Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Irsko : Izrael - 9. října 2017   16:30

Irsko
Irsko
1' Grego-Cox  • 35' Charsley  • 38' Grego-Cox  • 51' Grego-Cox
4:0
(3:0)
Izrael
Izrael
Irsko
O'Hara – Kane, Sweeney, Donnellan, Whelan – Rice (77. Shaughnessy), Cullen (C), Charsley (81. Quigley) – Manning, Curtis, Grego-Cox (70. Mulraney). Trenér: Noel King.
Bossin – Quigley, Kinsella, Ronan, Shaughnessy, Mulraney, Delaney
San – De Almeida, Sangiovanni (všichni Švýcarsko
Tallaght Stadium, Dublin
Izrael
Glazer – Meir, Bitton, Ghantus (12. Gamoun) (70. Nahmias), David, Peretz (C) (61. Avraham) – Nassar, Plakushchenko, Barshazky, Weissman – Solomon. Trenér: Marko Balbul.
Hassos – Hozez, Cohen, Nahmias, Awwad, Gamoun, Avraham

Irský reprezentační celek zpráskal Izrael rozdílem čtyř branek a bez porážky dál vládne své kvalifikační skupině. To Izrael si v kvalifikaci připsal svou první nečekaně vysokou prohru, ze které se musí co nejdříve oklepat.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 3:4. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:19.
90+3'
90+3'
Hosté pak nějakou dobu kombinovali na útočné polovině, ale po ztrátě míče faulovali.
90+2'
Roh pro Izrael. Barshazky ho rozehrál nakrátko.
90'
Nastavená doba hry činí tři minuty. Zápas se už jen dohrává a prostor pro kombinaci mají Izraelci.
89'
A tak Izraelci zkusili vystřelit z uctivé vzdálenosti. Do balonu se opřel Nahmias, ale poslal ho úplně mimo. Tohle by kopl lépe i fotbalista hrající okresní přebor.
87'
Hostům se vůbec nedaří projít na irské území, a když už se jim to se štěstím podaří, tak hned přijdou o míč.
85'
Irové v poklidu kontrolují vypracovaný náskok.
83'
To bylo chytré. Manning (Irsko) si všiml vyběhnutého Glazera a z velké dálky se ho pokusil přelobovat, netrefil ovšem cílené zařízení.
81'
Střídání v týmu Irsko: ze hry jde Charsley a v závěrečné desetiminutovce si zahraje Quigley.
80'
Curtis (Irsko) neuspěl při souboji jeden na jednoho, od jeho soupeře se míč odrazil do zámezí.
79'
Mulraneyho útok podél levé postranní čáry ukončil Barshazky (Izrael) nedovoleným zákrokem.
77'
Střídání v týmu Irsko: dohrál Rice, naopak pracovní zatížení čeká na Shaughnessyho.
76'
Glazer (Izrael) si nejprve smlsl na Manningově slabém zakončení z přímého volného kopu a potom rozdal balon svým spoluhráčům v poli.
74'
Hra se obrátila. Manning (Irsko) si navedl balon před hranici vápna a z hlubokého záklonu ohrozil diváky sedící v horních řadách tribuny.
72'
Izraelci prozatím kombinují na svém písečku a marně se snaží probít přes půlící čáru.
70'
Střídání proběhlo také v týmu Izrael: Gamoun pustil do hry Nahmiase.
70'
Střídání v týmu Irsko: bouřlivý potlesk doprovází ze hřiště Grego-Coxe, autora hattricku nahradí Mulraney.
67'
Jeho exekutorem se stal faulovaný Manning (Irsko), ten se prezentoval přetaženým centrem.
66'
S odhodlaným výrazem ve tváři vnikl Manning do hostujícího vápna a po kontaktu se soupeřem v něm upadl. Snažil se vymodlit si penaltu, ale píšťalka hlavního arbitra zůstala nemá. Nařízen je pouze roh.
65'
Předvést se chtěl Nassar (Izrael), ale nedokázal nic jiného než trefit jednoho z obránců.
62'
Domácí kopali roh, avšak neudeřili z něj.
61'
Střídání v týmu Izrael: na nemohoucnost svých spoluhráčů se už dále nemůže dívat Peretz, který raději pouští do hry Avrahama.
60'
Už to mohlo být 5:0! Manning se stal adresátem přihrávky do levé části pokutového území, odkud zaměstnal Glazera ránou jako z děla.
58'
Ojedinělý útok hostujícího týmu zastavili Irové ještě v zárodku a mohou zase pomýšlet na ofenzivní činnost.
56'
Ofsajd a v něm Curtis (Irsko).
54'
Curtisův vzdušný pas byl přetažený, takže defenzivní řada Izraele má trochu času na oddech.
53'
Domácí se opět usadili na útočné polovině a chtějí vymyslet nějakou další kulišárnu.
51'
Irsko právě vstřelilo branku!
Hattrick je na světě a raduje se z něj REECE GREGO-COX, který do sítě dorazil předchozí střelu Curtise, tu nejistý Glazer vyrazil přímo před sebe. Irsko drtí svého soupeře také po změně stran a vede už o čtyři góly.
