Konferenční liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Famagusta : Flora - 21. října 2021   18:45

Famagusta
Famagusta
25' Deletić (Hušbauer) • 28' Popovič (Kačarava)
2:2
(2:1)
Flora
Flora
38' Sappinen  (Henrik Ojamaa) • 80' Sappinen  (Miller)
Famagusta
Tzur – Hambardzumjan (46. Korrea), Arajuuri, Risvanis, Antoniades (75. Avraam) – Artymatas (C), Hušbauer – Deletić (59. Kaltsas), Popovič (69. M. Ioannou), Vardá – Kačarava (59. Christodoulopoulos).
G. Loria – Avraam, Christodoulopoulos, Christofi, Chrysostomou, M. Ioannou, Kaltsas, K. Lafferty, Ninua, Roushias, Korrea.
Flora
Igonen – Lilander, Pürg, Kuusk, Kallaste – Zenjov, Soomets, Poom (70. Miller), Henrik Ojamaa (66. Alliku) – Vassiljev (C) – Sappinen (83. Kuraksin).

Ode mě je to vše. Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:6. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 6:8.
Je konec a zápas končí remízou 2:2. Domácí měli utkání velmi dobře rozehrané, nicméně nakonec berou jen bod. Flora totiž podala velmi bojovný výkon a nakonec dokázala srovnat, když se v osmdesáté minutě podruhé trefil Sappinen. Famagusta se samozřejmě ještě snažila vsítit třetí branku, nicméně nakonec se jí to nepodařilo.
90+4'
90+3'
Ioannou se zjevil v dobré palebné pozici, ovšem Pürg mu na poslední chvíli ukopl míč od nohy.
90+1'
Nad rámec řádné hrací doby byly nastaveny čtyři minuty.
89'
Kuusk si potáhl míč středem hřiště a poté to zkusil zpoza vápna. Jeho rána ale zamířila doprostřed brány, a Tzur si tak připsal snadný zákrok.
86'
Domácí jsou od inkasované branky více na balonu, nicméně zatím se nemohou dostat přes defenzivu Flory.
83'
Střídání v týmu FC Flora Tallinn: ze hřiště odchází Rauno Sappinen, přichází Danil Kuraksin.
81'
Žlutou kartu dostává Rauno Sappinen (FC Flora Tallinn).
80'
Flora Tallinn vstřelila branku!
Flora v osmdesáté minutě vyrovnává na 2:2! Hosté se po zisku vydali rychle dopředu a jejich akci táhl Miller. Ten pak odcentroval do šestnáctky na RAUKA SAPPINENA, jenž uklidil balon přesně k levé tyči.
78'
Kallaste ostře zajel do Risvanise a může být rád, že vyvázl jen s domluvou.
76'
Alliku obdržel přihrávku do slibné palebné pozice, ale jeho následný pokus na bránu nezamířil.
75'
Střídání v týmu Anorthosis Famagusta FC: ze hřiště odchází Marios Antoniades, přichází Andreas Avraam.
73'
Do konce utkání zbývá zhruba dvacet minut a Famagusta stále drží jednobrankové vedení. Podaří se jí získat tři body?
70'
Střídání v týmu FC Flora Tallinn: ze hřiště odchází Markus Poom, přichází Martin Miller.
69'
Střídání v týmu Anorthosis Famagusta FC: ze hřiště odchází Denis Popovič, přichází Michalis Ioannou.
66'
Střídání v týmu FC Flora Tallinn: ze hřiště odchází Henrik Ojamaa, přichází Rauno Alliku.
64'
Lilander to zkoušel individuálně po pravé straně, ale jeho akce se s úspěchem nepotkala.
63'
Vardá si chtěl narazit s Popovičem, avšak zpětný pas domácího borce vystihl Zenjov.
59'
Střídání v týmu Anorthosis Famagusta FC: ze hřiště odchází Nika Kačarava, přichází Lazaros Christodoulopoulos.
Střídání v týmu Anorthosis Famagusta FC: ze hřiště odchází Miloš Deletić, přichází Nikos Kaltsas.
58'
Aktivní Kačarava se odhodlal k dalšímu zakončení, nicméně ani tentokrát bránu netrefil.
55'
Josef Hušbauer to zkoušel z velké dálky, ale prostor mezi třemi tyčemi netrefil.
53'
Roh domácích rozehrál Artymatas, jenž ale pouze načechral míč do Igonenových rukavic.
51'
Kačarava si zaběhl za obranu na pas Hušbauera a poté vracel míč před bránu. Tam se však nikdo z jeho spoluhráčů nenacházel.
47'
