Konferenční liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Gent : FK Partizan - 4. listopadu 2021   18:45

Gent
Gent
80' Tissoudali (Čakvetadze)
1:1
(0:0)
FK Partizan
FK Partizan
66' Urošević
Gent
Bolat – Hanche-Olsen, Ngadeu, Okumu, Fortuna – Castro-Montes (90. Samoise), Owusu (71. De Sart), Kums, Bezus (71. Tissoudali) – Odjidja-Ofoe (C) (71. Čakvetadze) – Depoitre.
Kavanagh – Cook, Lennard
KAA Gent Stadium, Gent
FK Partizan
Popovic – Miletić, Vujačić, Saničanin, Miljković, Jojić (C) – B. Natcho (76. Smiljanić), Pantić (90+1. Jović), Urošević (87. Obradović) – Menig (87. Lutovac), Ricardo Gomes.

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 8:5. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 8:9.
Je konec. Gent remizoval s Partizanem Bělehrad 1:1. V první půli branka nepadla i přes nějaké šance. Na úvodní gól jsme museli čekat do 66. minuty, kdy se prosadil Urošević a poslal tak srbský celek do vedení. V 80. minutě hostům ale vzal vítr z plachet vyrovnávacím gólem na 1:1 Tissoudali. Gent tak nadále zůstává v tabulce první a Partizan druhý se ztrátou tří bodů.
90+4'
90+3'
Laurent Depoitre se dostal ke střele, ale ta skončila jen vedle brány.
90+2'
Domácí drží balón na hranici vápna, ale nemohou se dostat ke střele.
90+1'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Danilo Pantić, přichází Nemanja Jović.
90'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.
90'
Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Alessio Castro-Montes, přichází Matisse Samoise.
88'
Gent pokračuje s míčem u nohou, ale nikam moc nespěchá, jelikož remíza mu stačí k tomu, aby byl nadále na první pozici.
87'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Queensy Menig, přichází Aleksandar Lutovac.
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Slobodan Urošević, přichází Ivan Obradović.
86'
Bělehrad se ubránil dalšímu útoku soupeře, ale nedokázal se dostat dopředu.
84'
Následná standardní situace ale nebyla příliš nebezpečná a Partizan tak bude mít odkop pod brány.
83'
Gent je nyní velice aktivní a k dispozici bude mít další rohový kop.
82'
Alessio Castro-Montes poslal nebezpečný balón do vápna soupeře, ale Aleksandar Popovic jej vyrazil do zámezí a následuje tak rohový kop.
80'
Gent právě vstřelil branku!
Je srovnáno na 1:1! Giorgi Čakvetadze poslal z pravé strany skvělý centr do vápna, kde se absolutně osamocen nacházel TARIK TISSOUDALI a ten z voleje a z bezprostřední blízkosti nedal brankáři Popovicovi šanci. Asistence: Giorgi Čakvetadze.
78'
Gent je podrážděný a nedokáže vytvářet nějaké smysluplné kombinace.
76'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Bibras Natcho, přichází Milan Smiljanić.
75'
Julien De Sart se sice dostal do zakončení, ale s tím Aleksandar Popovic neměl moc práce.
71'
Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Elisha Owusu, přichází Julien De Sart.
Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Vadis Odjidja-Ofoe, přichází Giorgi Čakvetadze.
Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Roman Bezus, přichází Tarik Tissoudali.
69'
Partizan si vypracoval další šanci po centru z volného kopu, ale Ricardo Jorge Pires Gomes zakončil vedle a navíc se nacházel v ofsajdu.
67'
Nyní došlo k menší roztržce u postranní čáry po souboji dvou hráčů, ovšem nebylo to nic vážnějšího.
66'
Partizan právě vstřelil branku!
Tak tohle byla velká paráda a máme tady úvodní branku zápasu, kterou dává Bělehrad! SLOBODAN UROŠEVIĆ dostal míč do vápna, kde si udělal místo pro střelu pravou nohou a posléze vypálil nádhernou ránu do pravé šibenice.
64'
Stále se toho na trávníku moc neděje a hraje se uprostřed hřiště.
62'
Hostující hráč zůstal ležet po souboji se soupeřem a opět je hra přerušená.
60'
Hodina utkání je za námi a stále čekáme na první branku zápasu. Gent je o něco lepším celkem, ale zatím to na skóre nic nemění.
59'
Balón nyní skončil jen v zámezí, což znamená autové vhazování pro Gent.
57'
Aleksandar Popovic tentokrát musel zasahovat, protože se dostal ke střele Alessio Castro-Montes, ale o první gól se nepostaral.
56'
Miloš Jojić se dostal ke střele uvnitř vápna, ale jeho pokus byl zblokován a druhá střela šla nad bránu.
54'
Michael Ngadeu poslal k zemi Ricarda Jorge Pires Gomese, což znamená volný kop pro Partizan Bělehrad.
52'
Partizan kombinoval na levé straně, ale nakonec z toho nebylo nic víc.
49'
Úvod druhé půle nám toho zatím moc nepřináší. Gent se sice snaží něco vypracovat, ale nedaří se mu to.
47'
Míč končí pouze v zámezí a následuje tak autové vhazování pro Bělehrad.
46'
45'
42'
Pomalu to vypadá, že první poločas nám branku nepřinese, neboť se nehraje v nějakém tempu a míč končí spíše v zámezí.
41'
Další útočný faul Gentu, kterého se provinil Alessio Castro-Montes.
39'
Domácí mužstvo mělo k dispozici další rohový kop, po kterém přišlo zakončení Laurenta Depoitrého, ale ten minul bránu Partizanu.
37'
Balón zavítal jen do zámezí a Partizan tak bude mít k dispozici autové vhazování.
36'
Elisha Owusu se posléze uvolnil, ale svůj pokus vypálil jen vedle brány Bělehradu.
35'
Momentálně toho k vidění moc není a hra se pohybuje okolo středu hřiště.
34'
Gent získal autové vhazování na polovině svého soupeře, ale nebylo z toho nic nebezpečného.
33'
Aleksandar Popovic musel být připraven, jelikož přišlo zakončení Vadise Odjidja-Ofoého.
31'
Domácí mužstvo získalo rohový kop, který rychle rozehrálo nakrátko a poté přišel centr na zadní tyč, kde ale nepřesně zakončil hlavou Bezus.
30'
Půl hodina utkání je za námi a zatím jsme se v zápase mezi Gentem a Bělehradem nedočkali branky.
29'
Posléze ještě Partizan získal rohový kop, ale ten už nic moc vážnějšího nepřinesl.
28'
Bibras Natcho se ujal exekuce přímého kopu, který kopl fantasticky, ale nakonec míč trefil pouze levou tyč domácí svatyně!
26'
Bělehrad získal přímý kop z dobré pozice po faulu na Ricarda Jorge Pires Gomese.
24'
Gentu se nepodařila útočná akce z pravé strany, ale Partizan tentokrát dlouho u balónu nezůstal.
23'
Bělehrad se poslední minuty trochu probudil a snaží se prodrat dopředu po levém křídle.
20'
Danilo Pantić se uvnitř vápna z levé strany dostal ke střele, ale tu poslal jen doprostřed brány.
18'
Následně si domácí chtěli vymodlit pokutový kop, když šel k zemi Núrio Fortuna, ale píšťalka sudího se neozvala.
17'
Laurent Depoitre také dává branku, ale rozhodčí mu odpískal faul na Nemanju Miletiče. Gentu se tak zatím nedaří dát gól, který bude platit podle pravidel.
15'
Alessio Castro-Montes sice vstřelil skvělou branku do levé šibenice, ale nacházel se pouze v ofsajdu, což okamžitě signalizoval pomezní rozhodčí a měl pravdu.
13'
Igor Vujačić přišlápl nohu Laurenta Depoitrého, což sudí viděl a odpískal.
12'
Nakonec ale následný centr nepřinesl nic moc vážnějšího a Partizan bude rozehrávat od své svatyně.
11'
Núrio Fortuna posléze vybojoval rohový kop z levé strany a Gent se tak může pokusit o úvodní branku.
9'
Partizan od úvodního výkopu drží velmi defenzivní postavení a čeká s čím přijde soupeř.
7'
Gent je v dnešním zápase favoritem, což také potvrzuje na začátku utkání. Roman Bezus se ale posléze ocitl jen v ofsajdu.
5'
Standardní situace belgického mužstva nepřinesla nic moc vážnějšího a Partizan tak může něco vymyslet.
4'
Domácí se dostali ke střele, která ale byla sražená do zámezí a následuje tak rohový kop.
2'
Aleksandar Miljković dohrál soupeře u pomezní čáry, což sudí viděl a také odpískal.
1'

