Konferenční liga (Předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Hajduk Split : Guimarães - 4. srpna 2022   21:00

Hajduk Split
67' Sahiti  • 75' Melnjak  • 87' Krovinović
3:1
(0:0)
Guimarães
Guimarães
61' Maga
Kalinić (C) – Mikanović (77. Lovrencics), Simić, Elez (82. Awaziem), Melnjak – Vuković (69. Atanasov), Grgić, Krovinović – Sahiti (77. Čolina), Livaja, Biuk.
Al Hakim – Klyver, Wilde (SWE)
Stadion Poljud, Split
32 000 diváků
Guimarães
Varela (C) – Maga, Mumin, Villanueva, Ogawa – Almeida (46. D. Silva), Semedo, T. Silva – Lameiras (82. Antoñín), A. Silva (62. Anderson), Luz (62. Jota II).
Bencze, Biai – Anderson, Antoñín, Bamba, Amaro, Sá, Jota, Jota II, Salgueiro, D. Silva.

Hajduk Split potvrdil roli favorita a na domácí půdě porazil portugalský tým Vitória SC Guimarães 3:1.

Přitom to byli hosté, kteří se jako první dostali do vedení, avšak domácí fotbalisty inkasovaná branka z 61. minuty nakopla a ve zbývající půl hodině střetnutí třemi góly zcela otočili průběh na svou stranu.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 3:1. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:9.
90+5'
87'
Hajduk právě vstřelil branku!
Autorem branky je FILIP KROVINOVIĆ.
82'
Střídání v týmu HNK Hajduk Split:
ze hřiště odchází Josip Elez, přichází Chidozie Awaziem.
82'
Střídání v týmu Vitória SC Guimarães:
ze hřiště odchází Rúben Lameiras, přichází Antoñín.
77'
ze hřiště odchází Dino Mikanović, přichází Gergő Lovrencsics.
77'
ze hřiště odchází Emir Sahiti, přichází David Čolina.
75'
Autorem branky je DARIO MELNJAK.
72'
Žlutá karta pro tým Vitória SC Guimarães (Alfa Semedo).
69'
ze hřiště odchází Josip Vuković, přichází Jani Atanasov.
67'
Autorem branky je EMIR SAHITI.
62'
ze hřiště odchází Nélson Luz, přichází Jota II.
62'
ze hřiště odchází André Silva, přichází Anderson.
61'
Guimarães právě vstřelilo branku!
Autorem branky je MIGUEL MAGA.
46'
ze hřiště odchází André Almeida, přichází Daniel Silva.
46'
45+4'
23'
Žlutá karta pro tým HNK Hajduk Split (Filip Krovinović).
12'
Žlutá karta pro tým Vitória SC Guimarães (Tiago Silva).
1'

HNK Hajduk Split: Kalinić (C) – Mikanović, Simić, Elez, Melnjak – Vuković, Grgić, Krovinović – Sahiti, Livaja, Biuk.
Náhradníci: Sentić, Subašić – Atanasov, Awaziem, Čolina, Dimitrov, Krolo, Lovrencics, Mlakar, Šarić.
Trenér: Valdas Dambrauskas

Vitória SC Guimarães: Varela (C) – Maga, Mumin, Villanueva, Ogawa – Almeida, Semedo, T. Silva – Lameiras, A. Silva, Luz.
Náhradníci: Bencze, Biai – Anderson, Antonin, Bamba, Amaro, Sá, Jota, Jota II, Salgueiro, D. Silva.
Trenér: Moreno

Rozhodčí: Al Hakim – Klyver, Wilde (SWE).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.