49'
Žlutou kartu dostává Rice (Irsko).
48'
Momentálně se hraje kolem středového kruhu.
46'
Na začátku druhé půle O'Hara (Irsko) zkrotil Plakushchenkovu ránu z přímého volného kopu.
46'
Hlavní aktéři se vracejí zpátky na hřiště.
Reprezentační tým Irska ovládl první poločas, ve kterém si vybudoval pohodlný třígólový náskok. Dvakrát se prosadil Grego-Cox a jednu trefu přidal Charsley. Kromě toho si obě mužstva vytvořila spoustu gólových šancí a je jen škoda, že většina z nich zůstala nevyužita. Takový fotbal se divákům musí líbit, tak snad to bude pokračovat i po změně stran.
45+2'
45+1'
David (Izrael) a Whelan (Irsko) si mezi sebou něco vyříkávali a došlo i na postrkování. Pro takové chování neměl rozhodčí San pochopení a oba hráče potrestal prostřednictvím žluté karty.
44'
Zasahovat musel také O'Hara (Irsko), ten si pochutnal na nevýrazné střele Solomona.
41'
Glazer (Izrael) se nenechal překvapit dalekonosným pokusem, který na něj vyslal Charsley.
38'
Exekutorem pokutového kopu se stal REECE GREGO-COX, který poslal brankáře úplně na opačnou stranu a zaznamenal svou druhou trefu v utkání.
37'
Curtis postupoval sám na Glazera a ten ho podrazil. Penalta pro reprezentační tým Irska a žlutá karta pro faulujícího gólmana!
35'
Náskok Irska je dvougólový! Na hranici malého vápna zůstal nehlídaný HENRY CHARSLEY, pro něhož nebyl žádný problém prostřelit Glazera.
33'
Izraelci málem vyrovnali! Solomon zleva odcentroval balon na Weissmana a jeho dělovka z penaltového puntíku prolétla kolem pravého horního růžku brány.
30'
Následný roh domácím nevyšel podle představ.
29'
Fantastický zákrok vytáhl ze své dílny Glazer! Strážce izraelské svatyně vyrazil hlavičkový pokus Sweeneyho zblízka nad břevno. Neúspěšný střelec se jen chytil za hlavu.
27'
Další izraelský útok táhl Plakushchenko, ten ze střední vzdálenosti nastřelil svého spoluhráče.
25'
Gólovku si vytvořili také hosté! Solomonovi se povedlo dostat balon do šestnáctky a jeho následná přízemní rána proskotačila kolem levé brankové konstrukce.
23'
Irsko zahrozilo hned ze svého dalšího tažení! Rice si s balonem neohroženě nakráčel k pokutovému území a z jeho hranice pořádně vyprášil Glazerovy rukavice.
21'
Pozor! Domácí nakopli balon na Manninga a ten zprava cpal balon do prostoru před bránou. Grego-Coxovi chyběl krok, aby se dostal k zakončení.
20'
Právě tam se v posledních minutách hraje. Souboje hráčů obou týmů jsou opravdu urputné.
18'
Izraelcům činí potíže přechod přes střed hřiště.
16'
Praporek asistenta vylétl nahoru, protože po uvedení míče do hry stál Manning (Irsko) v ofsajdu.
15'
Grego-Cox zavelel k útoku po levém křídle a pro irský tým získal výhodu autového vhazování.
13'
Defenziva irské reprezentace čelila rohovému kopu a svou úlohu zvládla na výbornou.
12'
Nucené střídání v týmu Izrael: zraněného Ghantuse musel nahradit Gamoun.
10'
Obrovská šance domácích zůstala nevyužita! Grego-Cox ladně protančil kolem obránců a z hranice šestnáctky těsně minul levou tyč.
9'
Rozhodčí poprvé vytáhl žlutou kartu a za šlapák na Grego-Coxe ji ukázal Ghantusovi (Izrael).
7'
Do souboje muž proti muži se pustil Manning (Irsko), ale přes pozorného Ghantuse neprošel.
4'
Takhle ne. Na místo přestupku si míč postavil Plakushchenko (Izrael) a zamířil daleko od pravé tyče.
3'
K sólo akci se odhodlal Nassar a Cullen ho zastavil jen za cenu faulu. Přímý volný kop pro Izrael.
1'
Páni, to byl rychlý gól! Domácí ze své první akce vytěžili roh a krátce po jeho rozehrání Manning zleva odcentroval balon do předbrankového prostoru, kam si naběhl špatně obsazený REECE GREGO-COX. Gólman Glazer neměl na střelu zblízka absolutně žádný nárok.
1'
Oficiality jsou za námi. Zápas může začít! Zahajovací výkop bude v režii irských fotbalistů.
Fotbalisté se odebrali do kabin, aby je Fedayi San se svými asistenty mohl přivézt zpátky na hrací plochu. Následovat budou národní hymny.
Přibližně půl hodiny před úvodním výkopem probíhá na hřišti Tallaght Stadium rozcvička hráčů.

