Konferenční liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Flora : Famagusta - 4. listopadu 2021   16:30

Flora
Flora
55' Sappinen  • 58' Zenjov
2:2
(0:2)
Famagusta
Famagusta
29' Christofi  (Vardá) • 33' Popovič  (Kačarava)
Flora
Igonen – Lilander (56. Hussar), Pürg, Kuusk, Kallaste (46. Lukka) – Poom, Vassiljev (C), Soomets – Zenjov (80. Alliku), Sappinen, Henrik Ojamaa (90+1. Miller).
Hövdanum – Christiansen, Höjgaard
Lilleküla stadium, Tallinn
2 023 diváků
Famagusta
Tzur – Avraam (62. Correia), Antoniades, Risvanis (46. Arajuuri), Hambardzumjan – Hušbauer, Artymatas (C) – Vardá, Popovič (80. Christodoulopoulos), Christofi (62. Deletić) – Kačarava.

Hráčům Anorthosis Famagusta se povedl doslova husarský kousek, když proti stejnému soupeři opět promrhalo vedení 2:0. Navíc ve druhém poločase byl výrazně aktivnější estonský tým a mnoho nescházelo, aby tři body zůstaly v Estonsku. Takhle tedy stále mají oba týmy stejný počet bodů, přičemž Flora Tallinn má o jednu branku lepší skóre. Přeji čtenářům onlajnů hezký večer.
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 11:7. Střely mimo: 6:3. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 14:7.
90+3'
90+3'
Střelecký pokus Sappinena končí v prostoru mimo tří tyčí.
90+3'
Střelu Pooma brankář Tzur dokázal polapit.
90+2'
Niko Kačarava zase porušil fotbalová pravidla nedovolenou hrou rukou.
90+2'
Rauno Alliku se provinil faulem v souboji jeden proti jednomu.
90+1'
Střídání v týmu FC Flora Tallinn: ze hřiště odchází Henrik Ojamaa, přichází Martin Miller.
90+1'
Ojamaa zakončoval pouze mimo branku kyperského soupeře.
90'
Rozhodčí nastaví 3 minuty!
89'
Střelu vyslanou čertsvým hráčem Rauno Alliku kryl brankář soupeře Tzur.
88'
Střelu Christodopoula dokázal ztečovat dobře bránící Henrik Pürg.
87'
Ojamaa si vyšlápl v osobním souboji na Deletiće.
86'
Útočící Sappinen se tentokráte provinil útočným faulem na obránci Antoniadesovi.
84'
Markus Poom svou střelou nedokázal zaskočit brankáře Tzura.
83'
Žlutou kartu dostává Hovhannes Hambardzumjan (Anorthosis Famagusta FC).
82'
Ojamuu až příliš tvrdě dohrál obránce Anorthosis Famagusta Hambardzumjan.
80'
Střídání v týmu FC Flora Tallinn: ze hřiště odchází Sergej Zenjov, přichází Rauno Alliku.
Střídání v týmu Anorthosis Famagusta FC: ze hřiště odchází Denis Popovič, přichází Lazaros Christodoulopoulos.
80'
Popoviče v osobním souboji, jak je jeho zvykem tvrdě dohrál Soomets.
79'
Brankář Tzur si dobře pohlídal zakončení vždy nebezpečného Rauno Sappinena.
78'
Vardá to zkusil opět, ale i tentokráte byl úspěšnější brankář hájící branku Flory Tallinn.
77'
Kačarava neprošel přes obránce Pürga, jelikož byl faulován estonským hráčem.
74'
Popovič sice jednou už dokázal překonat brankáře Igonena, nyní se mu to ovšem nepodařilo.
73'
Sappinen se provinil útočným faulem na Artymatase.
73'
Po ubráněném rohovém kopu po delší době vyzkoušel pozornost Igonena svou střelou Vardá.
72'
Druhý poločas je jasně v režii Flory Tallinn.
72'
I střelu kapitána Flory Tallinn Vassiljeva musel brankář Ztur vyrážet na rohový kop!
71'
Střelecký pokus Deletiće zablokoval dobře pozičně stojící obránce Pürg.
70'
Po rohovém kopu, který rozehrál Poom, se útočného faulu v souboji s Vardou dopustil Soomets.
69'
Další střelu Sappinena vyráží brankář Tzur na rohový kop!
68'
Miloš Deletić si nedokázal pohlídat svůj náběh za obranu soupeře a provinil se ofsajdem.
67'
Kypitán kyperského týmu Artymytas nepřesně zakončil vedle branky soupeře.
66'
Žlutou kartu dostává Marco Lukka (FC Flora Tallinn).
66'
Hambardzumjan narazil na příliš zvrdou skálu v podobě Marco Lukky.
66'
Do seznamu nepřesných střelců si můžeme připsat i Markuse Soometse.
65'
Vzápětí Josef Hušbauer obětavě zablokoval střelu, kterou vyslal Vassiljev.
65'
Josef Hušbauer svou střelou také neohrozil brankáře Matveje Igonena.
64'
Sergej Zenjov v souboji dvou dnešních střelců tvrdě dohrál Denise Popoviče.
62'
Střídání v týmu Anorthosis Famagusta FC: ze hřiště odchází Andreas Avraam, přichází Anderson Correia.
Střídání v týmu Anorthosis Famagusta FC: ze hřiště odchází Demetris Christofi, přichází Miloš Deletić.
61'
Amr Vardá se dostal k zakončení, ale nevedl si vůbec dobře.
60'
Ojamaa se provinil ofsajdem.
59'
Utkání tedy naprosto kopíruje předchozí zápas z Kypru. A to do konce zápasu zbývá něco pžes půl hodiny i s nastavením.
58'
Flora Tallinn vstřelila branku!
Autorem vyrovnávací branky na 2:2 je z dorážky SERGEJ ZENJOV!
58'
Střelu Pooma opět brankář Tzur pouze vyráží před sebe.
58'
Amr Vardá se dopustil v souboji nedovoleného zákroku.
57'
Rohový kop Vassilejeva neznamenal nebezpečí pro kyperského soupeře.
56'
Střídání v týmu FC Flora Tallinn: ze hřiště odchází Michael Lilander, přichází Kristo Hussar.
55'
A po několika odrazech za brankovou čáru dokázal balon dopravit RAUNO SAPPINEN – 1:2!
55'
Střelecký pokus vyslaný z kopačky Henrika Ojamy dokázal vyrazit před sebe brankář Tzur.
52'
Oba hráči se opět potkali v osobním souboji, jen tentokráte si nedovoleně počínal Kačarava.
48'
Pronikající Kačarava byl nedovoleně zastaven bránícím Markusem Soometsem.
46'
Střídání v týmu FC Flora Tallinn: ze hřiště odchází Ken Kallaste, přichází Marco Lukka.
Střídání v týmu Anorthosis Famagusta FC: ze hřiště odchází Spyros Risvanis, přichází Paulus Arajuuri.
46'