Sappinen se zbavil svého strážce a vyslal na bránu tvrdou pumelici, kterou zneškodnil Tzur.
46'
Střídání v týmu Anorthosis Famagusta FC: ze hřiště odchází Hovhannes Hambardzumjan, přichází Pavlos Korrea.
46'
Úvodní dějství je za námi a domácí po něm vedou 2:1. Famagusta byla po většinu času lepší a svou převahu přetavila ve dvě branky, o které se postarali Deletić a Popovič. Flora každopádně nesložila zbraně a díky Sappinenovi ve 38. minutě snížila.
45+1'
45'
Nad rámec prvního poločasu byla nastavena jedna minuta.
41'
Domácí se nyní snaží co nejvíce držet balon. Je jasné, že před odchodem do kabin už nechtějí inkasovat.
38'
Flora se dostává na dostřel jedné branky! Ojamma odcentroval z pravé strany a jeho nabídku si ve vápně našel RAUNO SAPPINEN, který poslal balon za záda domácího gólmana.
37'
A další postavení mimo hru, tentokráte se za obranou Tallinnu zapomněl Josef Hušbauer.
36'
Kačarava postupoval sám na bránu, ale kvůli signalizovanému ofsajdu mu nakonec nebylo dovoleno zakončit.
34'
Sappinen se se štěstím zmocnil míč a okamžitě jej posílal na bránu. Rána mu ale nesedla a balon si cestu mezi tři tyče nenašel.
31'
Dva inkasované góly hosty hodně srazily. Domácí naopak hrají ve velké pohodě a diktují tempo hry.
28'
Famagusta právě vstřelila branku!
A druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat! Kačarava obral na útočné polovině o balon Purga a poté ho poslal na DENISE POPOVIČE, jenž ranou z první propálil brankáře Flory.
25'
Domácí se ve 26. minutě ujímají vedení! Famagusta získala balon ve středu hřiště a následně předvedla rychlou a hlavně přesnou kombinaci, na jejímž konci stál MILOŠ DILETIĆ. Ten si ve vápně počkal na pas Hušbauera a poté přesnou střelou překonal Igonena.
23'
Na druhé straně pálil z podobné pozice Kačarava, jenž ovšem bránu o pořádný kus překopl.
21'
Hosté mohli jít do vedení! Poom to zkusil z hranice pokutového území a jeho střela skončila na tyči.
18'
Žlutou kartu dostává Spyros Risvanis (Anorthosis Famagusta FC).
17'
Antoniades se utrhl na křídle a poté poslal do vápna přízemní centr, který naštěstí pro hosty odvrátil Kuusk.
14'
Dalším střeleckým pokusem se prezentoval domácí Kačarava, který Igonenovu svatyni minul.
12'
Vassiljev se uvolnil před vápnem a vypálil z otočky, ovšem trefil před sebou stojícího Arajuuriho.
9'
Do míče se nakonec opřel středopolař Soomets, který ale Tzura nezaměstnal.
8'
Sappinen byl faulován zhruba třicet metrů od brány a Flora bude zahrávat volný přímý kop.
6'
Domácí měli k dispozici první rohový kop. Rozehrávky se ujal Hušbauer, jehož nabídka zamířila přímo do Igonenovy náruče.
4'
Hambardzumjan se protáhl po křídle a poté vypálil z úhlu. Rána mu ale příliš nesedla a balon vylétl vysoko nad bránu.
3'
Oba celky vstoupily do utkání velmi opatrně. Momentálně sledujeme poklidnou kombinaci domácích na jejich obranné polovině.
1'
Zápas začíná! Výkopu se ujali hráči Famagusty, kteří budou hrát budou hrát v bílých dresech. Flora pak zvolila zelenou sadu.
1'

Anorthosis Famagusta FC: Tzur – Hambardzumjan, Arajuuri, Risvanis, Antoniades – Artymatas (C), Hušbauer – Deletić, Popovič, Vardá – Kačarava.
Náhradníci: G. Loria – Avraam, Christodoulopoulos, Christofi, Chrysostomou, M. Ioannou, Kaltsas, K. Lafferty, Ninua, Roushias.

FC Flora Tallinn: Igonen – Lilander, Pürg, Kuusk, Kallaste – Zenjov, Soomets, Poom, Henrik Ojamaa – Vassiljev (C) – Sappinen.
Náhradníci: Nomm, Paplavskis – Hussar, Alliku, Lukka, Kuraksin, Miller, Reinkort, Shein, Tõugjas, Välja..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.