Irsko: O'Hara – Kane, Sweeney, Donnellan, Whelan – Rice, Cullen (C), Charsley – Manning, Curtis, Grego-Cox. Trenér: Noel King.
Náhradníci: Bossin – Quigley, Kinsella, Ronan, Shaughnessy, Mulraney, Delaney

Izrael: Glazer – Meir, Bitton, Ghantus, David, Peretz (C) – Nassar, Plakushchenko, Barshazky, Weissman – Solomon. Trenér: Marko Balbul.
Náhradníci: Hassos – Hozez, Cohen, Nahmias, Awwad, Gamoun, Avraham

Rozhodčí: San – De Almeida, Sangiovanni (všichni Švýcarsko.
Izrael

Čtvrtý Izrael zatím odehrál pouze dvě utkání a nevedl si v nich vůbec špatně. Reprezentace státu z Blízkého východu v domácím prostředí předčila Ázerbájdžán (3:1) a bodový zisk si připsala také v Norsku, ačkoliv tam neskórovala (0:0).
Irsko

Irsko má po třech zápasech sedm bodů a vévodí své kvalifikační skupině. Tým pod vedením trenéra Noela Kinga doma přetlačil Kosovo (1:0), zvítězit dokázal také v Ázerbájdžánu (3:1) a první body ztratil až v domácím duelu s Norskem (0:0).
Všem fotbalovým fanynkám a fanouškům přeji příjemné pondělní odpoledne a zároveň vás vítám u sledování textové online reportáže z utkání Irsko – Izrael, které je součástí kvalifikace na Mistrovství Evropy hráčů do 21 let. Zápasem, jehož zahajovací výkop je naplánován na 16:30, vás s potěšením provede Lukáš Jasoněk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.