Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Švýcarsko : Portugalsko - 27. března 2018   17:00

Švýcarsko
Švýcarsko
4' Sow  • 37' Cumart
2:4
(2:0)
Portugalsko
Portugalsko
49' Tavares   • 57' Horta   • 64' Felix   • 90' Dias
Švýcarsko
Baumann – Mvula Lotomba, Cumart, Kneževič, Garcia (C) – Fernandes (76. Zeqiri), Lauper, Sow (58. Ruegg), Spielmann (74. Rohner) – Oberlin, Ajeti
Matic – Demhasaj, De Oliveira, Loosli, Rohner, Ruegg, Zeqiri
Mohammed Al-Hakim – Daniel Gustavsson, Fredrik Klyver (vš. SWE)
Stade de la Maladière, Neuchatel
Portugalsko
Pereira – Dalot, Oliveira Fernandes, Ferro, Ribeiro – Pedro Rodrigues – Carvalho (C), Horta (74. Eustaquio) – Joao Felix – Goncalves (82. Dias), Leao (16. Tavares)
Virginia – Amaral, Eustaquio, Tavares, Delgado, Dias, Xadas

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Je konec. Portugalsko ve druhém poločase bylo jako vyměněné a po skvělém obratu zvítězilo 4:2. Už ve 4. minutě dalo Švýcarsko gól, který vsítil Sow. Následně se hosté dostávali do šancí, ale branku nedali, což potrestal ve 37. minutě Cumart. Minutu před koncem prvního poločasu se dostal portugalský útočník Tavares do obrovské tutovky, ale Baumann předvedl famózní zákrok. Od 49. minutě to už byli ale hosté, kteří nejprve snížili po gólu Tavarese. O sedm minut později srovnal Horta a v 64. minutě poslal hosty do veden Joao Felix. V 90. minutě ještě pojistil výhru Dias.
90+3'
90+3'
Domácí mají aut na své polovině, ale to už je pravděpodobně pro tento zápas vše.
90+2'
Domácí útočník se ocitl v ofsajdovém postavení.
90+2'
Střela Joao Felixe zpoza vápna skončila pouze vedle brány.
90+1'
Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
90'
Portugalsko právě vstřelilo branku!
Po odkopu hostujícího obránce se dostal naprosto sám do úniku GIL DIAS, který následně přeloboval brankáře a pojistil tak výhru Portugalska, které vede 4:2!
89'
Po rohovém kopu se sice hosté dostali do zakončení, ale to skončilo pouze nad bránou Baumanna.
88'
Nyní Tavares po skvělém zákroku vybojoval rohový kop z levé strany.
86'
Nyní mají domácí autové vhazování na své polovině.
85'
Následně se dostal ke střele Zeqiri, ale jeho pokus byl zblokován hostujícím obráncem.
84'
Nyní jsou u míče opět domácí, ale mají velké problémy už s přechodem přes polovinu hřiště.
82'
Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Goncalves, přichází Dias.
81'
Ovšem střela hostujícího hráče z přímého kopu skončila pouze vedle brány.
80'
Nyní se domácí hráč provinil faulem a Portugalsko tak má přímý kop z dobré pozice.
79'
Nyní míč skončil v zámezí a následuje autové vhazování pro Švýcarsko.
78'
Po rohovém kopu se dostal z velké dálky ke střele hostující hráč, ale zamířil pouze nad bránu Baumanna.
77'
Nyní měli hosté přímý kop, ale Baumann předvedl další skvělý zákrok a následuje rohový kop pro Portugalsko.
76'
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Fernandes, přichází Zeqiri.
74'
Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Horta, přichází Eustaquio.
74'
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Spielmann, přichází Rohner.
73'
Střela Dalota skončila pouze vedle brány Baumanna.
71'
Hostující útočník si neporadil s dotírajícím obráncem a ztratil míč.
70'
Nyní se domácí dostali až do vápna, ale následně se míč dostal až do zámezí a Pereira tak má odkop od své svatyně.
69'
Domácí mají velké problémy s rozehrávkou, jelikož Portugalci ani po vedoucí brance nepolevují a stále vysoce napadají.
68'
Nyní má hostující brankář odkop ze svého vápna po faulu Garcii.
67'
Nyní je hra přerušena, jelikož byl zfaulován Horta, který se těžce zvedá, ale nakonec bude pokračovat.
65'
Pereira vytáhl skvělý zákrok proti střele domácího hráče a následuje rohový kop pro hosty.
64'
Hosté během patnácti minut otáčejí skóre! Po volném kopu Goncalvese nechtěně tečoval míč jeden z domácích hráčů, následně se tak k balónu dostal osamocený JOAO FELIX a napálil ho pod horní tyč! Asistence: Goncalves.
62'
Ribeiro ovšem následně nepřihrál nejlépe a Baumann má odkop od své svatyně.
61'
Portugalsko je ve druhém poločase naprosto jiné než v půli první a opět se tlačí dopředu.
59'
Hosté se dostali do další velice dobré šance, ale tentokrát Baumann předvedl skvělý zákrok.
58'
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Sow, přichází Ruegg.
57'
Portugalsko srovnává stav na 2:2! Tlak hostů je čím dál větší, čehož využil ANDRÉ HORTA, který zpoza vápna vypálil přesně k pravé tyči! Asistence: Goncalves.
55'
Nyní skončil míč pouze vedle domácí brány.
54'
Hosté se opět dostali do vápna, ale následný centr na Felixe zlikvidoval Baumann.
53'
Hosté jsou po vstřelené brance velice aktivní, ale nyní se ke střele dostal Garcia, který ovšem zamířil pouze vedle pravé tyče.
51'
Nyní se Mvula Lotomba provinil faulem a hosté mají volný kop.
49'
Přihrávka hostů byla zblokována, ale odrazila se ve vápně přímo na nohu HERIBERTA TAVARESE, který měl snadnou úlohu a zakončil přesně k levé tyči!
48'
Střela Horty šla pouze vedle domácí svatyně a Baumann se tak postará o odkop.
46'
O výkop ve druhé půli se postarali domácí, kteří se následně dostali do vápna, ale tam míč odkopl hostující obránce.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:02.
První poločas je u konce. Švýcarsko zatím vede 2:0, když vstřelilo už ve 4. minutě gól, který vsítil Sow. Následně se hosté dostávali do šancí, ale branku nedali, což potrestal ve 37. minutě Cumart. Minutu před koncem prvního poločasu se dostal portugalský útočník Tavares do obrovské tutovky, ale Baumann předvedl famózní zákrok zatím tak drží čisté konto.
45'
45+1'
Po rohovém kopu se dostal ke střele zpoza vápna Horta, ale přestřelil švýcarskou svatyni.
45+1'
