To je z dnešního utkání vše, u příštího onlajnu na počtenou!
Dnešní utkání je minulostí, ve druhém poločase se hrál poklidný a docela pohledný fotbal a Slavia potvrdila své vítězství. Nejprve snížil Haša z penalty a vypadalo to že hosté se pokusí vyrovnat, o to se ale připravili sami když faulem ve svém vápně dali domácím penaltu a tu proměnil Šimeček. Na konci z posledního útok dal Haša druhý gól.
90
Slovácko právě vstřelilo branku!

Tak nakonec hosté dali ještě jeden gól, ROMAN HAŠA přeloboval Hrubeše a dal svůj druhý gól. 4:2!
87
Synek v ofsajdu, Urbánek bude vykopávat.
85
Žlutou kartu za faul v útočném vápně dostal Jakub Zámečník.
86
Ostrý faul Viktora Šimečka, žlutá karta.
83
Teprve třetí střídání Slovácka, odešel Jakub Svízela a přišel Radim Kleiber.
83
Slovácko se teď ocitá v závěrečném tlaku domácích, Ti pálí jednu ránu za druhou.
81
Postupně začíná padat nejen mlha ale také šero.
80
Šimeček se ocitl sám před Urbánkem ale byl v záklonu a tak nedokázal zakončit.
78
Slavia zahrávala rohový kop, nikomu nevadí že z něj nic nevytěžila.
75
Poslední střídání Slavie, odešel Daniel Veselý, kterého nahradil Jakub Zámečník.
75
Slavia právě vstřelila branku!

O dnešním vítězi je prakticky rozhodnuto, z penalty se prosadil VIKTOR ŠIMEČEK, který nedal Urbánkovi šanci. 4:1!
75
Ostrý zákrok Ohnutka, bude se kopat penalta!
73
Dostál šel na útočný výlet, ale Synek mu nepřihrál ideálně.
72
Špatně rozehraný signál dua Malcharek-Veselý, balon končí na kopačkách domácích.
69
Malcharek se s Veselým nemohli dohodnout kdo že kopne trestný kop, nakonec ho kopl první zmiňovaný a balon šel jen těsně vedle brány.
68
Brutální faul Mikulici na Hrubého, dostává pouze žlutou kartu.
68
Šimečkova dalekonosné střela končí opět v rukavicích Urbánka.
67
Bazal doběhl téměř ztracený balon a poslal ho do vápna, tam už ale na něj čekal Urbánek.
66
Slovácko se ve druhém poločase hodně zvedlo a nadechuje se k náporu.
63
Po vstřelené brance dochází ke střídání v mužstvu hostí, ze hry odstoupil Adam Zelinka a nastoupil Jan Bartoš.
63

Tak přece jen hosté snižují! Po faulu ve vápně se k penaltě postavil ROMAN HAŠA a trefuje se do růžku brány! 3:1
60
Čtvrté střídání Slavie, odešel Martin Hurka a nastoupil Lukáš Malcharek.
60
Třetí střídání Slavie, odešel Marek Červenka a nastoupil Radomír Synek.
57
Hosté ze Slovácka se snaží o útočné výpady ale nedaří se jim zakončit. Nečasův centr prolétl vápnem...
54
První tvrdší střela hostí, kterou vyslal Ondica mimo.
54
Prajza při odkopl dal slušnou facku veselému, ten ale vůbec nevypadá otřeseně.
52
Bazal hraje ve druhém poločase hodně aktivně a dělá problémy hostující obraně, nyní se málem prokličkoval přes několik hráčů do zakončení.
51
Bazal v souboji skopl Hašu, zřejmě to ale bylo čisté.
49
Červenka byl v úniku sám a tak mi nezbývalo nic jiného než vybojovat rohový kop jehož exekuce se ujal kapitán Šimeček. Centr ale hosté odkopli do bezpečí.
48
Šimeček zakládal útok ale jeho přihrávka do strany byla příliš razantní.
47
Druhý poločas pokračuje v poklidném tempu a nikdo se nikam nežene.
46
Druhé střídání domácí Slavie, do druhého poločasu nenastoupil Jiří Vondráček, kterého vystřídal Robert Hrubý.
46
Je za námi kuriózní první poločas, ve kterém byli podstatných prvních pět minut. Hned v úvodních vteřinách podcenili hosté rohový kop a Dostál vstřelil první gól, druhá branka přišla za necelou minutu když Mikulica přihrával svému brankáři který ale vyběhl dopředu a balon skončil až v síti. Třetí branka přišla o dvě minuty později když se balon odrazil k Hurkovi a ten pohotově zakončil, to vše vedlo k vystřídání gólmana a od té doby sledujeme klidný zápas ve kterém je lepší Slavia a v klidu kráčí za třemi body.
44
Slovácko se snaží snížit, ale v cestě kupředu se vždy zastaví na ofsajdu.
42
A Slovácko opět zahrozilo z dálky, Svízela opět protáhl Hrubeše, který tvrdou ránu nedokázal ukočírovat.
42
Franta se ujal trestného kopu a zvolil přímou střelu kolem zdi, pořádně protáhl Hrubeše, který zachránil situaci na roh.
40
Blíží se nám konec prvního poločasu, oba týmy už se zřejmě vidí v kabinách a tak koukáme na nakopávanou.
38
Tak i domácí v prvním poločase střídají, ze hry odstoupil Martin Dobrotka, kterého vystřídal Petr Kolařík.
36
Po dlouhé době přišla útočná akce Slavie a opět to mohlo dopadnout brankou. Hurka běžel do zdánlivě ztraceného souboje a vybojoval balon pro Červenku který nalil na střelu Veselému, střelu na poslední chvíli šťastně zabrzdil obránce a div že to nebyla druhá vlastní.
34
Další rohový kop Slovácka kopal Nečas a hosté předvedli zajímavý signál a zalezli do brány, vše bez efektu.
32
Vůbec první ofsajd dnešního utkání, ve kterém se ocitl Červenka.
31
Ondica teď mimo hru naložil Hurkovi, toto mohla také být žlutá karta.
30
Haša, dnes nejvýraznější hráč jinak slabě hrajícího soupeře prožívá každou situaci a div že nyní nedostal za protesty žlutou kartu.
28
Sledujeme delší pobyt Slovácka na útočné polovině, ke střele ale nedošlo.
28
Dostálovi se nepovedlo vhodit aut, ale domácí zůstali i tak u balonu.
27
Slovácko dnes útočí výhradně z rohových kopů, nyní ho rozehráli nakrátko a otáleli s myšlením až domácí odkopli do autu.
26
Šimeček poslal krásnou uličku do vápna kde měl být Hurka, ten ale rezignoval na náběh a tak domácí pouze zakopávají balon.
24
A opět roh pro domácí, tentokráte zvolil Veselý krátkou rozehru a na závěr poslal nadýchaný centr který poslal Bazal mimo bránu.
23
Hurka to až moc přehnal s razancí a místo lehké přihrávky na spoluhráče zvolil doslova střelu.
23
Další rohový kop Veselého mířil do malého vápna, dříve než stačil někdo zakončit byl odpískán útočný faul.
21
Vinou třígólového nástupu se domácí ne a ne dostat do pořádného rytmu, o hostech nemluvě.
20
Tohle mohl být další gól! Po centru Veselého letěl odražený balon do sítě, ale zastavil se o záda Dobrotky.
18
Mikulica fauloval unikajícího Bazala ale rozhodčí tuto situaci neposoudil jako faul, domácí budou zahrávat rohový kop.
17
Hrubeš předvedl pěkný a důležitý zákrok.
15
Nyní domácí kombinovali a vůbec nepůjčili balon svým hostům, kteří ho vybojovali až po faulu Hurky.
13
Možnost rohového kopu získali hosté, Haša si ve vápně počínal až moc tvrdě a Hrubeš bude odkopávat.
12
Další útok Slovácka, který mohl skončit gólem. Nyní ale hostující hráč sklouzl.
10
Hosté ale předvedli velký tlak ve vápně domácích, Haša mohl zakončovat téměř do volné brány, ale obránci vše dokázali vyřešit.
5
Na těchto pět minut bude Vít Nemrava dlouho vzpomínat, inkasoval tři góly a je vystřídán Filipem Urbánkem!
6
Tak opravdu není co psát, tohle je pomalu světový rekord českého fotbalu!
4

