Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Německo : Izrael - 22. března 2018   19:00

Německo
Německo
11' Lowen  • 26' Teuchert  • 88' Öztunali
3:0
(2:0)
Izrael
Izrael
Německo
Nubel – Henrichs, Tah (C), Anton, Klostermann – Lowen – Öztunali, Eggestein, Dahoud (73. Neuhaus), Amiri (64. Hartel)– Teuchert (75. Serra)
Hartel, Muller, Neuhaus, Ochs, Serdar, Serra, Torunarigha
Mario Zebec – Borut Križarić, Jerko Crnčić (vš. CRO)
Eintracht-Stadion, Braunschweig
Izrael
Glazer O. – Meir, Bitton (80. Rosenthal), Nachmias, Asefa – Ben Ari, Glazer D. (C), Plakuščenko – Kanichowsky (75. Shaker), Weissman, Solomon (65. Hozez)
Barda, David, Hozez, Lavi, Rosenthal, Shaker, Tzur

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Je konec. Německo nakonec vyhrálo hladce 3:0. O první branku se postaral v 11. minutě Löwen, který zamířil hlavou k pravé tyči. Ve 26. minutě přidal druhý gól domácích Teuchert, který tváří v tvář brankáři uspěl. A v 88. minutě měl možnost pokutového kopu Öztunali, který uklidil míč do pravé části branky.
90+4'
90+4'
Klostermann to vzal na sebe a vypálil, ovšem jeho rána šla nad bránu Glazera.
90+3'
Nyní se Tah dopustil faulu na polovině Izraele.
90+3'
Německo jde po pravé straně, ale potom co se dostali do vápna jim míč odebrala obrana hostů.
90+2'
Příliš dlouhá přihrávka na Eggesteina skončila jen v zámezí za bránou Izraele.
90+1'
Potom co míč skončil v zámezí má Glazer odkop od své svatyně.
90'
Nyní to Němci zkouší po levé straně přes Klostermanna.
89'
Nyní se hostující hráč dopustil faulu a u míče budou tak domácí borci.
88'
Německo právě vstřelilo branku!
Německo jde do vedení 3:0! K pokutovému kopu se postavil LEVIN ÖZTUNALI a zamířil po zemi do pravé části branky, zatím co brankář Glazer šel k opačné tyči.
88'
Eggestein naznačil střelu, přičemž ho hostující obránce poslal k zemi a následuje pokutový kop pro domácí.
87'
Byla nařízena penalta pro Německo.
87'
Poté se D. Glazer dopustil faulu ve středu hrací plochy a u míče tak budou dál Němci.
86'
Hozez napálil pouze domácího obránce.
86'
Po rohovém kopu se nikdo nedostal ke střele, ale po dalším centru to byl Serra, který hlavou minul levou tyč.
85'
Ovšem střela Öztunaliho byla zblokována hostujícím obráncem a nyní má Německo rohový kop.
85'
Nyní jdou domácí do přečíslení 4 na 2!
84'
Centr hostujícího hráče z levé strany byl zblokován. Následně přišla nepřesná přihrávka a hosté u míče zůstanou.
83'
Střela domácího hráče skončila pouze vedle brány.
82'
Nyní se nepříjemně srazili ve středu hrací plochy Plakuščenko a Henrichs, který potřebuje ošetření.
81'
Po menší chybě se k míči dostali hosté, ale ke střele už ne.
80'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Bitton, přichází Rosenthal.
79'
Druhý poločas není tak záživný jako první půle, ale Německo má hru pod kontrolou.
77'
Nyní se hostující hráč dopustil faulu uprostřed hrací plochy.
75'
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Teuchert, přichází Serra.
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Kanichowsky, přichází Shaker.
75'
Klostermann se dostal ke střele z voleje, ale míč mu z nohy sjel a skončil jen vedle brány.
74'
Eggestein se nedostal přes Ben Ariho a ještě ho poslal k zemi.
73'
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Dahoud, přichází Neuhaus.
72'
Plakuščenko zfauloval Eggesteina a dostal žlutou kartu.
72'
Ovšem následně se k míči opět dostali domácí, ale po nepřesné přihrávce Hartela získal balón brankář Glazer.
71'
Centr z pravé strany odhlavičkoval hostující obránce do bezpečí.
70'
Dahoud to vzal na sebe a vypálil zpoza vápna, ovšem jeho pumelice šla pouze doprostřed brány, kde byl připraven Glazer a ten vyrazil míč.
68'
Nachmias sejmul Eggesteina, který to zkoušel po pravé straně a rozhodčí mu udělil žlutou kartu.
68'
Centr hostů skončil pouze na hlavě domácího obránce, který odhlavičkoval míč do bezpečí.
66'
Öztunali se dopustil faulu, když se snažil projít po pravé straně.
65'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Solomon, přichází Hozez.
64'
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Amiri, přichází Hartel.
63'
Němci opět drží balón na své polovině a nikam nespěchají.
62'
Po zblokované střele následuje rohový kop pro Německo.
61'
Klostermann si skvěle poradil s hostujícím hráčem, který se snažil projít po pravé straně.
59'
Hosté si vytvářeli pozici pro střelu, ale obrana Německa je dnes ve skvělé formě a následně domácí vybojovali autové vhazování.
57'
Pokaždé, když se hosté dostanou k míči je domácí okamžitě napadají a následně se hráči Izraele dopustí faulu, stejně jako nyní Asefa.
55'
Domácí opět drží míč na svých kopačkách a přihrávají si na polovině Izraele.
53'
Dahoud se dostal do obrovské šance, ale Glazer předvedl fantastický zákrok nohou a nepustil potřetí míč za své záda!
51'
Heinrichs se dostal ke střele, ovšem ta šla pouze nad bránu Glazera.
50'