Domácí se nedostali přes obranu Portugalska ke střele. Po chvíli získali hosté rohový kop.
45'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.
44'
Domácí brankář Baumann vytáhl snad jeden ze svých nejlepších zákroků kariéry, jelikož po teči domácího obránce se Tavares dostal z bezprostřední blízkosti naprosto sám ke střele, ale švýcarský brankář nohou vyrazil míč mimo svou svatyni!
44'
Rohový kop ale skončil pouze u brankáře Pereiry, který rychle rozehrál a nyní to zkouší po pravé straně Horta.
44'
Hostující obránce Ferro skvěle zblokoval přihrávku z levé strany a Švýcarsko tak má rohový kop.
43'
Joel Pereira musel být ve středu, jelikož Spielmann natáhl z dvaceti metrů, ale tentokrát hostující gólman neudělal hrubku a chytil míč do své moci.
42'
Centr domácích do vápna z pravé strany nakonec odvrátila obrana Portugalska do bezpečí.
41'
Ajeti se provinil faulem při snaze dostat se ke střele, ale Portugalci míč na svých kopačkách příliš dlouho neměli a druhá inkasovaná branka je velmi zasáhla, jelikož na hřišti nyní dominují pouze Švýcaři.
40'
Hosté sice získali míč ve středu hrací plochy zákrokem na hraně pravidel, ale následně je to pouze aut pro Švýcarsko.
39'
Domácí obránce zblokoval střelu Tavarese a Portugalsko má autové vhazování.
38'
Příliš dlouhý nákop hostů skončil pouze u gólmana Baumanna.
37'
Švýcarsko právě vstřelilo branku!
A domácí jdou do dvoubrankového vedení! Centr z volného kopu našel volného ERAYE CUMARTA, ten se ponořil do hlavičky, která ještě trefila břevno, ale následně míč skončil v bráně Pereiry a Švýcarsko vede 2:0! Asistence: Spielmann.
36'
Nyní má Švýcarsko volný kop z nějakých třiceti metrů.
35'
Lauper dostal žlutou kartu, když překazil protiútok hostů nedovoleným zákrokem.
34'
Domácí se už radovali z druhé vstřelené branky, kterou dal Ajeti, ovšem pomezní rozhodčí zvedl praporek a signalizoval tak ofsajd, který podle záznamů byl odpískán správně!
32'
Hosté ztratili míč ve středu hrací plochy a následně mohli jít domácí 2 na 3, ovšem přihrávka na Oberlina nebyla přesná a Portugalsko má autové vhazování.
31'
Pereira si došel pro příliš dlouhou přihrávku domácích a chytil míč do rukou.
30'
Půl hodina hry je a námi a Švýcarsko zatím stále vede po brzkém gólu ve 4. minutě. Domácí sice vedou 1:0, ale hosté jsou aktivnějším týmem a vysoko napadají rozehrávku Švýcarů.
29'
Skvěle se dostal až do vápna Tavares, ale míč si předkopl víc než chtěl a Baumann byl u něj včas.
28'
Opět si domácí poradili s centrem Portugalců do jejich vápna.
27'
Po faulu Dalota ve středu hrací plochy bude u míče Švýcarsko.
26'
A další centr hostů, který letěl do vápna, ovšem tam byl i nyní připraven Baumann a ten tak chytil míč do rukou.
25'
Hosté velmi vysoko napadají rozehrávku domácích, ale ti je zatím parádně kombinují a nedopustili se žádné závažné chyby.
24'
Nepřesná přihrávka z kopaček Portugalců skončila jen v zámezí za bránou Baumanna.
23'
S rohovým kopem si tentokrát poradil Pereira, který míč vyrazil. Následně se domácí dostali do zakončení hlavou, ale to skončilo pouze nad bránou Portugalska.
22'
Domácí se pokusili o centr z levé strany, ale ten byl následně odhlavičkován do zámezí. Švýcarsko tak má rohový kop.
21'
Další centr z kopačky hostujícího hráče, ale tentokrát skončil pouze u brankáře Baumanna.
20'
Po faulu domácích měli hosté přímý kop, ovšem ten šel pouze nad bránu Baumanna.
19'
Ajeti se ocitl ve velké šanci, když dostal naprosto milimetrový pas z pravé strany, ale následně si míč prsy nezpracoval nejlépe a ten skončil jen u brankáře Pereiry.
18'
Hosté se při snaze dostat ke střele dopustili faulu.
17'
Střela Fernandese zpoza vápna šla pouze nad portugalskou svatyní.
16'
Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Leao, přichází Tavares.
15'
Leao poslal příliš dlouhou přihrávku do vápna, která tak skončila v zámezí vedle brány Baumanna.
14'
Goncalves dostal skvělou přihrávku po které se ocitl na levé straně domácí šestnáctky naprosto sám, ale jeho následnou střelu vyrazil skvělým zákrokem brankář Baumann.
13'
Portugalci mají velmi nebezpečné centry do vápna, ale zatím se v něm nedostali do nějakého zakončení.
12'
Následně se domácí hráč provinil jasným faulem ve středu hrací plochy, když zatáhl za dres svého protihráče.
11'
S centrem do vápna od hostujícího hráče si obrana Švýcarska snadno poradila.
10'
Stoper Švýcarska se nyní vyznamenal skvělý obranným zákrokem, ale u míče jsou nakonec opět hosté.
9'
Další velice dobrá šance domácích, ale tentokrát si Pereira se střelou Spielmanna nadvakrát poradil.
8'
Joao Felix si počkal ve vápně na centr, ale následně nezamířil přesně a míč skončil pouze vedle domácí svatyně.
7'
Leao si zpracoval míč na hranici vápna, ale následně mu ho skvělým zákrokem vypíchl Cumart a Portugalsko má první rohový kop.
6'
Domácí nyní zapojili do rozehrávky i svého brankáře Baumanna, který ale následně míč odkopl až ke druhému gólmanovi.
5'
Hosté se snaží odpovědět, ale Dalot se nedostal po pravé straně a dopředu tak opět mohou jít Švýcaři.
4'
Nyní je to ale gól, který jde na účet brankáře Joela Pereiry! DJIBRIL SOW vypálil z nějakých dvaceti metrů, ovšem míč před hostujícím gólmanem nepříjemně skočil a ten na to nedokázal zareagovat a balón tak skončil v síti!
4'
Opět jsou u míče Švýcaři a nyní to zkoušejí po levé straně, ovšem obrana Portugalska je zatím stabilní.
3'
Následně to ale byli právě domácí, kteří se dostali do rychlého protiútoku, ale finální střela Ajetiho skončila jen nad bránou Joela Pereiry.
2'
Hosté získali první autové vhazování, když se snažili projít po levé straně, ale tam skvěle zafungovala obrana domácích.
1'
O úvodní výkop se postarali hosté z Portugalska, kteří dnes nastoupili v zelených dresech. Domácí Švýcarsko tradičně v červených.
1'

