poločas zápasu mezi Ostravou a Slavií skončil nerozhodně, když oba týmy vstřelily po jedné brance. Gól na 2:1 si do vlastní brány poslal po střele Milosavljeva obránce Slavie Milan Nitrianský. Tentýž hráč pak pravděpodobně vyrovnával na 2:2, i když hlasatel na stadionu označil za střelce gólu Milana Škodu. Nic to ale nemění na tom, že utkání skončilo dělbou bodů..
90+3
Po rohu Kukece se Slavia ubránila a hned následně poté odpískal sudí Franěk konec zápasu.
90+3
Milosavljev trefil po centru z levé strany pouze tyč! Následně se odražený balon dostal ke střídajícímu Onuchukwuovi, který nedokázal ve stejně velké šanci nadvakrát překonat Čontofalského. Roh.
90+2
Kukec se následně dostal ke střele zpoza vápna, zasahovat musel brankář Čontofalský.
90+2
Po faulu na Kukece kopal sám postižený přímý kop, jeho centr do vápna ale obrana opět odvrátila.
90+1
Centr do vápna byl ale moc dlouhý a přeletěl celé vápno.
90
Po střele Kisela se rozvlnila jen boční síť domácí brány. Balon byl ale tečovaný a je z toho roh.
89
Do vápna se řítil Kraut a Slavii hodně pomohl Juhar, který snahu Krauta zastavil ještě před zakončením.
88
Z levé strany se snažil centrovat Greguš, míč ale poslal do autu.
88
Oba celky jsou jakoby s výsledkem spokojené.
87
Následně střídají také domácí. Odešel Droppa a zahraje si Greguš.
86
Slavia střídá. Odešel Čonka a nastupuje Tusjak.
84
Kisel se snažil posílat centr do vápna, jeho pas byl ale moc vysoký a domácí měli dost času na to, aby se ubránili.
82
Ve vápně Slavie zůstal ležet Kraut a musí být ošetřovaný.
81
Baník střídá. Odešel Fantiš a nastupuje Onuchukwu.
78
Slavia právě vstřelila branku!
Po přímém kopu Kisela se k hlavičce dostal Petrák, trefil ale pouze tyč. Od tyče se míč odrazil zpět do hry a ve skrumáži dorážel MILAN NITRIANSKÝ.
77
Po centru za obranu Slavie se snažil hlavou zakončovat Kukec, mířil ale mimo.
76
Rodící se brejk Baníku zastavil faulem za žlutou kartu Zmrhal.
75
Slavie byla nyní sice u balonu, jenže k Bučkovi se svěřenci kouče Rady vůbec nedostali.
73
Domácí měli možnost kopat další přímý kop po faulu na Krauta. Tentokrát ale bránu Slavie neohrozili..
70
Slavii se teď vůbec nedaří. Hosté sice mají teď balon, jenže na polovinu soupeře se jim nedaří dostat.
69
Po centru Kukece se k hlavičce dostal Vomáčka a balon z jeho hlavy prolétl jen těsně mimo.
68
Baník teď hraje velmi dobře a vypracoval si další rohový kop.
67
K míči se následně dostával Škoda a rodící se brejk jen za cenu žluté karty zastavil Zawada.
66
Kukecův centr odvrátil Hubáček hlavou mimo.
66
Čonka nedokázal dobře odehrát balon a je z toho roh pro Baník.
65
Po centru Macha se k míči natahoval Droppa, gólman Čontofalský byl ale u balonu o něco dříve.
64
Hráči Baníku zároveň ale začínají šetřit čas a čekají, s čím přijdou hosté.
62
Domácí rázem hodně ožili a jsou nyní aktivnější.
60
Za přehnanou oslavu gólu pak dostal Milosavljev žlutou kartu.
59
Baník právě vstřelil branku!
Zawada našel pasem za obranu Milosavljeva a jeho zpětnou přihrávku před bránu si do vlastní sítě poslal Milan Nitrianský. Gól byl sice nahlášen Milosavljevovi, ale určitě bude přehodnocen na vlastní.