Nyní se hostující hráč dopustil faulu ve středu hrací plochy, ale je ponechána výhoda.
48'
Salomon se ocitl v ofsajdové pasti a akce Izraele je tak u konce.
47'
Nyní domácí získali volný kop, po kterém letěl centr do vápna, ale s ním si poradil brankář Glazer.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:08.
První půle je u konce a Německo zatím vede zaslouženě 2:0. Nejprve se v 11. minutě prosadil Lowen a ve 26. minutě přidal druhou branku domácích Teuchert.
45+2'
45+2'
Nyní jsou u míče domácí po nepřesném centru Izraele.
45+1'
Hostující útočník se ocitl v ofsajdové pasti a tak nemohl hrát po pěkné přihrávce.
45'
Nepřesný centr Němců skončil pouze vedle brány.
44'
Do velké šance se dostali domácí, ale únik Teucherta zastavil brankář Glazer a následná střela Öztunaliho z velkého úhlu skončila pouze nad bránou Izraele!
43'
Nyní domácí drží míč ve svém vápně a poté Nubel v nouzi odkopl míč jen do zámezí.
42'
Následný rohový kop hostů rozehráli nakrátko a poté domácí odkopli míč.
41'
Naprosto famózní zákrok vytáhl Nubel proti střele Solomona, který se pokoušel uklidit míč k pravé tyči!
39'
Žlutou kartu dostává Dahoud (Německo).
39'
Nyní Německo vybojovalo autové vhazování na levé straně.
38'
Nakonec byli jak Amiri tak Bitton odměněni žlutou kartou.
37'
Nyní se na hrací ploše strhla obrovská strkanice, která začala mezi Amirim a Bittonem, po které Bitton celkem směšně padl na zem.
36'
Domácí kontrolují průběh hry a nyní se mohou dostat dopředu po levé straně.
34'
Akce domácích je u konce, jelikož míč skončil v zámezí za bránou Glazera.
32'
Po jeho zahrání se ovšem žádný hostující hráč ke střele nedostal a Němci mají autové vhazování.
31'
Nyní Izrael získal rohový kop z pravé strany.
30'
Po půlhodině hry vede domácí Německo zaslouženě 2:0 a dominuje hře i nadále.
29'
Nyní hosté získali autové vhazování na své polovině, ale krátce poté ulovili balón opět domácí borci.
28'
U míče je opět domácí Německo a nyní ho drží na své polovině.
26'
Němci jdou zaslouženě do vedení 2:0! Dahoud skvělou přihrávku do běhu uvolnil CEDRICE TEUCHERTA a ten tváři v tvář brankáři zakončil pod jeho levou nohu k pravé tyči. Asistence: Dahoud.
26'
Následný rohový kop ale nic nepřinesl, jelikož brankář O. Glazer vyboxoval míč.
25'
Meir ještě dostal žlutou kartu za zákrok, po kterém byla určena výhoda.
25'
Öztunali krásnou přihrávkou uvolnil Heinrichse, který vypálil zpoza vápna, ale trefil pouze obránce a následuje rohový kop.
24'
Nyní se Heinrichs chtěl sklepnout míč se spoluhráčem před vápnem, ale tuto myšlenku přečetl obránce Izraele a zablokoval tuto přihrávku.
23'
Dahoud hráč Dortmundu přenesl hru na levou stranu. Krátce poté zkusil Tah dalekonosnou střelu, ale trefil pouze hostujícího obránce.
22'
Poté se ovšem domácí dostali k míči zadarmo a nyní si zahrál i brankář Nubel.
21'
Asefa byl zfaulován Öztunalim a Izrael bude rozehrávat na své polovině hřiště.
20'
K němu se postavil Plakuščenko, ale pouze přestřelil bránu Nubela, který bude mít odkop od své svatyně.
19'
Nyní se domácí hráč provinil faulem a Izrael má přímý kop.
18'
Následně získali autové vhazování, o které se postará Heinrichs.
17'
Opět drží míč němečtí hráči, kteří zatím jasně dominují hře a nyní si přihrávají na polovině hostů.
16'
Opět se domácí málem dostali do zakončení po centru z pravé strany, ale tentokrát domácímu hráči míč sjel z kopačky.
15'
Heinrichs vybojoval autové vhazování na polovině hostů.
14'
Po rohovém kopu se dostal ke střele zpoza vápna Amiri, ale zakončil vedle levé tyče.
13'
Po centru se dostal do zakončení hlavou Eggestein, ale jeho pokus byl zblokován a následuje rohový kop.
13'
Rozhodčí ale ještě uklidňuje hráče v šestnáctce.
12'
Nyní se hostující hráč provinil faulem a Německo tak má volný kop z pravé strany.
11'
Německo jde do vedení! Rohový kop si vzal na starost Amiri, který přesně našel hlavu EDUARDA LOWENA a ten zakončil k pravé tyči! Asistence: Amiri.
10'
Öztunali se parádně dostal do vápna a následně ještě dával míč ke střele, která nakonec přišla ale byla zblokována a následuje rohový kop.
8'
Nachmias odkopl míč pouze do zámezí a Němci tak mají další aut.
7'
Následně Teuchert nabral s míčem skvělou rychlost, ale nedostal se přes dva stopery Izraele.
6'
Po nepřesné přihrávce má Německo autové vhazování na své polovině.
5'
Heinrichs se pokoušel projít středem až do vápna, ale obrana Izraele skvěle zapracovala a nepustila ho dál.
4'
Ovšem následný roh nic nepřinesl a poté se izraelský hráč dopustil faulu.
4'
Nyní se dostal ke střele Plakuščenko zpoza vápna, ale Nubel předvedl solidní zákrok a hosté mají rohový kop.
3'
Následně se ale k míči dostali hosté a nyní si přihrávají na své polovině hrací plochy.
2'
Heinrichs vybojoval autové vhazování na pravé straně.
1'
O úvodní výkop se postarali hosté z Izraele, ale následně se k míči dostali domácí hráči.
1'
Hráči již jsou na hrací ploše a nyní zaznějí hymny obou národností.