KAA Gent: Bolat – Hanche-Olsen, Ngadeu, Okumu, Fortuna – Castro-Montes, Owusu, Kums, Bezus – Odjidja-Ofoe (C) – Depoitre.
Náhradníci: Roef – Bayo, Oladoye, Bruno, De Sart, Čakvetadze, Lemajić, Mboyo, Operi, Samoise, Tissoudali.

FK Partizan Bělehrad: Popovic – Miletić, Vujačić, Saničanin, Miljković, Jojić (C) – B. Natcho, Pantić, Urošević – Menig, Ricardo Gomes.
Náhradníci: N. Stevanović – Jović, Baždar, Lutovac, Milovanović, Obradović, Ostojić, Pavlović, Smiljanić, Terzić, Živković.

Rozhodčí: Kavanagh – Cook, Lennard.
Ve 4. kole skupiny B Evropské konferenční ligy se proti sobě utkají týmy KAA Gent a FK Partizan Bělehrad. V prvním zápase na bělehradské půdě byl k vidění jen jeden gól. Ten vstřelil v 59. minutě hostující Kums a Gent tak zvítězil v poměru 1:0. Dnes se bude bojovat na KAA Gent Stadionu. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Kavanagh a jeho asistenti Cook a Lennard. Úvodní výkop je naplánován na 18:45.
Gent je aktuálně na 1. místě s 9 body a skóre 4:0. Bělehrad je na tom také dobře a momentálně jej najdeme na 2. pozici se 6 body a skóre 4:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.