57
Kukec se dostal ke střele, mířil ale mimo.
56
Oba celky očividně bojují o tři body, jejich snahy ale kazí velké nepřesnosti.
54
Juharův centr z levé strany opět bez větších problémů schoval do rukavic Buček.
52
Kukec chtěl nyní zakončovat nůžkami, jenže místo míče trefil Nitrianského a rozehrávat tak bude Čontofalský.
52
Slavia kopala další rohový kop z levé strany. Při centru Kisela ale fauloval ve vápně Petrák a míč mají domácí.
51
Kiselův centr do pokutového území vyboxoval Buček mimo vápno.
50
Slavia předvedla rychlý kontr, po kterém vybojoval Juhar alespoň roh pro Slavii.
47
Kisel rozehrál rychle po faulu na vlastní osobu, dlouhým pasem našel Juhara, který se z plného běhu snažil posílat míč do vápna. Nikoho ze spoluhráčů ale nenašel.
46
Slavia o poločase vystřídala. Hrát nebude Vošahlík a naopak si zahraje Koreš.
46
Je za námi první poločas zápasu mezi Ostravou a Slavií. Hosté se již v 17. minutě dostali do vedení díky brance Kisela. Z vedení se ale příliš dlouho neradovali, protože hned o tři minuty později vyrovnal na 1:1 Davor Kukec.
45+2
V závěru poločasu kopal přímý kop z pravé strany Kukec, jeho centr do vápna měl zajímavé parametry, sešívaní se ale opět ubránili.
45+1
První poločas se bude nastavovat o jednu minutu.
45
Přímý kop až z poloviny hřiště rozehrával Nitrianský. Jeho dlouhý pas do vápna schoval do rukavic opět Buček.
44
Rohový kop zahrával na druhé straně i Kisel, centr do vápna lapil ale Buček.
43
Míč do vápna posílal Droppa, odražený balon se ještě jednou vracel do vápna, kde zasáhl Čontofalský.
41
Hráči Slavie sice už už rozjížděli zajímavou akci, jenže o balon přišli nakonec je z toho navíc roh pro Baník.
40
Na druhé straně se k zakončení dostal Antonín Fantiš, jeho rána byla ale nepřesná a odkopávat bude Čontofalský.
39
Kisel nakonec odcentroval, hráči Baníku ale míč v pohodě odvrátili mimo vápno.
38
První roh v zápase si vyzkoušejí také hráči Slavie. U míče je Kisel. Ten byl ale atakovaný fanoušky Baníku, kteří po něm házejí konfety.
36
Po centru Juhara se míč odrazil k Zmrhalovi, jeho rána byla ale zblokovaná. Následně střílel zpoza vápna Čonka, mířil ale vysoko nad.
35
Baník kopal Kukecem další rohový kop. Signál se ale domácím hráčům vůbec nepovedl a museli se rychle vracet zpět, aby z toho nebyl další brejk Slavie.
35
Tentokrát Milosavljev nahrál Krautovi a jeho krásná rána prolétla asi půl metru nad břevnem Čontofalského brány!
34
U balonu byl opět Kukec, tentokrát se dostal až k brankové čáře. Jeho zpětný pas na Milosavljeva ale zastavila obrana.
33
Hráči Baníku jsou nyní více u balonu a jsou nebezpečnější.
32
Baník kopal další přímý kop. Po centru Kukece si na zadní tyč naběhl osamocený Mach, z velkého úhlu ale nedokázal zamířit mezi tři tyče.
25
Davor Kukec se pokusil o další statečnou individuální akci, opět se ale přes početnou přesilu Slavie neprosadil.
29
Po dalším faulu na Juhara kopal přímý kop Kisel, brankář Buček předvedl skvělý zákrok!
23
Po faulu na Juhara kopala Slavia přímý kop, nic z něj nevytěžila.
22
Po centru do vápna šel Čontofalský do souboje s Fantišem a mohl být rád, že nadvakrát zkrotil balon.
