Konferenční liga (Předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Stockholm : Vorskla - 27. července 2022   19:00

Stockholm
Stockholm
45+3' Mendes  • 107' Björnström
2:0
(1:0)
Vorskla
Vorskla
Stockholm
Nordfeldt – Mendes (103. Ring), Collins (106. Ceesay), Papagiannopoulos, Otieno – Ayari (78. Abdirahman), Hussein, Larsson (C), Björnström – Guidetti (106. Bahoui), Stefanelli (103. Mbunga Kimpioka).
Milanović – Šutulović, Andrejić (SER)
Friends Arena, Solna
15 759 diváků
Vorskla
Rižnyk – Perduta (C), Javorskyj, Zajkov (30. Čeljadin), Bacula – Kozyrenko, Puclin, Olijnyk (95. Kulakovskyj), Thill (74. Rangel) – Marlyson (74. Kravčuk), Stěpaňuk.

Fotbalisté AIK Stockholm zvládli dramatickou odvetu a po vítězství 2:0 v prodloužení nad Vorsklou si zahraje třetí předkolo Evropské konferenční ligy.

Domácí vstřelili potřebný první gól těsně před koncem prvního poločasu, branku vsítil Joe Mendes. Více gólů v základní hrací době nepadlo, a protože doma Vorskla zvítězila 3:2, šlo se do prodloužení. A v něm se rozhodlo. Konkrétně ve 107. minutě, kdy Axel Björnström navýšil vedení AIK a soupeř už se na odpověď nezmohl.

Ve třetím předkole se AIK Stockholm utká s postoupivším ze dvojice Valmiera – Škendija.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 7:9. Střely mimo: 11:6. Rohy: 12:7. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 20:16.
120+2'
120+1'
Žlutá karta pro tým AIK Stockholm (Bilal Hussein).
119'
Žlutá karta pro tým FC Vorskla Poltava (David Puclin).
117'
Žlutá karta pro tým AIK Stockholm (Nabil Bahoui).
112'
Žlutá karta pro tým FC Vorskla Poltava (Sergij Javorskyj).
108'
Žlutá karta pro tým FC Vorskla Poltava (Dmytro Rižnyk).
107'
AIK Stockholm právě vstřelil branku!
Autorem branky je AXEL BJÖRNSTRÖM.
106'
Střídání v týmu AIK Stockholm:
ze hřiště odchází John Guidetti, přichází Nabil Bahoui.
106'
ze hřiště odchází Sichenje Collins, přichází Jesper Ceesay.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105'
První poločas prodloužení skončil.
103'
ze hřiště odchází Nicolas Marcelo Stefanelli, přichází Benjamin Mbunga Kimpioka.
103'
ze hřiště odchází Joe Mendes, přichází Erik Ring.
95'
Střídání v týmu FC Vorskla Poltava:
ze hřiště odchází Denys Olijnyk, přichází Arťjom Kulakovskyj.
91'
Začal první poločas prodloužení.
90+5'
Druhý poločas skončil.
88'
Žlutá karta pro tým FC Vorskla Poltava (Andrij Bacula).
83'
Žlutá karta pro tým FC Vorskla Poltava (Rangel).
78'
ze hřiště odchází Yasin Ayari, přichází Amar Abdirahman.
74'
ze hřiště odchází Marlyson, přichází Danylo Kravčuk.
74'
ze hřiště odchází Vincent Thill, přichází Rangel.
46'
45+3'
45+3'
Autorem branky je JOE MENDES. Asistence: Erick Otieno.
45'
Žlutá karta pro tým FC Vorskla Poltava (Vincent Thill).
41'
Žlutá karta pro tým AIK Stockholm (Erick Otieno).
30'
ze hřiště odchází Gjoko Zajkov, přichází Arťjom Čeljadin.
1'

AIK Stockholm: Nordfeldt – Mendes, Collins, Papagiannopoulos, Otieno – Ayari, Hussein, Larsson (C), Björnström – Guidetti, Stefanelli.
Náhradníci: Henareh, Janošević – Abdirahman, Atola, Bahoui, Ceesay, Elbouzedi, Lustig, Mbunga Kimpioka, Ring.
Trenér: Bartosz Grzelak

FC Vorskla Poltava: Rižnyk – Perduta (C), Javorskyj, Zajkov, Bacula – Kozyrenko, Puclin, Olyňuk, Thill – Marlyson, Stěpaňuk.
Náhradníci: Isenko, Tkačenko – Čeljadin, Černyš, Izotov, Chrypčuk, Kravčuk, Krupskyj, Kulakovskyj, Melnyčuk, Rangel, Yakubu.
Trenér: Viktor Skrypnyk

Rozhodčí: Milanović – Šutulović, Andrejić (SER).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.