Je tu konec zápasu! Rozhodčí Mikel moc času nenastavil, hra byla po celý zápas plynulá, takže nebyl důvod. Jihlava poráží posledního mistra Juniorské ligy přesvědčivě a zaslouženě 3:1(2:0). O branky domácích se postarali postupně Kučera, Teplý a z penalty Šuta. Za hosty korigoval Přerovský.
Pěkný zbytek dne!
90
Na druhé straně dobře zapracoval Kelbler a vyslal do gólovky Demetera. Jeho pumelice proletěla jen kousek nad brankou.
89
Jihlavským tentokrát ofsajd systém hrubě nevyšel a Kunc solidně provětral rukavice Hanuše! Výborný zákrok domácího brankáře!
88
Po dalším rohu Jihlavy se do šance dostával Kliment, jemu ale poslední dobou štěstí nepřeje a vysoko přestřeluje.
86
Poctivou práci dnes odvedl Kučera a na poslední minuty přepouští místo Hráčkovi.
85
Kelblerův příchod lze označit za dobrý tah. Unavenému jihlavskému útoku dodal šťávu.
83
Zbrojovka dnes rozhodně nepotvrzuje pověst nejlepšího týmu poslední sezony Juniorské ligy.
81
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Teplý, přichází Tomovič.
80
Kuncova střela se sotva doloudala Hanušovy do náručí.
79
Brněnští fotbalisté jsou spíše v křeči. Snahu jim odepřít nelze, ale Jihlava pro jejich útočné počínání doposud neměla pochopení.
76
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Kugler, přichází Krška.
75
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Fulnek, přichází Levai.
74
Jihlava právě vstřelila branku!

Penaltu vtipně proměňuje Šuta, který obloučkem trefuje spojnici, následně se balon odrzil od brankové čáry znovu do břevna, poté už zamířil za brankovou čáru a Jihlava je tak opět ve dvoubrankovém vedení!
73
Byla nařízena penalta pro Jihlavu!!
Po obrovské šanci Kelblera se brankář Petr vrhl po balonu, jihlavský útočník byl ale u míče dříve a nechal se šikovně faulovat!
71
Nyní pozorujeme klidnější pasáž, tempo se ze hry vytratilo.
70
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Štancl, přichází Kelbler.
67
Jihlavský Šuta se nechal lehko obrat o balon a následně fauloval. Verdikt sudího ale nekvitoval a vykoledoval si zbytečnou žlutou kartu za protesty.
66
Teď se role vyměnili a Kliment na druhé straně dostává žlutou kartu za nafilmování pádu ve vápně Zbrojovky.
64
Kliment si dal velký pozor, aby ve vápně nefauloval Kunce. Ten se i tak svalil, píšťalka sudího zůstává němá.
60
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Fall, přichází Sedlák.
60
Standardka Jihlavy z pravého kraje vápna neměla špatné parametry, domácí se ale provinili faulem.
58
Brna je najednou plné hřiště, několik centrů ale k další brankové příležitosti nevedlo.
56
Brno právě vstřelilo branku!

Centr do vápna domácího týmu propadl až k Přerovskému, který nekompromisně na zadní tyč skóruje! Kontaktní branka z čistého nebe znamená zajímavou zápletku v utkání!
55
K prvnímu střídání sáhla i Jihlava. Odešel Urbánek, kterého nahradil Dvořáček.
52
...ten ale Jihlavě nevyšel a Zbrojovka se drala do útoku. Výbornou obranou práci předvedl Kučera a na půli nebezpečný protiútok zastavil.
51
Doposud nepříliš viditelný Kliment se teď prodíral po levé straně a vybojoval rohový kop pro domácí...
49
V první gólové situaci druhé půle se objevil Kučera. Hlavou ale na malém vápně nezamířil přesně.
47
Ve druhém poločase se střelou mezi tři tyče jako první prezentují hosté. Přerovského rána do středu branky ale Hanuše ani nerozchytala.
46
Hosté sáhli do druhého poločasu ke střídání. Ze hřiště odchází Vávra, přichází Ullmann.
46
První půle je za námi. Jihlava v ní byla podstatně aktivnějším týmem a zaslouženě vede 2:0. Kompaktně pracuje i Jihlavská obrana, ta do žádných velkých příležitostí hostující loňské vítěze Juniorské ligy prozatím nepustila. Bude zajímavé sledovat, jak se favorit s nepříjemnou situací vypořádá ve druhém poločase. Ten začne zhruba v 17:06.
45+2
Hosté se ještě snaží o odpověď do konce poločasu, příležitosti ale nepřicházejí.
45