Fauly: 4:3
První poločas vyzněl ve prospěch kyperského týmu 2:0 po trefách Christofiho a Popoviče. Uvídime zda znovu sklapne Csaplárova past, jelikož i na Kypru vedl Anorthosis 2:0 a nakonec z toho byla jen remíza 2:2.
45+1'
45+1'
Poomovo rozehrání rohu nepřinel nic zajímavého před kyperskou brankou.
45+1'
Brankáře Tzura nedokázal překonat svým zakončneím Sappinen – rohový kop!
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
44'
Vassiljev nedovoleně zpacifikoval soupeře Vardu.
43'
Po dalším rohovém kopu nepřesně mimo branku soupeře zakončoval Rauno Sappinen.
41'
Denis Popovič se provinil útočným faulem proti Kenovi Kallastevovi.
40'
Hambardzumjan byl rychlejší jak vítr a proto vletěl do ofsajud, což však neuteklo asistentovi rozhodčího a praporek má již zvednutý nad svou hlavou.
39'
Po rohovém kopu rozehraným Markusme Poomem nepřesně mimo branku zakončoval Marten Kuusk.
37'
Kačarava se provinil útočným faulem v osobním souboji proti Markusovi Soometsovi.
35'
Sappinen byl lapem do ofsajdové pasti soupeře, kterému stačí již se jen soustředeně bránit.
34'
Přesně stejný průběh utkání byl na Kypru. Jenže tam Flora dokázala zapnout a nakonec zápas skončil nerozhodně 2:2. Dopadne to dnes stejně?
33'
Famagusta právě vstřelila branku!
Kačarava přesně našel nabíhajícího DENISE POPOVIČE a ten nekompromisně zvyšuje na 0:2! Asistence: Nika Kačarava.
32'
Střelecký pokus Sergeje Zenjova byl z kategorie nepřesných.
29'
Po přesném pasu od Vardy je autorem branky díky šikovnému lobu DEMETRIS CHRISTOFI – 0:1!. Asistence: Amr Vardá.
28'
Marten Kuusk jak jinak než faulem zastavil agilního Vardu.
27'
Na druhé straně hřiště budou také rozehrávat stejnou herní situaci hráči Flory Tallinn.
26'
Popovič bude rozehrávat rohový kop kyperského týmu.
25'
Vardá byl tentokráte zastaven faulem obránce Henrika Pürga.
23'
Markus Poom se proti fotbalovým pravidlům provinil svým ofsajdovým postavením.
22'
Rohový kop Flory Tallinn nepřinesl před brankou Assafa Tzura nic zajímavého.
21'
Obdobná situace jako před chvíli, jen v trochu jiném složení. Střelecký pokus, který vyslal Ojamaa zablokoval obětavý Risvanis.
19'
Sappinenovu ránu zastavil dobře pozičně postavený obránce Spyros Risvanis.
16'
I tento rohový kop byl nakonec ubráněn pozornou estonskou obranou.
15'
Střela Risvanise byla zablokována obětavou obranou Flory Tallin opět na rohový kop pro kyperské mužstvo.
12'
Po centru z rohového kopu se ke koncovce dostal Sypros Risvanis, ale ani on nedokázal brankáře Igonena překvapit.
12'
Rohový kop Famagusty bude rozehrávat středopolař Denis Popović.
10'
Žlutou kartu dostává Markus Soomets (FC Flora Tallinn).
10'
Vardá je zatím velmi aktivní, nyní na jeho aktivitu nenašel jiný recept než faul Soomets a také on spatří z rukou rozhodčího žluté napomenutí.
8'
Po rozehrání přímého kopu byl pro změnu chycen do ofsajdu hráč Flory Tallinn Rauno Sappinen.
7'
Žlutou kartu dostává Spyros Risvanis (Anorthosis Famagusta FC).
7'
Henrik Ojamaa byl váíce než důrazně zastaven protihráčem Risvanisem a to znamená, že první žlutá karta tohoto utkání je na světě.
5'
V ofsajdové pasti byl chycen ofenzívně laděný hráč Anorthosis Famagusty Amr Vardá.
3'
První rohový kop Flory Tallinn rozehrával od rohového praporku Markus Poom.
1'
Hosté začali zostra a hned první střelecký pokus Nika Kačaravy musel hasit spolehlivý brankář Igonen.
1'

