Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Černá Hora : Slovinsko - 9. října 2017   17:30

Černá Hora
Černá Hora
43' Lončar
1:3
(1:1)
Slovinsko
Slovinsko
9' Kramarič   • 71' Pišek   • 78' Vrbanec
Černá Hora
Muric – Roganović, Rašo, Azemović, Vukčević (C) (69. Djuričković) – Lončar, Kotorac (75. Šarkić) – Vujnović, Vukčević, Camaj (67. Guzina) – Skenderović
Šarkić – Grivić, Golubović, Perović, Krnić, Djuričković, Guzina
Lambrechts – De Rocker, Weirdt
Gradski Stadion Podgorica, Podgorica
Slovinsko
Vodišek – Arh Česen, Badžim, Kuhar – Brecl (46. Vrbanec), Primc (84. Gajič), Pišek, Žužek, Gliha – Ožbolt (56. Mlakar), Kramarič (C)
Sorčan – Vrbanec, Mlakar, Gajič, Humar, Pišek A., Rom

Hostující celek tento zápas dokázal vyhrát. Díky dvěma brankám ve druhém poločase poráží Slovinko Černou Horu 3:1 a získává body do tabulky.
90+4'
90+2'
Hraje se na polovině hrací plochy, Slovinský tým má míč pod kontrolou. Jeden z hostujících hráčů se dostal do ofsajdu, a tak nemohl pokračovat ve hře.
90+1'
Čtyři minuty uvidíme nad rámec základních devadesáti.
90'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidný závěr zápasu. Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
87'
V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí celek už nemá na zdramatizování zápasu sílu ani čas.
85'
Hostující celek byl nachytaný v postavení mimo hru, v ofsajdu byl Kramarič.
84'
Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Primc, přichází Gajič.
83'
Rohový kop pro Černou Horu, rozehrávat jej bude Guzina.
83'
Domácí mají míč pod kontrolou, drží hru na útočné polovině, ale nemohou se probojovat do zakončení.
82'
Djuričković se pokouší založit útočnou akci domácího celku, ale nemůže se dostat hlouběji do útočného pásma.
81'
Černá Hora se momentálně brání tlaku soupeře, Slovinsko míří za výhrou.
79'
V poklidném tempu se zápas dohrává, sledujeme hru spíše na polovině hrací plochy. Ani jeden celek se nežene do zakončení. Deset minut hry nás dělí od konce zápasu.
78'
Slovinsko právě vstřelilo branku!
Hostující celek navyšuje své vedení, Pišek našel spoluhráče, tím byl VRBANEC. Jeho povedená rána končí v bráně, ujal se pokus na vzdálenější tyč. Domácí obrana nedokázala akci zastavit.
75'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Kotorac, přichází Šarkić.
75'
Žlutou kartu dostává Kramarič (Slovinsko).
72'
Červenou kartu dostává Muric (Černá Hora). Pro domácího brankáře zápas končí. Místo něho půjde do branky někdo jiný.
72'
Rohový kop pro hostující celek, domácí obrana si dokázala poradit, navíc byl Žužek v ofsajdu.
71'
Hostující celek se dostává do vedení, míč si připravil na puntík JANEZ PIŠEK, který poslal míč na úplně jinou stranu než skákal brankář.
70'
Vukčević fauloval v pokutovém území, Vrbanec je tím faulovaným. Penalta pro Slovinsko.
69'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Vukčević, přichází Djuričković.
68'
Badžim výborně přečetl úmysl domácího hráče, díky čemuž se dostal k míči a mohl vést protiakci.
67'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Camaj, přichází Guzina.
66'
Slovinská obrana je pod velkým tlakem, domácí celek pokračuje v aktivní hře, ale zatím se Černohorci do vedení nemohou probojovat.
65'
Rašo se dostal do dobré střelecké pozice, jeho střílenou přihrávku do předbrankového prostoru dokázala zastavit obrana.
63'
Slovinsko má k dispozici rohový kop. Gliha centroval před branku, ale jeho pokus postrádal přesnost.
63'
Kotorac a Vujnović kombinovali na útočné polovině, ale ani jeden z nic se do střelecké pozice nedokázal probojovat.
62'
Skenderović nedokázal zakončit, a tak hrají reprezentatné Slovinska.