Jihlava se prosazuje podruhé! Do šatny zasadil tvrdý direct Brněnským domácí Jakub TEPLÝ, který využil dobré práce Kučery a trefuje se přesně k tyči!
43
Po povedené kombinaci se ke střele ze středu dostal aktivní hostující Jukl. Jeho střela na dlouhou nohu branku o dobré tři metry minula
41
Posledních zhruba 5 minut první půle. Hosté nyní aktivnější.
38
Fulnek opět utekl po křídle, na poslední chvíli ho podkopl hostující obránce a může být rád, že se vše obešlo bez karty.
36
Teplý vybojoval další rohový kop, k jehož exekuci se postavil Urbánek. Na krátko sehraná varianta se nekázala jako efektivní.
34
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Advič, přichází Černý.
32
Po dobré nabídce Avdiče se do šance dral Jukl, rychlejší byl ale Hanuš a míč lapil.
30
Opět dobrá práce Fulneka, který se vpravo uvolnil do středu a levačkou zkoušel štěstí. Jeho střelecký pokus přeletěl branku.
28
První karetní napomenutí si připisuje domácí Mikula, který přehnal důraz v jednom ze soubojů.
27
Slibnou standardku Jihlavy zahrával Fulnek, branka ale ohrožena nebyla.
25
Už se ale opět hraje a v dobré pozici se ocitl hostující Jukl. Jeho rána z hranice vápna ale trefila pouze nohy jihlavských obránců.
23
Rozhodčí Mikel nařizuje občerstvovací pauzu.
22
S Přerovským měl teď doslova plné ruce práce domácí stoper, zastavil ho až taktickým faulem.
19
Po zaslouženém úspěchu Jihlavy se Brno snažilo o rychlou odpověď, k zakončení se ale nikdo z jejich hráčů nedostal a Jihlava opět útočí...
16

Jihlava se dostává do vedení! Po dobré práci Fulneka, který na lajně vymíchal krajního beka hostů a poslal do vápna potřebný centr, se nádherně z voleje prosazuje Jindřich KUČERA! Jeho krásná rána pod břevno otevírá skóre!
12
Brno se zatím prezentuje dost neurovnanou hrou.
11
První osmělení Brna, následuje rohový kop, ze kterého Zbrojovka nic nevytěžila.
10
V další nadějné šanci Jihlavy centroval Kučera, jeho nabídku ale lapil Petr.
9
Z dálky se odhodlal vypálit Urbánek, i jeho pokus byl ale sražen.
7
Rána domácího Kučery orazítkovala stehno bránícího hráče.
5
Jihlava v úvodu tradičně aktivní. Brno se zatím nedostalo ani za vlastní polovinu.
4
Na krátko sehraný signál a následnou šanci ukončil faul na brankáře Petra, rozehrávají hosté.
3
První roh zápasu pro Jihlavu, hlavou zakončoval na přední tyči Štancl, jeho pokus je zablokován a roh se opakuje.
2
Do první příležitosti se hnala Jihlava, zastavil jí ale praporek pomezního.
1
-2
Týmy nastupují, utkání začne s mírným časovým skluzem.

FC Vysočina Jihlava: Hanuš J. – Berky, Fulnek, Mikula, Šuta, Demeter, Kučera J.(K), Štancl, Teplý, Kliment

Náhradníci: Hráček, Levai, Ujčík, Kelbler, Dvořáček, Tomovič, Kotnour

FC Zbrojovka Brno: Petr – Buchta, Avdič, Krška, Jukl, Zezulka(K), Přerovský, Fall, Kunc, Vávra, Hanuš L.

Náhradníci: Kugler, Ullmann Černý, Sedlák, Drbal, Dvořák, Veselý

Rozhodčí: Mikel – Antoníček, Hájek.
Dnešní utkání se odehraje letos poprvé na hlavním stadionu FC Vysočina Jihlava, v Jiráskově ulici. Trávník je opět v perfektním stavu a bez pochyby napomůže kvalitě duelu.
Brno je loňským vítězem Juniorské ligy, takže do dnešního utkání vstupuje v roli mírného favorita, což potvrzují i kurzy sázkových kanceláří vypsané na dnešní souboj. Jihlava se v minulé sezoně pohybovala ve středu tabulky, to potvrdilo i konečné deváté místo.
Hostující Zbrojovka si za první dvě kola dokázala připsat tři body, když po porážce 0:2 na Slávii doma udolali Táborsko v poměru 2:1.
To Jihlava v prvním kole doma smolně podlehla Viktorii Plzeň 1:2, přesto, že po celý zápas svého soupeře přehrávala. Ve druhém kole zajížděli hráči Vysočiny na horkou půdu do Liberce, tam po povedeném závěru dokázali vydřít alespoň bod za remízu 3:3.
Dobrý den z Jihlavy. Dnes je na programu třetí kolo Juniorské ligy, v rámci kterého se utká domácí FC Vysočina s rivalem z Brna.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.