FC Flora Tallinn: Igonen – Lilander, Pürg, Kuusk, Kallaste – Poom, Vassiljev (C), Soomets – Zenjov, Sappinen, Henrik Ojamaa.
Náhradníci: Paplavskis, Nomm – Lukka, Reinkort, Alliku, Miller, Tõugjas, Shein, Välja, Hussar, Seppik, Kuraksin.

Anorthosis Famagusta FC: Tzur – Avraam, Antoniades, Risvanis, Hambardzumjan – Hušbauer, Artymatas (C) – Vardá, Popovič, Christofi – Kačarava.
Náhradníci: Vasiliou – Correia, Roushias, Christodoulopoulos, Kaltsas, Arajuuri, Ninua, Correa, M. Ioannou, Deletić, Chrysostomou.

Rozhodčí: Hövdanum – Christiansen, Höjgaard.
Anorthosis Famagusta FC

Famagusta je na tom ještě o trochu hůře než její dnešní soupeř. Získala totiž dosud také jen jeden bod. Má ale o něco horší skóre, a tak jí patří poslední pozice ve skupině B. Anorthosis v prvních dvou kolech prohrál dvakrát shodně 0:2, a to s Bělehradem a s Gentem. Svůj jediný bod zapsal právě proti dnešnímu soupeři, když doma remizoval 1:1.
FC Flora Tallinn

Tallinn na tom není po třech odehraných kolech vůbec dobře. Získal totiž jen jeden jediný bod a patří mu třetí pozice. První zápas nově ustanovené soutěže odehrála Flora na domácím hřišti, avšak těsně padla s Gentem 0:1. Ani druhý zápas výhru nepřinesl, jelikož Tallinn padl na pažitu Bělehradu. Dosud jediný bod vybojoval v posledním duelu s dnešním soupeřem, když na jeho hřišti remizoval 2:2.
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u dnešního utkání v rámci Konferenční ligy! Spolu se podíváme na duel mezi Tallinnem a Famagustou. Úvodní výkop je naplánován na 16:30 a my budeme u toho.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.