A je tu konečný hvizd, hlavní rozhodčí nenastavil ani minutu a utkání končí remízou 1:1 po brankách Havla a Červenky z penalty. To je pro dnešní utkání vše, krásný zbytek pondělního odpoledne a zase příště na počtenou.
87
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Vondráček, přichází Liška.
86
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Havel, přichází Radimský.
85
Na hřišti zůstal ležet Havel v křečích.
84
I hosté mají problém s vystřelením, moc prostoru totiž nedostávají.
84
Hosté se probudili a vybojovali rohový kop.
82
Tvrdý souboj byl podle sluchu hodně důrazný, ale hráči pokračují bez problémů dále.
81
Žlutou kartu za faul na Vernera vidí Milan Havel.
80
Začíná posledních deset minut normální hrací doby.
79
Protiútok N´Dekra končí až v lajně.
79
Neuvěřitelné, co slávisté ve zbrklosti neproměňují.
78
Krásná akce červenobílých, Smolák ale nedokázal propálit obránce před sebou.
76
Slávisté jsou jasně lepší a aktivnější, už jen to zpečetit brankou.
75
Vondráčkova střela ze střední vzdálenosti jen těsně míjí pravou spojnici hostující brány.
74
Červenka přenechal střelu Sodomovi, ten ale netrefuje podle svých představ.
73
V domácím vápně je hodně vidět Hrubeše, i tentokrát zasahuje.
72
Obrovskou šanci zmařil Červenka, kterému utekl míč po nešťastném zpracování.
71
Ze hry odchází Adam Kraus, kterého nahrazuje cizinec Moise Elie N´Dekra.
71
Hrubeš zkušeně vyběhl a zmařil nadějnou šanci hostů.
70
Mac si pěkně poradil s útočníkem a vyslal spoluhráče do útoku.
69
Hraje se nahoru a dolů, ale bez šancí.
67
Pro výkop domácího gólmana si došel Sodoma, ale následně sešívaní míč ztratili.
65
Nějak se nám množí fauly, po tom na Sodomu přichází další na hosty.
64
Faul na Nerada dal šanci hostům, pro míč si ale došel s přehledem Hrubeš.
60
I domácí střídají, ze hry odchází Jakub Zámečník a nahrazuje ho dorostenec a reprezentant Jiří Sodoma.
59
Slávisté se snaží po levé straně probojovat až k brance.
58
Po necelých dvou minutách hra pokračuje i s Havránkem v bráně.
56
Žlutou kartu dostal Miroslav Verner za atak na gólmana, jemuž zřejmě šlápl na nohu, ten musí být ošetřen.
55
Hrubeš vyráží na roh, ten ale hostům absolutně nevyšel.
54
První střídání, ze hry míří Martin Hejno a nahrazuje ho Roman Artemuk.
53
K němuž se postavil opět Šimeček, ale ve vápně nikoho nenašel.
52
Zámečník vybojoval roh.
51
Akce hostí nepřinesla větší šanci a tak se k míči dostávají slávisté.
50
Vernerova dělovka mířila mimo branku, ale Verner s Havlem po střetu zůstávají na hřišti, ale budou v pořádku.
49
Červenkova dorážka přes chumel hráčů a levou nohou nebyla nebezpečná a tak končí u Havránka.
47
Do druhé půle vstoupili lépe domácí a jsou opět v útoku.
46
Slavia právě vstřelila branku!
K pokutovému kopu se postavil MAREK ČERVENKA a s přehledem posílá míč k pravé tyči.
46
Penalta pro domácí!
46
Vyrovnání nepřichází a tak do šaten míří spokojenější hosté z Ďolíčku, kteří po brance Havla z 34. minuty vedou 1:0. Sešívaní nevyužili několik zajímavých příležitostí a druhý poločas bude ještě jistě velmi zajímavý.
45
45
Začala poslední minuta prvního poločasu, u míče jsou domácí a derou se za vyrovnáním.
43
Míč sice končí po pěkné akci hostů v brance, ale zdvižený praporek pomezního gól anuluje.
43
Ten natahoval čas a s rozehrávkou nespěchal, až musel být pobízen rozhodčím.
42
Z rohu opět hlavičkoval Vondráček a opět nad branku Havránka.
42
Vondráček mohl zkusit zakončit, ale ještě přihrával a tak se hosté stihli vrátit, nakonec se k zakončení dostal Červenka, ale z otočky mířil přímo do gólmana.
41
Vondráček se u lajny pral o míč nebo alespoň o roh, nakonec v souboji na zemi míč ztratil.
40
Hrubeš opět v akci, raději si sbíhá pro balóny v celém vápně.
39
Mac na poslední chvíli odvrací akci hostí.
38
Rychlý míč na Červenku byl příliš prudký a rozehrávají hosté.
37
Hrubeš vlétl do odkopů míče, po kterém končí na zemi po ataku.
36
Domácí se snaží co nejrychleji zareagovat a vyrovnat.
34
Bohemians právě vstřelili branku!
Pěkná akce na jeden dotek v podání Bohemians, kterou zakončit MILAN HAVEL a posílá svůj tým do vedení.
33
Po faulu na Vondráčka zahrával Šimeček další trestňák, opět bez zakončení.
32
Únik hostí v podání Hejna nakonec končí u Hrubeše.
31
I tento pokus zůstal nevyužit a u míče jsou hosté.
30
Faul na domácí, trestný kop z levé lajny zahrává Šimeček.
29
Červenka byl úplně sám na pravé straně vápna, ale centr obrovsky přetáhl.
28
Nakonec míč končí za lajnou a vykopává Hrubeš.
27
Roh domácím opět nevyšel a protiútok Bohemky trochu zavání.
26
Hezkým obranným zákrokem se blýskl Zámečník.
25
Nádherný pokus Proska najít Červenku sice vyšel, ale ten se nacházel v ofsajdu.
24
Akce ale nevyšla a i následný útok zelenobílých je překažen.
23
Hosté rozehrávají postupně odzadu.
21
Peterka chytře vystihl přihrávku hostí, ale zřejmě byl zasažen hostujícím hráčem a zůstává ležet na hřišti, pískáno ovšem není.
20
Verner inkasoval do intimních míst, míč je v rámci fair play zakopnut Neradem.
19
Akci Bohemians zastavuje odpískaný ofsajd.
18
Oběma celkům nedělá asi úplně dobře ani teplé počasí, ale atmosféra derby zde rozhodně létá ve vzduchu.
17
Zajímavá situace v hostujícím vápně, kde se ale ani domácí nedokázali střelecky prosadit.
16
Kombinační akce sešívaným nevyšla a musí se porvat o míč a zabránit šanci hostí.
15
Centr do domácího vápna sice vypadal nebezpečně, ale hráči Slavie nepustili hosty k zakončení.
14
Slávisté více útočí, ale nedokázali se probojovat do pořádného zakončení.
13
Červenka se dokázal dostatečně poprat o balón a tak se k rozehrávce dostal Havránek.
12
S přehledem si zakřičel Hrubeš a došel si pro míč.
11
Po souboji skončil Verner na zemi a je pískána ruka.
10
Šimečkův centr našel hlavu Vondráčka, míč ale skončil nad brankou.
9
Červenkova přihrávka zamířila od obránce za brankovou čáru a tak sešívaní zahrávají rohový kop.
8
Důrazná obrana sešívaných připravila hosty o míč a jde do útoku.
6
Z akce Klokanů ale nic nebylo a následná akce domácích končí za brankou Havránka.
5
Hosté se pouští do útoku, hra zatím rozhodně nevypadá na souboj prvního celku s patnáctým.
3
Protiútok hostí hodně zaváněl brankou, naštěstí pro domácí však hostující útočník nůžkami nezamířil na branku.
2
Neuvěřitelně spálili slávisté několik šancí v řadě!
1
Do utkání vstoupili lépe hosté, ale dlouho jim to nevydrželo.
1

