Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Lichtenštejnsko : Švýcarsko - 10. října 2017   18:00

Lichtenštejnsko
0:2
(0:1)
Švýcarsko
Švýcarsko
34' Spielmann   • 51' Spielmann
C. Majer – Seemann, Quaderer, Hofer (C), Mikus – C. Haas, Meier, Ritter, Eidenbenz (59. Vogt), Wolfinger (90. Grünenfelder) – Kardesoglu (77. S. Marxer). Trenér: Heinz Fuchsbichler
A. Majer – Grünenfelder, S. Marxer, Viret, M. Marxer, Kratochwil, Vogt.
Danis Ščerbakov – Jurij Chomčenko, Andrej Getikov (všichni Bělorusko)
Rheinpark, Vaduz
Švýcarsko
Kobel – Rüegg (64. Stettler), Garcia (C), Zesiger, Lauper – Grgič (86. Schmid), N. Haas – Spielmann (90+1. De Oliveira), Sow, Itten – Ajeti. Trenér: Heinz Moser.
Baumann – Stettler, Milosavljevič, Rhyner, De Oliveira, Schmid, Demhasaj.

Oba celky jsou spokojené. Švýcarsko si připisuje 3 body za výhru 2:0, kterou zařídil svými góly Spielmann. Domácí Lichtenštejnsko neobdrželo debakl a odehrálo utkání se ctí.
90+5'
90+3'
Utkání se již pouze dohrává.
90+1'
Střelce dvou branek Marvina Spielmanna vymění na posledních pár vteřin Joao De Oliveira.
90'
Fabio Wolfingera vymění Rafael Grünenfelder.
90'
Rozhodčí nastaví 5 minut!
90'
Ten druhý zakončil nepřesně Spielmann.
89'
Dva rohové kopy hostů v krátkém časovém sledu za sebou.
88'
Meier stáhnul k zemi Ajetiho.
86'
Ante Grgiče vymění Dominik Schmid.
84'
Rohový kop domácích končí neúspěchem jelikož si na brankáře Kobela nedovoleně vyskočil kapitán domácích Jens Hofer.
83'
Zesiger skolil k zemi střídajícího Marxera.
82'
Ajeti byl nachytán v ofsajdové pasti.
81'
Garcia byl ve svém zakončení opět neúspěšný.
80'
Marxer si naběhl do ofsajdu.
79'
Stettler fauloval nedovoleně Wolfingera.
78'
Grgičova střela byla zablokována.
77'
Ridvana Kardesogla střídá Silvan Marxer.
75'
Ajeti se dnes asi opravdu gólově neprosadí.
73'
Na druhé straně si vedl velmi podobně Ridvan Kardesoglu.
71'
Garcia nebyl úspěšný se svým střeleckým pokusem.
69'
Itten vybojoval další rohový kop pro Švýcary.
67'
Ajetimu se dnes vůbec nedaří v konce, opět přestřeluje domácí branku.
65'
Wolfinger fauloval aktivního Grgiče.
64'
Nicolas Stettler si zahraje místo Kevina Rüegga.
63'
O chvilku později Spielmann nedovoleně kosí záložníka Meiera.
62'
Švýcaři přitvrzují hru. Ajeti fauluje brankáře Majera.
61'
Následně měli domácí k dispozici další rohový kop, který zakončil nepřesně Quaderer.
60'
Střela Kardesogla byla sražena na první rohový kop pro domácí Lichtenštejnsko.
59'
Domácí přichystali změnu Moritze Eidenbenze vystřídá Benjamin Vogt.
57'
Sow fauloval Meiera.
56'
Ajeti po rozehrání rohu nedovoleně atakoval domácího brankáře.
55'
Ittenovu střelu sráží Majer na rohový kop.
53'
Grgič netrefil zařízení.
51'
Švýcarsko právě vstřelilo branku!
Na druhé brance Švýcarů měl velký podíl Ajeti, jehož střelu vyrazil Majer pouze k volnému MARVINU SPIELMANNANOVI a ten měl úlohu snazší než lehkou – 0:2!
51'
Meierova koncovka vůbec nebyla přesná.
50'
Grgičův rohový kop nebyl tentokráte nebezpečný, jelikož se Itten provinil útočným faulem na brankáři.
49'
Spielmannova střela sražena obranou na rohový kop.
48'
Ittenův střelecký pokus Claudio Majer likviduje.
47'
Meier si neporadil s Ajetim jinak než za cenu faulu.
