Konferenční liga (Předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Rijeka : Lille - 31. srpna 2023   20:15

Rijeka
Rijeka
58' Smolčič
1:1
(0:0)
Lille
Lille
109' David
Rijeka
L. Godinho – R. Teixeira, P. Almeida (všichni POR)
Stadion HNK Rijeka, Rijeka
Lille

Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 1:5. Rohy: 6:11. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 23:17.
Favorit z Francie to přeci jen dokázal a po obrovském boji vybojoval na hřišti chorvatského protivníka remízu po prodloužení, která mu v konečném zúčtování stačí na postup. Domácí byli hodně blízko a jsou jistě hodně zklamaní, do základní skupiny EKL jim chyběl malý krůček.
120+4'
120+1'
Žlutá karta pro tým HNK Rijeka (Smolčič).
116'
Střídání v týmu HNK Rijeka:
ze hřiště odchází Hodža, přichází Bogojevič.
114'
Střídání v týmu Lille OSC:
ze hřiště odchází Cabella, přichází Umtiti.
114'
Žlutá karta pro tým HNK Rijeka (Obregon).
111'
Žlutá karta pro tým HNK Rijeka (Vukčevič).
109'
Lille právě vstřelilo branku!
Lille v úvodu druhého prodloužení srovnává a domácí musí znovu dotahovat, ovšem nyní už nemají moc času. Nejprve měli štěstí, když Ismaily střílel jen do vzdálenější tyče, ovšem k dorážce se dostal JONATHAN DAVID a bleskurychle poslal balón do sítě.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105+3'
První poločas prodloužení skončil.
105'
ze hřiště odchází Fruk, přichází Liber.
99'
ze hřiště odchází Zhegrova, přichází Yazici.
99'
Žlutá karta pro tým Lille OSC (Diakité).
91'
Začal první poločas prodloužení.
90+8'
Druhý poločas skončil.
87'
ze hřiště odchází Cavaleiro, přichází Haraldsson.
87'
ze hřiště odchází Yoro, přichází Diakité.
87'
ze hřiště odchází Selahi, přichází Ilinkovič.
77'
ze hřiště odchází Ivanovič, přichází Obregon.
77'
ze hřiště odchází Pašalič, přichází Grgič.
69'
David poslal po Cavaleirově centru míč hlavou do sítě, gól ale pro ofsajd neplatí.
58'
Rijeka právě vstřelila branku!
Domácí rozehráli standardku, Chevalier špatně vyběhl a míč nedokázal vyboxovat, následovala skrumáž před jeho bránou, při které se k odraženému míči dostal IVAN SMOLČIČ a nekompromisně jej odehrál do prázdné brány.
49'
Žlutá karta pro tým HNK Rijeka (Ivanovič).
46'
ze hřiště odchází Jankovič, přichází Vukčevič.
46'
45+3'
45+1'
Žlutá karta pro tým HNK Rijeka (Galešič).
37'
Žlutá karta pro tým HNK Rijeka (Fruk).
8'
Žlutá karta pro tým Lille OSC (David).
1'

HNK Rijeka: Labrovič (C) – Smolčič, Galešič, Mitrovič, Goda – Hodža – Pašalič, Selahi, Fruk, Jankovič – Ivanovič.
Náhradníci: Zlomislič, Todorovič – Liber, Obregon, Vukčevič, Lepinjica, Grgič, Ilinkovič, Bogojevič, Čabraja, Dilaver, Veiga.
Trenér: Ž. Sopic.

Lille OSC: Chevalier – Santos, Yoro, Alexsandro, Ismaily – André (C), Gomes – Zhegrova, Cabella, Cavaleiro – David.
Náhradníci: Jakubech, Negrel – Gudmundsson, Haraldsson, Yazici, Zedadka, Umtiti, Diakité, Miramon, Malouda.
Trenér: P. Fonseca.

Rozhodčí: L. Godinho – R. Teixeira, P. Almeida (všichni POR).
Rijeka

Chorvatský tým začal ve 2. předkole, kde narazil na kosovské Dukagjini, na jeho hřišti vyhrál 1:0, doma jej pak deklasoval 6:1. Následovala bitva s Torshavnem z Faerských ostrovů, tak tam Rijeka vyhrála, v tomto případě 3:1 a doma poté 2:0.

Oproti tomu Lille bylo nasazeno až do závěrečného předkola EKL, první duel na svém hřišti zvládlo, když svého protivníka porazilo 2:1, třebaže prohrávalo a druhý gól se mu povedlo vstřelit až v 89. minutě. Byl to první vzájemný souboj těchto klubů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15 a budeme z něj přinášet změny stavu.