To je z mé strany vše. Někdy příště nashledanou.
Sudí ukončil zápas bez nastavení. Gól jsme dnes neviděli, ostatně, troufnu si říct, že si ho ani jeden celek nezasloužil. Boleslav hrála na začátku druhé půle dlouho takřka na jednu bránu, ale z tohoto tlaku nic nevytěžila. Budějovice se ofenzivně snažily spíše až k závěru, ale téměř nevystřelily.
89
Synek vepředu bojoval, i v leže, nakonec ale balón přešel na kopačky Budějovic.
88
Petráň zpracoval velmi obtížnou diagonální přihrávku. Budějovice se ještě snaží útočit.
87
Nový hráč v poli zachytil autové vhazování a bojoval o míč dlouho u postranní čáry. Nakonec však jeho snaha nevyšla.
85
Budějovice počtvrté střídají. Ze hřiště odešel Michal Repa a nahradil ho Daniel Vaněk.
85
Boleslav se těžce probíjela vpřed. Nakonec se k míči dostal volný Mižič, avšak brzy k němu piskočil jeden z obránců Budějovice a zblokoval jeho centr.
83
Na míči Budějovice, avšak jejich postup vpřed zastavil pomezní zdviženým praporkem pro ofsajd.
81
Budějovice střídají, ze hřiště odešel David Radouch a nahradil ho Michal Petráň.
81
Překopnuto na Smejkala. K balónu se nakonec dostal Rolko, který zamířil mimo.
80
Hra znovu před Vokatým. Zblokováno na roh pro Boleslav.
79
Pokus o útok Budějovic skončil nákopem hodně vysoko nad, až téměř přestřelili ochrannou síť za bránou.
77
Sólo Jiřího Šimka skončilo nakonec v zámezí.
75
Boleslav střídá. Ze hřiště odchází Mirzad Mehanovič a nahrazuje ho Martin Šťastný.
74
Hráči Budějovic začínají po době strnulého bránění kousat. Opět Ivo Horák, který se probil díky souhře Radoucha a ještě jednoho spoluhráče, se dostal vpřed a mohl propálit brankáře z bezprostřední blízkosti. Míč mu však v rozhodující chvíli nesedl.
73
Postupný útok Boleslavi vpřed. Synek si však nepohlídal "záda" a Fajtl mu sebral balón zezadu tak, až se sám hráč Boleslavi divil.
72
Ivo Horák s míčem vepředu, ovšem spoluhráči mu souboji s Rolkem a Smejkalem vůbec nepomohli.
71
Mehanovič zamířil nad.
70
Faul na Synka. Standardka z 21 metrů pro Boleslav!
70
S míčem se před Šedou objevil David Radouch, jenže o balón v souboji přišel. Byl však v nadějné pozici. Kdyby tak střílel...
69
Adrian Rolko se rozeběhl k odraženému balónu a z 30 metrů vystrašil Jindřicha Vokatého prudkou, mírně přizvedlou a tečovanou jedovatou střelou.
67
Nyní je v držení balónu tým Budějovic. Zpětný centr Staňka však vůbec nedoletěl, kam měl.
65
Boleslav se neúspěšně probíjela před Vokatého. Hráči Budějovic výborně blokovali.
64
Byla tam však teč od někoho z Budějovických, proto se kopal roh. Horák však mířil těsně nad.
63
Brána byla překopnuta hodně vysoko.
63
Zajímavá standardka pro Boleslav ze 30 metrů.
62
Protiútok hostů dirigoval Lukáš Fajtl. Jeho centr ale nenašel nikoho ve žlutém.
61
Pas na Mižiče se nepovedl a hosté odkopávají.
60
Naněkolikrát neúspěšně zahraný aut nakonec končí na kopačkách Boleslavských. Vše končí ranou vedle.
58
I Boleslav střídá. Ze hřiště odešel Matej Sivrič a nahrazuje ho Jan Mižič.
57
Dlouhý nákop až na levou tyč hlavičkuje jeden z Boleslavských vysoko nad.
56
Přetažený Šimkův centr nakonec končí po souboji dvou hráčů na rohu.
54
Střídání hostů. Odchází Adam Cihlář jeho místo zaujmul Martin Dudák. Cihlář však místo na lavičku zamířil rovnou do kabiny.
54
Dobrý závar v šestnáctce Budějovic i před ní. Sivrič neusměrnil míč do sítě, tak nahrál zpětně na spoluhráče za sebou. Rolko dvakrát vracel míč na její hranu, avšak hosté se nakonec ubránili.
53
Hráči hostů však nedokázali nic vymyslet.
52
V protiútoku poprvé v šanci Budějovice. Vhazují aut těsně před bránou.
51
Lehký balón z ostrého úhlu pro Vokatého.
49
Nakonec se zvedl a je schopen pokračovat.
49
Karel Sláma utrpěl během běžného souboje o míč nějaký šrám. Horko těžko se zvedá z trávníku.
48
Boleslav je zatím aktivnější, ale chybí střely na bránu.
47
Matěj Horák si nabíhal k pravé tyči, jenže netrefil rychlý balón.
46
Boleslav po poločase vystřídala dvakrát. Místo Patrika Šulce a Filipa Rozsívala přichází Tomáš Honc a Mirzad Mehanovič. Budějovice vystřídaly jednou. Místo Patrika Dvořáka nastoupí do druhé půle David Straka.
46
46
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:06.