46'
Domácí celek prohrává s favorizovaným Švýcarskem "pouze" 0:1, jelikož Švýcaři zahazují jednu šanci za druhou. Jediný přesný zásah si připsal Marvin Spielmann. Druhý poločas začne cca v 19:02 hodin.
45'
44'
Špatně si vedl i Anto Grgič.
43'
Spielmann netrefil tentokráte brankový prostor.
42'
Haasova střela nadělala Majerovi problémy a je z toho další roh pro celek helvétského kříže.
41'
Velkou šanci kapitána Garcii vyráží opět na další rohový kop brankář Claudio Majer!
40'
Mikus se dopustil faulu na Rüeggovi.
38'
Rohový kop po kterém velmi nepřesně vystřelil Zesiger.
37'
Garcia se z pozice stopera ocitl v ofsajdu i takovéto věci se stávají.
35'
Ajeti zboural Wolfingera.
34'
Nyní již gólově udeřilo. Anto Grgič velmi dobře rozehrál přímý kop a MARVIN SPIELMANN zavřel oči, řekl si do třetice to musí vyjít a vyšlo to s pořádnou zásluhou domcího brankáře – 0:1!
34'
Rohový kop pro Švýcarsko.
33'
Vzápětí Luca Ritter přestřeluje hostující branku.
32'
Spielmann přistrčil v souboji Rittera.
31'
Další velká šance Marvina Spielmanna končí vniveč zásluhou zákroku Claudia Majera, který opravdu drží své družstvo nad vodou!
30'
Grgičovu střelu vyráží na další rohový kop brankář Claudio Majer.
29'
Grgič si s koncovkou zrovna nepotykal.
28'
Grgičův rohový kop našel přesně Marvina Spielmanna, ten však nedokázal přelstít brankáře Majera.
27'
Ajetiho střela byla zblokována na rohový kop pro Švýcarsko.
26'
Lauper jen za cenu faulu zastavil Ridvana Kardesogla.
25'
Sow ani následně Garcia nemířili přesně na domácí branku.
24'
Podobně si počínal kapitán Garcia proti Colinu Haasovi.
23'
Spielmann dohrál Meiera.
22'
Ridvan Kardesoglu se ocitl v ofsajdové pasti.
21'
Spielmann opět netrefil prostor tří tyčí.
20'
Ritter nedovoleně zastavil rychlonohého Sowa.
18'
Rüegg si v osobním souboji pomohl faulem proti Wolfingerovi.
17'
Grgič rozehrál míč na Nicolase Haase s jehož střelou si poradil brankář domácích Claudio Majer.
15'
Colin Haas fauloval nedovoleně Garciu
13'
Rohový kop rozehrál Grgič, ale útočným faulem si pomohl Itten.
12'
10'
Haas si vyšlápl na domácího Mikuse.
8'
Claudio Majer si poradil s nebezpečnou střelou Anto Grgiče.
6'
Spielmann si vedl podobně jako jeho kolega před malou chvílí.
4'
Sow nezacílil přesně a minul domácí svatyni.
3'
Ajeti si v útoku pomohl zbytečným faulem proti Wolfingerovi.
1'
Itten se ocitl v ofsajdovém postavení porušující fotbalová pravidla.
1'

Lichtenštejnsko: C. Majer – Seemann, Quaderer, Hofer (C), Mikus – Haas, Meier, Ritter, Eidenbenz, Wolfinger – Kardesoglu. Trenér: Heinz Fuchsbichler
Náhradníci: A. Majer – Grünenfelder, S. Marxer, Viret, M. Marxer, Kratochwil, Vogt.

Švýcarsko: Kobel – Rüegg, Garcia (C), Zesiger, Lauper – Grgič, Haas – Spielmann, Sow, Itten – Ajeti. Trenér: Heinz Moser.
Náhradníci: Baumann – Stettler, Milosavljevič, Rhyner, De Oliveira, Schmid, Demhasaj.

Rozhodčí: Danis Ščerbakov – Jurij Chomčenko, Andrej Getikov (všichni Bělorusko).
Poslední utkání:

Lichtenštejnsko - Wales 1:3

Švýcarsko – Rumunsko 0:2
Lichtenštejnsko je tradiční otloukánek ve skupině má 0 bodů, nicméně i Švýcarsko se trápí 4 body ze 4 zápasů není zrovna to s čím Švýcaři před kvalifikací počítali.