Švýcarsko: Baumann – Mvula Lotomba, Cumart, Kneževič, Garcia (C) – Fernandes, Lauper, Sow, Spielmann – Oberlin, Ajeti
Náhradníci: Matic – Demhasaj, De Oliveira, Loosli, Rohner, Ruegg, Zeqiri

Portugalsko: Pereira – Dalot, Oliveira Fernandes, Ferro, Ribeiro – Pedro Rodrigues – Carvalho (C), Horta – Joao Felix – Goncalves, Leao
Náhradníci: Virginia – Amaral, Eustaquio, Tavares, Delgado, Dias, Xadas

Rozhodčí: Mohammed Al-Hakim – Daniel Gustavsson, Fredrik Klyver (vš. SWE).
V dalším zápase Skupiny 8 se proti sobě utkají Švýcarsko a Portugalsko. V posledním vzájemném zápase před čtyřmi měsíci se hrálo na půdě Portugalska. Domácí už po 29. minutách vedli 2:0. Následně Carvalho neproměnil pokutový kop a šest minut před koncem první půle hostí snížili. Ve druhém poločase ale už branka nepadla a Portugalsko vyhrálo 2:1. Aktuálně se Portugalci nacházejí na třetím místě s deseti body a skóre 13:5. Švýcarsko je momentálně na pátém místě se sedmi body a skóre 5:8.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.