61'
Muric vykopával od své branky, rozhodl se pro rychlou akci, aby co nejdříve dostal hru na útočnou polovinu.
60'
Domácí obránci a záložníci drží hru na útočné polovině, jenže nikdo z jejich spoluhráčů se nemůže propracovat do střelecké pozice.
57'
Obrázek hry je stále stejný, domácí celek má míč pod kontrolou, je na polovině soupeře a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.
57'
Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Ožbolt, přichází Mlakar.
56'
Domácí Vujnović se propracoval do střelecké pozice, jeho rána končí na tyči. Velká šance Černé Hory.
55'
Hraje se na polovině hrací plochy, více ze hry mají domácí fotbalisté, kteří se ale marně pokouší něco vymyslet před brankou soupeře.
54'
Badžim si v souboji s domácím hráčem počínal příliš agresivně, je mu pískán faul.
52'
Pišek fauloval soupeře, volný kop bude rozehrávat Vukčević. Rozhodl se pro přímou ránu na branku, ta ovšem postrádala přesnost.
51'
Černá Hora má k dispozici autové vhazování na útočné polovině. Jenže do šance se domácí fotbalisté propracovat nedokázali.
50'
Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice, mnoho šancí momentálně k vidění není.
48'
Rohový kop rozehrávalo Slovinsko. Gliha posílal míč před branku. Do zakončení se dostal následně Žužek, jehož pokus končí mimo.
48'
Žlutou kartu dostává Kotorac (Černá Hora).
47'
Camaj má k dispozici rohový kop, sledujeme aktivní hru domácího celku už od začátku druhého poločasu.
46'
Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Brecl, přichází Vrbanec.
46'
Hostující celek se v deváté minutě dostal do vedení. Dlouhou dobu se domácí pokoušeli vyrovnat. Podařilo se to už těsně před koncem poločasu, kdy se prosadil Lončar.
45+0'
45'
Hostům chtěl vedení vrátit Pišek, ale nepřekonal brankář Murice.
43'
Černá Hora právě vstřelila branku!
Po levé straně vedl domácí akci Skenderović. Ten centroval před branku, gólman podskočil míč, a tak měl STEFAN LONČAR hodně snadný úkol. Balon dostal za brankovou čáru, je vyrovnáno. Asistence: Skenderović.
42'
Domácí rozehrávali rohový kop, ale obrana Slovinka si dokázala poradit.
41'
Fotbalisté v červeném, tedy domácí, jsou častěji u míče, pokouší se něco vymyslet na útočné polovině,ale zatím marně.
40'
Muric získává míč po nepřesné kombinaci Slovinska. Domácí fotbalisté tak začínají od své brány.
39'
Černá Hora se pokouší vyrovnat. Z pokutového území vypálil Vujnović. Rána mu ale vůbec nesedla.
38'
Domácí fotbalisté zatím na branku vystřelili jen dvakrát, hosté vyslali na domácího brankáře čtyři pokusy a jeden se ujal.
37'
Roganović vybojoval míč a dostal se s balonem až za polovinu hrací plochy.
36'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky prvního poločasu, mnoho šancí momentálně k vidění není. Slovinsko se dokázalo vymanit z tlaku a dostalo se na útočnou polovinu.
35'
Černohorci se pokouší vyrovnat, ale nedaří se jim finální přihrávka na volného hráče, který by mohl zakončovat. Vujnović zkoušel oslovit spoluhráče, ale neuspěl
33'
Slovinsko má k dispozici autové vhazování na polovině hrací plochy. Sledujeme momentálně klidnější pasáž hry. Na výraznější střelecký pokus čekáme.
32'
Akce hostujícího celku je přerušena, nabíhající Kramarič byl v postavení mimo hru.
31'
Domácí Stefan Lončar se po rohovém kopu dostal k míči, jeho pokus ale končí výrazně mimo branku. Zajímavá příležitost.
30'
Camaj centroval před branku, jeho pokus byl hodně nepovedený. Obránce jej odehrál mimo, a tak se bude celý proces opakovat.
29'
Dlouhou dobu domácí celek kombinoval na útočné polovině. Skenderović se propracoval ke střel, která byla obranou zablokovaná jen za cenu rohového kopu.