SK Slavia Praha: Hrubeš – Mac, Verner, Smolák, Červenka, Pelikán, Peterka "K", Šimeček, Vondráček, Zámečník, Prosek
Náhradníci: Řehák – Kodr, Sodoma, Liška

Bohemians Praha 1905: Havránek – Žaloudek "K", Cseh, Trnka, Nerad, Kraus, Hubínek, Havel, Jeremenko, Hejno, Trýzna
Náhradníci: Dařina – N´Dekra, Rothe, Řezníček, Artemuk, Radimský

Rozhodčí: Berka – Pospíšil, Tereba.
V rámci 26. kola uvidíme malé derby mezi celky z Vršovic. Týmy SK Slavia Praha a Bohemians Praha 1905 sice dělí hned 24 bodů, ale derby je vždy utkání s jiným nábojem.

Slávisté si budou chtít pohlídat první místo a tak se dá čekat hodně zajímavý boj. V prvním jarním kole si sešívaní vybrali volný los a v tom druhém bodovali v Třince, díky čemuž vedou ligu o 3 body a s jedním zápasem k dobru.

Hosté z Ďolíčku ještě na jaře nevyhráli, podlehli nejdříve Jihlavě 2:1 a následně Dukle 2:3, ačkoli ještě o poločase vedli 2:1 a tak si budou chtít jistě spravit chuť a konečně bodovat. Zda-li se jim to povede, to se již nechme překvapit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.