20
A je vyrovnáno! Přímý kop dva metry za vápnem poslal DAVOR KUKEC sice jen do zdi, jenže naneštěstí pro Slavii se k němu balon znovu odrazil a ostravský záložník mohl znovu vystřelit. Jeho ránu někdo navíc lehce tečoval a balon se zastavil až v síti za bezmocným Čontofalským.
19
Mach dostal přihrávku od Milosavljeva, okamžitě odcentroval do vápna - jenže obrana Slavie dobře zasáhla.
17
Rychlý brejk po levé straně táhl Juhar, předložil míč do vápna KAROLU KISELOVI, který nejprve pravou nohou trefil jen obránce, avšak následně levačkou zamířil přesně k tyči a posílá Slavii do vedení.
15
Zápas je plný nepřesností. Baník ani Slavie se zatím stále nedostaly k ohrožení brány soupeře.
14
Také Ostravští nyní přišli na polovině soupeře o balon. Skoro až od rohového praporku bude vhazovat aut Nitrianský.
13
Teď tu byl pro změnu ofsajd Milana Škody. Rozehrávat bude opět Buček.
12
Po útočném faulu Juhara v pokutovém území Baníku budou u balonu domácí hráči.
10
Úvod zápasu je hodně opatrný a na jakoukoliv šanci zatím čekáme.
8
Kukec se snažil prosadit individuálně středem hřiště, proti velké přesile hostující obrany byl ale bezmocný.
6
Hubáček nyní při dalším dlouhém centru Baníku špatně vyhodnotil situaci a málem vytvořil šanci pro Baník. Hosté měli nyní nakonec velké štěstí.
6
Mezi obránce si nabíhal Kisel, přihrávka od Zmrhala byla ale nepřesná.
5
Na pravé straně šel balon k Fantišovi, ten byl ale rychle odzbrojen Čonkou.
4
Domácí hráči se s tím moc nepárají a zkoušejí posílat do vápna Slavie dlouhé centry. Ty zatím k ničemu moc ale nevedou.
3
Po levé straně chtěl unikat Juhar, na balon ale nedosáhl a ten skončil v zámezí. Míč pro Baník.
2
Domácí měli možnost kopat úvodní rohový kop v zápase. Lukešův centr ale obrana Slavie v pohodě odvrátila.
1
Výkop budou mít hráči Baníku.
Hráči jsou již na hrací ploše. Domácí Baník je v tradičních modrých dresech a hosté mají také tradiční červenobílá trika a bílé trenýrky.
Již pouze několik málo minut zbývá k úvodnímu výkopu. Stadion na Bazalech se zaplňuje jen velmi pozvolna.

FC Baník Ostrava: Buček - Zawada, Frydrych, Vomáčka, Mach - Fantiš, Vašenda, Droppa, Milosavljev, Kukec - Kraut

SK Slavia Praha: Čontofalský - Nitrianský, Latka, Hubáček, Čonka - Vošahlík, Zmrhal, Petrák, Kisel, Juhar - Škoda

Rozhodčí: Franěk - Kovařík, Gallo.
Fotbalisté Baníku v prvním letošním zápase prohráli na hřišti Jablonce sice 0:2, jejich výkon byl ale velmi dobrý a domácímu Jablonci muselo pomoci štěstí a také kanonýr Lafata. Slavia hrála svůj první ligový zápas v pondělí a před televizními kamerami odehrála velice dramatické utkání. Po poločase prohrávala již 0:3, díky zlepšenému výkonu ve druhé půli ale nakonec dokázala srovnat na 3:3.
Dobrý podvečer z ostravských Bazalů, kde dnes od 18:00 nastoupí domácí fotbalisté Baníku proti pražské Slavii. Toto utkání se kvůli rekonstrukci hrací plochy mělo původně hrát ve Vítkovicích, jenže Fotbabalová asociace označila vítkovický stadion za nezpůsobilý, a proto zástupci Baníku udělalo vše pro to, aby se mohlo hrát na Bazalech.