Stav 0:0 je po prvních 45 minutách zřejmě spravedlivý. Přestože měla více šancí Boleslav, ty z kategorie nebezpečných měli hosté. Ani jeden celek však ne a ne dát gól. Nutno podotknout, že lví podíl na tom mají dobře fungující obrany, které toho soupeřům moc nedovolí. Avšak slabinou Boleslavi je levá strana, kudy projde hodně míčů, a slabinou hostů jsou vysoké nákopy na brankáře, z nichž jsou pěkné závary.
44
Šulc se probil do místa, kam letěl špatný centr, a dokázal z něj udělat dobrý centr. Trefil ale připraveného bránícího hráče do holení.
43
Rolko po autovém vhazování nepřesně na Sivriče. Poté ale hosté jen odevzdali balón Šedovi.
41
Nadějnou akci domácích, kdy hosté zapomněli na jednoho hráče v modrém, skončila po odrazu vysoko nad dalším rohem pro Boleslav.
39
Letící balón nikdo netrefil a hosté se poté osvobodili.
39
Souboj u rohového praporku skončil dalším rohem pro Boleslav.
37
V protiútoku nahrál zpětně Staněk zdánlivě na nikoho, ale k míči si stihl doběhnout Adam Cihlář, který pálil pod břevno. Šeda vyrazil.
37
Akci domácích Budějovice zastavily opět výbornou defenzivní hrou.
35
V zahuštěném předbrankovém prostoru Budějovic se s míčem prosadil opět Jakub Synek, avšak mohl zakončit jen levačkou, špičkou kopačky k tomu. Míč letěl velmi daleko mimo.
34
Budějovice v dalším průniku. Tentokrát si ho zastavili sami útočným faulem při ne příliš povedeném skluzu.
33
Tu Šeda vyboxoval daleko mimo svou bránu.
32
Jiří Novotný šel s míčem vpřed, ale byl zastaven Smejkalem, dle názoru sudího v rozporu s pravidly. Kope se standardka.
31
Ve vynikající šanci se ocitl Jakub Synek, který takovým poloskluzem mířil ve vápně na pravou tyč. Brankář Vokatý však jeho pokus na poslední chvíli chytil.
30
Další rohový kop pro Boleslav, který šel rovnou na kopačky obráců soupeře. Autové vhazování.
29
Boleslavští šli dopředu, budějovičtí beci jejich postup výborně zblokovali.
27
Po rozehře zatáhl po levé straně míč před Šedu sopět Staněk, který ho přes Dvořáka naservíroval Radouchovi, jenž vyslal ne přliš důraznou, ale trochu skákavou střelu na brankáře domácích.
26
Jakub Synek chycen v ofsajdu.
25
Vzápětí musel Šeda opět vyběhnout proti hrozícímu budějovickému brejku.
25
Pěkný závar před bránou. Velmi vysoké míče činí Vokatému problémy, avšak hráči domácích nedokázali balón usměrnit mezi tři tyče.
24
Boleslav snadno odbránila rohový kop hostů, nyní ho sama bude kopat.
23
Parádní průnik Martina Slavíka, jenž však nepřešel přes Rolka! Stihl však přenechat míč rozběhnutému Michalovi Repovi, jehož dalekonosnou střelu v letu vyboxoval Šeda na roh.
22
Budějovice měly opět balón, odevzdaly ho Boleslavi.
20
Pěkný ťukes Českobudějovických, avšak finální přihrávka mezi dva beky se nepovedla a míč jen v klidu sebral Šeda.
19
Míč však skončil v zámezí, odkop od Vokatého brány.
19
Ani ten k nějakému většímu ohrožení brány nevedl. Za další minutu však Boleslav kope další roh.
18
Ten nezahráli ideálně, ale o minutu později ho zahrávali znova.
16
Velmi jedovatý centr Šimka! Brankář Vokatý se hodně natahoval v malým vápně, aby ho vytěsnil na roh.
15
Vzápětí Patrik Dvořák zblokoval Rozsívalův pokus na roh. Rohový kop Boleslavi skončil na hlavě Rolka, který dal mimo.
14
Staněk zavezl míč před boleslavskou šestnáctku blíž k rohu, ovšem zpětný cenr se nepovedl.
13
Standardní situace Boleslavi, kterou hosté velmi dobře a zodpovědně odbránili, stejně jako následující roh.
12
Hosté se rozehráli a měli další dobrou příležitost. Ivo Horák nejprve neuspěl proti Adrianu Rolkovi, ale předložil jinému spoluhráči, který vyslal ránu na Jana Šedu.
10
Budějovice měly dva dobré průniky, o něž se postaral Radim Staněk, který od rohového praporku připravil dva centry. Jeho spoluhráči však příležitost zahodili.
9
Ze souboje o míč kousek za půlkou blíže k Vokatému vyhráli hosté.
8
Tentokrát Boleslav zahrávala roh lépe. Míč skončil mimo u pravé tyče.
7
Další roh poté, co Jan Šeda vyběhl ze šestnáctky a odkopl balón před svůj protějšek, odkud skončil v zámezí.
6
Domácí zahrávali rohový kop. Nebyl však sehrán dobře.
5
První střelu zaznamenali i hosté. Repa napálil balón ze střední vzdálenosti Šedovi přímo do rukavic.
4
Až nyní vidíme první střelu na bránu. Z nulového úhlu to zkusil Jakub Synek.
3
Hraje se více na polovině Budějovic. Boleslav však svého soupeře nedovede zmáčknout.