Toto utkání se zapíše do historie juniorské ligy tučným písmem, balon se dostal k MARTINU HURKOVI, který ho dokonale z první posílá za nešťastného Nemravu. 3:0!
2

Mladý gólman Slovácka předvedl výstavní kiks když byl při malé domů daleko z brány a RENÉ MIKULICA si tak dává vlastní gól. 2:0!
1

Tradiční domácí nástup Slavie, hned z prvního rohu se trefuje MARTIN DOSTÁL, který hlavou posílá balon za záda Nemravy. 1:0!
1

SK Slavia Praha:
Hrubeš - Dostál, Čonka, Vondráček, Bazal, Červenka, Veselý, Hurka, Čepelák, Šimeček (K), Dobrotka.

(NS: Kolařík, Mikula, Synek, Malcharek, Hrubý, Zámečník, Malina)

Trenér: Michal Petrouš

1. FC Slovácko:
Nemrava - Ondica, Mikulica, Ohnutek, Franta, Haša, Prajza, Zelinka, Svízela, Nečas, Kolínek (K).

(NS: Banasik, Kleiber, Bartoš, Křivánek, Urbánek)

Trenér: Stanislav Vajčner

Rozhodčí: Bílek - Kříž, Ulrich.
-8
Moje prognóza se zatím naplňuje, do výkopu nám zbývá pár minut ale v hledišti je zatím 15 diváků.
-16
Již jsou nám zveřejněny sestavy obou mužstev. Domácí strana hlásí opět několik známých hráčů ze seniorského týmu (Hrubeš, Dostál, Čonka, Veselý, Dobrotka).
-26
Do začátku utkání zbývá necelých 30 minut a hráči obou mužstev se již poctivě připravují na dnešní utkání. Ve zdejším areálu panují výborné fotbalové podmínky, zatažená obloha a teplota okolo 10 stupňů je pro fotbalisty ideální. Jediné mínus bude dnes jistě malá účast diváků, která se vzhledem k výkopu dá očekávat.
SK Slavia Praha
Domácí mužstvo je v dnešním zápase jasným favoritem, před týdnem se Slavia vyšvihla na druhé místo v tabulce a nyní drží šňůru čtyř výher, kterou by dnes řada prodloužila. Poslední zápas malí slávisté odehráli v Jablonci, kde po brance Červenky vyhráli 1:0.

1. FC Slovácko
Hosté nepřijíždějí v oslnivé formě, moravský celek je na 16. místě tabulky a v posledním zápase inkasoval tvrdý direkt v zápase s
Hradcem Králové, který si odvezl remízu 3:3, i když prohrával 3:0. Pro Slovácko je tak jasným cílem udělat reparát v Praze.
Vítáme Vás u online reportáže ze zápasu juniorek Slavie a Slovácka. Utkání začíná v 15:30 na xaverovskem pažitu v Horních Počernicích.