27'
Nikola Vujnović se propracoval do střelecké pozice, jeho rána ze střední vzdálenosti nebyla špatná. Hostující brankář Vodišek dokázal míč zastavit.
26'
Od inkasované branky domácí fotbalisté výrazně zlepšili hru, hrají dobře defenzivně, ale do výraznější střelecké pozice se dostat nemohou.
24'
Z rychlé protiakce Slovinka se do zakončení dostal ze střední vzdálenosti Kramarič. Jeho pokus kryje snadno domácí brankář.
22'
Černá Hora kombinuje na polovině hrací plochy, do zakončení se dostal dvakrát Vukčević. Ale ani jeden z jeho pokusů nebyl přesný.
21'
Pišek dokázal hru dostat od své branky na polovinu hrací plochy. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
20'
Dvacet minut hry je pryč. Více ze hry mají sice domácí fotbalisté, kteří ale musí dohánět vedení soupeře.
19'
Sledujeme rychlý fotbal, který musí fanoušci bavit. Šanci k vidění jsou na obou stranách. Hostující celek ale vede díky brance kapitána.
18'
Camaj dobře vypálil, jeho ránu zablokoval hostující obránce. Je z toho rohový kop. Camaj jej rozehrál, ale nedokázal přesněji oslovit spoluhráče.
16'
Další domácí akci vedl s osmnáctkou hrající Camaj, jeho zakončení se mezi tři tyče vůbec nevešlo.
16'
Černohorci se propracovali do další zajímavé střelecké pozice, hlavou zakončoval Vukčević. Jeho pokus mířil do středu brány, kde byl připravený gólman.
15'
Momentálně má domácí celek více ze hry, měl k dispozici dvakrát rohový kop, ale ani jedna rozehrávka se nepovedla podle představ.
14'
Hostující Ožbej Kuhar se po volném kopu dostal k hlavičce, jeho pokus ale končí vysoko nad bránou.
12'
Žlutou kartu dostává Skenderović (Černá Hora).
11'
Černá Hora vybojovala rohový kop, rozehrával jej Camaj, jeho spoluhráči se k ohrožení branky nedostali.
9'
Aktivněji hrající hostující celek se dostává do vedení. Krásnou ránou se prosazuje ze střední vzdálenosti kapitán MARTIN KRAMARIČ.
8'
Camaj centroval před branku, rozehrával volný kop, následně domácí akce končí, protože Rašo byl nachytaný v postavení mimo hru. Rozehrává tak Slovinský brankář.
7'
Domácí Kotorac se propracoval do střelecké pozic, ale jeho pokus byl zablokovaný.
6'
Žužek fauloval soupeře, rozehrávat tak bude domácí celek.
5'
Ožbolt zakončoval rychlou akci svého týmu, jeho pokus bez výraznějších problémů kryje brankář Černé Hory.
4'
Černohorci se musí bránit, budou čelit dalšímu rohovému kopu. Gliha centroval před branku, Muric si dokázal poradit. Snadná práce pro brankáře.
2'
Gliha centroval od rohového praporku, hlavičkoval Žužek, jehož pokus naprosto snadno a bez problémů brankář domácích Muric kryje.
2'
Sledujeme klidný úvod zápasu, více ze hry hostující fotbalisté. Obrana si s centrem před branku dokázala poradit jen za cenu rohového kopu.
1'
Obě mužstva v posledním zápase vstřelila gól, očekává se spíše defenzivní styl hry z obou stran.
První tým ze skupiny postoupí přímo, druhý se dostává do skupiny "druhých týmů". Některé z nich postoupí, jiní ne.
Černá Hora má rovněž dva zápasy odehrané. Bilance není dobrá, jedna prohra a remíza. Proti Kazachstánu se narodila remíza 1:1 a nestačila na Francii 1:2. Černohorci mají skóre 2:3 a s jedním bodem jsou na posledním šestém místě.
Slovinsko odehrálo dva zápasy v kvalifikační skupině 9. Jednou vyhrálo a jednou remizovalo. Porazilo Lucembursko 3:1 a remizovalo 1:1. Skóre má tak 4:2 a je na třetím místě v tabulce skupiny.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mládežnického fotbalu. V tomto zápase kvalifikace ME U21 proti sobě nastoupí Černá Hora a Slovinsko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.