Konferenční liga (Předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Zrinjski : Tobol Kostanay - 4. srpna 2022   21:00

Zrinjski
Zrinjski
76' Janković
1:0
(0:0)
Tobol Kostanay
Zrinjski
Čondrić – Čorluka, Barišić, Magdić – Tičinović, Ilinković (61. Kamenar), Savić, Memija (61. Maglica) – Janković (87. Mandić) – Biblija (C), Ćuže (60. Jukić).
Nobre (POR) – Ribeiro (POR), Martins (POR)
Stadion Bijeli Brijeg, Mostar
Mokin – Žarynbetov, Malyj (77. Žumašev), Maročkin, Tomašević, Amanović – Tagybergen, Jovančić, Mužikov (C) (65. Vukadinović) – Tošić, Déblé (70. Žaksylykov).
Akmurzin – Asrankulov, Vassiljev, Žumašev, Vukadinović, Žaksylykov, Sergejev.

To je z tohoto utkání vše, já vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 8:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 14:11.
Utkání je u konce a diváci se v nervózní druhé půli, ve které padly dokonce dvě červené karty, dočkali jediné branky. Tu dal k radosti tribun domácí Niko Janković a svou povedenou trefou přímo z rohu zařídil Mostaru nadějnější pozici do odvety, která se bude konat příští týden.
90+7'
90+3'
Žlutá karta pro tým FC Tobol Kostanaj (Samat Žarynbetov).
90+1'
Žlutá karta pro tým HŠK Zrinjski Mostar (Nikola Mandić).
87'
Střídání v týmu HŠK Zrinjski Mostar:
ze hřiště odchází Niko Janković, přichází Nikola Mandić.
84'
Druhá žlutá a následně červená karta pro tým FC Tobol Kostanaj (Žarko Tomašević).
84'
Žlutá karta pro tým FC Tobol Kostanaj (Žarko Tomašević).
78'
Žlutá karta pro tým HŠK Zrinjski Mostar (Salatović – asistent trenéra).
78'
Žlutá karta pro tým HŠK Zrinjski Mostar (Jakirović – trenér).
77'
Střídání v týmu FC Tobol Kostanaj:
ze hřiště odchází Sergyj Malyj, přichází Žaslan Žumašev.
76'
Zrinjski Mostar právě vstřelil branku!
Domácí jdou do vedení a to opravdu povedeným způsobem. NIKO JANKOVIĆ rozehrával rohový kop a svůj centr zakroutil přesně do branky! Krásný gól, který je po zásluze oslavován, stav je 1:0.
70'
ze hřiště odchází Sérge Déblé, přichází Ajbar Žaksylykov.
65'
ze hřiště odchází Šerikžan Mužikov, přichází Miljan Vukadinović.
61'
ze hřiště odchází Silvio Ilinković, přichází Karlo Kamenar.
61'
ze hřiště odchází Kerim Memija, přichází Frane Maglica.
60'
ze hřiště odchází Mario Ćuže, přichází Ivan Jukić.
55'
Druhá žlutá a následně červená karta pro tým HŠK Zrinjski Mostar (Josip Čorluka).
48'
Žlutá karta pro tým FC Tobol Kostanaj (Sergyj Malyj).
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:04.
První půle je za námi a my v ní mnoho fotbalu neviděli. Stačí říci jediný statistický údaj – hráči obou celků nevyslali za celý poločas ani jednu střelu na branku. Nejblíže úspěchu byli hosté, když na konci trefil Déblé Čondrićovo břevno. Na případné góly si tak musíme počkat do druhé půle.
45+2'
42'
Žlutá karta pro tým HŠK Zrinjski Mostar (Josip Čorluka).
31'
Žlutá karta pro tým HŠK Zrinjski Mostar (Nemanja Bilbija).
28'
Žlutá karta pro tým FC Tobol Kostanaj (Aškat Tagybergen).
1'

HŠK Zrinjski Mostar: Čondrić – Čorluka, Barišić, Magdić – Tičinović, Ilinković, Savić, Memija – Janković – Biblija (C), Ćuže.
Náhradníci: Soldo – Jukić, Zlomislić, Mandić, Sabljić, Malekinušić, Maglica, Sučić, Stranput, Juranović, Kamenar, Senić.
Trenér: Sergej Jakirović

FC Tobol Kostanaj: Mokin – Žarynbetov, Malyj, Maročkin, Tomašević, Amanović – Tagybergen, Jovančić, Mužikov (C) – Tošić, Déblé.
Náhradníci: Akmurzin – Asrankulov, Vassiljev, Žumašev, Vukadinović, Žaksylykov, Sergejev.
Trenér: Milan Milanović

Rozhodčí: Nobre (POR) – Ribeiro (POR), Martins (POR).
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stadion Bijeli Brijeg začne ve 21:00, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude António Nobre, kterému budou na pomezí asistovat Pedro Ribeiro a Pedro Martins. Čtvrtým rozhodčím byl nominován André Narciso. Všichni pánové jsou z Portugalska.
HŠK Zrinjski Mostar

Tým z Bosny a Hercegoviny je v letošní sezóně už ve druhé evropské soutěži, neboť nejprve vypadl v předkole Ligy mistrů s Šerifem Tiraspol a poté se přesunul do EKL. V té vyřadil Tiranu po výhrách 1:0 venku a 3:2 doma. No a nyní čeká předposlední soupeř před případným postupem do hlavní soutěže.

FC Tobol Kostanaj

Mužstvo z Kazachstánu je na tom obdobně. Po jedenácti letech se Tobol představil v předkole LM, kde ale nestačil na maďarský Ferencvárosi a přešel tak do EKL. V něm po domácí výhře 2:0 a venkovní 1:0 vyřadil Lincoln Red Imps z Gibraltaru.
Dobrý večer u utkání 3. předkola Evropské konferenční ligy mezi týmy HŠK Zrinjski Mostar a FC Tobol Kostanaj.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.