Německo: Nubel – Henrichs, Tah (C), Anton, Klostermann – Lowen – Öztunali, Eggestein, Dahoud, Amiri – Teuchert
Náhradníci: Hartel, Muller, Neuhaus, Ochs, Serdar, Serra, Torunarigha

Izrael: Glazer B. – Meir, Bitton, Nachmias, Asefa – Ben Ari, Glazer D. (C), Plakuščenko – Kanichowsky, Weissman, Solomon
Náhradníci: Barda, David, Hozez, Lavi, Rosenthal, Shaker, Tzur

Rozhodčí: Mario Zebec – Borut Križarić, Jerko Crnčić (vš. CRO).
Německo se momentálně nachází na prvním místě s dvanácti body a skóre 20:6. Jediná ztráta byla překvapivá prohra v Norsku 1:3. Izrael je aktuálně na čtvrtém místě se sedmi body a skóre 9:10.
V dalším zápase kvalifikace se proti sobě utkají týmy Německo a Izrael. Velkým favoritem jsou samozřejmě domácí, ale hostům se už s Německem párkrát remizovat povedlo. V posledním vzájemném zápase před čtyřmi měsíci skončil poločas 1:1. Ovšem ve druhém poločase Němci nastříleli hned čtyři branky a vyhráli 5:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.